1xbet

Thermos de ServiçoÚltima Değişiklik: 2023-12-16

Thermos de ServiçoÚltima değişikliği: 2022-12-16

ESTES TERMOS DE SERVIÇO CONTÊM LIMITAÇAĞIES DA RESPONSABILIDADE DO TUMBLR NA SECÇÃO 15.

1xbet

Ö! Tumblr Hizmet Termosu'nu satın alın. Sitede kullanımdan önce, hizmet veya ürünle ilgili herhangi bir metinle karşılaşabileceğinizi öğrenin. Şu anda karşınızdayım ve Tumblr'da kutlandım. Buna, metnin aksine seçemeyeceğiniz çeşitli notlar dahildir, bu nedenle metin veya eşlik etmek için seçebileceğiniz bölümleri kaldırabilirsiniz. Tentamos ser justos e claros. Soru veya önerileriniz için bir iletişim merkezine girmek için bir gönderi yapın!

1. Servis Termosunu Aç

Develerin kullanımı Termos de Service ve Comunidade Normass (coletivamente, veya " Acordo ") olarak, tumblr'da daha önceki reklamlar için kullanılır. com (o " Site " ) dışında domínios, siteler, ürünler, uygulamalar, uygulamalar, hareketler, hizmetler ve Tumblr, Inc. (Site, " Serviços " ile bağlantılı tüm ürünler) ( Tumblr, Inc., Automattic Inc.'in ayrılmaz bir parçası olan Delaware şirketi ve iştiraki, Delaware (" Automattic ") şirketi, temsilcileri, danışmanları, işbirlikçileri, yöneticileri ve yöneticileri, " Tumblr " veya " nós " ile birlikte ). Servisleri kullanmak veya hızlandırmak için, Acordo'daki tüm Termos ve koşullara uymak için konkordato kullanın. Tüm Termos'larda ve Acordo güvertesindeki koşullarda hiçbir anlaşma yok, deve yok, ve Hizmetlerden yararlanmak için izin yok. Tumblr'daki kişiselleştirilmiş servisler, Tumblr'ın kullanıcı ve diğer kullanıcılarla ilgili bilgileri işlemesi sırasında yürütülemez. Tumblr'da kısmen kullandığınız bilgi işlemleri, kişiselleştirilmiş içerik (açıklamalara uygun) ve açıklama açıklamaları ve koma duyurusu dahil olmak üzere kişiselleştirilmiş hizmetler için temeldir.

2. Acordo'da Sunulan Değişiklikler

O Tumblr rezerve veya değişiklik yönlendirmesi, Thermos de Service veya Comunidade Normas, avisando veya utilizador olarak sunulur. Hizmet Şartlarının değiştirilmiş veya Topluluk Hizmetleri Normlarının gözden geçirilmiş bir sürümünün yayınlanmasına ilişkin tavsiyeler veya kullanımlar, diğer evlerde, e-posta veya e-posta yoluyla ek tavsiyeler alabilir veya, iletişim kontratının kontrásivéos'u nedeniyle, Painel hiçbir zaman Tumblr'ı kullanamaz veya hiçbir uygulama hareket ettiremez). Değişiklikler geçmişe dönük etkili olmadığından. Kullanıcı, Acordo'da sunulan değişikliklerle ilgili olarak geri dönüş ve aşinalık için yanıt verir.

Bazen, Acordo'nun mevcut bir gözden geçirme versiyonunda açık (veya reddedilen) reklamlar ve reklamlar talep edebilirsiniz. Acordo'nun sunduğu değiştirilmiş bir sürümün mevcut olması nedeniyle, güç kaynağına yönelik değişiklikler olarak, yuvalar vardır. Acordo'nun revize edilmesiyle ilgili olarak, ortamların hiçbiri, Hizmetlerden yararlanmaya izin verilmiyor.

1xbet

Acordo'nun sunulduğu bir sürümün değiştirilebileceği açık bir şekilde talep edilmeyen durumlar vardır, daha fazla Termos bildirimi vardır, mevcut sürümde değişiklik yapılmış bir sürüm Acordo'nun canlılığını artırmak için mevcut Acordo sürümünün değiştirilmesiyle güç katar. Değişikliklerin bir bildirimi için modları etkinleştirin. Hizmetlerden yararlanmanın bir parçası olarak, termos ve Acordo'nun sunduğu koşullar, değişiklikler de dahil olmak üzere, kısmen kullanılabilir. Değişiklikler olarak hiçbir şey yapılmadı, Hizmetlerin kullanılmasına izin verilmiyor ve mesmos kullanımından vazgeçilemiyor.

Nota que, pago pago pagos pagos (tanımlı olarak abaixo'ya uygundur), Acordo'da yapılan bir değişiklikten önce, mesmos veya teu pagamento'yu kullandıktan sonra.

Tumblr'ın ortası ve en güzeli, Termos de Service'in sunduğu en etkili değişikliklerden biri. Temel bilgileri alacağınızdan emin olun. İlk modda, yangın önleyici sürümler olarak halka açık hale geliriz, bu da etkili değişiklikleri/gelişmeleri/elemeleri kolayca doğrulamak içindir. Antigas sürümlerini görselleştirmek için, belgeyi son olarak sunabilirsiniz.

3. Hizmetlerden Yararlanma

Seçilebilirlik:

Hizmetlerden yararlanılamaz, Tumblr'da veya hizmetlerde olabilecek diğer bilgilerde (örnek olarak, örneğin, bir isim, bir gün, bir numara veya bir numara veya daha düşük veya daha düşük) enviar forma bilgisini kullanamazsınız. Avrupa Birliği'ndeki veya Birleşik Krallık'taki kullanıcılar için (i) en az (13), (ii) en az (16) veya Tumblr Live'da veya başka bir yerde işlevsel algoritmaları kullanmak için (iii) en az (18) gorjetas ("Funcionalidade Gorjetas"). Hizmet kullanımları, Tumblr'a aykırı olarak somutlaştırılabilir ve Hizmetlerden yasal olarak yararlanma olanağı yoktur.

1xbet

Tumblr'ı kullanmak için gerekli olan en az sayıda alan vardır. Ciddiye alınmıyor: Pazarlık yapılmadan bir belge alın. Podes dizileri "Mas tenho, tipo baskı, quase essa idade!" Lamentamos, mas não é yeterli. Tumblr'ı kullanmak için en az ihtiyaç duyulan kullanımlar. Playstation 4 veya bir livro olarak satın alınabilir.

Hizmet sınırlamaları ve değişiklikleri:

Servisler, sık kullanılanları değiştirir, yanıtlama biçimine ve işlevine önceden bir kullanıcı tarafından bakılabilir. O Tumblr, ağ, iletişim veya iletişim sınırlarının yönetimi, Hizmetlerin kullanımı, çok özel bir kriter ve daha önceki veya önceki niteliklere sahip. O Tumblr, Hizmetlerin veya yönlendirilen Hizmetlerin belirli belirleyicilerinin ithalat sınırlarının aşılmamasına izin verir. Tumblr, ürün, işlevsellik, baba veya çevre tabanı (belirli termos yok) dahil olmak üzere daha iyi bir hizmet sunarak, değiştirmeyi, askıya almayı veya devam etmemeyi sağlayabilir. O Tumblr, daha özel bir kriter olan Contas'ı (belirli olarak abaixo'ya uygun olarak) iptal edebilir veya askıya alabilir.

O Tumblr, sürekli gelişen bir platform. Yeni ürünler, hizmetler ve işlevler her zaman geniş bir alana yayılmıştır, değişikliklerin etkili olması için esnek seçenekler, ithalat limitleri ve zaman zaman, askıya alma veya belirli teklifleri belirleme (örnek olarak, işlevsel özellikler). Askıya alma veya askıya alma işlemi daha kaliteli bir özellik içerir. Aşırı derecede aşırı, çoğu zaman bu tür motivasyonlar için orta düzeyde bir düzeltme, Termo Servis, Gizlilik Politikası ve Topluluk Normları bulunmadığını gösterir.

Otomatik kullanım sınırlamaları:

Kullanılamaz, yazılarak ifade edilmesine izin verilmez, hizmetlerden yararlanma veya hizmetlerden yararlanma konusunda aşağıdaki niteliklere sahip olabilirsiniz: (a) ikincil hizmetlerde veya selvi güvenlik güçlerinden yararlanmada kamuya açık alanlarda hile yapmak veya kullanmak; (b) Güvenlik veya güvenlik önlemlerini almak veya kontrol etmek için güvenlik açıklarını veya güvenlik açıklarını kontrol etmek, kontrol etmek veya kontrol etmek; (c) Daha hızlı veya daha hızlı, daha hızlı veya daha hızlı, veya daha hızlı veya daha fazla, otomatikleştirilmiş veya daha fazla biçime sahip servisler, ayrıca, kamuya açık yeni arayüzler dışında, robotlar için izin verilen tumblr hesaplarına karşılık gelen pelo pelo pelo pelocidas fornecidas. txt do Tumblr veya robot dışlama mekanizmalarının dışında; (d) Ekstra Servis Hizmetleri e, özellikle, Ekstra Conteúdo (tanımlı olarak uygun) Servis Hizmetleri; (e) TCP-IP veya e-posta paketleri için yarı sınırlamalar dahil olmak üzere, değiştirilmiş, yanlış veya değiştirilmiş orijinal tanımlama bilgilerini çevrelemek için Hizmetlerden yararlanın; veya (f) interferir veya interromper (veya fazê-lo) veya dışarıdan Hizmet kullanımına erişim, donanım veya onarım, dahil, yarı sınırlama, virüsleri veya istenmeyen postaları Hizmet, yazılım, yazılım veya komut dosyaları için Hizmetlerinize müdahale etmek veya yüklemek için bir engel oluşturun.

Tumblr'da veya diğer kullanıcılarda daha fazla kullanamazsınız. Algunlar, yan yana sıralanmış "en büyük" mezarların özel örnekleridir.

4. Kayıt ol, Tumblr ve arama URL'si

Belirlenen Hizmet kullanım koşulları ve kullanıcı olarak sahip olduğumuz mülkler için, bir mührün (" Conta ") olması gerektiği için, bir kimlik, bir e-posta adresi ve bir Tumblr geçişinde e-posta ve e-posta adresi, Tumblr'ın önceden tanımlı blogu için önceden tanımlanmış bir bağlantı olarak işlev gören kullanıcı adı, [nomedeutilizador].tumblr.com formatı yok (" Tumblr'ın URL'si "). Tumblr'daki URL seçim alanları, yeni ihtiyaç duyduğunuz blog blogu için farklıdır.

Tumblr'da ek kayıt, tamamlama ve kayıt bilgileri hakkında bilgi edinebilirsiniz, özellikle de e-postaya yanıt verirken.

Tumblr'ın doğru ve gerçek görünümüyle ilişkilendirilen e-postanın son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Çoğu zaman, kimlik avına karşı kötü niyetli saldırılara neden olan en büyük ölüm vakaları, normal bir kurtarma aracı biçimi ve atıf e-posta yollarının yanı sıra.

Conta ve Conta güvenlik görevlilerinin gizli bilgilerinin verdiği yanıtlar, Tumblr'a anında bildirim veya Tumblr bildirimi göndererek, Conta'yı kontrol ederek veya kullanarak, Conta'yı kapatabilir veya kapatabilir).

5. Mahremiyet

Tumblr'da bir biçim oluşturmak için bilgi toplamak, bilgi olarak kullanmak ve paylaşmak için Gizlilik Politikasına danışın. Hizmetlerden yararlanma, gizlilik politikasının, hatırlama, kullanma ve kısmen (gizlilik politikasının tanımlarına uygun olarak) uygun bir biçime sahip olduğunu doğrulayın bilgi ve kullanım için bölümler ve silahlanma, işleme ve kullanım için kısmen duraklamalar Tumblr ve Tumblr Üyelerinin bir kısmı (tanımlanmış olana uygun).

6. Conteúdos ve Conteúdos de Utilizadores

Tanımlar:

Acordo'yu sunmak için: (1) Termo " Conteúdos " videoların, seslerin, fotoğrafların, görüntülerin, çizimlerin, animasyonların, logo tiplerinin, ferramentasso'ların, ferramentlerin, halka açık yorumların dahil olduğu çok sayıda kritik ifadeye atıfta bulunur, bilgiler, babalar, metinler, yazılımlar, betikler, yürütülebilir dosyalar, grafikler, iletişim (abaixo tanımları yok) ve interativas işlevleri, gerekli, gerekli öğeleri veya mesmozları dağıtmak veya dağıtmak için gerekli niteliklere sahip olabilir; (2) Termo " Kullanıcı İçerikleri ", Hizmetlerden (işletmeler, " Kullanıcılar ") daha fazla yararlandığınız veya değerlendirdiğiniz içeriklere atıfta bulunur, Hizmet dışı biçimler veya fakülteler aktarır. Conteúdos Conteúdos, yarı sınırlı, tüm Kullanım Conteúdos de dahil olmak üzere.

Kullanım Koşulları için Kullanım Talimatları:

Kullanıcılar, özel mülkleri ve/veya diğer doğrudan Uygulamalar Kullanıcı Conteúdos, Tumblr ve/veya üçüncü şahıslar özel mülkleri ve Kullanım Koşulları veya Kullanım Conteúdos Conteúdos'taki diğer uygulamaları geri alır.

Tumblr'da yayınlanmayan entellektüel niteliklere sahip olan bir mülkiyet sahibisiniz.

Tumblr'daki Kullanıcı İçeriklerini Lisanslama:

Tumblr'ın Kullanıcı Hizmetlerinden yararlanması için kullanıcı, Tumblr'ı özel, evrensel, yarı otomatik, alt lisans ve aktarım ve lisans için aktarım ve lisans, yayın veya diğer biçimler dışında koruma), yürütücü ( Yayınlama veya dış biçim), dağıtım, iletme, değiştirme, uyarlama (yöntemlerin gerekliliklerine uygun bir ürün, yarı sınırlama, mevcut hizmetlerde veya hizmetlerde dağıtım, dağıtım, servisler dahil) ve türevleri aramak dahil, ayrıca Kullanım Conteúdos. Kullanan yöneticiler, Tumblr'ın kendine uygun işlevsellik, hizmet ve tanıtım ve yeni hizmetlerle çalışmasına izin verdiği nihai izin sınırı için yuva lisansı verir. "Trabalhos türevleri" için bir referans, Tumblr'da veya Tumblr'da kullandığınız blog blogunda yararlanabileceğiniz durumlarda, önemli veya türetilmiş, izin verilen, izin verilen, yeniden bloglanan veya türetilmiş içerik düzenlemelerine yönelik bir amaç değildir. Bitiş için, Kullanıcı Conteúdos Conteúdos'ta depolamadan önce veya başka bir Conteúdo'dan önce veya başka bir metinde veya başka bir öğeye izin vermenize izin veren bir biçim.

Tumblr'daki tüm içerikler, beklenen biçimlerin (örneğin, blog, RSS, Painel ve Tumblr vb.) yayınlanmasına izin verilmemektedir. Hiçbir zaman, sizin için yetersiz kalan trabalhos nada gibi davranmayın.

