Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Zombie War Idle V156 APK İndir (Sınırsız Para/Kaynak) 2023

Ana Sayfa KlasikOyun – Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Zombie War Idle v156 APK İndir (Sınırsız Para/Kaynaklar) 2022

Zombie War Idle Defense Game, korkunç zombiler arasında savaşların olduğu heyecan verici bir oyundur. 2113 yılında tehditler insanların bu korkunç felaketin sonuçlarını yaşamasına neden oldu. Bu oyunda oyuncunun görevi insan hayatını korumaktır.

Zombie War Idle Defense Game, korkunç zombiler arasında savaşların olduğu heyecan verici bir oyundur. 2113 yılında tehditler insanların bu korkunç felaketin sonuçlarını yaşamasına neden oldu. Bu oyunda oyuncunun görevi insan hayatını korumak ve buradaki medeniyete güvenlik getirmektir. Üstelik onları en iyi şekilde yenip yok etmek için kendinize her savaşta birbirinize destek olacak güçlü bir ordu kurmalısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

HER GÜN YÜZLERCE ZORLUK SİZİ BEKLİYOR

Zombie War Idle Defense Game'e gelince, bu oyun size günlük bir istek verecek ve sizi hemen yerine getirip tamamlamaya zorlayacak. Gerçekten de, kan emme konusunda uzmanlaşmış zombileri yenmek ve onlara karşı savaşmak için her insanın kendi yaratıcılığı ve oyun tarzı olacaktır. Ayrıca, verilen işi iyi yaparsanız, oyundan çok sayıda jeton, elmas ve çekici ödüller alacaksınız. Savaşlarda size çok yardımcı olacak ekipmanlar olacaklar.

SEÇMENİZ İÇİN BÜYÜK BİR SİLAH HAZİNESİ

Zombie War Idle Defence Game'de oyuncular hatırı sayılır bir silah hazinesini kullanmanın keyfine varacaklar. Burada, savaşınıza hizmet edecek en sevdiğiniz benzersiz ve modern silahları arayabilir ve seçebilirsiniz. Yüzlerce mühimmat eksiksiz olarak sağlanır ve atışlarınızda size yardımcı olur. Sadece bu da değil, tüm vahşi zombilerle yüzleşmek ve onları yok etmek için birlikte çalışan güçlü bir ekip oluşturma hakkına da sahipsiniz. İyi bir komutan olup olamayacağınız, savaş güçlerini kontrol etme ve konuşlandırma sürecindeki yaratıcılığınıza bağlıdır.

KEŞFETMENİZ İÇİN YÜZLERCE HARİTA

Zombie War Idle Defence Game, oyunculara maçın gerçekleştiği alanlar hakkında daha iyi fikir vermek için her zaman oyunculara yüzlerce farklı harita sunar. Harita sayesinde ordunuzu kolayca yönetip üsler kuracak, her yere hızlı bir şekilde saldıracak ve istenmeyen karışıklıklardan kaçınacaksınız. Ayrıca birlikte eğlenmek ve rahatlamak için en eşsiz ve heyecan verici zombi türlerinin kilidini açma ve keşfetme fırsatına sahip olacaksınız.

Şehri açmak için, şehirdeki her şeyi yok eden zombi ordularıyla birçok gergin, ilgi çekici ve heyecan verici savaştan geçmelisiniz. Her oyuncunun zekasına ve duyarlılığına bağlı olarak, tüm bu kötü zombilerle başa çıkabildikleri sürece, onları yenmek için zengin ve çeşitli yöntemler olacaktır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

HER DURUMDA SAVUNMAYI BİL

Oyuncular Zombie War Idle Defence Game'e katılırken düşmanı nasıl savunacaklarını bilmeli ve tüm farklı durumlarda dikkatli olmalıdır. Bu zombiler her zaman insan yaşam alanlarına saldırmanın ve yok etmenin yollarını ararlar. Savunmayı unuttuğunuz ve tetikte olmadığınız sürece her zaman kanınızı emeceklerdir. Bu toprakların kanını emmiş, sayısız insanı öldürmüş insanları korkutuyorlar. Buraya yaşam ve barış getirmek için kararlı ve cesurca ayağa kalktınız, yendiniz ve onları tamamen yok etmek için çeteler kurdunuz.

Zombi Savaşı Boşta Savunma Oyunu İndir

Artık Zombie War Idle Defense Oyununu ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

OneSoft Global PTE LTD'den

ejderha atıcı

Çakal Timi

Galaksi Saldırısı

#11.#

Uzay Atıcı

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Mavide KAYIP

CetusPlay

Ekran Yansıtma ve Paylaşım

Karayip Korsanları: ToW

Avast Bir

tetikçi keskin nişancı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın