Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Waarom Zou Je Ons Toestemming Geven?

Avrupa'nın gizliliği Son tarih: 27-10-2022

Tumblr, Inc. (' Tumblr ', ' wij ', ' onze ' of ' onze ') sıfır seri için özel karakter değildir. Çapanın üzerine şeffaf bir te zijn yerleştirdik, biz de bir bahçede dolaşırken, en üst perdeyi en iyi şekilde örttük. Tüm gizlilik praktijken (' mahremiyet ') beschrijft, ontvangen wanneer je tumblr.com'un (' site ') en/of andere domeinen, producten, advertentieproducten, içerik, dahil olmak üzere ontvangen'in verzamelen'iyle buluştuğumuzdan emin olmamızı sağladı mobil iOS- ve Android-uygulamaları (site, ' hizmetler ' ile birlikte) Tumblr'da kullanılabilir. Tumblr, bir Automattic aracını kullanmadı, çoğu zaman pratik web sitelerini kullanmanın zor olduğu bir teknolojidir. Omgaan'la tanıştığımız yol, hiçbir gelişmiş şey değildir, bu nedenle gizlilik, Tumblr-hesabı hebt, hatta Tumblr-uygulama diyalogunun metologen üretimi için gerekli değildir, bu nedenle Gizlilik, pratik işlem operasyonlarından hiçbir şekilde geçemez. van andere aan Automattic geleerde bedrijven of bedrijven die Automattic no beheert.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Onderwerpen orde komen'de mahremiyet içinde ölür

Bu gizlilik politikasında, hizmetlerden faydalanmak için gerekli olan kelimelerle tanıştık. Bu mahremiyet alanında, ortaklarımızla bir araya gelmemiz gereken ortaklarla nasıl tanıştığımıza karar verdik.

Bu gizlilik, kişisel bilgi birikimini ortadan kaldırmak için gerekli tüm web sitelerini, hizmetleri, uygulamaları ve yatak hizmetlerinden tüm web sitelerini, hizmetleri ve uygulamaları kullanma hakkına sahip değildir. Sunulan hizmetlerin aynı olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle gizliliğinize saygı duymamız gerektiğini düşünüyoruz, ancak bu hizmetlerin gizliliğine ilişkin içerikten ne kadar emin olabileceğimizi araştırıyoruz. Tüm hizmetlerin gizlilikle ilgili olduğu kabul edilir, ancak kapıda zorgvuldig.

Bu gizlilik, Tumblr blogları ve kullanıcıları tarafından yapılan işlemleri geçmekten başka bir şey değildir. Blogcuların web sitelerinde gezinmek için kullanabilecekleri çok sayıda blog yazarı olduğunu biliyoruz. Tumblr ürününün en iyi işlevlerinden biri, yapılandırma yapılandırması. Blogger'lar, blog'da flexibiliteit omtrent hebben veel edrag van hun blog. Bir blogun bir ons ağ bağlantısına sahip olmasını istiyorsanız, bu blogun daha fazla bilgi sunması ve bu blogu kullanarak, benimle iletişim kurabileceğinden emin olabileceğimiz, bu nedenle reklamverenleri zijn olarak anlayabiliriz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Wat we verzamelen en hoe wij dit gebruiken

Zaman zaman, servislerin verzamelen en ontvangen we verschillende soorten gegevens'ı kullanmasını sağlar. Tumblr'da birçok farklı kategoriye ait kapı Tumblr'da birçok hizmetten yararlanabilirsiniz. Om onze services aan te bieden, te personaliseren en te verbeteren, Combineren en gebruiken we de gegevens die we van je hebben (dahil olmak üzere gegevens die we ontvangen in verband met onze services en daarbuiten) om te begrijpen hoe je gebruik maakt van en omga services tr Dinlenme zamanı, bükülmüş bir geïnteresseerd en waarin içinde verbonden je verbonden. Biz, daha ayrıntılı bir şekilde, aşağıdaki kategorilere ayırabiliriz.

Biz, yasal olarak geçerli olabilecek en temel ilkelere bağlı olarak çalışıyoruz.

– İlk zamanlarda, servis hizmetlerine yönelik aşırı bilgi birikimine sahip bir servis yönetimine sahip olmayı planlıyoruz. Verwerking, bir onsluk bir onsluk miktarın üzerinde olması nedeniyle, aşırı kullanım için uygun bir yöntemdir. Onze servicevoorwaarden staat duidelijk, verwerking van to get the content of advertencialsing and noodzakelijk element of services die, bieden.
– On tweede, wneer je ons to be gegeven om je gegevens voor bepaalde doeleindente gebruiken, verrouwen wij op je toesthemming (die je te te allen tıjde kunt kunt trekken).
– On sorun, en ince ayrıntısına kadar ortaya konan zoals, bazı durumlarda, biz, van bezoekers'ın meşru meşruiyeti için Hindistan'da hiçbir yerde değiliz, ortakların gebruikers te behartigen, indien jouw rechtenen prevalangeni.
Tumblr een beroep doen op andere juridische gronden om je gegevens te verwerken, zoals ter bescherming van je vitale belangen of die van anderen (wanneer er bijv. een risico is op dreigend gegevens in belangen of belangen om te voldoen aan een Wettelijke verplichting, en gerechtelijk eğim, om een ​​​​rechtsvorderingen in te stellen en te verdedigen.

Accountgegevens: Bir hesabın hizmetlere ( hesap ') dahil edilmesini ister misiniz? Diğer hizmetler de verrijken en verrijken en verrijken of services, zoals bij Personalisatie. Hizmetlerin kontrol edilebilmesi için gerekli kontrolleri yapmama izin verdiniz. İletişimde doğrulama yapmak için hesaptaki e-posta adreslerini kontrol ediyoruz, bu nedenle her yerde size yardımcı olabiliriz. Onlu yaşlar, e-posta adreslerinden birinin eline geçerken, sanal ortamda dolaşan kişilerle karşılaşıyor. Hesap kurulumunda e-posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Tumblr'da anonim olarak yeniden canlanıyorum, bloglar, bloglar, sayfaların standart sayfalarını ve ziyaret ettiğiniz yerleri ziyaret etmemi sağlıyor. Bu e-posta adresleri, blogları bulmak için kullanılabilir. Her ne kadar bir genoteerd wilt staan'a sahip olsanız da, ga'dan hesap kurulumuna sahip olamazsınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

E-posta iletişim araçları: Tüm hizmetler, çeşitli e-postalar ve diğer iletişim araçları aracılığıyla sağlanır. İdari iletişim, tüm hesaba bahis yapmakla birlikte (bijv. voor het het hestellen van je hes of instellen van je wachtwords), diğer hizmetlere göz atma ve hesabın en je kunt je kunt je afmelden. Diğer e-postaları, e-postaların zelf'inde bulunan hesap bilgileri bağlantısı yoluyla kontrol etmek için kullanabiliyoruz. Haydi bakalım: Bir e-posta göndermek için, diğer hesapların en iyi sözcüklerini kullanacağız. Her een e-posta göndermek, bu kelimeleri kullanmak, kapıları kapatmak ve kapıları kapatmak için kullanılır .

Tumblr ve e-postalar, hesap üzerinden gönderilen bilgilerle bir araya geldi. Birkaç e-posta gönderip almadığınızı bilmiyorsunuz.

Hesaplar üzerinden hesaplar bij derden: Hesabın koppelen aan bepaalde services van derden. Her ne olursa olsun, çok sayıda hizmetten sorumlu olan başka bir şirket kimliğine sahibiz. Daarna word je wellicht gevraagd om te loggen bij deze servis. Nadat je bent ingelogd, ontvangen wij een token waarmee wij toegang verkrijgen tot je tot je deze service Zodat wij voorbeeld je içerik bij deze service kunnen plaatsen als je ons hierom wraagt. Wij ontvangen geen wachtwoorden van derden en slaan deze ook no op.

Ontvangen gegevens van services van derden: In bepaalde gevallen werken wij samen met services van derden die gegevens over je kunnen verstrekken. Daha fazla bilgi edinmek için Hindistan'ı ziyaret edin ve Tumblr'da yayınlanan bilgilerden yararlanın ve bilgi birikiminizi artırın, ontvanatie bilgi birikiminizi artırın Nieuwe services te ontwikkelen of the bestaande services te verrijken of te verteren.

Tumblr-hesabı koppelt'teki diğer hizmetler, birkaç ons üzerinden birkaç hizmet sunar. Hizmetin mahremiyete bağlı olduğundan emin olun. Bir mahremiyet alanı çok uzundur, çok uzaklara gitmeliydim, çoğu zaman onu ele geçirirdim.

Gebruikerscontent: Hizmetler aracılığıyla sağlanan tüm bilgiler standarttır. Her ne kadar içerik geeft olsa da, kamuya açık bir kelime lezen'den kaynaklanabilir. Web siteleri, bloglar, Vragen ve Fanmail, her zaman en iyi şekilde kullanılabiliyor, ancak özel içeriğin kamuya açık bir şekilde yayınlanabilmesi için. Kurulumun nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmak, açık hava reklamcılığının tüm olanaklarından yararlanmanıza yardımcı olur. Vragen, Bijdragen'in Fanmail'i, Vervolgens openbaar gedeeld aracılığıyla bir araya gelen diğer birçok kişiyle tanışan tüm afgeschermd'ın bana geri döndüğü zamanlar oldu. İçerik, açık kaynak kodlu bir kelimedir ve bu, makinelerin kullanımıyla bir araya getirilmiştir. Bu, içerik yönetimini kontrol etmek için kullanılabilir. Openbaar hakkında bilgi edinilebilir, internet aracılığıyla bilgi kopyalanabilir ve kullanılabilir, hizmetlerin yanı sıra yeniden bloglanabilir işlevlere sahip olabilir.

Tumblr, openbaar platformudur. Tüm delenlerde bir anmoedigen je yapacağız, bu yüzden moeilijk'in hala als ze al een antal keer opnieuw zijn andere blogs.

Acties binnen Tumblr: Je kunt binnenze services are bepaalde acties to bepaalde acties to itmaken van onze producten, zoals het leuk vinden van een bericht, het rebloggen van een bericht, reageren op een bericht ve het volgen van. Bu, blog açma ve reageren zijn openbare acties – yani 'Notities', 'Vind ik leuk' ile zien wie ft klappen bij een bericht'i ziyaret edebilir, bu da bir blog'un gerechtegentoperd. Tumblr'da birden fazla etkinlikle karşılaşıyoruz. Wij, kişiselleştirmeyi kişiselleştirerek, daha fazla bilgi edinmemizi sağlamak için, daha fazla bilgi edinmek için, daha fazla sonuç elde etmek için, dikkat çekici ilgi alanlarına yönelik reklamlarla sonuçlanabilecektir.

Reblog'lar, bağışlar ve açık hava etkinliklerine tepkiler, beni geri almamın nedeni bu olabilir. Her zaman, evinizin dışından gelen yabancı dillere sahip olamazsınız. Maar waarom mu? Wees trots op wie je bent. Je bent een mooi mens. Wij kijken, bir vertellenn en doğuşunda, birçok insanın bükülmüş olduğu gerçeğine ihtiyacımız var.

Gebruikerscontent üzerinde Gegevens: Verstrekt hizmetlerinde içerik üzerinde mükemmel bir bilgi sağlamak için. Her zaman, bir kelimeyi bir araya getirerek, EXIF ​​​​değiştirme cihazlarının kamera kurulumu olan fotokamera üzerinden verilebilecek bir kelime olabilir. Bu hizmetler, işlevsellikteki ekstra işlevlere yardımcı olabilir.

Finansman kaynakları: En iyi finansal finansmanı sağlayabilir, betaalmethode (geldig kredi kartı numarası, türü, diğer finansal gelirlerin vervaldatum) üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Bizler, bu hizmetin en iyi şekilde kabul edilmesini istemek için bir araya geldik. Herhangi bir operasyonda finansman sağlamayı planlıyoruz; dergelijke gevens worden opgeslagen door onze betalingsverwerker (de ' beblingsverwerker ') en gebruik en operasyonlar, zijn onderhevig aan de toepasbare servicevoorwaarden en het privatebeleid van de belingsverwerker venbeleid van de belingsverden vin dezek dergelijke voorwaarden, indian van toepassing). Wij ontvangens van onze betalingsverwerker: (1) een uniek token that wij aan je account koppelen, Zodat je bij volgende aankopen gebruik kunt maken van gegevens die opgeslagen zijn door onze betalingsverte van onze belingsverde vanerde gevallens betalingsverde vanerde gevalen (2) in de Kredi kartı, jetonlu bir jetondur, kimlik bilgileriyle sahtekarlık yapılabilir.

Hizmetlerin kullanılmasıyla ilgili olarak gerelateerd: Hizmetlerin çoğundan daha fazlasını elde etmek için çok fazla zaman harcadık. Bu tip cihazlar, ons olarak logbook'larda bulunabilir ve hizmetlerin bir araya getirildiği an için kullanılabilir (hizmetlere bir bakış sağlar). Uygulamaları ve hizmetleri (comScore'un Google Analitikleri) derleyerek analiz etmek için kullanıyoruz. Çoğu zaman, tüm hizmetlerin gönderildiği İnternet Protokolü Adresi (" IP-adresi ") ile ilgili ayrıntılı bilgileri arayabilirsiniz; Bir hesapla ilgili herhangi bir açıklama yapılabilir; Bir şey, aynı anlama gelen bir yerde bir kelimeyi anlamanıza yardımcı olabilir (hesabın güvenilir olması için bir istatistik yoktur). Bu IP adresi, güvenilir bir kimlik oluşturmak isterken, anonim 'Vraag' verzendt olarak adlandırılmak istenebilir. Her türlü hizmetin bir an önce elden çıkarılmasını sağlamak için çok sayıda güvenlik aracına ihtiyacımız var. Her şeyden önce, verrijken, vertereteren, beschermen en ontwikkelen van nieuwe services, met inbegrip van, maar niet beperkt tot: het bieden van content op maat, verbeteren, beschermen en ontwikkelen van nieuwe het: het bieden van content op maat, Verbeteren van gerichte het bieden, ontwikkelen hetatenzebru, populaire içeriğin identificeren van hoofdthema's, het tegengaan van spam, malware, identiteitsdiefstal en over het algemeen, het veilig houden van onze gebruikers en voor wettelijke en veiligheidsredenen zoals uitegeengeendeighe veilgeendeighei 'e belegeengeendeighe veilgeendeighei'.

Tumblr'la tanıştığımızda, Tumblr'ı sizin için çalışan bir kişi haline getirdikten sonra, Tumblr'ı korumak için Tumblr'a yardım eden topluluktaki jou ile tanıştık.

Web tarayıcısı aracılığıyla gerelateerd: Wij ontvangen en registeren automatisch van je webbrowser to the services ormgaat, zoals browsertype en -versie, welk gates type aparat jebruikt, besturingssysteem en -versie, je taalvoorkeur service, je taalvoorkeur, naar onze servisler, bu verilerden elde edilen verilerden bazıları, sıradan hizmetlerden çok daha fazlasıdır ve web tarayıcısında çerezlerin ölmesine neden olur (yukarıdaki bölümler). Wij, tarayıcı uzantılarının bazılarını algılar ve hesabın işletilmesiyle karşı karşıya kaldığında daha fazla veri elde etmek için arama yapar. Web tarayıcılarını, web tarayıcılarını kullanarak, web sitelerini kullanarak hizmetlere erişmenizi sağlıyoruz.

Locatiegegevens: Bu durumda, op. Bu bijv olabilir. Bir coğrafi konumdaki IP adresine sahip olduğumuzdan eminiz, çünkü biz uzun zamandır bevindt weten weten waar je je bevindt. Biz, konum belirleme konusunda çok yönlü bilgi edinme konusunda bilgi sahibi olabiliriz, bu nedenle, coğrafi konum belirlemenin mümkün olduğu kadar, coğrafi etiketler ve coğrafi etiketler ile mobil cihazlar hakkında da bilgi sahibi olabiliriz. Bizler, yerel içerikle ilgili iki tonlu kapı olan jou'nun sunduğu hizmetleri sağlamak için verteren en çok veri sağlayan konumlara sahibiz.

Bir mobil cihaza sahip olmak: Bir mobil cihaza bir işletim sistemi kurmak mümkün olabilir. Bu, 'Hizmetlerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi' bölümünde tanımlanan mobil cihazlar ve mobil cihazlar için benzersiz bir tanımlayıcıya sahip olabilir. Telefon numaralarımızı, yeni ürün ve hizmetlerde çalışmak için kullanabiliriz, hesapta oturum açmak için çok faktörlü kimlik doğrulaması yapmak için çalışıyoruz. Wij zullen je, bir telefon numarasına sahip bir operasyonla çalışmak için çok sayıda değerlendirme yapmak için altijdimizdir.

Çerezler ve diğer teknolojiler arasında sunulan bilgiler: Bir çerez, bilgisayarın tarayıcısı ve tarayıcısı ile bezoekt tarayıcısı tarafından kullanılan bir web sitesi hakkında bilgi verir. Piksel etiketleri ('webbakens' genoemd'e bakın) web sayfasının kelimesinde kod blokları oluşturmak için Tumblr'ı kullanın ve sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Çerezleri web etiketlerinde ve tarayıcıda bulunan sunucularda bulunan web etiketlerini inceliyoruz ve bu sunucularda gizli servisler arıyoruz. Google Analytics, Nielsen, en comScore, web etiketlerini ve tarayıcı platformlarındaki belirli tanımlama bilgilerini kontrol etmek için farklı araçlar kullanabilirsiniz. AB'de bir Tumblr kullanıcısı olsak da, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki VK, gizlilik yönetimi aracılığıyla çerez kullanımından yararlanabiliyordu.

Çerezler ve web etiketleri, Tumblr'da en çok kullanılan ons kadar gizlidir, size sunabileceğimiz bir ürün sunabiliriz. Tumblr geeft je bepaalde keuzes welke cookies we kunnen plaatsen en hoe we je gegevens kunnen gebruiken.

İrtibat kurmakla ilgili bilgiler: Servislerin, iletişim kurmak için kullanabileceğiniz birçok işlevi vardır, bu nedenle, iletişim kurmak için kullanabileceğiniz bir fiilden hizmet almak mümkündür. Bu tür e-posta iletişim bilgileri ve bir hesap koppelen, bu hizmetlerden yararlanabileceğiniz e-posta iletişim bilgilerine sahip olmanızı sağlar. Çoğu zaman, mobil cihazlarla iletişim kurabilmeniz için size yardımcı olabiliriz. Çoğu zaman, hiçbir şey yapamayacağız, bu da sadece ayak parmaklarımızın altından kalkamayacağımız bir yer.

Bu, değer biçmek için gerekli iletişim bilgilerine sahip olduğumuz anlamına gelir. Tahmin edebileceğiniz bir ons var mı? Tumblr'da iletişim kurabilmemiz için birçok yolumuz var. Wij vernietigen deze gegevens daarna meteen.

Afgeleide gegevens: Zoals, 'Tumblr'daki Eylemler' ve 'Hizmetlerle ilgili olarak gerelateerd' içinde yer alır, bu tür hizmet türlerini analiz etmek için, belirli özelliklere sahip hizmet binnenlerini analiz etmek, volgt, welk type blogs op voor makebijn voorbeivoor op voor berichrevend zijn voor makebijn voorbeivoor op voor type blogs je volgt je bekijkt, leuk vindt of reblogt). Biz, 'Hizmetlerin Gerelateerd Aan Het Gebruik Van de Services' bölümündeki tüm diğer alanlardan yararlanıyoruz.

Tumblr'da kişiselleştirilmiş reklamlar

Tumblr'da reklamları ve geliştiricileri seçmek için ücretsiz içerik sunabileceğimizden eminiz. Wij en Automattic (Moederbedrijf'te), çevrimiçi reklamverenlerle bir araya geldiklerinde, ilgili ve önemli reklamlarla karşılaştık. Markayla alakalı reklamlar için, sitelerde ve hizmetlerde etkileşim kurabilmemiz için ilgi alanlarımız hakkında bilgi veriyor muyuz? Olasılıklar, ilgi alanlarımıza en çok ilgi duyanlar olabilir.

Raadpleeg Tumblr'ın reklamları, en önemli reklamları nasıl seçeceğimiz konusunda daha fazla bilgi için bağlı kuruluşlardır.

Kişiselleştirilmiş kişiselleştirilmiş reklamlar arasında şunlar vardır: Kişiselleştirilmiş reklamları birleştirmenin en büyük yolu budur. Tumblr'da gördüğüm reklamlardan hoşlanmama neden oluyor. Verschil, zihninizi korumakla ilgili en önemli noktalardan biridir.

Tumblr'daki web sürümlerinin yanı sıra, kişiselleştirilmiş reklamlara yönelik ilgi alanları da olabilir, afmeldpagina'nın birçok şubesini açabilirsiniz:

– (AB) Avrupa Etkileşimli Dijital Reklamcılık Birliği (EDAA) – www.youronlinechoices.com
– (VS) Ağ Reklamcılığı Girişimi (NAI) – www.networkadvertising.org
– (VS) Digital Advertising Alliance (DAA) – www. reklamlar hakkında. bilgi
– (Japonya) Veriye Dayalı Reklam Girişimi (DDAI) – www.ddai.info
Reklamverenler şubesi, kişisel reklamların kişiselleştirilmesine yönelik ilgi alanlarını internet üzerinden yönetmek için web tabanlı araçlara sahiptir. Şube araçlarını kullanarak yapabileceğiniz tüm işlemler, web tarayıcısından geçiş yapmak için gerekenleri yapmanızı sağlar. Bu reklamlar, cihazınıza otomatik olarak aktarılan kelimeleri kullanmaz.

Tumblr'dan Apple iOS aygıtına mobil uygulama yüklemek istiyorsanız, iOS kurulumunda 'Geri yükleme izleme' seçeneğini etkinleştirerek reklamların kişiselleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Öğrenciler, iOS seçenekleri üzerinde daha fazla bilgi edinmek için duraksayabilir.

1. Kurulumu açın;
2. Seçici Gizlilik; -en
3. Seçici Geri Al'ı seçin.
Tumblr'dan Android'e yönelik bir mobil uygulama olup olmadığını öğrenmek için, Google'ın 'Reklamları kişiselleştirmek için' seçeneğinin kapısında reklamların kişiselleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Android seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için kurslar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

1. Kurulumu açın;
2. Google Seçici;
3. Seçici Gizlilik; -en
4. Seçenek Ayarla ilgili yönergeleri geri alın.

Bir şeyler öğrenmek için bir kelimeniz var mı?

Şunları yapabiliriz: (a) Delinmiş evlerin, kapıların ve verilen hizmetlerin kapılarını aralamak için (a) verilen hizmetlerin verilmesi dahil olmak üzere); (b) gegevens'in en met wie (gizlilik alanında hayvanat bahçeleri) hakkında bilgi sahibi olabileceğine dair fikir sahibi olmamızı sağlar; (c) de gegevens geaggregeerde of andere gegevens zijn waaraan je niet geïdentificeerd kunt worden. Tüm yetkili makamlar tarafından kişisel bilgilerin yüklenmesine ilişkin tüm yetkilere sahip olduğumu düşünüyorum (en voor Tumblr om namens jou contact op te nemen) ve dergelijke derden

Çoğu zaman, ontvangen worden van ons ons moederbedrijf: Wij zijn een volledige dochteronderneming van Automattic, ve en techbedrijf that ervoor zorgt to dot mensen prachtige web sites kunnen een volledige ennekunnekunneming boulen. Omdat wij en volledige dochteronderneming zijn, Automattic en de rest van onze verzameling to alle gegevens ontvangen die wij ontvangen en deze gegevens ons delen. Onze verzameling bedrijven kunnen de gegevens die zij van ons ontvangen, gebruiken om ons te helpen met het anbieden, begrijpen en vereteren van de services (zij voorzien ons tevens van analizleri) en in verband met hun producten en tr services (hironden het anbieden) ervaringen op Bir çok hizmetten yararlanın. Automattic'in güvenlik önlemlerine ilişkin daha fazla bilgi için, gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir güvenlik önlemi alın.

Automattic'in eigendom'u, Automattic'i deldi ve Automattic'i, Automattic'i kaplayacak şekilde donattı.

Hizmetler aracılığıyla açık hava kelimelerini kullanabilirsiniz: 'Gebruikerscontent' ve 'Tumblr'daki Eylemler'de yer alan seçenekler, hizmetler aracılığıyla yaygın olarak paylaşılan içeriktir, ve standart açık hava hizmetleriyle ilgili diğer etkinlikler de vardır. Dolaşıp dolaşan bilgi kapılarının, makinelere kapıları açabileceğinden emin olabilirsiniz. Wees er dus zeker van that je Iets Publicélijk Wilt Delen.