Diğer bilgiler: Tumblr'da orijinal kitaplar, filmler, albümler, markalar ve tüm diğer şarkılar için harikalar yaratan çok sayıda blog var. Arabanın direksiyonu veya reimbolso'ları, temel olarak temel olarak elde edilebilir, kanıtlanabilir, ve toplam. İşlerin bir bölümünde (sonrasında) iş gezileri ve toplantılar düzenleniyor.

Tumblr'ın sunduğu tüm lisanslar da dahil olmak üzere mevcut bir lisanstır ve Tumblr'da seçilen kamuya açık biçimlerde yayınlanan tüm içerikler, referans olarak yayınlayabileceğiniz/veya analiz edebileceğiniz modlar

Tumblr'ı dağıtmak veya analiz etmek ve Tumblr'da bir "yangın hortumu" lisanslamak için "kamuya açık biçimlerdeki tüm yayınları sağlama" anlamına gelen bir örnek, Tumblr'da herkese açık bir etkinlikte bugün gerçek tempoyu besleyin

Kullanım Lisansı Sunduğunuzu Bildirin Nota, Kullanım Koşulları, Hizmetlerden Yararlanmadan Sonra Ortaya Çıkabilir, Sosyal Hizmetlerden Yararlanmanın İlkeleri, Çok Sayıda Sosyal Tartışma Ortamında Kullanım Hizmetlerini İçeren Hizmetlerden Yararlanmaya Başlar Daha sonra, başkaları tarafından yapılan aramaları sansürleyebilirsiniz.

Reklamdan önce gelen reklamlar: İnternet'te yayınlamak için her zaman, her şeyi kopya olarak imkansız hale getirmek için.

Sözleşmeler, üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarının korunmasına yönelik olarak, transferler için tüm Kullanım Konteynerleri için lisans verilmesi için gerekli olan onlarca yönetimin garanti edildiğini beyan ve garanti eder.

O Tumblr, Tumblr'da yayınlanmayan bir ilişki ortamına katkıda bulunmanıza yardımcı olabilir, bu özel bir iletişim kriteridir, bu nedenle kullanımın yakın ilişki kodlarını kapsaması veya uygun işlevselliğe sahip olması muhtemel değildir.

Kullanıcı için İçerik Lisansı:

Hizmet Kullanım Nitelikleri gereğince, Tumblr küresel bir lisans lisansı kabul etti, iptal etti, münhasır değil, alt lisans verdi ve para transferi yapmadı, silahlandırdı, görselleştirdi, temsil etti, yürüttü, yürüttü, yeniden dağıttı, yeniden dağıttı ve işlevsel olarak uyumlu ve Hizmet kısıtlamaları (yarı sınırlı, Pagos Hizmetleri dahil, tanımlı olarak uyumlu). Örnek olarak, reblogagem için Conteúdos lisansları önemlidir.

Normas da Comunidade olarak Comformidade com:

Aceitas, Tumblr Topluluğunun Normları kadar viyola değildir.

Kurtarma ve ortadan kaldırma:

Conta'nın iptal edilmesi veya Hizmet Kullanım Conteúdos'un belirli bölümlerinin kaldırılması veya Tumblr'ın, Conta ve/veya Conteadores Conteúdos babalarının gizliliğine yönelik Kullanıcı Conteúdos conteúdos'u ortadan kaldırmak için tüm dosyaları görüntülemesi Babalar için izin verilen veya zorunlu tutulan bir menos, termos da lei yok; Şunlarla bağlantı kurun ve anlaşın: (a) Kullanım Conteúdos de Conteúdos, önbelleklerde podem manter-se ya da güvenli bir tempo periyodunda sabit kopyalarda e (b) Removidos po de Utilize Conteúdos po de Conteúdos de Concordas olarak (b) örnek, cihaz ve yeniden bloglamalar). Nitelikli altura aqui içeren bir tuayı ortadan kaldırır.

7. Uygulama programları için özel ayarlar

Yazılım veya hizmetleri temel hizmet veya platform numaralarından alıyorsanız, Tumblr veya Tumblr'daki Uygulama Programlama Arabirimi'ni kullanıp kullanmayacağınızı, Uygulama Programlama Programlama API'sı Lisans Sözleşmesi'ni etkinleştirebilir ve onaylayabilirsiniz.

8. Ticari Ticari Kullanım

Ticari markaların kullanım nitelikleri, marka görüntüleri, logo türleri ve Tumblr ile ilişkili diğer atıflar Tumblr'da onaylanan bir marka resmi ve Tumblr'daki ticari normlar olarak cumprira.

9. İletişim

O Tumblr, blog sayfalarının tasarımı ve görünümü için özel HTML ve CSS kodlarını (" Tumblr Model Kodları ") tüm Hizmet birimlerinde (" İletişim ") kullanmak için dağıtır. Belirlenen İrtibat Bilgileri Hizmet Pagosu (tanımlanmış olanlara uygun) için sağlanan İrtibattır (" İrtibat Premium " ile İrtibat kurun). Os Contact Premium şirketleri, Conta'lara, blog'lara veya tüm hizmetlere aktarılamaz. Bireysel olarak sunulan hizmetlerden bazıları, termoslar sunar.

O Tumblr, bir blog sayfasını kullanmak için özel İletişim kurmak için Tumblr modelinin kodunu kişiselleştirmek için bir kullanıcı lisansı vermeyi kabul etti (" Tema Kişiselleştirme " ile bir dosya dosyası gönderin). Kullanıcılara katkıda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Diğer Kullanıcıların ve Kullanıcıların Conteúdos des Conteúdos'un kullanımı için Kişiselleştirme ile İletişime Geçin. İzin verilen lisans koşullarının sunulmadığı gibi, Kişiselleştirmeler hiçbir şekilde dağıtılamaz, Tumblr'ın bulunmadığı veya Tumblr'ın izin verdiği sitelerin olmadığı yerlerdeki Kişiselleştirilmiş Kişiler, Tumblr'ın uyması gereken hiçbir şeye izin vermiyor.

Diğer Kullanıcıların kullanabilecekleri Notlar İletişime Geçin Çoğu zaman, parça çıkarıcı ve dağıtım için İletişim Kişiye özel, daha fazla Kullanılabilir kullanıcılar, bir aşamada sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Geliştirmek ve dağıtmak için Contact Premium, Contacta-nos.

10. Servis Pagos

Tüm Servisler vergi tarifelerini gerektirir (" Pagos Servisleri " dahil, yarı limitli, Tema Premium, Blaze, Abonelikler ve Gönderi+ dahil). Bugün vergiler amerikan doları olarak ifade ediliyor. Kullananlar, geçerli vergiler, uygulama tanımlarına uyan hizmetler, ilgili hizmetlerle ilgili vergiler ve diğer ilgili müşteriler gibi bugünlerde olduğu gibi bir pagarı kabul eder.

Hizmet Ücretleri, belirli Hizmet ücretlerinden yararlanmak için izin verilen sınırlı lisanslardır. Termos'un satıcı, satış, satın alma, satın alma veya diğer mallar olarak kullanılması, Pagos Hizmetlerinden yararlanmak için bir lisans satın alma konusunda referem-se olabilir, ancak bu, ara tipte üç eşit para biriminin doğrudan transferini temsil etmez. Lisansları yeniden dağıtamaz, ödeyemez, devredemez veya Pagos nos Hizmetlerini yeniden dağıtamazlar, bu nedenle, Pagos Hizmetlerini yeniden ifade etmelerine izin vermek için olağanüstü niteliklere sahiptir.

Tumblr pode, çok özel bir kriter, Pagos Hizmetlerini veya Termos işlevlerini değiştirmek, kaldırmak veya ortadan kaldırmak ve Pagos Hizmetlerinden sonraki ikinci koşullar.

Hizmet Pagos karşılaştırmaları kesinlik arz etmez ve reembolsaveis değildir (özel olarak, Promosyonlar olarak anında kullanılabilecek Pagos Hizmeti Pagosları, yerel hizmet sunucularının reregos de réregos de réregos de réregos definidos abaisxos abaisxos de serviços de Termos tanımları yoktur) Anında Hizmet Servisleri, Promosyonlar olarak, Pagos'ta Mevcut Hizmetlerden herhangi birini veya birkaçını sunarak, Hizmet Pagos'un adquiridos'tan daha fazlası için uygun olabilir. Her zaman Contact Premium satın alabilirsiniz.

O Tumblr, daha önceki Hizmet Pagos'larını başka bir yerde değiştirebilir. Uygulama için ortalıkta, ya da Tumblr kullanıcı yardımcılarından yararlanıyor, çünkü önceki yayınlar için önerilen değişiklikler yeni yayınlar için hiçbir Hizmetten yararlanmıyor ya da önceki kullanıcılardan daha önce benim gibi davranmıyor Karşılaştırmak veya iptal etmek için tercih etmeyin, veya Servis Pago uygulaması, daha güçlü bir değişiklik yapmadan önce.

11. Kayıt Ücretleri:

Alguns Pagos no Tumblr, yeniden abonelikler (" Abonelikler ") olarak otomatik olarak yenilenmiyor. Abonelikler, en çok kullandığınız zaman (" Abonelik Vergisi ") geri dönüşü için aylık veya aylık bazda bir sayı (" Abonelik Süresi "). Promosyonunuz sırasındaki bir kullanımınız, kupa kodunuzu veya başka bir formun indirimini kullanın ve Abonelik Vergisi toplam değerini otomatik olarak yenileyin, son periyod yok.

Abone Olma sayısı arttıkça, Abonelik Vergilendirmesi (ve uygulamadaki vergiler gibi) için otomatik olarak yetkilendirilen kullanıcı, başka amaçlar nedeniyle Abonelik'te bir Abonelik Aboneliğini otomatik olarak iptal etmek için herhangi bir pazarlama yöntemi kullanamaz.

Bir Aboneliği iptal etme, birkaç, üç ve dört (24) saatin sonunda, ortak Abonelik Döneminden önceki Abonelik Periyodunu durdurmak için kullanılabilir.

Tumblr sitesindeki bazı yazıları kullanabilir, değiştirebilir veya sayfa aboneliklerini iptal edebilir veya şu adresteki abonelikleri iptal edebilirsiniz: www.tumblr.com/settings/subscriptions.Bir kullanıcı, uygulama içi bir platform platformuna yazı yazabilir, Apple veya Android cihazını kullanabilir, değişiklik yapabilir veya platforma abone olduğunuzda aboneliğinizi iptal edebilir veya iptal edebilirsiniz.

12. Post+, Gorjetas ve Tumblr Live için özel ayarlar

Servisler para kazanmanıza izin verir veya şu şekilde işlevsellik sağlar:

Post+: tüm Utilizadores (" Criadores "), Abonelik sayısını (" Post+ İçeriği ") artırmak için Kullanıcı İçeriğini tasarlayabilir. Daha fazla bilgi için, Post+ ile ilgili sık aramalar için danışın.

Gezinti İşlevleri: Kullanıcılar, blogları ve yakın çevreyi korumak için çok daha fazlasını kullanabilirler. Daha fazla bilgi için, Perguntas Sık Kullanılanlarının Gorjetas gibi nossas olarak danışın.

Tumblr Live: Kullanıcıların direkt olarak iletme podemleri, doğrudan bir iletimi gerçekleştiren diğer kullanıcılara yardımcı olur, bu da bazen sunulabilir. Daha fazla bilgi için, Tumblr Live'da Sık Kullanılanlar hakkında bilgi alın.

Kullanılamazlar, dolandırıcılık, kimlik avı veya diğer geçici yöntemlere karşı koruma sağlamazlar.

Gönderi+ Aboneleri için termos ilavesi:

Post+ Conteúdo Conteúdo (" Seguidores ") için abone sayılarını artırmak için kullanılanlar, Abonelik Periyodikasyonları sırasında Post+ Conteúdo dos Criadores'a erişim için doğrudan erişim sağlar. O Post+, bir blog aracılığıyla dağıtılır, bu nedenle, Post+'taki çeşitli İçerikler, farklı Aboneliklerde onlarca içerik içerir.

Seguidores podem'lerinin, Criador'un herhangi bir içerik sunmadığı gibi, çeşitli nedenlerle Abonelik Süresini + Durte veya Post Conteúdo'ya alamadığını anlamak önemlidir; Criador veya Tumblr'ı doygunluktan kaldırmak veya kaldırmak için Post+ Conteúdo'ya erişin (örneğin, Acordo ihlali için).

Kullanıcı, Aboneler olarak tüm riskleri kabul eder, buna, Gönderi+ hizmetinin sunulmaması veya Gönderi+ hizmetinin beklendiği gibi yanıt vermemesi (Criador'a ulaşmanız için yardımcı olabilir) olasılığı da dahildir. Criador'un yanıt vermesi gereken exijamos'u kullanın, bazı yanıtlar toplu olarak verilemez. Bu motivasyon için, deveyi sır saklama kaplarına sokmak için kullanın. Görüşlerin ifade ettiği gibi, Criadores arabaların dağınık olduğunu ve gerekli olduğu kadar gerekli olmadığını temsil ediyor.

Son olarak, Post Conteúdo do Teaser'ın bir parçasına sahip olabilirsiniz+ Reblog hizmetlerindeki reblogue işlevine sahip olabilirsiniz, Post Conteúdo do Pode+ de outra forma'dan ayrı olarak, Ecrã'nın yakalanması ya da gözden geçirilmesi ya da dağıtılması ya da dağıtılması ya da dağıtılması gibi Post+ Conteúdo'yu hızlandırmak için daha fazlası.

Doadores de Gorjetas için termos ilavesi:

Funcionalidade Gorjetas (" Doadores de Gorjetas "), Gorjeta'nın (" Beneficiário de Gorjetas ") amacını gerçekleştirmek için en çok kullanılan araçlardan biridir ve bu, Enquanto Doador'un Enquanto Doador'un Kullanım Koşullarından Yararlanabileceğini gösterme biçimidir. Gorjetas, gönüllülük ve seçeneklerin tamamlandığını, ancak hiçbir zaman bulunamayacağını ve Gorjetas'ın İşlevselliği ile ilgili olarak kullanılanların üstesinden gelmek için hiçbir tartışmayı çözemeyeceğini düşünüyor. Müşterilere daha fazla hizmet sunmanın anlaşılması önemlidir; bu, Kullanıcıların Konteyneri veya Yararlanıcılardan Yararlanma ile ilgili olarak yarı ayrıcalıklı bir yönetici olamaz. Topluluğun Normları, ya da diğer biçimler, yasaklar, yabancılar için suistimal, sonuçta ortaya çıkan sonuç olarak araba ya da düşüncelere ilham veren hiçbir şey olamaz.

Kullanıcı, Kullanıcı Ortamı veya Yararlanıcı Hizmetlerinden Sorumlu Olmayanlar veya Posta Gönderisi+ olanağı dahil olmak üzere, İşlevsel Raporlama ile ilgili tüm riskleri üstlenir. Gorjetas Beneficiário'nun yanıt vermesi gereken exijamos'a katılın, bazı yanıtlar toplu olarak verilemez. Bu motivasyon, ya da deveyi kullanmak, güvenlik görevlileriyle birlikte İşlevsel bir Göz Atma aracı kullanmaktır. Görüşler, Gorjetas Faydalanıcıları'nı ifade ederken, otomobillerin dağınık olduğunu ve gerekli olduğu kadar gerekli olmadığını temsil ediyor.

