Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

X Survive V1.742 APK İndir (Sınırsız Para, Ücretsiz Üretim)

Ana Sayfa Macera Oyunu – X Survive

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

X Survive v1.742 APK İndir (Sınırsız Para, Ücretsiz Üretim)

X Survive Mod APK sizi bir çok farklı alana götürüp en modern üretimi yapar. Bu macerada, gelen zorluklara da dikkat etmelisiniz ve üstesinden gelmeniz gereken zorluk budur.

Harika çevrimiçi oyun türü benzersiz bir çevrimiçi oyundur ve birçok gencin ilgisini çeker. X Survive MOD APK, piyasadan büyük beğeni toplayan ve genellikle bu günlerin en popüler çevrimiçi oyunudur. Belki bir dizi etkili düşmanı yenmek için birkaç temel ordu oluşumuna sahip bir fantezi dünyası hayal ettiniz? Ayrıca silah sistemi gelişmiştir ve en gerçekçi ve canlı rüya küresini deneyimleyebilmeniz için savaşabilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

X Survive Hakkında: Bina Sandbox MOD APK

Savaşta bir fantazi hayat simülasyon oyunu deneyimi yaşayın, X Exe gerçekten hayatta kalmanızı ve kendi başınıza kazanmanızı sağlayan bir kumarhane oyunları kategorisidir. Arazi X, yıllar sonra kesinlikle boş bir çorak arazidir. Sonuç olarak, şimdi göreviniz, yepyeni askeri üsler oluşturmak, savaş yetenekleri bulup donatmak ve X topraklarını geri getirmek için nazik takım arkadaşları oluşturmak olabilir. Bir fantezi küre yapılır. Sizin tarafınızdan yapılmıştır ve bugünlerde ilk tercih sizsiniz. Kendinizi çevrimiçi oynamaya hazır hissediyorsunuz.

Açık dünya oluşturma

Oyun boyunca tasarlanan World X, çok boyutlu alana sahip açık bir dünyadır; her şey sırlar içerir. Macerayı ve keşfetmeyi seven biriyseniz, bu temel olarak elde edilebilir bir oyundur. Onlarca ve binlerce taş engel, modern aletler, değerli yükseltme aksesuarları ve on binlerce metre derinliğe gizlenmiş çelik madenleri dahil olmak üzere ekipman malzemeleri tartışılma eğilimindedir. Tüm rakipleri fethetmek ve kazanmak için simülatörünüzü keşfedin ve oluşturmaya başlayın.

Tüm rakipleri ortadan kaldırın ve kazanın

X Survive deneyimiyle, daha modern fantezi dünyasını keşfeden ve yöneten süper kahramanlara dönüşmeyi bekleyebilirsiniz. İnşa edilmiş bir dünyada bazı rakipler olabilir ve ordu üsleri, kaleler inşa etmek ve en iyi dövüş becerilerini işe almak, ihtiyaçlarınız için en büyük zafer olasılığını yaratabilir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Fantastik dünya ile rol yapma oyunu tarzı, size birden fazla orandan yenilikçi ve yeni bilgiler getiriyor. X Survive MOD APK, seçkin rol yapma oyunları arasında en çekici ve popüler oyun olacak. Oyunu hemen akıllı telefona taşımadan tam olarak ne bekliyorsunuz?

X Survive'ı İndir

Artık X Survive'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

#11.#

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

PES Kulübü Yöneticisi

Yandex Müzik

Güvenli VPN

mokoroom

LuX Pembe IconPack

CamTarayıcı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın