1xbet

Pourquoi Nous Le Demanderiez Vous

Politique de secretité européenne Dernière değişikliği : 27/10/2022

Tumblr, Inc. (« Tumblr », « nous », veya « notre ») bilgi gizliliğinin doğası gereği üç çeşittir. Bilgilerin kurtarılmasına ve ihanet edilmesine gerek kalmadan, bilgi güvenliğinin garantisini ve yargı yolunun adil seçimini garanti etmek için şeffaflık konusunda çaba göstermeniz gerekir. Şu anki belge, özel yaşamla ilgili (" Gizlilik Politikası "), gizli akrabalar pratiques özelliği taşır. Koleksiyonlarınız veya aldığınız bilgiler hakkında açıklayıcı yorumlarda bulunmazsanız, danışabilir ve tumblr'ı kullanabilirsiniz. com (« Site ») ve diğer alan adları, ürünler, reklam ürünleri, hizmetler ve/veya Tumblr içeriği, mobil iOS ve Android uygulama notaları (toplu uygulamalar, Site ve « Hizmetler »). Tumblr, bir Otomatik Aile Dostudur, bir geliştirme ağı geliştirme toplumudur, ürünleri dökmez, ancak tüm dünyadaki toplulukların içerik oluşturucuları/düzenleyicileri ile bağlantı kurar. Bilgilerin değiştirilmesine gerek yok: Tumblr'da kullanabileceğiniz mevcut politika uygulamaları, Tumblr veya teknoloji ürünleri, hizmetleri ile ilgili tek bir uygulama kullanabilirsiniz. Automattic'in bağlı olduğu diğer uygulamalara veya Automattic'in kontrol ettiği veya kapatamadığı toplumlara uygulama.

1xbet

Champ d'application

Mevcut Gizlilik Politikası, hizmetlerden yararlanmanıza veya erişmenize yardımcı olabilecek bilgilerin geri alınmasına neden olmaz. Cette Politique de Privacy Politique présente également la façon don't don't don't don't don't can you can you can paytenaires que noous partageons avec ux.

Mevcut Gizlilik Politikası uygulaması, güvenlik, denetim veya güvenlik, notalama, sınırlayıcı olmaksızın, İnternet siteleri, hizmetler, uygulamalar veya katmanlardaki şirketlerle ilgili katmanlardan yardımcı olamaz (« »). Özel oylara saygı duymayan, vizyon sahibi olmayan Hizmet Katmanları ile iş birliği yapan benzersiz kişileştirme çabaları; Buna ek olarak, Hizmet Katmanlarının gizliliğinin içeriği veya politikasından sorumlu kişiler arasında hiçbir sorumluluk yoktur. Bir danışmanın, hizmet gruplarının gizlilik politikalarına daha fazla dikkat etmesini teşvik edebilirsiniz.

Ek olarak, mevcut Gizlilik Politikası, Tumblr bloglarında yazı tipini kullananlar için geçerli değildir ve bazı kişiler, blogları toplama ve kullanma matiyerinde benimseyen uygulamalardan sorumlu değildir. Kişiselleştirme, Tumblr ürünlerinin zorlu işlevlerinden biridir ve blog yazarlarına, blogların içeriğine göre büyük esneklik sağlar. Lorsque, notre réseau'daki bir bloga danışırsanız, geri kazanamayacağınız bilgileri davantage toplayacak ve haciz hakkının bulunmadığı katmanlar ve lesquels ile ilgili bilgileri toplayabileceksiniz.

1xbet

Bilgileri topla ve kullan

Dört dörtlük hizmet kadrosunda, farklı bilgi türleri vardır. Tumblr'da toplanan bazı bilgi kategorileri, Hizmetleri kullanmak için gerekli değildir. Dört, dört, personel ve améliorer nos Services, nous associons and utilisons les information que nous sédons sur vous (notamment les que nos que nos que nos que que que que que que nos Services, savoir) Kişileri bağlayabilir veya ilginizi çekebilecek seçimleri tamamlayabilirsiniz. Bilgi kategorilerini ve kullanım artı en ayrıntılı listeleri tanımlayın.

Tüm yasal bilgileri toplamak ve kullanmak için farklı ilkelere dikkat edin.

– Prömiyer, nous devons, size sunulan belirli façons bilgilerinden, Hizmetlerin genel Kullanım Koşullarına uygun olarak alınmasını sağlar. Sözleşmenin yürütülmesi için gerekli olan şey, entre vous et nous. En etkili, hiçbir Genel Kullanım Koşulları, içeriğin kişiselleştirilmesi ve tanıtılmasının yanı sıra, dört dörtlük Hizmetlerin gerekli bir yönüdür.
– Deuxièmement, lorsque vous nous avez donné votre révoquer to tiliservos vos information à belirli fins, nous nous basons sur votre rıza (que vous pouvez révoquer à all an).
– Troisièmement, comme décrit plus en détail ci-dessous, il est mümkün dans que vos que vos que vos informations fassent l'objet d'un, lorsque cela s'avère nécessaire pour rééééé à nos pools d'un treement, lorsque cela s' İnternetin meşru zamanlarında yaygın olarak kullanılmayan internet sitelerinde veya internet sitelerinde, ziyaretleriniz veya ortaklarınız ile ilgili ağları yeniden kurmak için her zaman gereklidir.
De temps à autre, Tumblr, bilgi akışını sağlamak için yasal hukuk ilkelerini temel alır, yaşam bilgilerini korumak için notamment veya notamment ceux d'autres personnes notamment önemsiz tehlike, lorsque cela est nécessaire dans l 'Kamuoyuna, yasal yükümlülüklere veya adaletin tek kararına uymak veya adaleti uygulamak ve savunmak için encore.

Compte Bilgileri : Hizmetlerin bir komposizyonunu (bir « Compte ») créez, nous vous taleperons, kullanabileceğiniz, oy kullanabileceğiniz, oy kullanabileceğiniz ve oy verebileceğiniz e-posta adresiyle ilgili belirli bilgileri talep edebilir (« Compte Bilgileri ») Hizmetleri dörtlü bir ölçümle affine d'être. Hizmetleri iyileştirmek için, Kişiselleştirme İşlevlerine İlişkin Bilgiler'i, diğer bilgileri veya diğer bilgileri bir arada kullanabilirsiniz. Hizmetlerden yararlanmanın yasal olup olmadığını doğrulamak için oylama hizmetlerinizi kullanın. E-posta adresinizi kullanarak e-posta adresinizi kontrol edin ve bize bildirin, açıklayın ve ayrıntıları belirtin. Otomatik yetkiler, kullanıcıları e-posta adreslerinin bir parçası olarak arayabilir. You can toutefois toutefois to disable all function of Comptese Parameters..

Tumblr'da anonim olarak yeniden bağlantı kurabilirsiniz, yayınlarınızı, bloglarınızı, sayfalarınızı ve varsayılan olarak herkese açık olarak kullandığınız bir bahçeye sahip olabilirsiniz ve tüm dünyayla birlikte kullanabilirsiniz. E-posta adresiyle bilgi sahibi olan kişiler, blogları eski haline getirebilir (Parametrelerin Paramètres desactivée dansında etkisiz hale getirilebilecek işlevselliklerinden emin olabilirsiniz).

1xbet

E-posta ile iletişim : Servisler kadrosunda, e-posta ve diğer notre bölümleriyle geçici olarak alabilirsiniz. Compte ile ilgili iletişim yöneticileri (Recupération du Compte, réinitialization du mot de passe, vb.) Services and de votre Compte partileri, sonuç olarak, siz devre dışı bırakabilir ve alıcıyı seçebilirsiniz. Kullanıcıların e-postaları çeşitlendirmesine yardımcı olmak için, oylama sayfasının devre dışı bırakılmasını seçebilir veya e-postalarda yer alan kısıtlama kısıtlamalarını kullanabilirsiniz. JAMAIS ortamlarında gönderdiğiniz e-postalara ilişkin notlar, başvuruda bulunmak veya diğerlerini talep etmek için Bilgi İşlem Bilgileri. E-posta tipini alırsanız, aktarma işlemini gerçekleştirin .

İki tür e-posta elçisi: Tumblr'da geçen e-postalar ve e-postalar, oy pusulasında akrabalar için önemli bilgiler içeriyor. İlk gösterimleri devre dışı bırakabilirsiniz, ancak saniyeler geçebilir.

Hizmet Katmanları ile İlgili Bilgiler : Belirli Hizmet Katmanları için Rekabet Edebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir Hizmet Katmanları ve buna benzer bir hizmet katmanı için kullanıcı adınızı veya kullanıcı tanımlayıcınızı dört kez kullanabilirsiniz, soru sormak istediğiniz Hizmet bağlantısını talep etme olasılığınız yüksektir. Bir bağlantı süreci sona erdiğinde, bir tanımlayıcı (« belirteç ») alınır ve oy toplama hizmetine erişime izin verilir, örnek olarak, kamuya açık oylama içeriği ve alıcılar tarafından talep edilenler Ne stoklar, Hizmet Seviyelerindeki rekabetin çoğu zaman geçer.

Hizmet Katmanlarından elde edilen bilgiler : Belirli durumlarda, Hizmet Katmanlarından elde edilen bazı bilgiler, ilgili bilgilere açık değildir. Bu bilgiler, örneğin, Tumblr'a erişmenize izin vererek, soruda daha fazla bilgi ifşa edebileceğiniz cinsiyet göstergesini içerebilir. Elde ettiğiniz bilgileri ölçtüğünüzde, yeni Hizmetleri geliştirmek veya var olan Hizmetleri iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Tumblr'daki diğer hizmetleri kullanabilirsiniz, bu hizmetler endişe duyduğunuz bilgileri paylaşabilir. Önemli bilgiler ifşa edildiğinde, hizmetlerin gizliliğinin politikaları, uzun süren ve can sıkan, Devreye girmeme neden olan en önemli sorular veya meşguliyetlerle ilgili olarak belirlenir.

Kullanım İçeriği : Varsayılan olarak, Hizmetlerin herkese açık olduğu durumlarda tamamen etkilidir. Lorsque vous nous fournissez du content, ce dernier est publié afin que tout le monde puisse le danışman. Outils fournissons des outils, blogların çoğu zaman, Ask ve Fan Mail tarafından korunan, özel içerik yayınlamaya izin verildiğini söylüyor. Herhangi bir seçeneği seçip, halka açık veya herkese açık olarak yayınlayabileceğiniz içeriklere ortak olabilirsiniz. Özel bir kullanıcıyla paylaştığınız içeriğin (Sor, Fan Mail veya yayın elçisi olarak belirli bir şekilde) yayınlanmasını ve yayınlanmasını sağlamak için özel bir süit oluşturmanıza yardımcı olacak Gardez içeriği Tüm dünyada erişilebilirler ve arama motorlarından oluşurlar; Genel olarak, paylaşılan bilgiler İnternet'te kopyalanabilir ve paylaşılabilir, Hizmetlerin yerel işlevleri veya işlevleri ile ilgili notlar, yeniden bloglama gibi.

Doğal olarak, Tumblr herkese açık bir platformdur. Incroyables içeriğinin bir parçası olamazsınız, vicdani olarak, İnternet içeriğinin tamamlanmasının son derece zor olduğu, yeniden bloglamalar ve daha fazla reprise neden olabilir.

Yerel Eylemler : Ürünlerin bütünleşik bir parçası olan eylemlerin etkili olmasını sağlayan Hizmetler, bir yayın hedefleyin, bir yayını yeniden bloglayın, bir yayında yeniden yayınlayın ve bir blogda oturum açın. Amaç, rebloguer ve reagir, publiques eylemlerinin sonları: Bir yayında « notlar » başlığını geliştirmek için bir dünya toplayın, örnek olarak bir amaç için, yeniden blog veya bir yayında reblogue yapın. Yerel kullanıcıların Hizmetleri, yeni Hizmetleri geliştiriciyi ve ek olarak, Tumblr'da kişiselleştirilmiş deneyimlerini geliştirmek için akrabalarına ilişkin bilgilerden ve yerel eylemlerden yararlanması. Kişiselleştirme bilgilerine yardımcı olmak, hedeflediğiniz içerikle ilgili yeni yayınlar önerme başarınızı, arama sonuçlarınızı ve uyarlanmış tanıtım tanıtım sunumlarınızı içerir.

Reblogs, les coups de cœur ve les Reactions sont par nature publics, donc si vous avez honte de vos, il est préférable de les gardor vous ous. D'un autre côté, vous devérez être fiers de qui vous êtes. Sachez qu'à nos yeux, vous êtes tous absolument magnifiques!

Kullanıcı İçeriğiyle İlgili Bilgiler: Dansla ilgili belirli bilgiler, Hizmetlerde bulunan içeriklerdeki bilgileri toplayabilirsiniz. Örneğin, görüntü dosyasına dahil olmak üzere, cihaz fotoğrafı, ses parametreleri veya EXIF ​​bilgileri hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Bu bilgiler, Hizmetlerin iyileştirilmesine ve ek işlevlerin etkinleştirilmesine izin verir.

Finans bilgileri : Finansman bilgilerini toplayan kişilere bilgi aktarır, ödeme yöntemine göre akrabalarına bilgi verir (kredi kartı numarası, kart türü, son kullanma tarihi ve diğer données finansörleri). Bilgi talep ettiğinizde, bir Hizmet ödemesi yapmanıza karar verebilirsiniz. Ancak, finansal bilgilerle ilgili herhangi bir bilgi birikimi yok; Bu bilgiler, ödeme öncesi stoklarla ilgili değildir ( « Ödeme Önleyici ») ve kullanım ve stoklama bilgileri, genel kullanım koşullarına ve ödeme Önleyici uygulamalara ilişkin gizli politikalara göre geçerlidir ( ödeme Diğer kullanım koşullarının yanı sıra tanımlayıcı ve bilgi edinme, le cas échéant). Ödeme Ön Bildirimi ile ilgili belirli bilgiler alındı: (1) bir tanımlayıcı (« belirteç ») benzersiz que nous asocions à votre Compte pour vous permettre d'effeuuer d'autres achats en ucilisant les les files par notre par notre for paymentaire de payment et (2) ) belirli durumlarda, belirli bir tanımlayıcıyla ilişkilendirilen kredi kartlarından dörtlü numaralar, tüm işlemleri dolandırıcılık ve tüm kimlikler için empêcher olabilir.

Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler : Hizmetlerin kullanamadığı kişilerle ilgili bilgi toplamalar, bir Compte'nin sahip olabileceği hücrelere dikkat edin. Bu tür bilgiler, Hizmetlerle etkileşime girebileceğiniz günlük dosyalarında toplanan bilgilerdir (bunlar, Hizmetlerin gereklerini yerine getirirse etkili olur). Bilgi toplayıcı ve analiz ediciler için uygulama ve hizmet katmanları (Google Analytics ve comScore'dan gelirler) gibi internet dışı kullanımlar kullanılır. Bazı bilgiler, yardımcı Hizmetlere erişmek için İnternet Protokolü (« IP Adresi ») adresiyle ilişkilendirilebilir. Bazı bilgiler, Compte et d'autres'in toplanmaları ve toplanmaları ile bir araya gelmeleri ile ilişkilendirilebilir (belirleyici veya tanımlayıcıya izin vermeyen istatistik bilgilerine sahip olmak). IP Adresinizi topladığınızda, bir yayın oluşturabilirsiniz, notamment qua ve size bir Anonymous Question sorabilirsiniz. Façon bilgilerinden faydalanmak için diğer kişilerle etkileşim kurabilirsiniz. Servisleri optimize etmek, iyileştirmek ve korumak için farklı nedenler ve genel amaçlar için Servisler, yeni Servislerin yeni geliştiricisi için değil, ancak şu şekildedir: dört taraf yardımcı personel içerikleri; ciblées reklamcı yardımcıları öneren; tarama sonuçlarını düzeltin; içerik veya popüler içeriğin tanımlayıcısı; istenmeyen kuryelerle (spam'ler), kötü niyetli mantıkla ve kimlikle, artı genel olarak, yararlanıcıların ve notre notre'nin güvenliğini sağlamaya yöneliktir; yasal ve güvenli motifler için, « Koruma ve güvenlik duvarı için ifşa edilen bilgiler » bölümünde qu'énoncés tels qu'énonces.

Bilgiler, Tumblr'ın Tumblr'daki etkileşimi ve Tumblr'ı kişiselleştirerek, güvenli oyları ve topluluk notlarını perdelemeyi ve Tumblr'ın sessiz kişi topluluklarını iyileştirmeyi ilgilendiriyor.

İnternette gezinmeyle ilgili bilgiler : İnternet'te gezinmeyle ilgili bilgileri otomatik olarak alıyor ve kaydediyor, Servisler, navigasyon cihazının adını ve sürümünü, kullandığınız cihaz tipini, istismarı ve sürümünü anlatıyor, Dil parametreleri, Hizmetlerin yeniden yönlendirilmesiyle ilgili site interneti veya hizmeti, Hizmetlerin adreslerinin aranması gereken tarih ve saat, seçmenlerin bağlı olduğu akrabalarla ilgili bilgiler, bunlar da dahil İnternette gezinmek için kullanabileceğiniz çerezlere ilişkin bilgiler (koşulların açıklandığı şekilde dans edin). İnternette gezinmek için belirli uzantıları kullanabileceğiniz bir algılayıcı parfois'e varmak ve Bilgiler, Compte'da bulunan bazı ortaklarla ilgili bilgilerdir. Hizmetlerin güvenliğini sağlamak, optimize etmek ve iyileştirmek için İnternet'te gezinmeyle ilgili bilgileri kullanabilirsiniz.

Yerelleştirmeyle ilgili bilgiler : Bulunduğunuz yerle ilgili belirli bilgiler, belirli koleksiyonlar ve stoklar nedeniyle, örneğin IP ve jeolojik yaklaşık olarak dönüştürülen IP adresi örneği. Örneğin, bir yayın coğrafi etiketi için mobil cihazlardan coğrafi konum bilgilerinin kullanım yetkilendirmesini talep eden bir örnek olarak, yerelleştirmeyle ilgili akraba bilgilerini dört kez talep edebilirsiniz. Örneğin, yakın çevrenize uygun içeriğin örneğinde olduğu gibi, dört dörtlük hizmetlerde yerelleştirme bilgilerini daha iyi kullanabilir ve bağdaştırabilirsiniz.

Mobil cihazla ilgili bilgiler : Mobil cihazla ilgili bilgileri toplayabilir ve saklayabilirsiniz. Belirli durumlarda, belirli durumlarda, cep telefonunun benzersiz bir tanımlayıcısına atfedilebilir veya atfedilebilir, « Hizmetlerin kullanımına ilişkin akraba bilgileri » bölümünde açıklanır. Yeni ürünler ve daha iyi hizmetlere benzer telefon numaralarını dört kez talep edebilirsiniz, örneğin Compte bağlantısı için çifte kimlik doğrulamayı etkinleştirin. Telefon numaranızı toplamak ve depolamak için yetkilendirme talep edebilirsiniz.

