1xbet

Spin & Score Megaways

Spin & Score Megaways

Spin & Score Megaways oyunu, sürekli değişen 6 çark üzerine kuruludur. Oyunda çeşitli oyuncular bulunmaktadır. Bu futbolcu sembolleri, galibiyete ev sahipliği yapan 117.649 farklı kazanma yolundan herhangi birini oluşturmalıdır.

1xbet

Oyunda bir de wild futbol sembolü var. Bu sembol, diğer tüm slot oyunlarının olağan sembolü olarak yerini almıştır. Bu bir wild sembolüdür. Kazanma yolunda ihtiyacımız olan semboller arasında bir joker kaynağı görevi görür.

Ancak saçılma karşısında joker rolünü kaybeder. Takla atma özelliği, kazanma sembolünü kaldırarak oyuncuların daha fazla ve ek kazanç elde etmesini sağlar.

Spin & Score Megaways Slot Oyunu İyi Ödüyor mu?

Spin & Score Megaways ücretsiz bir döndürme oyunudur. Bunun için öncelikle en az 4 kupa sembolüne erişim sahibi olunması gerekmektedir. Ücretsiz döndürme turuna ancak bu şekilde girilir. Bu turun karlı olmasının ana nedeni, slot makinesinin oyuncunun kilitli dönüşleri daha da artırmasına izin vermesidir.

Burada elde ettiğimiz çarpanlar genel çarpanları oluşturur ve 1 kat artırır. Ayrıca oyunun en yüksek kazancına, scatter sembolleri ile girdiğimiz free spin turundan kazanma şansının 5.000 katı kadar ulaşma şansına sahibiz.

1xbet

Spin & Score Megaways Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Spin & Score Megaways slot oyununu oynamak için jeton satın alınması gerekir. Bunun için slot kategorisine tıklayın. Fakat bundan önce öncelikle slot sitelerini tanımak gerekir. Güvenilir olarak seçeceğiniz sitelerde slot oyunlarına katılmanız yeterli olacaktır. Burada da zaten sitemizde bulunan güvenilir siteleri seçmiş olmanız tüm süreç açısından belki de en önemli başlıktır.

Yorum yapın