Tumblr oluşturmanın içeriği standart olarak açık. Bu içerik, dizin oluşturucu makinelerde görüntülenebilir. Blog açılabilir mi? Açık gizlilik işlevlerine sahip olabilirsiniz.

Birçok hizmetten yararlanabilirsiniz: Bu, birçok hizmetten çok daha fazla hizmet alabileceğiniz, aynı zamanda birden fazla hizmetin sunulabilmesi için de geçerli olabilir.

Gegevens die je deelt met services van derden: Je hebt tot services van derden onze services bijvoorbeeld door op een link te klikken die buiten onze services leidt. Je kunt er zelf ook voor kiezen om gegevens telen die je aan ons verstrekt, blogberichten met deze services van derden (Facebook telen veya Facebook telen üzerinden Twitter'a bijvoorbeeld door berichten). Bu gizlilik, tüm zamanların en iyi şekilde kullanılmasına izin verdi. Je bent zelf verantwoordelijk, van derden'deki mahremiyete dayalı servisleri begrijpen olarak kullanmak için.

Tumblr'ı diğer sitelerde (Facebook ve Twitter'da) otomatik olarak yayınlamak, zenginlik kaynağımızdır. Mahremiyet, derden gelen mahremiyete bağlı olarak ortaya çıkar. Tumblr-hesabı koppelt'e sahip olmanızı sağlayacak hizmetlere sahip olmanın mümkün olduğunu düşünmek zorundayım.

Müşteriler, hizmet sağlayıcılarla bir araya gelerek hizmet sağlayıcılarla bir araya gelirler: Hizmet sağlayıcılarla ve hizmet sağlayıcılarla, danışmanlarla ve hizmet sağlayıcılarla bir araya geldiklerinde, Verrijken en te vereteren en voor het wikkelen van nieuwe producten en services. Hizmet sağlayıcılarla istenmeyen e-postaları toplayarak karşı karşıya gelmemize neden olabilir. Adviseurs van derden kunnen toegang hebben tot de gegevens tot de gegevens het verbeteren van onze bir teknoloji. Medewerkers waar we zulke gegevens mee delen, zijn meestal gebonden aan geheimhoudingsplicht en, tenzij wij dit anders vermelden, hebben niet het recht om deze gegevens die wij met hen delen assist te geheimhoudingsplicht en

Web sitelerinin üstadları ile ilgili olarak aşağıdaki ifadeleri kullanabilirsiniz: In bepaalde gevallen kunnen wij ervoor kiezen om bedrijfsactiva te kopen of the verkopen. Bij deze işlemleri zijn gebruikersgegevens doorgaans an van de bedrijfsactiva die worden overgedrage. Bovendien, als wij, asli olarak onze activa overgenomen worden, of mochten wij voor een faillissement staan, from an van de activa die overgedrage of overgenomen worden door derden. Zulke overdrachten kunnen voorkomen en kunnen in de legitieme belangen van de betrokken zijn. Aşırı güç kullanımı, etkin durumdaki bazı bölümlerin aşırı yüklenmesine neden olabilir.

Çoğu zaman, bir başarısızlığın (zeker neet) bir aşırı genomen (alweer!), Ve aşırı yük van ons onze koper gebruikersgegevens bevatten olabilir. Zij mogen deze gevens enkel gebruiken zoals uiteengezet in dit privatebeleid that je nu an het lezen bended.

Birçok ülke, birçok ülkede en çok satan evlere sahip olmak için aşağıdaki kelimeleri kullanmıştır: Hindistan'da, Hindistan'da, Hindistan'da yeniden yapılanmada, topluluğa ve topluluğa büyük bir ilgiyle yaklaşın. Bu göz önünde bulundurulduğunda, tüm tot gegevens'de bir recht voor om toegang te hebben tot gegevens, deze te behouden en bekend te maken, als wij redelijkerwijs menen en, naar eigen goeddunge en beken, avodiol (voorschrift, juridische prosedür, overheidsaanvraag, overheidsbevel, (ii) het handhaven van dit privatebeleid, onze servicevoorwaarden enige andere overeenkomsten die wij met je hebben, inbegrip van onderzoek naderzoek naar naar naaruele, (breuk of heerzoe) anpakken van dolandırıcılık, beveiliging, vertrouwen en veiligheid of technische problemen ( Şunlar dahil olmak üzere, organizasyonlarda ve kuruluşlarda dolandırıcılık, spam ve kötü amaçlı yazılımlar, kötü amaçlı yazılımlar, (v) güvenlik, eigendommen, velzijn of the veiligheid van ons, onze gebruikers, derden of het algemeen publiek, metinbegrip van, maar niet beperkt tot, situaties met mogelijk geweld, zelfmoord ofzelfbeschading.

Wij geven je liever not aan. Buna inanamadık mı? Tumblr'da çok sayıda insanla karşılaşıyoruz. Wij, gizli bir toplulukta gizliliğin en iyisini yapar. Umuyoruz ki, en iyi zamanımız olsa bile, en iyi zamanı kullanabiliyoruz.

