1xbet

South Carolina Vanguard Bit-Torrent

South Carolina Vanguard Bit-Torrent

Spiral Force'a ait Stormclad Coupes, strateji tabanlı, tarayıcı tabanlı, crack 'em up, mafya savaşları tarzı bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Özetle, insanlar arasından başka biriyle kafa kafaya seçim yapmanız ve onları dövmeniz, özel paralarını, evlerini ve aklınıza gelebilecek diğer şeyleri çalmanız gerekiyor. Farklı oyuncularla savaşarak https://topsoftblog.com/ para kazanırsınız ve ardından paralarını oyundaki öğeleri satın almak/kiralamak/harcamak için kullanırsınız. Katılımınız bittiğinde, banka hesabınızı nakit veya belki başka girişimlerle yeniden doldurmanız gerekir (parayı doğrudan topluluk abonelerinden alırsınız, vb.). Bir dövüşü kaybederseniz, paranızı kaybedersiniz ve her şeye yeniden başlarsınız. Bu kadar basit.

1xbet

Spiral Induce'un bir avuç zorluğu var. Temel olarak, iyi bilinen bir işletim sistemi olmayan MS Windows için piyasaya sürüldüğü basit gerçeği, artık oyundan yasal kopyalar bulmanın temelde imkansız olduğu anlamına gelir. Bu üzücü, çünkü video oyunu çok heyecan verici, bağımlılık yapıyor. Mafya video oyunundaki mekaniklere aşina olması gerekmeyen ve nasıl düzgün "oynayacağını" bilmeyen yeni oyuncular için birkaç şarj biraz "kolay". Ayrıca, şu anda bir süredir piyasada değil, bu nedenle son birkaç yılda Spiral Basınç'a kapılan eski oyuncuların çoğu, şimdi farklı bir site kullanarak bunu para için oynamaya düşürüldü.

Geliştiricilerin oyunu yaratırken kötü bir görev gerçekleştirdiklerini söylemiyorum. Müzik normalde düzgündür ve normal lisanslı oyun oynama müzik seviyelerinde çalar. Temelde müziğin sporun kendisiyle pek uyumlu olmadığını söyleyebilirim. Gereksinim efektleri en iyi ihtimalle geneldir ve bazen müzik çok "hüzünlü" ve "berbat" hale gelir. Harika müziklere sahip eğlenceli bir mafya video oyunu ararken, Spiral Induce kesinlikle göz atmaya değer.

Yorum yapın