1xbet

Şirketin Amerika'da Konumları Var

NordVPN bir dizi destek alternatifi sunar. Destek sayfasında, iyi bir ayar bulmanıza yardımcı olacak kılavuzlar ve SSS var gibi görünüyor. Kuruluş ayrıca web sitesine bir chatbot ekledi. Müşteri hizmetlerine, istediğiniz zaman veya geceleri e-posta veya canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir. Yardım istedikten sonra birkaç saat içinde bir canlı sohbet temsilcisine ulaşmaya hak kazandım. NordVPN'in müşteri hizmetlerinden memnun kalacağım ve hizmetlerini şiddetle tavsiye edeceğim.

1xbet

NordVPN tarafından sunulan müşteri desteği harika. Şirketin müşteri hizmetleri temsilcilerine e-posta veya sohbet yoluyla ulaşılabilir. Bununla birlikte, müşteri desteğiyle iletişime geçtiğinizde istenmeyen e-postaları önlemek için adınızı ve e-posta adresinizi vermeniz gerekir. Bu tür bir yaklaşımla, spam e-posta tabanlı almazlar. NordVPN hakkında neredeyse herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Yedi gün boyunca hizmet için çaba sarf etmek ve doğru bir değerlendirme almak ücretsizdir.

NordVPN dünya çapında 59'dan fazla ülkede sunuculara sahiptir. Şirketin Amerika, Kanada, Brezilya, Birleşik İmparatorluk, Fransa, İtalya, Hollanda, Laxa, İsveç ve Çek Cumhuriyeti'nde şubeleri bulunmaktadır. Şirketin İngiltere, Hollanda ve İspanya'da makineleri var, bu nedenle https://audiogrill.net/technology/top-rated-internet-security-software-in-2020 sağlayacak bir web sunucusu bulma sorunları içermemelisiniz. neye ihtiyacınız var Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, NordVPN'i kullanmadan önce her sunucunun kişisel gizlilik politikalarını kontrol etmelisiniz.

Yorum yapın