Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Silahlı Soygun V2.4.29 APK + MOD (Ölümsüzlük) 2023'ü indirin

Home ActionGame – Silahlı Soygun

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Silahlı Soygun v2.4.29 APK + MOD (Ölümsüzlük) 2022

Silah Soygunu: Silahla atış oyunu, atışla ilgili bir dizi kutsal aksiyon oyunudur. Bu dünyaya katıldığınızda, içinizdeki ateş etme yeteneğinizin harekete geçtiği son derece profesyonel bir banka soyguncusuna dönüşeceksiniz. Zırhlı araçları burada kullanın

MENÜ MODU Ölümsüzlük geri tepme yok

Armed Heist: Silahla atış oyunu, atışla ilgili bir dizi kutsal aksiyon oyunudur. Bu dünyaya katıldığınızda, içinizdeki ateş etme yeteneğinizin harekete geçtiği son derece profesyonel bir banka soyguncusuna dönüşeceksiniz. Burada zorlu savaşların yanı sıra zırhlı araç kullanmak, banka soymak gibi çeşitli zorluklarla mücadele etmeniz gerekecek… Ve uygulama sizi soymak, ateş etmek ve ani gelen mermilerden kaçmak gibi gerekli becerilere hazırlayacak. Kullanım kolaylığı için bu yazılım, ödeme SDK'sı özelliğini güncelledi.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

PROFESYONEL ATIŞ BECERİLERİNİZİ EĞİTİN

Ateş etme becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, Armed Heist bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Burada atış köyünde bir kahraman olmak için profesyonel zorlukları üstlenirken antrenman yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Bu acımasız dünya size bir silah sistemi sağlayacak ve oyuncu silahları özelleştirebilir veya dönüştürebilir. Bundan sonra, görevi tamamlamak için öğrendiğiniz becerileri kullanarak bankalara kendiniz gitmeniz gerekecek. Durumu nasıl idare ettiğinize ve ne kadar yetenekli olduğunuza bağlı olarak kazanın veya kaybedin. Başarılı olursanız, uygulamadan para, altın ve birçok cazip ödül kazanacaksınız.

çete görevi

Silahlı Soygun savaş alanında, oyuncu, herkesi korkutan en sert banka soyguncuları olmak için her zaman tüm planları düşünmek zorunda olan acımasız bir haydut olmalıdır. Bunu yapmak için her zaman ilk ateş eden, birçok düşmanı öldüren ve çok para kazanmak için büyük bankalara giden kişi olmalısınız. Aksi takdirde, polisin veya her zaman doğru yolu takip edenlerin korkunç atışları nedeniyle ilk kurtulan siz olacaksınız.

FARKLI OYUN ALANLARI

Her şeyi dikkatli bir şekilde hazırlayın çünkü Armed Heist birçok farklı alan ve mücadelenin birleşimi olacak. Her banka soygunu görevi, seviyenize ve silahlarla olan becerinize bağlı olacak pek çok beklenmedik özellikle kurulacak. Örneğin, atış becerileriniz hala zayıf ve sizi basit bir sahaya ya da birkaç çalışanın olduğu, güvenliğin gevşek olduğu bir bankaya sokar. Silah becerisi süper seviyedeyse, uygulama otomatik olarak polislerle karmaşık bir düzene sahip bir yere kurulacaktır. Bu, oyuncuların kendi becerilerini geliştirmeleri için bir fırsat olan becerinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

#11.#

DIŞ MEKANINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Armed Heist dünyasında katılımcılar kendi kıyafetlerini kişiselleştirebilecekler. Maske, kurşun geçirmez yelek ve farklı kıyafetler gibi dış eşyaları değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, uygulama ayrıca yüksek kaliteli 3D görüntüler ve sürükleyici bir oyun içerir. Bu uygulamayı ekstrem bir aksiyon filmi yapan canlı, çekici görüntüler getirmeyi vaat ediyor.

EĞLENCEYİ DENEYİMLEYİN

Oyun dünyasında, bu oyun, oyuncunun tüm avantajlarını uyarmayı en üst düzeye çıkaran üçüncü şahıs nişancı oyunlarından biridir. Dövüşürken dövüşmeyi seçtiğiniz karakterin etrafında dönmesi için kamerayı otomatik olarak ayarlayacaktır. Savaş sırasında aksiyonu gerçekçi ve dinamik hale getirin, kullanıcıyı gerçek hayatta bir banka soygunu yapıyor ve ateş ediyormuş gibi hissettirin. Bu meydan okumayı üstlenelim.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Silahlı Soygun İndir

Artık Armed Heist'i ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıSozap

Silahlı Soygun

Silahlı Soygun

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Logos İncil Çalışması Uygulaması

spotify

NöroNasyon

Kairo Ülkesi

çizgi siyahı

Sonik Kuvvetler

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın