1xbet

Transistik Veri Teknolojisi

Hindistan'da bulunan Tranistics Data Technologies Pvt. Ltd., uçtan uca arka ofis çözümleri sağlar. Şirketin hizmetleri, navlun faturası denetimi, veri toplama ve personel alımını içerir. Kuruluş, müşterilere hizmet vermek için 52 farklı teknoloji kullanıyor. Organizasyon 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Bu, yaklaşık 900 kişiyi istihdam etmekte ve küresel şirketlere hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için transistik veri teknolojilerine bakın. com.

1xbet

Transistik Bilgi Teknolojileri Pvt. Ltd., kayıtlı sermayesi beş yüz Rs olan özel, halka açık olmayan bir şirket olabilir. 0 lakh ve %50,0 ödenmiş sermaye. İş dinamiktir ve herhangi bir borcu yoktur. Yetkili ofisi Kalküta'dadır. Hizmetleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık'ta mevcuttur. Hindistan'da şirketin genel merkezi Kalküta'dadır. 20.000'den fazla profilleri var.

İşletme 1997 yılında kuruldu ve merkezi Mumbai, Hindistan 'de bulunuyor. Şu anda dizinimizde listelenen 20'den fazla 000 flört profili var. Şirkette kaç kişinin istihdam edildiğini göreceksiniz. Web sitesindeki veriler uygun ve düzenli olarak güncellenmektedir. Tranistics Info Technologies Pvt ile ilgili en sıcak parasal raporu bile kontrol edebilirsiniz. Ltd. resmi web sitesine giderek. Profili ücretsiz olarak gönderme fırsatı vardır.

TRANISTICS DATA TECHNOLOGIES PRIVATELY OWNED LIMITED, ROC-KOLKATA adına kayıtlı bir https://www.datatransitinc.com/cost-effect-and-reliable-bpo-services-for-the-telecom-sector/ halka açık olmayan limited şirket olabilir. InsiderBiz, geçmiş yönetmen ayrıntılarının keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Ayrıca sitedeki bilgiler günceldir. Bu, şirkete katılıp katılmama konusunda bilinçli bir karar vermenize yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi için bugün sitemizin her birini ziyaret edin.

Yorum yapın