Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro

Ana Sayfa AraçlarUygulama – SMS Backup & Restore Pro

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro v10.18.001 APK'yı indirin (Premium Kilitsiz)

Super Backup and Restore, verileri SD karta depolamak için bir uygulamadır, yanlışlıkla kaybetmeniz durumunda sizin için önemli verileri geri yükleyecektir. Dolu bellek, cihazınızı savunmasız hale getirir, ancak yedekleme size şimdiden alan kazandırdı

Süper Yedekleme ve Geri Yükleme Pro Hakkında

SMS Backup & Restore Pro APK, SyncTech Pty Ltd tarafından üretilen önde gelen yedekleme uygulamaları arasındadır. Yalnızca bilgileri yedeklemeyi ve geri yüklemeyi mümkün kılmakla kalmaz, aynı zamanda önemli bilgilerin güvenliğini sağlamayı, verileri ayıklamayı veya cihazlar arasında ücretsiz olarak veri paylaşmayı da mümkün kılar. Harika avantajlarınızla SMS Backup & Restore, bugünlerde gerçekten en kullanışlı Android işletim sistemi yedekleme uygulamaları arasında yer aldı.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Hemen hemen her şeyi yedekleyin

Gönderilen çok sayıda e-posta nedeniyle telefonun aşırı yüklenmesi durumunda, muhtemelen bir süre kullanılacağını düşündüğünüz için silmeye cesaret etmeyin, stres yapmayın, SMS Backup & Restore Pro bu sorunu sizin için hızlı bir şekilde çözecektir. Sadece bu uygulamayı cihaza kurmanız, gerekli bazı verileri bağlamanız, uygulamaya gelince otomatik moda geçmeniz ve anında yedekler oluşturup hepsini başka bir ekibe şifrelemeniz yeterli. Bu verilerden yararlanmak istiyorsanız, herhangi bir sıkı çalışma yapmanıza gerek kalmadan uygulamada hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Önemli bilgileri kurtarın

Bir düşünün, masaüstünüzdeki tüm önemli belgeler aniden kaybolursa, herkes bu korkunç şeyleri deneyimlemelidir. Bu istenmeyen sorunların önüne geçmek ve sınırlamak için SMS Backup & Restore Pro özelliğinin cihazda olması gereksiz değildir. Cihazınız uygulamaya bağlıyken, SMS, arama günlükleri veya bağlantılardan gelen tüm bilgiler SMS Backup & Restore Pro'da desteklenecektir. Bu ayrıntıları istemeden silerseniz ve/veya üründe tüm bilgilerin kaybolduğu bir sorun varsa, SMS Yedekleme ve iyileştirme, rengi bozulan her şeyi geri yüklemenize yardımcı olur. Cihazda SMS Backup & Restore Pro olması, önemli belgelerinizi beklenmedik sorunlardan koruyacaktır.

Basit bilgi paylaşımı

Cep telefonlarını değiştirmeniz veya önemli bilgileri bir cihazdan diğerine taşımanız gerektiğinde, ancak birçok karmaşık ipucundan geçmeniz gerektiğinde, SMS Backup & Restore Pro kesinlikle ihtiyacınız olan uygulama olabilir. Bilgi paylaşmanız gereken her iki cihazda da SMS Yedekleme ve doğru kurulum ve istikrarlı bir İnternet bağlantısı olması koşuluyla, iki cihaz arasındaki bilgi aktarımı hızlı ve son derece doğru olacaktır. Bu özellik aslında günümüz kullanıcıları için uygundur çünkü özel çalışmaları ve araştırmaları genellikle rapor kopyaları yerine elektrikli kağıtlar kullanmak zorundadır. Önemli bilgileri birden fazla cihaza yayabilme yeteneğine sahip olmaları gerçekten harika.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro'yu İndirin

Artık SMS Backup & Restore Pro'yu ücretsiz indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıSyncTech Pty Ltd

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Pro

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

#11.#

filigran

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Marvel Şampiyonlar Turnuvası

sağlık dostum

My City : Üniversite Yurt Arkadaşları

johnny tetik

Bataklık Saldırısı

Kairo Ülkesi

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın