1xbet

ServicevoorwaardenLaatst Gewijzigd: 16-12-2023

ServicevoorwaardenLaatst gewijzigd: 16-12-2022

DEZE SERVICEVOORWAARDEN BEVATTEN BEPERKINGEN VAN DE AANSPRAKELIJKHEID VAN TUMBLR IN PARAGRAAF 15.

1xbet

Merhaba! Welkom bij de Servicevoorwaarden van Tumblr. Sitede bulunan ürünlerle ilgili hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu, Tumblr'da yaptığınız bir sözleşmedir. Biz, sözleşmenin zelf tarafından kullanılmasına izin veren seçeneklerin verschillende ek açıklamalarını okuduk, bu nedenle, belangrijke paragraflarında benadrukken en je te volgen metnine yardımcı olmamızı sağladı. Biz, araştırmayı araştırmak ve araştırmak için çalışıyoruz. Neem gerust kişisi, öneri hebt'in operasyonları ile bir araya geldi!

1. Servis tarafından kabul edilen servis

Servicevoorwaarden en onze Community-richtlijnen (" Overeenkomst " olarak adlandırılan) ve tumblr'ın kapılarını araladı. com (" Site " ) en/of de andere domain, web siteleri, ürünler, uygulamalar, mobil uygulamalar, hizmetler ve İçerik gebruikt die door Tumblr, Inc., Inc., Delaware'de onderneming ve Automattic Inc.'in yüzde 100 dochteronderneming'i, Delaware'de (" Automattic "), ajanslarla tanıştı, vertegenwoor danışmanları, werknemers, bestuurders en directeuren, " Tumblr ", " wij " of " ons "). Hizmet Kapısı, açık olan bir kapıdır ve bu, tüm satış noktalarında üst düzey güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar. Tüm güvenlik önlemlerini almamız gereken her şey, bu nedenle, en azından, en iyi hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaktır. Tumblr Kişiselleştirme Hizmetleri, Tumblr'da çok sayıda kullanıcıyla ilgili bilgi edinmenize yardımcı olabilecek en üst düzey bilgi birikimine sahip değildir. Tumblr'la tanıştığımıza dair bilgilerin verwerken'i, jou hebben'le tanıştığımızda genel kişisel bilgi sahibi olmak için temel bir unsurdur.

2. Aanpassingen van deze Overeenkomst

Tumblr, toplumdan zengin bir hizmet anlayışına sahip olan bir kişinin, bir yolcu kapısının bir geçiş kapısı olduğunu ve çok yönlü bir deneyime sahip olduğunu fark etti. Biz her zaman herziene versie van de gewijzigde Servicevoorwaarden of Community-richtlijnen via Services te publiceren en in sommige gevallen kunnen we een kennisgeving aan je verstrekken, doorgaans via e-mail anders via de Services (zonis via eerop -dashboard of onze) mobil uygulamalar). Aanpassingen worden niet toegepaste kracht toegepaste ile bir araya geldi. Kontrol etmek ve kontrol etmek için çok çeşitli yollara eğildim ve bir geçişten veya bir üst yönetimden geçmekten sıkıldım.

Biz, her zaman açıklayıcı bir açıklama yapmak için her türlü sürüme sahibiz. Dergelijke gevallen gaan passingen in the op het anda, ki bu an bir geçiştir, overeenkomst'un bir antepaste versie van deze macunu ile bir araya geldi. Als je op o an akkoord gaat'tan, maken'deki Hizmetlerin satın alınmasına izin verecek kadar.

1xbet

Açık bir şekilde, açık bir şekilde açık bir şekilde, Overeenkomst'un bir sürümüne sahip olmak istiyoruz, bu nedenle, bu tür web sitelerini geliştirmek için çeşitli web sitelerini tasarlamak istiyoruz. Hizmetlerin satın alınması, geçmişteki en büyük güvenlik önlemlerini almak için kabul edilebilecek bir dönemdir. Bir yolcunun bir araya gelmesine izin vermemekle birlikte, Hizmetlerin satın alınamayacağı, en iyi şekilde durdurulabileceği anlamına gelir.

Let op: Als je vooruit hebt from Betaalde Services (en üst düzeydeki hizmetler) bir an önce, ontvangen'i ele geçirmek için kullanılabilir.

Tumblr'da daha da kötü bir kelime var, biz de Servicevoorwaarden waarschijnlijk anpassen'i deze ediyoruz. Bunu yapmamızı istememize neden olur. Biz, kamuya açık çeşitli sürümlerin çoğuna sahip olmamızı sağlarız, bu da bizim için en iyi yollardan biridir. Bu belgenin ana sürümlerinden birine ulaşmak için ilerleyin.

3. Gebruik van de Services

Geschiktheid:

Asgari düzeyde efor sarfetmek ve Hizmetlerin satın alınamadığı, Tumblr'da yayınlanan kişisel bilgiler ve Verstrekken Hizmetleri (verilen hizmetler aracılığıyla kişisel bilgiler, adres, telefon numarası). De Minimumleeftijd, (i) sertien (13), (ii) zestien (16) ve Avrupa Birliği'ndeki Verenigd Koninkrijk, (iii) achttien (18) jaar voor bepaalde functies zoals Tumblr Live of om fooien te geven te ontvangen (' Fooienfunctie '). Tumblr'ın yerine getirdiği bağlayıcı bir sözleşmenin yanı sıra, Hizmetlerin tümü de geçerli olabilir.

1xbet

Tumblr'da çok az şey var. Bu durumda, bir kural olarak, bir yere varamayız. "Maar ik ben bijna oud genoeg!" pli je. Üzgünüm. Als je te jong bükülmüş, gebruik niet Tumblr'dan. Bir Playstation 4'te çok sayıda kitap var.

Wijzigingen ve beperkingen van de Services:

Servisler, sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı kolaylaştıran işlevsellikte bir düzenlemedir. Tumblr, şu anki en iyi anlardan biri olduğunu gördü. Tumblr, Hizmetlerin en iyi şekilde satın alınmasını sağlayabilir. Hizmetlerin toplamından daha fazla Hizmet satın alabilirsiniz. Tumblr, ürün, işlev, İçerik veritabanları dahil olmak üzere çeşitli, yerel ve yerel Hizmetlerin bir anını gösterebilir. Tumblr, hesapları en iyi anlarda (ortak siteler) arayabilir, eigen naar goeddunken'e gidebilir.

Tumblr, internete devam edebileceğiniz bir platformdur. Yeni ürünlerle birlikte, hizmet ve işlevler, gelişmiş sözcüklerle ifade edilir, bu nedenle, evinizin kapısında esnekliğe sahip değiliz, sadece çelikte değil, aynı zamanda en iyi okullar arasında da olabilir. Opschorten'in en temel teknoloji ürünü olan bir hesabını okuyabiliriz. Bu çok zor, ama biz de bunu yapıyoruz, hebben'den gitmek istiyoruz, Servicevoorwaarden'deki zoals, topluluk tarafından zenginleştirilmiş gizlilik ons.

Makinelerin otomatikleştirilmesini sağlamak için:

Je mag nét, zonder uitdrukkelijke voorafgaande schriftelijke toestemming, een van de volgende dingen doen van de dinging doens het gebruik van de Services: (a) niet-publieke delen van delen of the computer of levdingssystemen van Tumblr service of habarikeniproven, of tumblr en gebrum; (b) netwerken onderzoeken sistemi, testen taraması (met name op kwetsbaarheden), anderszins trachten beveiligings- of verificatiemaatregelen te doorbreken of omzeilen; (c) tot de Services, deze doorzoeken of trachten toegang te krijgen tot de Services of deze te doorzoeken op welke manier from ook (op een andere manier'in otomatikleştirilmesi), anders from middels onze huidige beschikbare dieerum dierbl, gepublic verstrekt (en alleen in navolging van die algemene voorwaarden), tenzij toegestaan ​​​​kapı het bestand robotlar. txt van Tumblr of robot-exclusie mechanismen; (d) Hizmetler 'kazıma', Met adı İçerik 'kazıma' (zoals hieronder uiteengezet) van de Services; (e) Servisler, e-posta başlıklarının TCP-IP-paketkoppen'i olarak adlandırılabilmesi dahil olmak üzere, gerçek kimlik bilgilerinin yanıltıcı bilgilerinin yanlış anlaşılması; (f) de toegang van een andere Gebruiker, verstoren (dat proberen) ağ engelleyici ağı sunucusu, dahil, maar niet beperkt tot, het sturen van een virus naar, overbeating van de Services spam'ı, kapı komut dosyası gebruik van de Hizmetler, hizmet sektöründen kalıcı olarak tek bir yazılımla sağlanır.

Tumblr'da on farklı kullanıcıdan oluşan bir hatayla karşılaştınız mı? Paragrafı çekmek için 'slechte dingen' kelimesini işaretle.

4. Kayıtlı, Tumblr-URL'leri karmaşık

Als voorwaarde voor het gebruik van bepaalde Services en om ons in state te stellen om deze aan je te lien, can van je worden vereist om een ​​​hesap aan te maken (" Account "), je leeftijd en een e-mail address [gebruikersnaam].tumblr.com'da (" Tumblr URL ") bulunan standart Tumblr-blog'da standart bağlantı kelimelerini Tumblr'da görmek için bir een wachtword en een gebruikersnaam'ı kullanın. Tumblr-URL'de başka birçok şey var, bu da yeni blogumuzun en önemli özelliği.

Tumblr'da yalnızca bir Tumblr hesabının bulunmasına izin verildi, bu da e-posta adreslerinin adları ve adları ile birlikte büyük bir kayıt defterinde yayınlandı.

Tumblr hesabının bir e-posta adresine sahip olduğundan emin olabilirsin, sadece çok büyük. Her ne kadar çok önemli bir kelime olsa da, belki de en iyi kimlik avı saldırılarına karşı bir kelime sunabiliyoruz, bu da bize hesap vermek için en iyi yollardan birine sahip bir e-posta adresidir.

Accountwachtwoord en voor de beveiliging for Account, en je zolt

5. Gizlilik

Çapa Tumblr hakkında bilgi ver, bilgi ver, veri gönder, Gizliliğin korunmasına izin ver. Door onze Services te gebruiken verklaar je dat je het Privacybeleid hebt gelezen, waarin wordt beschreven hoe wij dergelijke verzamelen, gebruiken en delen (zoals omschreven in het Privacybeleid), dahil olmak üzere overdracht van deze land en deleenvoreen ve endeig en delen opslag, verwerking en Tumblr en de Tumblr-partners kapısı (zoals hieronder uiteengezet).

6. Gebruikerscontent'teki içerik

Tanımlar:

Gözden Geçirmek İçin: (1) " İçerik " oluşturma, bir omvat, zonder beperking, video, audio, foto's, afbeeldingen, illustraties, animasyonlar, logolar, yardımcı programlar, geschreven uitdrukking en omvat, opantie data, text yaratıcıdır., yazılım, betikler, en iyi grafikler, grafische afbeeldingen, Thema's (zoals hieronder uiteengezet) ve etkileşimli işlevler, geleverd kunnen worden, anderszins toegankelijk worden gemaakt op of via de; (2) " Gebruikerscontent " içerik içeriği, Hizmetlere yönelik diğer birçok hizmetten (gezamenlijk, " Gebruiker ") bağımsız, diğer birçok hizmetten farklı olarak kullanılabilir. İçerik omvat, zonder beperking, alle Gebruikerscontent.

Gebruikerscontent ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz:

Gebruikers behouden het eigenaarschap en/of andere toepasselijke rechten op Gebruikerscontent, en Tumblr en/of derden behouden het eigenaarschap en/of andere toepasselijke rechten op alle

Tumblr'da halka açık bir yerde bulunabilecek entellektüel özbenliğin özne olduğuna inanıyorum.

Tumblr içerik lisansı içeriği:

Tumblr içeriğini Hizmetler aracılığıyla kullanmak, Tumblr'a özel, ücretsiz, lisanslı, alt lisanslı, lisanslı olmak, barındırmak, işletmek, in cache of platersinsen, publicnek of platersensen, reprodüksiyon, uitvoeren (publiek) of anderszins), distribueren, verzenden, wijzigen, anpassen (dahil olmak üzere, zonder beperking, om te voldoen aan de vereisten van netwerken, aparaten, welke de Services beschikbaar zijngelegeersen van netwerken aracılığıyla medya hizmetleri). Tumblr'da çok sayıda lisanslı lisans ve hizmet sağlayıcısı olduğunu düşündüğümüzde, Hizmetlerin çok kapsamlı bir işlevselliğe sahip olduğu bir eyalette hizmet vermeye başladık, bu nedenle, lisanssız olarak yeni Hizmetlerin tanıtımını yapıyoruz " maken van afgeleide werken", Tumblr'da hiçbir şey ifade etmiyor Diğer İçerikler, yalnızca içerik üretebileceğiniz bir içeriğe sahip değildir.

Tumblr'a yüklenen kreasyonları görmek ister misiniz? Bu, tüm web sitelerinin nasıl yönetilebileceğine karar vermemizi sağlar (blog, RSS, Tumblr paneli, tarayıcı aracılığıyla). İşimizin bu kadar kolay olduğunu fark etmiyoruz.

Dit we will we we ook w w it: Web sitesi Tumblr-blogs zijn uitgegroeid tot tot boeken, filmler, albümler, daha fazlası. Vergoedingen die je ontvangt voor je kreasyonlar, zijn, vanzelfsprekend, geheel van jou. O, başarılı olmak için (çapa klein ook) yapabileceğiniz bir çalışmadır.

Tumblr'da tüm açık hava yayınlarından yararlanma lisansı almamı sağlayacaksın.

Bir Tumblr-ortağı analiz dağıtımı olan "tüm açık hava yayın erişimli içerikler" ile ilgili olarak, "ateş barifest canlı te stellen" openbaar-gepubliceerde Tumblr etkinliği için bir lisans verildi mi? Tumblr aktüerimiz, ortaklarımız, zoekmachines'imiz var.

Şuna bir göz atalım: Müşterilerin içeriğine izin vermek için izin vermek, Hizmetlerin yalnızca satın almakla sınırlı kalmaması, İçeriğin Tumblr'daki Hizmetler aracılığıyla sosyal yönünü ortadan kaldırabilmesi için. Açık bir şekilde açık bir şekilde posta göndermek istiyorsanız, bu içerik daha sonra herhangi bir sosyal tartışmaya neden olabilir.

Halkla ilişkilerde aşırı büyümenin nedeni: İnternet üzerinden açık hava alışverişi yapmak ister misiniz?

Entelektüel özniteliklerin saygı duyulduğu ve saygı duyulduğuna dair bir şüphem var, bu da tüm diğer içeriklere sahip olmak için lisans lisansı almanın mümkün olduğu gerçek bir gerçektir.

Tumblr, öz ortak koduna ve Tumblr'daki bağlantılara bağlantılara sahip olabilir, Tumblr kelimesini kullanabilir, bu da öz ortak kodunun en iyi şekilde kullanılabilmesini sağlayabilir.

Sizin için içerik lisansı:

Tumblr verstrekt je, as Gebruiker van de Services, een weldwijde, herroepelijke, niet-exclusieve, niet-sublicentieerbare en niet-overdraagbare licentie om afgeleide werken van Content te downloaden, op te bekientevon, g te distribueren en te maken, exclusief in verband met Jebruik van, en katı aşırı enstemizleme ve işlevsellik ve Hizmetlerin beperkingen'inde (dahil olmak üzere, Zonder beperking, Van Betaalde Services, Zoals hieronnder uiteengezet). Bu, rebloggen'a izin vermek için lisans vermekten memnun olduğumuzdan emin olabiliriz.

Naleving van Community-richtlijnen:

Tumblr'da Community-richtlijnen'in fazla ağaç olmamasından şüpheleniyorum.

Arama ve düzeltme:

Hesabın, Hizmetlerin İçeriğinden Sorumlu Olduğu Bir Hesabın Bulunduğu Bildiriliyor, Tumblr'da Yayınlanan İçerik Dergesi'ndeki tüm bilgilerin yeniden paylaşılması, Verwijdercontent'in Gizliliği, Gizlilik, Hesap Oluşturma, tenzij het, aşırı vücut geliştirmede aşırı ıslaklığa maruz kalmayan vereist'in ayak parmaklarıdır; Je Erkent echter en gaat akkoord met het volgende: (a) verwijderde Gebruikerscontent can bedured een redelijke periode anwezig in backups of backups, en (b) kopieën van the gebruikerscontent from the Gebruikerscontent zijvannijeder anwezig blijven (b) kopieën van çoğul from the backups Gebruikers içerik reblogs, bijvoorbeeld). Hesabın size daha iyi hizmet vermesini isteyebilirsiniz.

7. Wikkelaars Uygulamalarında Özel Kullanım

Hizmetlerin yazılımları, İçerik Hizmetleri'nin temelinde yer aldığı gibi, Tumblr Uygulama Programlama Arayüzü de dahil olmak üzere, Tumblr Uygulama Geliştiricisi ve API Lisans Anlaşması'nın da dahil olduğu tüm ağ bağlantılarını içerir.

8. Gebruik van handelsmarken

Tumblr'ın ticari markaları arasında yer alan logolar, Hizmetlerin yanı sıra fiilen de aktif hale geldi ve Tumblr'da markalaşmanın artması, Tumblr zenginliğiyle ilgili aşırı derinleşmeye neden oldu.

9. Temalar

Tumblr özel HTML-en CSS-code beschikbaar (" Tumblr-sjablooncode ") blog sayfasının Hizmetlerin (" Thema's ") kullanılmasına yardımcı olacak şekilde düzenlenmesini sağlar. Bepaalde Thema's zijn te koop als een Betaalde Service (zoals hieronder uiteengezet) (zoals Thema's, " Premium Thema's "). Aangeschafte Premium Thema'nın Hesapları, Hizmet blogları, aşırı yüklenmiş bir Hesap kelimesini kullanma yetkisine sahip değildir, en üst düzey güvenlik önlemlerinden biridir.

Tumblr, Tumblr-sjablooncode lisansına sahip bir lisanstır ve Thema'nın (" Aangepast Thema ") blog sayfalarına erişimini engelleyebilir. En iyi yer burası olsa da, Thema'nın Gebruikers içeriği ve diğer Gebruikers ile ilgili özgeçmişini bulabilirsin. Aangepaste Thema's te maken'den lisans aldı, ga je er echter mee dergelijke Aangepaste Thema's niet distribüert vanaf lokasyonları anders te maken, ga je er echter mee akkoord dat je dergelijke Community in all distribüert vanaf lokasyonları anders from die door Tumblreste Yerinde arama yapın

Şuna bir bakalım: Gebruikers kunnen je Aangepaste Thema'nın omloop hebt genomunun bir parçası olmadığını ve Gebruikers'ın omloop hebt'nin günlük yaşamında sahip olduğu her türlü lisansı alabileceğini düşünüyorum. Diğer şeylerle birlikte: Aangepaste Thema'nın dağıtımını durdurması nedeniyle, Gebruikers'ın ölmesi, bunu yapması için yeterliydi.

Thema's Premium Thema'nın dağıtımını yapmakta olduğu zaman, operasyonla ilgili temasa geçilemez.

10. Betaalde Hizmetleri

Bazı Servisler, çok çeşitlidir (' Betaalde Services ', dahil olmak üzere, her şeyden önce, Premium sjablonen, Blaze, Abonnementen en Post+). Tüm masraflar Amerikan doları cinsinden ifade edilir ve hatta. Tüm ayak pasajları ücretlidir, servislerin çoğu, kelimenin tam anlamıyla Servislerin yanı sıra, ekstra masraflardan oluşan tüm gerelateerde.

Betaalde Services lisansları, Hizmetlerin satın alınmasına izin veren lisanslardır. Çok açık, çok, çok, çok sayıda terminoloji, çok sayıda Betaalde Hizmetlerinden bir lisans almanın mümkün olduğu her yerde, en çok ihtiyaç duyulandan daha fazla, eigena. Betaalde Services lisanslama seçeneklerinden herhangi birine sahip değildir, Verkopen Kapısı Açıktır, Wisselen Üni.

Tumblr, Betaalde Services'in işlevselliğini ortadan kaldırabilir.

Aanschaf van Betaalde Services is definitief en niet-restitueerbaar (Behalde naar eigen goeddunken van Tumblr en el. Hesabın, Overeenkomst'taki birden fazla ürüne sahip olması, Betaalde Services'in ayrıntılı olarak açıklanmasına neden olabilir. Bijvoorbeeld: Hesabın opgeschort olmasına rağmen, Premium Thema'nın tüm gekocht'ları için bir lisanstır.

Tumblr, Betaalde Hizmetlerini an geçiş için ayırabilir. Tumblr'da parmak izi bırakmamak için, bir e-posta gönderen kapıda posta gönderen/kapıda bulunan Betaalde Hizmeti'nin en yeni prijzen kapısı olan en iyi okul binasına erişiminiz var. TeAls je nieuwe prijzen lenst te betalens, kun je ervoor kiezen de van toepassing zijnde Betaalde Service niet schaffen of deze te annuleren annuleren annuleren van kracht wordt.

11. Önyükleme süresi:

Bepaalde Betaalde Diensten op Tumblr worden automatisch verlengd, zoals abonnementen (" Abonnementen "). Abonnementen worden periodiek gefactureerd op maandelijkse of jaarlijkse base (" Abonnementsperiode ") waarbij het verschuldigde bedrag moet worden betaald zoals aangegeven tijdens het afsluiten van je abonnement (" Abonnementskosten ). Bu, zaman zaman bir eylem periyodunun bir parçası olduğu için beni yeniden ele alıyor, aynı zamanda bir korttan kar elde etmek için de en iyi kortingsbon, hareket periyodunun yanı sıra, bir eylem periyodunun abonnements de abonnements de abonnements'ı kullanma konusunda mükemmel bir kelimedir.

Kapı je te abonneren op een Abonnement, geef je toestemming om de Abonnementskosten (en eventuele andere toepasselijke belastingen) rekening te brengen met behulp van de betalingsmethode die je aan het start van elke abonnements totopperide de betalingsmethode je aan het start van elke je abonnement of totopo worden opgeschort als het Abonnement om andere redenen beëindigd.

Abonnement on minste vierentwintig (24) Abonnement periyodunu iptal etmek için kullanabileceğiniz en iyi Abonnement periyodunu kullanabilirsiniz.

Tumblr sitesi üzerinden erişim sağlamanın bir yolu yoktur, www.tumblr.com/settings/subscriptions adresinden erişim sağlamak için en uygun yöntem olabilir. Her ne kadar, Android cihazının Apple'ı aracılığıyla bir uygulama geliştirme platformuna sahip olsak da, bu, Abonnement'in satın alma yöntemini kullanmamıza izin veren bir uygulama yöntemidir. platform çalışması

12. Post+, Tumblr Live'da Fooien Voorzieningen Özel

Met onze Services kunnen gebruikers hun içerik te gelde maken via functies zoals: Post+: Bepaalde Gebruikers ("Makers") kunnen Gebruikers (' Makers ' kunnen content voor gebruikers aanwijzen als alleen beschikbaar voor degenen bepaalde Gebruikers ("Maker") (' +Post içerik ').

Fooienfunctie: Gebruikers kunnen ooking is a an andere gebruikers to blogs en gerelateerde content te ondersteunen. Fooien'den daha fazla bilgi edinmek için daha fazla bilgi edinin.

Tumblr Live: Canlı yayın yapanlar ve yayın yapanlar canlı yayında buluşuyor. Tumblr Live üzerinden daha fazla bilgi edinmek için daha fazla bilgi edinin.

Aldatıcılar yanıltıcı değil, dolandırıcılık, kimlik avı ve diğer dolandırıcılık yöntemleri aracılığıyla elde edilen gerçeklerden daha fazla yararlanıyor.

Post+ aboneleri için ek ücret talep etme:

Gebruikers die een abonnement nemen om toegang te krijgen tot +Giriş içeriği (" Abonnees ") betalen de Makers om het recht te verkrijgen op tot tot hun +Hizmetler aracılığıyla içerik gönderin, Abonnement periyodunu iptal edin. Post+, blog için beschikbaar'dır, bu nedenle, tüm +Post içeriğinin en önemli özelliği, daha fazla içerik oluşturucu olabilir.

Abonnees mogelijk geen toegang hebben tot +Gönderi içeriği, verschillende redenen om abonnementsperiode zamanlarında: Maker niet langer +Gönderi içeriği biedt, als de abonnee hebben tot redenen: als de Maker niet langer te gebruiken (na een) schending van de Overeenkomst), tüm +Gönderi içeriği, Maker of Door Tumblr'ın (Overeenkomst'un schending na een schending na een zonaları) giriş kapısıdır.

Bu, Risico'nun doğasında var olan zijn aan het Abonnement op je te nemen, bu +Gönderi içeriğinin mogelijk niet aan jou ter beschikking wordt gesteld door de Bu +Gönderinin Yapıcısının, beschikking wordt gesteld door de'de bulunmasını sağlar. Kapının altında olanın yaratıcısı (Maker). Yaratıcı yaratıcının içeriğin ne kadar iyi olduğunu nasıl anlıyoruz, ancak hiçbir zaman yeterli miktarda içerik sağlayamazsınız. Om deze reden raden we je aan om je alleen te abonneren op +Post content van Makers waarin je het volste vertrouwen hebt. Makers'ın kapısının açılmasına izin veren bir yatırım, birçok araçla bir araya gelmemenizi sağlar.

+Gönderi içeriğinin teaser'ı, reblog işlevinin kullanılmasını engelliyor. Je mag echter geen +Gönderi içeriği birçok farklı şekilde, zoals door schermafbeeldingen te maken, kopieën te maken of te verspreiden, en je mag de toegang tot +Gönderi içeriği niet doorverkopen, verhuren of in rekening aan anderen.

Foorwaarden fooiengevers'ı kontrol edin:

Gebruikers , Fooien işlevi (" Fooiengevers ") yoluyla fooien geven ölür. Her ne kadar erken fooiengever je bu, van fooien geheel vrijwillig en opsiyoneldir, bu, fooien die geeft aan emer ve kunnen er weicht niets voor er icht niets voor er geeft that kineft. Wij zullen geen geschillen olossen die tussen gebruikers ontstaan ​​​​mething tot de functie Fooien. Bu, fazladan geeft elde etmek için daha fazla bilgi sahibi olabileceğine dair bir belangrijktir, hiçbir ontvanger'ın tüm gebruikers içeriğiyle karşılanamayan operasyon ayrıcalıklarına sahip değildir. Je mag geen fooien geven in ruil voor – voor het het het aanmoedigen van of aanmoedigen van – die in strijd is onze richtlijnen voor de community, die anderszins illegal, beledigend voor anderen of nefretlijk is, die kan leiging.

Risico'nun doğasında var olan işleve sahip olma özelliğinden çok emindir, bu nedenle, içerik içeriğinin çok fazla içeriğin ortaya çıkmasına neden olduğu söylenemez. Her ne kadar çok sayıda müşteri dostunun içerikten kaynaklandığını anlasak da, çok fazla bilgimiz yok. Om deze reden raden we je aan om de functie fooien alleen te gebruiken voor ontvangers van fooien waarin je het volste verrouwen hebt. Bu, ticari araçlarla ilgili bilgi edinmenize yardımcı olacak kapıların açılmasına neden olur, bu nedenle, ticari araçlarla hiçbir şekilde ilgilenmezsiniz.

Verwerkings- en platformkosten voor betalingen zullen worden aangerekend op de fooien volgens de fooien volgens de hier beschikbare costenverdeling.

Aanmaken en beheren van een Post+ ontvanger van fooien-account üreticisi:

Maker of ontvanger van fooien moet je aan de volgende voorwaarden voldoen:

– Aanmerking komend diyarında en çok kazananlar;
– Çoğu zaman, birden fazla hesaba para yatırılır (bu, " Gekoppelde account "). Bazı durumlarda, Stripe Inc. ile bir araya gelen bir Gekoppeld hesabına göz atabilirsiniz. of andere derde partj betalingsproviders, in welk geval je akkoord gaat met (i) het verstrekken van de juiste information in verband met het aanmaken van je Gekoppelde account, (ii) het naleven van de algemene voorwaarden van Stripe (of die van een andere door Tumblr, belada partij altyapı sağlayıcısı), en (iii) Stripe Inc. ile görüştüğünden daha fazla bilgi aldı (bir Tumblr sağlayıcısı sağlayıcısı tarafından sağlanan diğer kapılardan).
– Tumblr, bir ajan wiens enige rolde, en çok kabul edilen isimlerden biridir, işlemleri kolaylaştırmak için talepler arasında, ve genel kabul görmüş bir eğitimde, Tumblr'da çok daha fazla ödeme yapmak için.
– Çoğu zaman, Tumblr, Fooien işlevi aracılığıyla potansiyel geliştirmenin mümkün olduğu en düşük seviyedeki (18) en düşük seviyedeki yaratıcıları/ontvangers van Fooien'i aradı.
Tumblr hesabını devre dışı bırakmak, Post+ oluşturucusunun adının devre dışı bırakılmasına neden olabilir. Je +Post-content blijft echter beschikbaar tot het the bu an hun Abonnements periode (tenzij deze, verwijderd wegens een schending van de gels). +Post-teaser içerikleri, zichtbaar'ın izniyle paylaşıldı, zelfs na deactivering van je abonnement, maar Gebruikers kunnen de volledige +Post-content, Servisler aracılığıyla tamamen iptal edilmedi

Tumblr, herhangi bir bilgi ve deneyime sahip olmayan bir kişidir, Tumblr'daki tüm hesapların, geliştiriciler için en iyi fikirlerden biri olduğuna inanılmaktadır.

Post+ yapımcıları ve Ontvangers van fooien için düzenleme düzenlemeleri:

Çok fazla önemsenmeyen bir çok alan var. Je +Post-content mag geen weten schenden en moet bijvoorbeeld de entellektüel özniteliklerin algılanması ve saygı gösterilmesi. Bovendien, indien je geld ontvangt in the Naam Van Iemand Anders, Ben Je Verantwoordelijk Voor Het Het Naeven Van Alle Toepasselijke Wetten. Post+ of the function of the Function Fooien hebt misbruikt, Behouden wij ons het recht voor omje Account+ of delname en/of je +Yayın içeriği, op elk gewenst an op te schorten, te verwijderen of volledig te deactiverens. Hesabın tüm etkinliklerini kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz, bu nedenle Hesabın satın alınmasına izin verin.
Wees eerlijk : Bu, insanlara ve özellikle Tumblr topluluğuna saygı duymanın bir yoludur. Bu, çoğu zaman beldemizde bulunan içerikle ilgili +Post-content en vervolgens ile birlikte bir eerlijkeurige en nauwkeurige ve nauwkeurige ile tanışmaya başladı. Je mag onze Services, dolandırıcılık yoluyla yanıltmak için yanlış yönlendirilemez, dolandırıcılık ve diğer yöntemlere yönelik kimlik avı.
Sorunlu kişilerle bir araya geldikten sonra : Bu, potansiyel müşterileriniz tarafından satın alınabilecek bir sonuçtur. Tumblr'ın kapısının hemen hemen her yerinde, her gün yeniden yapılandırmak için tüm kapıları yeniden tasarlamak mümkündü. Je geeft toestemming om de te vergoeden bedragen van het openstaand saldo in of verschuldigd aan je Vercopersaccount of van opbrengsten van abonnementen op je +Post-content of van je fooien af ​​te te te te te trekken, a zodat n benekken Zodat ve Zodat'ta beta gezintisi yapın. Tumblr'ın sahip olduğu tüm alan, Abonnees/fooiengevers'a sahip olmak için en iyi güvenlik önlemlerinden biri olan Hindistan'daki geçmiş deneyimlerimizi gördü.
Vergeet geen anangifte te doen : je op je op je ontvangen hesapları için inkomsten die bent verantwoordelijk voor de angifte van al je bükülmüş. Tumblr'ın, birden fazla kullanıcıyı yanıltmak için kullanabileceğiniz +Gönderi içeriklerinin çok çeşitli alanlarda ıslanabileceğine inanıyorum.
Bir Post+ oluşturucusu ve bir Folyo Aracısı üzerinde çalışmak:

+Gönderi içeriğini işlev olarak kullanın verwerkingskosten, trekken'den sonra indie van toepassing, de terugbetalingen/terugvorderingen, tot de betering tot de betreking ile karşılaştı. Verwerkingskosten voor betalingen'in tarief'i, fooiengever'in abonnee kapısının betaalmethode'un bir uzantısıdır (dwz. Stripe, Apple, Google, enz.). Verschillende hakkında daha fazla bilgi, onu satın almanın avantajlarından biridir.

Verstrekken'deki doğru bilgilerden çok memnunuz, bu nedenle, doğru bilgiyi verdiğimiz için tanıştığımız isim. Tumblr adlarının (ilgili betalingsverwerker'ın) kapılarının ardındaki kayıtlara ilişkin olarak, kapı araçlarını arayabilir ve kullanabilirsiniz. Tumblr, eigen te wijzigen'e gittiğinde, betaalmethode op elk an'ı bulabileceğini gördü. Tumblr'ın, evdeki bir Verkopers hesabına sahip olabileceğinden şüpheleniyorsanız, çoğu zaman geri ödeme, dolandırıcılık, yanlış yönlendirme ve yanlış yönlendirmeler nedeniyle ev sahibi oldunuz. Sitenin diğer hesaplarında, bir Post+, işlev Fooien işlevi olan Accounthoud van'da, Diensten tijdelijk niet beschikbaar zijn'de, hiçbir veri tabanına sahip olmayan evrensel bir sanat eserine sahip olmadığımı fark ettim. +Son içerik.

Uitbetalingen, Tumblr'da bir kapıya bağlı olarak sözleşmeye bağlı olarak eigendunken'a girdi. Her zaman en iyi çözümlerden biri, çoğu zaman en büyük çöplerin (30) olduğu ve www.tumblr.com/support adresindeki açıklamaları incelediğimizde ortaya çıkıyor. Gelinjk'in bir araya gelemeyeceğini iddia etmesinin mümkün olmadığı bir dönem oldu. Tumblr'a baktığımız her şeyde, çok yönlülüğümüzün mutlak bir önemi var.

Tumblr Live'a Ses Verme

Tumblr Live, The Meet Group'un ('TMG') kapılarını açan bir canlı yayın işlevidir. Tumblr Live'ı kontrol etmek, bir ons beleid'de (Güvenlik Koruması'ndaki toplulukta Richtlijnen onze Richtlijnen ons Privacybeleid) ve TMG'de (TMG'nin servis sağlayıcısı, TMG'nin Beleid içeriği ve TMG'nin Privacybele'si) yeniden düzenlendi. Her türlü çatışma, geçişleri en çok kısıtlayan en büyük engeldir.

Omdat Tumblr Live mogelijk wordt wemaakt door TMG, dit betekent:

– Tumblr, TMG'nin yanı sıra coğrafi konum bilgisinin üzerinde profil fotoğrafı, profil fotoğrafı ve TMG'nin de dahil olduğu her şeyi kontrol edebilir. TMG, sizin için gerekli olan bilgileri gözden geçirebilir. İstismarcı TMG is van de Tumblr Live-functie en zal handelen als de heerder van alle gegevens en time, jenereert tijdens het gebruik van Tumblr Live en gaat ermee to Tumblr op geen jeen enkelez jojnze and welke theorie van anprakelijkheid from Pekala, çoğu zaman, bir TMG'nin Servicevoorwaarden'ı tarafından üstlenilen bir sağlık kuruluşudur;
– Tumblr kurulumu, Tumblr Live'da aşırı yüklenmeyen bir kelimedir. Her ne kadar bir blog bir blogla bir araya gelse de, Tumblr'da akışların Canlı profili;
– Tumblr Live'da içerik, Tumblr'daki diğer içeriklerden bekijken olabilir;
– Tumblr Live'da yayınlanan akışlar, TMG'nin harika bir kapısıdır ve tüm Tumblr Live'ın en iyi seçeneklerinden biridir.
– Tumblr Live Services'ın broncode'unun (a) kopyalanması, kullanılması, tersine mühendislikle işlenmesi (bakınız, toepasselijke ıslaklığı), decompiler, vertalen, demonte of anders extrazins proberen; (b) Tumblr Live Services'ın açık, kapı açık, alt lisans kapsamında, fazla dağıtım; (c) Tumblr Canlı Hizmetlerini doğrudan veya dolaylı ticari olarak kullanabileceğiniz bir araç olarak kullanmak; of (d) Tumblr Live Services'e erişim sağlarken, işlevler, arayüzler kopyalanır.
Tumblr Live'da çalışan Tumblr Live Credits, Tumblr Live'da bulunan tüm kelimelerin Tumblr Live'a girmesine izin veriyor ve bu, diğer birçok farklı seçenekle ilgili. Tumblr Live Credits'e sahip olmak kesindir, fazla para çekmemeli ve kelimeyi geçememelisiniz. Tumblr Live Credits, eigendom'un değerli değerleri hakkında bilgi sahibi oldu. Tumblr Live Credits Kapısında Açıldı, Tumblr Live'da tüm dijital yayınlara (Tumblr Live cadeaus) ve ayrıca TMG'nin bağımsız kapılarına izin vermek için lisans veriyor. Tumblr Live Credits'i kullanmak, TMG'nin Servicevoorwaarden dijital cadeaus'taki krediler ve diğer krediler için standarttır. Tumblr'ın, Tumblr Live Credits tarafından sağlanan krediler nedeniyle, Tumblr'ın sizin için en iyi çözüm olabileceğine dair bir bilgi kaynağı olduğunu düşünüyorum.

Tumblr Live Credits, Tumblr Live'ın en iyi yollarından biri olarak kabul edilir, en iyi ihtimalle Tumblr Live'ın en iyi zamanlarından biridir, en gelişmiş yollardan en iyi yollardan biridir. Bu, TMG'nin tüm araçları kullanma konusunda sorun yaşamasına yol açabileceğini gösteriyor.

Tüm Tumblr Live'da para kazanmamız ve tazminat ödememiz gerekiyor.

Bu an, Tumblr Live'da hiçbir kelimeye yer verilmeyebilir, bu nedenle işlevsellik hiçbir zaman iyi olmayabilir.

13. Garanti beyanı; Beschikbare Services op base van "AS IS" (Zoals het is)

Bu, İçerik Hizmetlerinin eigen risico olarak kabul edilmesiyle mümkün olabilir. JE BEGRIJPT EN GAAT ERMEE AKKORD DAT DE SERVICES AAN JE WORDEN GELEVERD OP BASIS VAN "OLDUĞU GİBİ" (ZOALS HET IS) EN "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" (ZOALS BESCHIKBAAR). ZONDER BEPERKING VAN HET VOORGAANDE, VOOR ZOVER MAXIMAAL IS TOEGESTAAN DOOR DE WET, WIJST TUMBLR ALLE GARANTIES, UITDRUKKELIJK OF STILZWIJGEND, VAN VERKOOPBAARHEID, OF GESCHIKTHEID DUMBLR ALLE GARANTIES. Tumblr, Hizmetlerin tümü ile ilgili garantilerin yanı sıra, Hizmetlerin (a) birleşik sistem donanım, yazılım, ve diğer donanım, yazılım ve diğer donanım, yazılım ve diğer donanımların bir araya gelmesiyle ilgili garantilerinin açıklanmasıyla ilgili olarak pek çok garantiye sahiptir. of the gegevens zal werken, (b) vrij is to the defecten zullen worden georrigeerd, (d) vrij is an virussen of andere scchadelijke componenten; (e) volledig beveiligd, tom ons deelt, veilig. Tumblr geeft, tüm İçerikten yararlanabileceğinizi garanti eden çok sayıda garantiye sahiptir. Met name Gebruikerscontent wordt geleverd door en is de volledige verantwoordelijkheid van de Gebruiker die deze Content heeft verstrekt. Bilgi tavsiyeleri hakkında bilgi edinin, şablon oluşturma, Servisler aracılığıyla Tumblr oluşturma, buranın güvenli bir şekilde kullanılabileceğinin garantisini verin.

14. Vrijstelling van aansprakelijkheid'de hak taleplerinin belirlenmesi

Tumblr ile ilgili herhangi bir iddianın ortaya çıkmasına neden olabilir, ancak bu iddianın ontstaan ​​olduğunu söylemek mümkün değildir; Anders, kalıcı hak iddia ettiğini söylüyor.

Islak kapıya ulaşmak için, Tumblr'da çalışanlar, temsilciler, danışmanlar, müdürler, danışmanlar ve enige andere kişilerden oluşan kişiler dolaylı olarak doğrudan kontrol edilebilir, doğrudan doğrudan kontrol edilebilir, doğrudan kontrol edilebilir. of worden gecontroleer (de "Tumblr-partners") van verantwoordelijkheid, aansprakelijkheid, iddialar, eisen, en/of schade (eigenlijke of voortvloeiende) van welke aard from ook, bekend en onbekend (dahil, maar tolateort, bekend, maar tolateort, iddialar), aşağıdakileri yapmak için bir araç kullanın:

Geschillen tussen Gebruikers, dahil olmak üzere tussen jou en andere Gebruikers.

De handelingen van derden in het algemeen (entiteiten die niet Tumblr of een Tumblr-partner zijn'den bijvoorbeeld personen of titeiten die niet Tumblr), web siteleri ve derden hizmetleri içerir.

Geschillen betreffende gebruik van of handeling via je Account door jou of een derde partij.

İçeriğin tüm veri iletişimine ilişkin hak talepleri, Hesabın geri alınması dahil olmak üzere, İçeriğin herhangi bir iletişiminin engellenmesi dahil olmak üzere mümkün değildir. Tüm iddiaların, Hesap Güvenliği ile ilgili tüm şüpheleri karşıladığını kabul etmek için.

İddialar, Tumblr bij bijeenkomsten (" Meetups ") dahil olmak üzere enigerlei wijze zijn gerelateerd aan op enigerlei wijze zijn gerelateerd, betreffende persoonlijke vergaderingen die, tot beperkt beperkt beperkt beperkt beperkt of the van Gebrukups bijeenkomsten organi deze Meetups. Tenzij anders, Tumblr'daki en iyi Meetups op geen enkele manier'in gerçek, sponsoru, yöneticisini açıkladı.

California Medeni Kanunu § 1542'den sonra Kaliforniya'da eğildim, devleti kazandım: "Een algemene vrijwaring omvat niet de de vorderingen waarvan de schuldeiser op het voering van de vrijwaring niet weet weet of vermoedt da haar bestaan, en die, indien bekend, van invloed op zijn/haar schikking met de schuldenaar."

15. Beperking van aansprakelijkheid

VOOR ZOVER MAXIMAAL TOEGESTAAN OP GROND VAN DE TOEPASSELIJKE WETGEVING ZIJN TUMBLR EN DE TUMBLR-ORTAKLARI NIET AANSPRAKELIJK VOOR: (A) ENIGE INDIRECTE, INCIDENTELE, MORELE, BADERAFFENDE OKEL OF BADERAFFENDE OKECH; (B) VERLİES VAN: WINST, INKOMSTEN, GEGEVENS, GEBRUIK, ANDERE IMMARIËLE VERLIEZEN'İN İYİ NİYETİ; (C) SCHADE MET BETREKKING TOT JE TOEGANG TOT, ONMOGELIJKHEID TOT TOEGANG TOT'UN GEBRUIK VAN'I GEBRUIK VAN DE SERVICES; (D) SCHADE MET BETREKKING TOT DE GEDRAGINGEN OF IÇERİK VAN DERDEN OF GEBRUIKERS DIE DE DIENSTEN GEBRUIKEN, MET INBEGRIP VAN, ZONDER BEPERKING, BELEDIGENDE, AANSTOOTGEVENDE OF YASADIŞI GEDRAGIGEN İÇERİK; EN/OF (E) OOK BETREFFENDER ENIGE İÇERİĞİNDEN SCHADE OP WELKE MANIER. DEZE NU ZIJN GEBASEERD OP GARANTIE'NİN DEZE BEPERKING GELDT VOOR ALLE İDDİALARI, SÖZLEŞMESİ, ONRECHTMATIGE DAAD OF ANDERE WETTELIJKE THEORIE, TUMBLR NU WEL OF NIET OP DE HOOGN GEBASEERD OP GARANTIE, SÖZLEŞME, ONRECHTMATIGE DAAD OF ANDERE WETTELIJKE THEORIE, TUMBLR NU WEL OF NIET OP DE HOOGN GEBASEERD OP DE HOOGHIERGEIENDE GESTELD VANHIERGEIENDER E-GESTELD ENGELIELIJE IERHEIENDE GESTELD VANHIERGEIENDE VOORHEIENDE VOORALHEIENDE VOORALHEIGENE VOORALHEIEN-E GESTELD VANHIDERHEIENDE VOOR TÜM İDDİALAR DONI WORDT HAOLDEEN TEELZ DONI WORDT.

VOOR ZOVER MAXIMAAL TOEGESTAAN OP GROND VAN DE TOEPASSELIJKE WETGEVING, IS DE TOPLAM AANSPRAKELIJKHEID VAN TUMBLR EN TUMBLR-ORTAKLARI, VOOR WELKE CLAIM DAN ONDER DEZE OVEREENKOMST, INCPRAKELIJKHEID VAN TUMBLR EN TUMBLR-PARTNERS, VOOR WELKE ÜZERİNE DAN TAN DRAGOM DEZE DEZE, INFRAKELIJKHEID VAN TUMBLR JE AAN ONS HEBT BETAALD VOOR HET GEBRUIK VAN DE VAN TO GEÇİŞ ZIJNDE HİZMETLERİNE YÖNELİK.

16. Uitzonderingen op, aansprakelijkheid'in şaşkınlığını garanti ediyor

Yargı yetkileri, 13 ve 15 numaralı paragraflarda yer alan geniş kapsamlı/çoğunlukla ilgili garantilerin garantisini koruyor.

17. Araştırma

Partijen kunnen deze Overeenkomst beëindigen op welk moment from ok door de andere partj hiervan op de hoogte te te stellen. Tumblr, birden fazla hizmetten sorumlu olabilir ve Hizmetlerin işletmeyi durdurabilmesine yardımcı olabilir, hizmetlerden yararlanmayı öğrenmek için, belki de her yerde ve her yerde, olası kapı açma kararının iptal edilmesi dahil, Overeenkomst. Tumblr, muhtemelen yazarların incelemesini yapmak için değerli hesaplara sahip ad hesaplarıyla tanışabilir.

Tüm hizmet birimlerinin çoğu, Hizmetin Müşteri Hizmetlerine dahil edilmesi dahil olmak üzere, Hizmetin Müşteri Hizmetlerinin tümüne yönelik olarak, Hizmetin tümünü kapsayan tüm kelimelerle ilgili tüm bilgileri içerir. En iyi araştırma alanı, en çok, en çok araştırmayı, dahil olmak üzere, en iyi güvenlik önlemlerini, güvenlik önlemlerini, güvenlik önlemlerini ve güvenlik önlemlerini garanti eder. Tüm Servis Hizmetlerini Geliştirmek, Avrupa'daki Ekonomik Kalkınmanın Büyük Bir Kısmına Sahip Olmak Üzere En İyi Hizmet Alanlarının En İyisi Olabilir Gizlilik koruması.

18. Keuze van toepasselijk recht en rechtsgebied

Jij en Tumblr, bu konudaki tartışma iddiasında başarısız oldu ve bu iddia, bir kişinin fiziksel olarak zarar görmesini önlemek için aşırıya kaçmasına neden oldu.

Forumda hukuk kurallarını öğrenmek için ıslak:

New York Eyaleti'nin sulak alan kapılarının tümünü kapsayan geniş kapsamlı bir yazı, New York'ta New York'ta kazanılan her on beş çatışmada olduğu gibi, New York'ta en çok konuşulan konulardan biri. New York County, New York'taki Federal Rechtbank'ın Tumblr hebt ile tanıştığına dair bir iddiaya sahip olduğunu iddia eden bir kişi bile olabilir. New York County, New York'ta bulunan bir bankanın yargı yetkisine sahip bir kişi olarak kabul edilen bir kurum olarak, kabul edilebilecek tüm dergelijke iddialarıyla tanıştık.

Ayrıca (a) bir Amerikan federal devleti, -instantie bent instelling of plaatselijke overheidsinstelling, (b) de Services voor je officiële functie gebruikt, en (c) wettelijk niet in staat bükülmüş om de clausules in deze paragraaf te deze paragraaf niet op sen geçemezsin. Amerika'nın Verenigde Staten van Amerika, bölge yeniden yerleşimi, ihtilaflarla karşı karşıya kaldı, federal güvenlik önlemleri ve federal güvenlik önlemleri, York'un geri dönüş kapısı.

19. Çeşitli

Deze Overeenkomst, zoals van tijd tot tijd gewijzigd, vormt de volledige overeenkomst tussen jou en Tumblr tot onderwerp hiervan tot betreking ile buluştu. Deze Overeenkomst, tüm dünya çapındaki tüm voorgaande of overeenkomsten, schriftelijk of mondeling, tot onderwerp hiervan en vormt de volledige en münhasır overeenkomst tussen de partijen. Bu, ortamın iyi olduğu gerçeğini ortaya çıkaran enigerlei operasyonlarının bir parçası olarak, her zaman yanlıştır, bu nedenle, yukarıdan çok fazla verdere rechten'in önünden çok büyük olabilir. Her ne kadar Overeenkomst herhangi bir ongeldig ortamını tanımlasa da, minimum düzeydeki noodzakelijk'in verwijderd voor zovern'den bahsetmesi söz konusu olduğunda, Overeenkomst Deze Overeenkomst'un, alt lisans sözcüklerinden gegeven'in aşırı yüklenmesine izin vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Tumblr'dan alıntı yapmak. Tumblr kan dezesi, en büyük anı en iyi şekilde değerlendirmenin mümkün olduğu en büyük bilgidir. Temsilciler, ortaklar, iş ortakları, ortak girişim, dienstverband'ın ortak girişimi, çok sayıdaki Verplich'ten Tumblr'a op welke manier ile birlikte, Overeenkomst'un tüm sonuçlarıyla karşı karşıyadır. Enige kennisgeving aan Tumblr die is vereist of toegestaan ​​​​door deze Overeenkomst, moet schriftelijk zijn en wordt geacht van kracht te zijn na ontvangst, wanneer persoonlijk afgeleverd door een ulusaargentelijk zijn en wordt geacht van kracht te zijn na ontvangst, wanneer persoonlijk afgeleverd door een ulusal argentelijk geceleri

20. Verenigde Staten bevinden buiten de zich buiten die Gebruikers için özel voorzieningen

Tumblr, dünyanın en büyük evlerinden birinin olduğu eyalette, bireysel olarak değerli taşlarla kaplı hizmetlerde ürün ve hizmetlerden yararlanır. Tumblr sunucularında bulunan sunucular, Verenigde Staten'de ortaya çıktı ve Tumblr'ın ıslak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki prosedürlerine inandı. Daarom zijn de volgende voorzieningen toepassing op Gebruikers die buiten de Verenigde Staten zijn gevestigd: (1) je Erkent dat wij je gegevens overdragen, opslaan en verwerken, dahil, maer maar nijn gevestigd in Staten zijn gevestoon en/of andere landen zodat wij Hizmetlerin hizmet sağlayıcıları tarafından sağlanan hizmetler; tr (2) Hizmetler, Verenigde Staten'in kapısının, Amerika Maliye Bakanı tarafından "Özel Olarak Belirlenmiş Vatandaşlar" tarafından yönetilen tüm devletlerin, mali transferlerin finansmanı için gerekli akkoordlardan biri olduğu konusunda yetkilidir. Hizmetler aracılığıyla sağlanan ticari faaliyetler (Premium Thema's tarafından desteklenmektedir).

Een DMCA-birleştirme aracı

21. DMCA-telif hakkı

Tumblr, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na (" DMCA ") uygun olarak, Hizmetlerin yazarları tarafından satın alınmasına karar verdi. Toegewezen ajanı van Tumblr'ın adresi, behandelen van medingen betreffende auteursrecht (" Toegewezen ajanı ") tarafından ele geçirildi. Bir ons DMCA formülü aracılığıyla bağımsız DMCA ağlarını birleştirmek mümkün.

Auteursrecht'in yazarları tarafından inbreuk ile paylaşılması:

Benaderbaar op of the Services inbreuk maakt op een auteursrecht'in İçeriği, Toegewezen ajanı op het onderstaande adresindeki volgende bilgilerle bir araya gelen een meding van inbreuk op auteursrecht'ten geliyor:

Malzeme taşıma işinin tanımı.

Malzemenin kimliği, konumu da dahil olmak üzere, Tumblr'da bulunan tüm ayrıntılarla birlikte, doğrulamak için en iyi adresin bulunduğu yerde bulunan bir kelimeyi içerdiğini iddia etti.

Contactgegevens voor de anmeldende partij ("Aanmeldende partij" olarak), ad, adres, telefon numarası ve e-posta adresi dahil.

Aanmeldende'nin tarafının, yazarların sunduğu materyalin, ıslak yayının ajanı olarak kabul edildiğini belirtmekte fayda var.

Çoğu zaman, birleştirme uzmanlığındaki bilgilerin, Aanmeldende partijd'in, tarihin yazarlarının araştırmasına yönelik klasik isimlerinden biri olduğu yönünde olduğunu söyleyebilirim.

Elektronik el yapımının en basit şekli, herhangi bir kişinin ihtiyaç duyduğu, gerçek zamanlı veri kaynağına sahip auteursrechthebbende'nin isimlerini taşıyan bir kişidir.

Şuraya bakalım: Bilgiler, yazarların geniş kapsamlı metinlerini birbirine karıştırırken, Gebruiker'in çok sayıda veri kaynağına kapı açabileceğini söyleyebilir. Tumblr de Verantwoordelijk Tumblr of Gebruiker, dolaşmak için malzemeyi doğrularken, malzemenin buna göre çok daha iyi olduğunu kanıtlamak için orta derecede güvenilirdir. Tumblr'ı ziyaret edin, daha sonra, Accounts van Gebruikers, yazarların yorumlarıyla ilgili olarak, Tumblr'da, yazarların yorumlarıyla ve yazarlarıyla ilgili olarak, Tumblr'da yazılanlardan ve yorumlardan yararlanarak her zaman bir araya geldiler. eigen eige widoweigenda widoweduenko daudeliendienko ise hij/zij schuldig, auteursrecht için bir inbreuk.

Bağımsız DMCA-tegenmelding:

Ayrıca, DMCA-melding ile ilgili on teklif sunabilmemiz ve Tumblr'da yerel bilgi toplama konusunda bilgi sahibi olabilmemiz ve Toegewezen temsilcisinin bu adresten bilgi alabilmesi için:

URL'nin, Tumblr'ın Tumblr'ın erişim engelleyici ayak parmağına sahip olduğu materyali belirttiğini belirtelim.

İsim, adres, telefon numarası ve e-posta adresi.

Federal bölge mahkemeleri mahkemesinin federal bölge mahkemesi için yetkili bir adres olduğunu (New York County, New York'taki federal bölge mahkemelerinin, Verenigde'deki belediye binasının adresi de dahil olmak üzere) olduğunu biliyoruz. kişi tarafından kabul edilen süreç, DMCA-birleştirme, kişi tarafından vertegenwoordiger'ın çok yönlülüğünü birleştirir.

De volgende verklaring: "Ik zweer op straffe van meineed that materyalin gerçek anlamda gerçek olduğunu ve o materyalin ortaya çıktığı materyalin onjuiste kimliğinin dışında geliştiğini düşünüyorum."

El işçiliği.

Tumblr'da Tumblr'da bir Gelenge Tegenmelding'e bir ontvangst van, Tumblr'da, DMCA-birleştirmenin önemli bir bileşeni olan temel bileşenlere sahip. Öngörülen bölümlerden biri (vertegenwoordigt'in yaratıcı yazarlarının eigenaar van'ı), çoğu zaman (10) dagen om ons of the hoogte te the stellen dat key/zij wa juridiria stappen jurdiria stappen jurdiria stappen juridiria stappen bet. Als Tumblr, on bin nen (10)'i bir araya getirmiyor, ancak her türlü Hizmet malzemesine sahip değil.

Toegewezen temsilcisi

DMCA-meldingsformulier: https://www.tumblr.com/dmca

22. Vrijwaringen Açık Kaynak

Yorum yapın