Bunlar, satın alınan vergilerin ayrıntılarına göre, ödeme işlemlerinin ve vergilerin temel olarak geçerli olduğu platformlar olarak kabul edilir.

Post+ Criador Conta veya Gorjets Yararlanıcıları İçin Kriterler ve Yöntemler:

Gorjetas'tan Criador veya Beneficiário de kasırgaları için bir elegível için, geliştiriciler, minimo olmadan:

– Elektriğe bağlı olarak yerleşik ve yerel yerel konum;
– Başarılı bir şekilde bir pagamento ile ilişkilendirin veya ilişkilendirin ve onaylanan bir pagamento alımını gerçekleştirin (" Conta Associada " olarak). Diğer evlerde, bir Stripe Inc. com ile bir araya gelmek için çocuk sahibi olabilirsiniz. veya harici pagamento servis sağlayıcısının dışında; Bu nedenle, (i) Conta Birliği'nin kurulmasıyla ilgili kesinliklere ilişkin bilgiler için bilgi sağlamak, (ii) Stripe'in Termos ve Koşullarını (veya termos ve koşullarını) belirlemek (iii) Stripe Inc. (veya Tumblr'ın harici onaylı hizmet sağlayıcısının dışında);
– Belirli yargı yetkileri ve/veya işlem türleri için gerekli olanlara uyun, veya Tumblr'ın Yararlanıcısı veya Tumblr temsilcisi olarak bir nihai karar ve bir isim, bir anlaşma veya bir ortamda işlenen pagamentolar için bir temsilci olarak, bir evin veya bir ortamın tatmin edici bir şekilde karşılanması için. Tumblr'da hatırladığın veya Kullandığın kişi hakkında hatırladığın şeyler; ile
– Tumblr tanımlı Criador/Gorjetas belegibilidade ek gerekliliklerine bakın, örneğin, Tumblr'da yer almak, oyun oynamak, (18) ve en iyi eğlenceler için veya Funcionalidade Funcionalidade fonlarını bulmak için.
Tüm Tumblr'ı doygunluktan kaldırabilir veya Gönderi Yok'tan+ daha kısa bir süre sonra katılımınızı sonlandırabilirsiniz. Giriş yok, veya Gönderi+ İçeriği Abonelik Süresinin sonundaki Takipçilerin dağıtımına devam ediyor (ihlal nedeniyle kaldırılan bir menos). Post+ reblogado teaser'ı, Abonelik teklifinin doygunluğunu ortadan kaldırdıktan sonra sürekli olarak yayınlanmaya devam edebilir, ancak Kullanıcıların Post+ gerçek Subs Hizmetine erişimi yoktur, bir hizmet yelpazesi.

O Tumblr, Tumblr'ın askıya alınması veya engellenmesi ya da engellenmesi dahil olmak üzere, sahip olabileceğiniz ya da bulamayacağınız türden görüntüler için yanıt vermiyor.

Post+ Criador ve Gorjetas Yararlanıcıları için gerekli koşullar:

Terceiros'un leis veya direitos'u gibi bir şey yok : Post Conteúdo'ya sahip olmak için yeterli alan var+ Anlaşma ve Topluluk Normları için gerekli olan tüm gereksinimler. Örnek olarak, Post Conteúdo+ não pode qualquer lei, dahil olmak üzere, fikri mülkiyet haklarının koruyucuları. Çoğu zaman, bu paranın en çok para kazandığı yer olarak kabul edilir, bu, uygulamalardan biri olarak herkese yanıt verir. Askıya alma direktifi ile ilgili hiçbir rezervasyon, bir tua mührünü ortadan kaldırma veya koruma altına alma, herhangi bir Gönderi+ veya İşlevsel Göz Atma Katılımı, e/veya Teu Conteúdo do Post+ Nitelikli bir an, Normas'ın viyola olarak akredite ettiği akreditasyonlar da dahil olmak üzere Comunidade veya Post+ veya Funcionalidade Gorjetas'ı kötüye kullanmak. Bugünlerde Conta'daki etkinliklere yanıt veriyorsunuz, çoğu zaman işe yaramıyor.
Dürüstlükten bahsetmek : Tumblr'da, Seguidores'da ve Gorjetas'ta Doadores'da, Post+ içeriğinin ve uygun içerik içeriğinin kesin açıklaması dahil olmak üzere, adaletli ve dürüst müzakereler geliştiriyor. Dolandırıcılık, kimlik avı veya diğer geçici yöntemler gibi ortamlardan daha fazla hizmet almak için hiçbir hizmet kullanılmaz.
Seguidores ve Gorjetas com'daki sorunları çözün : Anlaşmazlıklara benzer çözümleyiciler için nico yanıtları da dahil olmak üzere, Post+ Abonelikleriniz veya Gorjetes Doadores'unuzla ilgili Çözümleyiciler ile ilgili anlaşmazlıkları çözmek için nico yanıt verebilirsiniz. Seguidores ve Doadores de Gorjetas'taki tüm reembolso aygıtları tarafından yanıtlandı, Seguidores/Doadores de Gorjetas veya Tumblr tarafından talep edilen fırtınaların sonuçları da dahil. Autorizas que quaisquer valores que embolsados ​​​​sejam pagos com recurso ao saldo do Comerciiante na tua do Comerciante veya tazminatlar Post Conteúdo do Conteúdo abonelerine yapılan ödemeler+ veya daha fazlası. Tumblr rezervasyonları, geri dönüş pagamento değerlerinin yönetimi ve Seguidores/Doadores de Gorjetas'taki reembolso'lar, dev reembolso'ların ne olduğunu düşünür.
Zorunluluk yok : Kullanan kişi, Ticari Müşteriler olarak yakınların ticari mallarını saklama gereklilikleri ve sunum bildirimleri olarak tüm bunlara yanıt verebilir. O Tumblr pode, ne kadar zor olursa olsun, Post+ ya da medyadaki en iyi uygulamalar için gönderebileceğiniz standart pagamento uygulamalarının empoze edilmesini engelledi.
Post+ ve Yararlanıcılar için Ücretler:

Post+ ve Post Conteúdo Conteúdo'nun Pagamento'ları ve Hesaplanan İşlevsel Veriler, bu nedenle Post Conteúdo Conteúdo'nun ardından gelen paralar, Gorjetas'ın Doadores'ı ve Gorjetas'ın vergi oranlarının alt platform olarak vergilendirilmesi olarak vergilendirilme miktarı olarak e/ou. pagamento, reembolso/estornos ve taksonlar/retenções relacionadas olarak işlenir. Pagamento işlemci taksonlarının çoğu, tarayıcının (ya da Stripe, Apple, Google, vb.) kullanmak için Seguidor ya da Doador of Dodor cihaz seçeneklerine bağlıdır. Çoğu bilgi, satın alma vergileri kadar önemlidir.