Gegevens die we toestmming delen op jouw verzoek: Zone afbreuk te doen aan je hieronder verde als als AB-gebruiker, zullen wij indien je ons verzoekt gegevens vrij te geven die wij over jeek account hebben, er alles diom aan do te willigen, Indien redelijk en nodig belastend.

İnsanlar, diğer partilerle bir araya gelerek söz sahibi oldular: Açık bare, gedepersonaliseerde geaggregeerde of gedepersonaliseerde gegevens delen of vrijgeven met/aan de personen en an be an zaken be an we doen.

Güvende Olmak

Bu, Tumblr kullanıcılarının büyük bir bölümünün büyük bir kısmıdır.

Hesabım, gizliliğin veiligheid için gerekli olan bir kelimeyle sınırlandırılmıştır. Toekomst voegen wij mogelijk'te güvenlik fonksiyonlarına sahip olmak çok faktörlü kimlik doğrulaması. Bir hesabın yetkili satıcısı olarak kabul edilmesi, bir tek bir şirketin kapısında birden fazla hesabın bulunmasını sağlar, bilgisayarda bir tarayıcı kapısı veya bir tarayıcı kapısının açılmasıyla birlikte, her türlü hizmet için birden fazla hesap olabilir.

Tumblr, bu tür bir gizlilik politikasında, Tumblr hesabının etkin bir şekilde kullanılmasına izin vermemektedir ve hiçbir şey, bu tür hizmetlere sahip değildir. Tumblr'ın, hizmetlerden yararlanma konusunda Tumblr'ı geliştirmesi, Tumblr'da bir hesabın açılması ve Tumblr'ın, Tumblr'da bulunması gerekenler ve daha fazlası için kullanılması gerekiyor. Tespit edilen bir komutta kaybolun.

Tumblr hesabını kullanarak internetteki tüm hesapları tek kelimeyle kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Belki de on binlerce insanla bir araya geldin? Wellicht, LastPass'ın 1Password'üyle birlikte hizmetlerden yararlanabilecek.

Meşruiyet belgesi

Tumblr, onze hizmetleri, reklamları ve reklamları bir arada bulabilir, geçilebilir. Bu, bizim yaptığımız gibi, eğitimli personelimizden çok şey kazanmamızı sağlayabilir. O, dergelijke doeleinden en iyi şekilde yararlanır ve bu, birçok yasal hizmetin çapalama hizmetlerinde kullanılmasına yardımcı olmak için yasal bir statüye sahip bir ülkedir. Mahremiyete dayalı bir kelimede yer alan birçok redenen ölmek istiyorsa, yasal olarak yasal olarak korunan devletlerdeki om ons'un, tüm hizmetleri tam olarak kullanmakla birlikte, onzeffpatie hizmetleriyle ilgili olarak, ve verkrijgen van onzeffpatie ebbrënzecht ile tanışması mümkün değildir en belang van onze gebruikers için hizmetler.

Biz, veiligheids- en beveiligingsdoeleinden, velienden, waaronder het delen van je gegevens voor dergelijke doeleinden en we doen dit omdat het noodzakelijk is om onze en jouw metieme belangen van belange belangen services inclusief het vereteren van de bescherming van de verbeteren van de verbeteren van gebruikers tegen intimidatie, IP saldırıları, spam ve suçlular ve tüm riskleri azaltır.

Çılgınlığı ortadan kaldıran bir bez parçasına ihtiyacım var. Neem al je bezwaar, Tumblr yardım masasındaki operasyonla iletişime geçecek.

Gegevens waar je toegang toe hebt

Her ne kadar kayıt defterini açmış olsanız da, bu, bir hesap oluşturma hizmetinde hesap kapısıyla bir araya gelmenin en büyük yolu olabilir. Kaydolun ve kayıt olun, web tarayıcısında kurulum yoluyla tanımlama bilgilerine erişilemeyen kayıt defteri. Account opheffen en wat ergeceurt na het opheffen van een account

Hesaba, Accountinstellingen sayfasından ulaşabilirsiniz. Bir hesabın yeniden düzenlenmesi, benim için para kazanmanın en büyük nedenidir. Hızlı, yedekli bir araç, bir hesaptan bir veri kopyası satın almak, bilgi sahibi bir sistem içinde size yardımcı olabilir. Daarbij, hizmetlerle ilgili alanlarda dolaşırken, bir kamu etkinliğinin bir hesabın ticari platformlarda (bloglar tarafından yeniden bloglanması ve blogberichten) kullanılmasıyla ilgili bir sunucuya erişim sağlayabileceğini düşünebilir.

Tumblr'da çok fazla fantastik şey var, çok fazla zamanımız var. Çoğu zaman, büyük bir veri tabanına sahip olmak, hepimizi yedekleme arşivlerinde kullanmaktan çok daha fazlasını sağlayabilir.

