Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Themelantic, Photographica'yı Sunmaktan Gurur Duyuyor

Themelantic, özenle tasarlanmış ve görsel olarak farklı bir portföy teması olan Photographica'yı sunmaktan gurur duyar. Çok yönlüdür ve herhangi bir farklı görüntü veya fotoğraf stiline göre özelleştirmesi kolaydır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

– Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi göstermenin güzel bir yolu – Fotoğraflarınızdan EXIF ​​​​verilerini otomatik olarak gösterin – Gezinme öğeleri olarak öne çıkarmak için bir dizi etiket seçin – Grup blogları, takip etme ve Twitter için widget'lar – Renkleri, tipografiyi ve tasarımı kolayca değiştirin ayrıntılar – Özel logo desteği, sosyal paylaşım ve çok daha fazlası

Güzel Bir Galeri

Tüm küçük resimlerimiz, fotoğraflarınızın ve görsellerinizin harika görünmesini sağlar. İster siyah beyaz, portre veya manzara fotoğrafçılığı olsun, tam evinizde görünecek!

Ayrıca, kullanılan ayarları ve seçenekleri göstermek için fotoğraflarınızın altında EXIF ​​​​verilerini gösterme seçeneğiniz de vardır (ancak size göre değilse bunu kapatabilirsiniz).

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İki Seviyeli Navigasyon

Ana gezinme seviyeniz, sayfalar (Ana Sayfa, Arşiv, Rastgele) vb. ile Tumblr'a eklediğiniz tüm özel sayfalar veya bağlantılar içindir.

İkinci gezinme seviyesi, farklı kategorilere, gönderilere veya gönderi türlerine dikkat çekmek için ayarlarda belirttiğiniz bir avuç etiketi içerebilir.

Widget'lar ve Sosyal

Photographica, Twitter'dan düşüncelerinizi ve bağlantılarınızı alabilir ve bunlar sayfanın alt kısmında bir pencere öğesi olarak görünür. Ayrıca grubunuzdaki diğer kişilere (bir grup bloguysa) veya takip ettiğiniz blogların bir listesini de gösterebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Kendi tarzınıza ve kişisel markanıza uyması için Photographica'nın her yönünü değiştirebilirsiniz. Yazı tipleri ve tipografi, renkler, düzen, arka planlar – adını siz koyun, özelleştirebilirsiniz!

Yorum yapın