1xbet

Yeni Çiftler İçin Romantik Tavsiyeler – Evlilik İlişkisini Geliştirmek İçin Bu İpuçlarını Kullanın

Yeni Çiftler İçin Romantik Tavsiyeler – Evlilik İlişkisini Geliştirmek İçin Bu İpuçlarını Kullanın

Yeni bir https://divorce.lovetoknow.com/Rates_of_Divorce_for_Adultery_and_Infidelity ilişkisine başlarken, hangi ilişkinin https://greeneconomy.blogactiv.eu/2020/01/09/ways-to-live- olduğunu bilmek genellikle zordur. a-satisfying-existence-with-big-status-flört/ tavsiye kullanmak daha iyidir. Her birinden sonra, aşk ve romantizm konusunda ilişki rehberliğine kendini adamış binlerce kitap ve web sitesi var. Öyleyse hangi önerilerin makul, hangilerinin basit ve basit eski moda deneyler olduğunu nasıl bilebilirsiniz? İşte yeni aşıklar için iyi bilinen bazı evlilik tavsiyeleri.

1xbet

Bunların çoğu yeni aşıklar için oldukça basit ve doğal görünecek. Ve evet, bunlardan bazıları gerçekten de eski moda deneme yanılma gibi gelebilir, çünkü öyleler. Örneğin, bundan sonra evlenmek isterseniz, eşinize kokusunu beğenmediğinizi söylemeyin. Eşiniz daha önce sizi daha sonra iğrenç gösterirse ve hissettirirse, genellikle ona veya belki de ona bu açıklamayı şimdi de söyleyin.

Yeni bir romantik ilişkiye girdikten sonra hatırlamanız gereken en önemli fikir, diğer kişiyi – en erken – tanımak için zaman ayırmanız gerektiğidir. Evet, evlenmeyi düşünmeden önce birbirinizi tanımak için biraz zaman ayırmanız çok önemlidir. Bunu ortaklık süresince yapabildiyseniz, o zaman harika bir romantizme sahip olursunuz. Bununla birlikte, birbirinizi anladıktan sonra, birbiriniz için düşüncelerinizi sıralamak için biraz zaman ayırmanız önemli olabilir. Kendi zihinsel taahhütlerinizin nerede durduğundan emin değilseniz, hayatınız hakkında konuşacak başka birini bulmak için eşiniz kadar sizin için de daha iyi olabilir.

Yeni çiftler için bir başka aşk tavsiyesi de, partneriniz fark etmeden eşinizle bağ kurma şansını ayırmanız gerektiğidir. Bu bağlantı süresi, partnerinizle yalnız oturmak kadar basit olabilir veya belki de esas olarak, ayrı bir hafta sonu gibi olduğu için olabilir. Üniversiteyi bağ kurmak için ne kadar süre gerekeceği önemli değil çünkü nihayetinde bu tam olarak eşinizle takılmak ve onlarla zihinsel bir bağ paylaşmakla ilgili. Arkadaşınızın bundan haberi olmadan biraz zaman geçirebilirseniz, derin bir duygusal bağ geliştirme yolundasınız demektir.

1xbet

Yorum yapın