Bu, yeniden bloglamaların berichten olduğunu söyleyebilecek en iyi şey değil. Elk blog'unuzu, plaatsgevonden olarak blogbericht'te yeniden bloglama yapmaktan blijven. Bildiğimiz Zoals: Bu, İnternet'teki tüm ağların moeilijk zijn olabilir, dus zorg ervoor, bu zorg ervoor to alleending publiceert die je wilt publiceren.

AB'de dikey operasyonların orta denetimini kontrol edin

AB'deki kapılar, Tumblr verantwoordelijk voor de verwerking van je gegevens'tan. AB'yi destekleyen aşırı bir yapıya sahip olmak, potansiyel olarak kazanılabilecek tüm yatırımları bir araya getirmek için çok önemlidir.

Kapıyı kapatın.Zoals, 'Gegevens waar je toeang toe hebt' paragrafında beschreven, heb je toegang tot tot merendeel van je gegevens door je aan temelde bij je Tumblr-hesabı. Neem al, Tumblr-hesabı hebt iletişim toplantıları için fazladan ayak parmakları harcamak zorunda kalıyor. Wettelijk vereist'te gerçekten çok, biz de çok fazla para kazanmamıza yardımcı olmak için çok çeşitli biçimlerde çok fazla para kazanmayı planlıyoruz.

Doğrultucu, beperken, begrenzen, verwijderen. Tumblr-hesabının günlük kaydında, verwijderen kapısının düzeltici, beperken, begrenzen oklarını görebileceğiniz merendeel van je kunt het merendeel. Tumblr hebt hebt hesabına giriş yapamazsınız, neem ve iletişim toplantıları op. Tumblr'da 'Hesap opeffen' paragraafında verlaten van je hesabı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bazı durumlarda, Zoals 'Meşrulaştırma' hierboven paragraafında beschreven ölür, bu nedenle, çoğu zaman bir kişinin dikkatini çekmesini sağlamak için en çok ihtiyaç duyulan şey budur. Dergelijke gevallen zullen, we stoppen to verwerken van je gegevens, tenzij we redenen hebben hebben om de verwerking voort te zetten of the vanwege juridische redenen vereist. Çoğu zaman, doğrudan pazarlama alanından sorumlu olduğumuzdan eminiz, dergelijke berichten'deki afmeldlink aracılığıyla bu siteye girebilirsiniz, bu, iletişim toplantıları için gerekli olan hesap kurulumunu sağlar.

Giriş yapmak için. Yolculuk sırasındaki birçok hizmetten yararlanabileceğinizi düşündüğünüzü düşünmekten bıktım. Net al de manier waarop, onze hizmetleriyle tanışmak için tek kapıdır, onze hizmetleri aracılığıyla giriş yapmak mümkün olabilir. Tumblr-hesabının sahiplerinden biri, en çok tercih edilen sitelerden biri.

Ayrıca, gizlilik politikasında doeleinden uiteengezet'e giriş yapmak için delen van'ı değerlendirmeye değer buluyoruz, o, onze servis korumasında tüm servislerin gizliliğini sağlamak için tüm on servislerin tümünü kapsıyor. Bizler, her zaman en iyi teknolojiye sahip olduğumuzdan eminiz. Biz, her ne kadar ıslaklık duysak da dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Klachten Onverminderd sonunda vere rechten waarover je beschikt, heb je ook het om en klacht te dienen bij de toezichthoudende autoriteit van je land. Bulmak için otoriteye tıklayın.

abartmak

Omdat Tumblr bir Amerikalının yatak odası, Verenigde Staten'de Verzameld en verwerkt'in söz konusu olduğu kelime. De Verenigde Staten, diğer birçok ülke ve bölge hakkında bilgi sahibi olmak için gerekli tüm bilgileri en iyi şekilde kullanmanın yanı sıra, her türlü hizmetin je kunt kiezen'i de noksansız olacaktır. Her ne olursa olsun, her zaman çok büyük bir onsluk bir onsluk depolama alanıyla hizmet veren bir servis sağlayıcıyla karşılaşabiliriz. Tumblr'ın EER'yi ejderha üzerinden inşa edebileceğini öğrendiğinde, Tumblr'a göre, aşırı enerji tüketiminin, kapıdaki en değerli şeyle karşı karşıya kalan aşırı bilgi birikimine sahip tek hizmet olduğunu düşündü.

Wijzigingen van dit Privacybeleid

Bu mahremiyete dayalı kelime alanı artık bir gewijzigd. Her ne kadar temel ihtiyaçlarımızı karşılıyor olsak da, kapıların açılmasını önlemek için bir evin kapılarını açmamıza izin vermemiz gerekiyor. En iyisi çok büyük.

Operasyondan sorumlu mu?

Neem iletişim toplantıları, hizmetlerle ilgili olarak mahremiyet konusunda bağımsızdır.

Avrupa'da otomatik olarak kullanılabilen net ağlarda ons gelir elde etmek için gerekenler şu şekildedir:

Aut O'Mattic A8C Ireland Ltd. İş Merkezi, No.1 Lower Mayor Street Uluslararası Finansal Hizmetler Merkezi Dublin 1, İrlanda

Eski sürümlerin bağlantısı

Yorum yapın