Kullanım, belirli bilgiler için yanıt verir, buna, mevcut durumdaki ödeme için gerekli olanlar da dahildir. Hesaplanan ücretler, Tumblr'daki veya adındaki (ilgili sayfa işlemcisi) kayıtlı kayıtların tabanına özeldir. O Tumblr, değiştirme yönetimini veya ödeme modunu saklı tutuyor, çok önemli bir an, çok özel bir kriter. Tumblr reserva-de retert or reterer, reembols, dolandırıcılık, suiistimal, Acordo veya para mitigar veya risk riskine yönelik reembols, dolandırıcılık, suiistimal, ihlal gibi ticari kontratlardaki borçları telafi etmek veya ortadan kaldırmak için. Bir Site veya herhangi bir askıya alma talimatı dahil olmak üzere, Hizmetlerin ayrılmaz bir parçası olmayan değerli değerler için herhangi bir cevap verilemeyen Konkordato, bir Site Talimatı dahil olmak üzere Son Posta Hizmetlerini askıya almak veya sona erdirmek için kullanılır. Askıya alma veya askıya alma, Postayı veya Postayı Kapatma Postası Sonucu Gönderme Postası, Hizmet, Posta veya Çevre

Tumblr'da belirlenen pagamento oranları, çok özel bir kriter ve nihai belirleyicidir. Yarışmacı en iyi pagamentoyu kullanırsa, Tumblr'a üçlü yanıt vermediğini (30) bildirdi, çünkü www.tumblr.com/support adresindeki tartışmanın ayrıntılı açıklamasını yaptı. Konkordatonun kullanılması, herhangi bir aşamadan sonra, tartışmalı bir pagamento relativitesinden vazgeçmeye yardımcı olur. O Tumblr, kullanabileceğiniz bir cihaz olan nihai ödeme veya ödeme kararını mutlak bir şekilde kesinleştiren bir biçim değildir.

Tumblr Live'a ek termos

Tumblr Live, The Meet Group'un ("TMG") temelini oluşturan canlı bir iletim işlevidir. Tumblr Live'ın kullanımı, politika politikalarını yönetir (Acordo, Comunidade Normas ve Privacidade Politica Nossas gibi) ve TMG Politikaları (TMG Hizmet Koşulları, TMG Pritica de Poltecida ve TMG TMG Politikaları) ). Termosla birlikte bir konflisyon var, bu da en büyük kısıtlamalar olarak kullanılabilir.

O Tumblr Live, TMG için kötü oldu. Şu anlama gelir:

– O Tumblr, TMG ile ilgili tüm silahların bir parçası olabilir, bunlara kullanıcı adı, gizli fotoğraf, bilgi güvenliği bilgisi ve coğrafi yerelleştirme belirsizliği dahildir. O TMG também, ek yön bilgileri hakkında ayrı bilgileri hatırlayabilir. TMG'nin Tumblr Live işlev operatörünü ve Tumblr Live'ın kullanımı sırasında tüm babaların kontrolörü olarak fabrikasını ve Tumblr Live ve Tumblr'ın konkordatolarını kapsıyor. TMG Servis Termosu;
– Tercih ettiğiniz gibi Tumblr, Tumblr Live'a aktarılamaz. Örnek olarak, bir blogu bir palavra geçidi olarak koruyoruz, Tumblr Live'da herhangi bir perfil veya iletimde uygulama yok;
– O Tumblr Live, Tumblr'da kullanılan diğer içeriklere veya içeriklere izin verebilir;
– TMG moderatörlüğünde Tumblr Live yayınları olmadığı için, Tumblr Live'a erişim askıya alınamıyor ya da kaldırılamıyor, bu nedenle politik ya da siyasi görüşler için yeterli akreditasyona sahip değiller.
– Şunları (a) kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz, kopyalayamazsınız, kopyalayamazsınız, kopyalayamazsınız, kopyalayamazsınız, tersine çevirebilirsiniz (uygulamaya uygun olması dışında), derlemeyi kaldıramazsınız, kopyalayamazsınız, kopyalayamazsınız ya da karaciğerden daha fazla hizmet alamazsınız; (b) Tumblr Live Hizmetlerini satıcı, satıcı, alt lisans veren, aktaran veya dağıtan; (c) Tumblr Live Hizmetlerini hızlandırmak, yapılandırmak veya zorlamak, doğrudan veya dolaylı olarak, ticari dağıtım için uygun hizmet; sen(d) Tumblr Live'daki işlevsel özellikleri, işlevleri, arayüzleri veya grafikleri kopyalamak.
Sağlayıcılar Tumblr Live'ı Tumblr Live'a kıyasla sunmuyor, bu yüzden Tumblr Live'dan yararlanamıyorlar ve diğer Pagos Hizmetlerinden yararlanamıyorlar. Tumblr Live'da kredi karşılaştırmaları sona erdiğinde, transferlerde ve reembollerde değil. Tumblr Live'daki Krediler, parasal bir değere sahip değildir ve maddi veya manevi bir yapı oluşturmaz. Tumblr Live Kredileri karşılaştırıldığında, Tumblr Live'da dijital ortamda (Tumblr Live'da Sunulanlar) erişim lisans sınırı olabilir, çünkü TMG'ye veya TMG'ye izin verilmez. Tumblr Live Kredilerinin kullanımı, kredilerin belirli bir kısmını ifade eder ve TMG Hizmet Termosları ile dijital olarak sunar. Tumblr'ın, Tumblr Live'daki Krediler dışında, Tumblr'ın biçimsel bir albüme yanıt veremediği anlaşmaları ve anlaşmaları anlıyor.

Tumblr Live'daki krediler, Tumblr Live'ı sanal olarak sunmak için kullanılmaz ve Tumblr Live'ın sanal kullanımlarının sunulduğu bir ortamda, TMG çözümleyiciye özel olarak kaydedilen MG Concorda'lar için kapasite sunar. Bugünkü ve niteliksel sorular, bir alıcı veya bir alıcının sunduğu niteliklerle ilgili konulardır.

Tumblr Live'a erişebilmek için son derece uygundur (örnek olarak, Tumblr veya askıya alma veya Tumblr Live erişimi yok), Tumblr Live'da Tumblr Live'da Tumblr Live'da bulunan krediler perde veya erişim olabilir yeniden embolso veya tazminat.

Şu anda, Tumblr Live doymak bilmez, bu nedenle işlevsel bir kullanımdan yararlanmak mümkün değildir, basitçe görmezden gelinir.

13. Garanti sorumluluklarının hariç tutulması; Servisler "TAL COMO ESTÃO"

Hizmetlere erişiminiz ve kullanımınız, risk veya riske neden olabilir. O KULLANICI, "TAL COMO ESTÃO" E "UYGUNLUK UYGUNLUĞUNA UYGUN" BAZI FORNECIDOS NA BAZINDAKİ KONCORDA QUE OS SERVİÇOS'U KAPSAMLI KULLANIR. SEM LIMITAR O ACIMA, ATÉ AO LIMITE PERMITIDO POR LEI, O TUMBLR ISENTA-SE DE TODAS AS GARANTIAS, EXPRESSAS OU IMPLÍCITAS, DE COMERCIALIZAÇÃO, ADEQUAÇÃO A UM UM DETERMINADO FVI OU NÃO. O Tumblr, Hizmet kullanımlarının temsili veya garantisi dahil olmak üzere, hizmetlerle ilgili nitelik türlerini veya garantilerini temsil etmiyor veya garanti etmiyor: Gereksinimleriniz veya beklentileriniz üzerine, (c) yaşam hatalarını veya kayıplarınızı düzeltmek için, (d) virüs yaşamınızı veya ön yargı bileşenlerinizi geride bırakın; veya (e) güvenlik önlemlerinin bir kısmından yararlanabileceğiniz bilgiler olarak tamamen güvenli veya güvenlidir. O Tumblr, Conteúdo ile ilgili olarak hiçbir şekilde temsil edilemez veya garanti edilemez; O Conteúdo do Utilizadors, özellikle de, yalnızca Conteúdo'yu oluşturabilecek Kullanıcıların münhasır sorumluluğu ve sorumluluğudur. Nenhum, danışma veya bilgi, sözlü veya yazılı, Tumblr veya hizmetlerde obtido, gizli veya gizli bir belgeyi ifade edemeyeceğini garanti eder.

14. Sorumluluğun istisnaları veya istisnaları için zaman sınırlaması

Tumblr'da aranızdaki bağ veya yakınlık nedeniyle ortaya çıkabilecek veya yakınlaşabileceğiniz en iyi şeyler, çoğu zaman sizin için hiçbir fayda sağlamaz. Herhangi bir durumda, bu durum kalıcı olarak geçersiz olabilir.

Tumblr ve Tumblr ortak çalışanlarının, temsilcilerinin, danışmanlarının, yönetmenlerinin, aktörlerinin ve diğer kişilerin veya girişimlerin, doğrudan veya dolaylı olarak indirilebilir, Tumblr'ı kontrol eden veya Tumblr'ı kontrol eden maksimum uzantılarıyla; com:

Utilizadores'daki Litígios, diğer tüm Utilizadores dahil.

Siteler ve terceiros hizmetleri dahil olmak üzere, geral terceiros (veya Tumblr veya Tumblr'daki Bağlı Kuruluşlar'da olmayanlar veya girişler).

Litígios, bir Conta veya terceiros ile Conta ile etkili bir şekilde kullanılması veya Açılması ile ilgilidir.

Bağlantılar, babaların iletişiminde otomatik olarak sağlanamıyor, veya Conteúdos donanma veya relativos in Conta, entre outros, interseção, utilização veya alteraação desão desão õsão õsaoos in tua Para efeitos de sclarecimento, tal dahil olmak üzere Relativas à segurança das tuas Credenciais de Seal.

Mevcut durumlarla ilgili olarak, Tumblr'da yerel olarak nitelendirilen (" Enkontros ") türde ilişki biçimleri arasında, sınırlama yoktur, Enkontro modundaki Açık veya Kapalı Modlar veya Kapalı Modlar dahil olmak üzere birçok ilişki. Yazılı ifadelerin aksine, Tumblr'da mevcut olmayan bilgiler, dışarıdaki Biçim Enkontrollerini denetleme veya kontrol etme yetkisine sahip değildir.

California'da (ABA) hiçbir eyalette ikamet etmiyorsunuz. º 1542 do Código Civil da Califórnia, o qual afirma: "İnançtan asla vazgeçilemeyeceğinden, ya da şüpheli bir varoluştan vazgeçilebildiğinden, a seu lehte infazın infazdan çok fosemecilerden, do not memento memento me, teram um Önemli bir etki, geliştiriciye bağlı değil."

15. Sorumluluğun Sınırlandırılması

NA MEDIDA İZNİ PELA MEVZUAT UYGULAMASI, O TUMBLR E OS AFILIADOS DO TUMBLR NÃO SE SORUMLULUK YOKTUR: (A) QUAISQUER DANOS INDIRETOS, ACIDENTAIS, EXEMPLARES, PUNITIVUENCUERSUE; (B) PERDA DE: LUCROS, RECEITA, DADOS, UTILIZAÇÃO, PRESTIGIO OU OUTRAS OUTRAS PERDAS INTANGÍVEIS; (C) DANOS RELATIVOS AO SEU ACESSO A, UTILIZAÇÃO DE OU INCAPACIDADE DE UTILIZAÇÃO DOS SERVICOS; DA SUNULAN SINIRLI UYGULAMALAR, QUEIXAS, SEJAM BASEADAS EM GARANTIAS, CONTRATOS, DELITOS OU OUTRAS TEORIAS JURÍDICAS, QUER O TUMBLR TENHA OU NÃO SIDO INFORMADO EM GARANTIAS, DELITOS OU OUTRAS TEORIAS JURÍDICAS, QUER O TUMBDO TUMBDO SIMBRO QUER O TUMBLR COMPASHA DA OLASILIKLARI VE SİDO BİLGİSİ OLASILIKLARI VEYA RESPETİVO FIM TEMEL.

Yasal Uygulamaya İzin Verme, A Responsabılıdade Total Do Tumblr and Dos Afılıados Do Tumblr, A Quaısquer Queıxas ao Abrigo Do Presente Acordo, Quaisquer Garandias Dahil Para Quaisquer Garandias, Está Diori. O MONTANTE QUE NOS İKİNCİ PAGO PARA KULLANIMI O(S) SERVİS(LER) UYGULAMASI(EIS).

16. İstisna garantileri ve sorumluluk sınırlamaları

Yargı kararları, belirli garantilerin hariç tutulmasına veya sorumlulukların hariç tutulmasına/sınırlandırılmasına izin vermez, Bölüm 13 ve 15'teki tanımlara uygundur, bu sınırlayıcı ifadeler uygulanamaz.

17. Açıklama

Ambas, kısmen iptal edebilir veya Acordo'ya daha düşük bir alternatif sunabilir, diğer tarafa bildirimde bulunabilirsiniz. O Tumblr iptal edebilir veya askıya alabilir veya erişim sağlayabilir veya tüm araç kullanım kapasitelerini veya tüm acil servisleri, önceki veya önceki sorumluları, tüm motivasyonları veya tüm kullanım motivasyonlarını veya tüm servisleri anında, kısmen sorumlu veya önceden motive edebilir, veya kullanım motivasyonunuz, mevcut kişisel motivasyonunuz, mevcut kişisel motivasyonunuz, mevcut kişisel motivasyonunuz, Özel, veya Tumblr, otomatik yönetici saldırılarında tekrar tekrar ortaya çıkan suçları anında iptal edebilir veya askıya alabilir.

Hizmet kullanımının bir parçası olarak erişim iznini iptal etme veya kapasiteyi artırma miktarı, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, Hizmet Biriminin askıya alınması veya bir hizmetin doğrudan kullanılması veya kabul edilmesi dahil. Mevcut araçlar, bir iptalden sonra yaygınlığın devam etmesi, ancak bir iptalin ardından yaygınlaşması, sınırlı sayıda, özel mülkler de dahil olmak üzere, Acordo que'yi sunar. Avrupa Ekonomik Topluluğu'nun bir parçası olarak erişim ve kullanımın iptali, ya da Gizlilik Politikasında açıklanmış gibi.

18. Yargı ve Foro

Tumblr'da, iremos'un çözümlenmesinin queixa veya ıslah edilmesiyle ilgili olarak, yasal olarak, sonuç olarak Acordo veya Dos Servisleri sunarken, mevcut Secção'da acordo, veya Tumblr'ın kritik biçimlendirme biçimlerine uygun olanlar için uygundur. Resmi bir dava çözümlemesinden önceki kayıtlar, çözümlemeyi kontrol etmek için bir kişiyle iletişim kurun ve canlandırın.

Yasal mevzuat ve davalar için:

Şu anda, ülke genelinde, tüm aspetos'ta, Nova Iorque Estado yasama meclisi, akordeon kutlamalarına uygun ve Nova Iorque'da toplam idamlar ve Nova Iorque'de ikamet eden herkes, yarı-önceden confl. Nova Iorque, Nova Iorque Condado of Nova Iorque mahkemesi veya federal mahkemeleri tarafından özel olarak kararlaştırılan Tumblr terao'larına aykırı olarak sahip olabileceğiniz türden veya davalardan herhangi biri veya davalar, hukuk düzeninin alt kısmındaki mahkemeler için başka bir çözümden başka bir şey değildir. Tribünler, Yeni Iorque Condado de Nova Iorque, Nova Iorque, en çok veya en çok dava içeriği için hiçbir yerde bulunmaz.

(a) Birleşik Devletler'in yerel, eyalet veya federal hükümet acentası veya hükümeti için, (b) resmi makamların hizmetlerinden yararlanmayı sağlamak ve (c) yasal terminoloji mevcut değil, mesma não olarak Secáçao'dan aceusucálas Bu durumda uygulama yapabilirsiniz. Acordo'yu ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yasal düzenlemelerle ilgili herhangi bir teklif sunmadık, yasal düzenlemelerle ilgili olarak göz önünde bulunduruyoruz ve sonunda Yeni Iorque Estados yasama meclisinin federal yasama meclisi olarak kabul ediliyor, mahkeme salonu hariç.

19. Çeşitli

Mevcut Acordo, medyadaki periyodik değişikliklere uygun olarak, Tumblr'da mevcut olan tüm materyallerle uyumlu bir bütün oluşturur. Acordo, tüm öncekilerin veya akortların, sözlerin veya yazıların yerine geçer, sunulan malzemeyle ilgili olarak, tüm akortları oluşturur ve taraflar olarak münhasırdır. Egzersiz yapmadığınızda, her zaman ve en iyi modun bir parçası olarak, doğrudan ifadenin mevcut olmadığı albüm, mevcut olmayan diğer yönlerden herhangi bir koşuldan vazgeçmeyi dikkate almaz. Acordo'nun geçersiz veya uygulamasız olarak sunulmayacağına karar verirseniz, bu, geri yükleme emülasyonu olarak Acordo'yu veya aplikasyonu sunamazsanız, mümkün olan en yüksek düzeyde kullanımla sınırlıdır veya ortadan kaldırılır. Acordo'yu yetkilendiremez, aktaramaz veya kullanıcıyı alt lisanslayamaz, Tumblr'ın bir parçası olarak önceki yazının ortası dışında. O Tumblr, bir Acordo'yu bir bütün olarak veya bir ortak olarak sunabilir, başka bir koşulda ve yarı rızayla. Acordo'yu sunmanın bir sonucu olarak temsil, düzenleme, konjonktür, ortak girişim veya emprego temsili olamaz; Dört boyutlu bir boyutta Tumblr'da yerel olarak otomatik olarak giremezsiniz. Tumblr'a gerekli bildirimde bulunun veya Kontrato'nun sunulmasına izin verin ve alıcının güçlü olması için bir Sözleşmenin geçerli olduğunu belirleyin, bir yazar için entregas hizmetine girişmek ve alıcının gücünün, en çok ne kadar tutacağının belirlenmesi için kesin olarak belirlenebilir. Yazılı olarak sunulan bir hizmettir ve en yakın çevrede önceden belirlenmiş bir hizmettir, para

20. Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet eden Kullanıcılar için özel cihazlar

O Tumblr, dünya çapında ürün ve hizmetlere güç veriyor ve sevdiğiniz gibi para kazanmanın bir parçası olan bir dünya topluluğuna izin veriyor. Tumblr'ın Birleşik Devletler'deki durumlarına giriş, sunucular ve işlemler yok, Tumblr'ın Birleşik Devletler'deki yasama temelindeki politikaları ve prosedürleri gibi. Tipik olarak, aşağıdaki aygıtlar, Birleşik Devletler'deki Kullanıcıların durumlarını özel olarak aplikasyonlar olarak kullanır: (1) veya, veri aktarım, donanım ve işlem gibi bilgileri kullanarak, bu konumlar için ortamlar da dahil olmak üzere. Amerika Birleşik Devletleri ve/veya şehirler, Acordo'yu sunmak veya sunmak için Servis Hizmetlerine para yatırmak; e (2) Estados Unidos tenham ambargosu için yeterli sayıda Hizmetten yararlandığınızı veya EUA Tesouros Departmanı'nın "Özel Tanımlanmış Cidadãos" listesinde yer aldığınızı veya ticaretten yararlanma veya ticari faaliyetlerde yarı yarıya ayrılmayı kullandığınızı varsayalım Hizmetlerimiz (örneğin, Contact Premium'u karşılaştırın).

Infraçao için envior um aviso

21. DMCA Yazarının Siyaseti

o Tumblr, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na (" DMCA ") uygun olarak, yazarların hizmet sağlayıcılarının yönetimi için ikincil bir politika oluşturdu. Tumblr'ı Tumblr'a atanan Ajan, daha önce yazarların (" Ajanda Atanan ") emekli olması için. Yazar müdür yardımcısı formülleriyle birlikte DMCA'yı aşan bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Yazarın yönetim ihlallerini ihbar etmek:

Yazar yöneticilerinin altyapısını oluşturan erişilebilir hizmet veya ortam ortamlarında veya ortamlarında içerik oluşturmak için motive edici motivasyonlar, yazar yöneticilerinin suç ortağı olma arzusunu ortadan kaldırıyor

İhlal veya materyal ihlallerinin tanımlanması.

Yerelleştirme de dahil olmak üzere, ağ ortamını onaylayan materyalin kimliği, Tumblr'ın varlığını doğrulamak ve doğrulamak için yeterli bilgiler.

Bildirim tarafı iletişim bilgileri ("Bildirim Tarafı"), ad, morada, tele numara ve e-posta dahil.

Notificadora Tarafının bir teyid beyanı, bir materyalin neden olmadığı konusunda ikna edicidir ve yazar, yetkili temsilci veya yetkili kişilerin mülkiyet haklarının otomatikleştirilmesine neden olur.

Bir bildirimde bulunmak, yanlış testin cezasını çekecek, düzeltilemeyecek bilgiler için bilgiler sunacağız ve Bildirim Tarafının otomatik olarak, yazarın direktörlerinin mülkiyetinde olması gereken bir aşama olacak.

Fiziksel ya da dijital bir otomatiğe sahip olmak, kötü niyetli ihlallere neden olan yazar yöneticilerinin mülkiyetinde ağır bir yetkiye sahiptir.

İhlal iddiasıyla ilgili içerikleri halka açık hale getiren Kullanıcı için yazarların ihlal yönlendirmelerinin sayısı hakkında bilgi veren tam bir bilgi notu. Materyallerin çıkarılması, DMCA'nın geçerli olduğu termoslar arasında yer almıyorsa, Tumblr, materyale erişim ihlali veya doyumsuzluğu nedeniyle sözde materyale yanıt veren kullanıcıyı anında bilgilendirir. O Tumblr rescindir, farklı durumlardan, çünkü Responsáveis ​​of Utilizadores'ın yanıt verme yetkisi, forma repetida yazarlarının ihlallerine karşı, saklıdır, yalnızca spon'ların münhasır manzaraları tarafından izlenir.

DMCA'ya bir kontra bildirimde bulunun:

DMCA'nın bir um amacına dahil olarak akredite olduğu için, Tumblr'da bir kontra bildirimi olabilir, çünkü Tasarım Temsilcisi'nin başka hiçbir şey hakkında bilgi vermemesi gerekir:

URL, Tumblr'da Tumblr'a erişilemediği için kaldırdığınız veya bıraktığınız malzemeye özeldir.

O ad, morada, Telefon numarası ve e-posta adresi.

Mahkeme Bölge Mahkemesinin Federal Muhabiri tarafından kabul edildiğinin bir onay beyanı Bu, DMCA'nın orijinal veya en kötü temsilcisi olabilir.

İkinci bir beyan: "Malzemeyi kaldırmak veya doygunluğu ortadan kaldırmak veya kaldırılan veya doymak bilmeyen malzemeleri yanlış tespit etmek için can sıkıcı sebeplerden biri de testemunho'dur."

bir tua assinatura

Tumblr, orijinal bir DMCA bildirimini kıskanmak için Bildirim Tarafına bir mesaj gönderiyor. Orjinal bir Bildirim Tarafı (veya temsil edilen otomatik sürücü yöneticisi), ihlal edildiği iddia edilen materyalle ilgili yasal işlem için alt metraj bildirimi için (10) gönderildi. Tumblr'da (10) günlük prazo için herhangi bir bildirim bulunamıyor, hizmetlerde restoran veya malzeme yok.

Ajan Tasarım

Yazar yönlendirme formülü: https://www.tumblr.com/dmca

22. Açık kaynak açıklamaları

Yorum yapın