1xbet

TotalAV Kesinlikle Yasal mı?

TotalAV'ın incelemeleri gerçekten gerçek mi? Öğrenmek için SIKÇA SORULAN SORULAR'a ve Bilgi Tabanına bakacağız. Bilgi Tabanı, SSS'den daha kapsamlıdır ve ayrıca planları değiştirmek ve geri ödeme almak için kılavuzlar içerir. SIKÇA SORULAN SORULAR, başlamak için iyi bir yerdir. TotalAV'ın Fb, Twitter ve YouTube sayfalarına da göz atabilirsiniz. Gerçeklerle dans etmeden önce her birinin artılarını ve eksilerini gözden geçireceğiz.

1xbet

TotalAV'ın müşteri desteğiyle iletişim kurmanın en sorunsuz yolu normalde canlı sohbettir. Şirketin canlı sohbet temsilcileri her gün 24 saat bulunabilir. Bir sorunuz olması durumunda, resmi TotalAV web sitesi ile sağ alt köşede yer alan canlı sohbet odasına katılabilirsiniz. İşlem sadece birkaç dakika sürer ve temsilciler cana yakın ve yardımseverdir. Aksi takdirde, onlarla e-posta yoluyla konuşabilirsiniz.

Bir başka avantaj da, TotalAV'nin son derece uygun fiyatlı olmasıdır. Bu, yılda yalnızca 29 ABD Doları tutarındadır ve bu, rakip PC Matic ve Avast'tan önemli ölçüde daha ucuzdur. İlk yıl boyunca, 29 $ kadar az bir ödeme yapabilir ve ardından gelecek yıl için bunu unutabilirsiniz. Ancak otomatik yenileme seçeneği size 99 dolara kadar çıkabilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde ayarlamanız daha iyi olur. Otomatik yenileme myshowswag.com/total-av-review-features-and-opportunities/ ücretinden kaçınmanın yanı sıra, TotalAV'nin VPN'i sistem kaynaklarından da tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Yorum yapın