Çerezler ve diğer teknolojiler aracılığıyla toplanan bilgiler, bir ziyaretçinin ziyaret ettiği ve ziyaret ettiği Web sitesinde gezindiği bir web sitesi kaydı olan bir bilgi dizisidir. Bir piksel espion (görünmez piksel uygulaması), Tumblr'da veya bir sayfaya danışabileceğiniz bir katmanda Web'de yer alan küçük bir kod bloğudur. Çerezler ve pikseller, Web'de gezinmek için sunucuların güçlü tanımlayıcıları olarak kullanılabilir ve Hizmetlerden yararlanmanızı sağlayacak anı ve bağlantıları sağlar. Google Analytics, Nielsen veya comScore gibi istihdam edilen belirli hizmetler (Hizmet Katmanları dahil), çerezleri/pikselleri, casusları ve gezinme hizmetini kullanabilir. Tumblr'ı kullanırsanız ve Avrupa Birliği'nde, Royaume-Uni'de veya Birleşik Devletler'deki belirli bazı yerlerde, gizlilik Parametrelerinde çerezlerle birlikte tercih edilen akrabalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Çerezler ve pikseller, Tumblr kullanım ortamına izin vermiyor ve mümkün olan en iyi deneyime katkıda bulunuyor. Çerezleri kaydetme parametrelerini ayarlamak için çeşitli seçenekleri kullanabilirsiniz ve données tarafından kullanılmayan işlemler.

Kişilerle ilgili bilgiler : Hizmetlerin belirli işlevleri, hizmetlerden yararlanan kişilerle ilişkilerde kullanabileceğiniz kişi listelerini dört kez görmenize izin verir ve bu, kişi listesinin en iyi dansıdır. Örnek olarak, e-posta adresinizdeki bilgileri geçici olarak ilişkilendirebilir ve Hizmetlerden yararlanabileceğiniz kişi e-postalarının bir listesini dört kez kullanabilirsiniz. Başka bir örnek: cep telefonlarında hiçbir uygulama aracılığıyla taşınabilir telefon kişileri listesinin elçisi olabilir, bu nedenle, en sevdiğiniz donneronlardan bloglara ek olarak kullanabileceğiniz Hizmetlerin dört dörtlük bir banyosuna izin verebilirsiniz. Dört veya dört bilgi ve kesin kesinlik, uygun işlevsellik, bilgilerin kullanımıyla ilgili yorum.

Danışanlar (ve danışmanların ölçümleri) çoğu zaman talep ettiğiniz kişiler listesinde olmayabilir. Talepleriniz var mı? Bu, Tumblr'daki yazılardaki kişileri silmenize neden olabilir. Bu bilgiler, işletimin sona ermesiyle birlikte sunucu sunucularının yerini alır.

Elde edilen bilgiler : « Yerel eylemler » ve « Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler » paragraflarında açıklayıcı bilgiler, Hizmetlerin satın alınması veya alınmasına ilişkin eylemler üzerinde nous analysons per vos Örnek olarak, yardımcı blog türü veya başvurduğunuz, hedeflediğiniz veya yeniden blog yazdığınız yayın türü). Nous kullanım bilgileri, « Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler » paragrafında yardımcı fins olarak açıklanır, figüran ci-dessus.

Tumblr'da kişisel tanıtımlar

Tumblr'da ücretsiz olarak sunulan hizmetlerle ilgili olarak, yayıncıların ve kullanıcıların reklamcılıkla ilgili ilgi alanları, levha formlarına bağlanır. Tumblr ve Automattic (daha fazla şirket değil), reklam verenlerle ortaklaşa çalışır, ancak uygun reklamları ve araçları dört şekilde kullanır. Bunu yapmak için, siteler ve ürünlerdeki oylama etkinliği işleviyle İnternet merkezlerinin yaklaşık bir profilini oluşturmak için, bu, izlediğiniz reklamların kesinliklerini kişiselleştirmeye yardımcı olur.

Görüntülediğiniz reklamları seçmeden façonla ilgili artı bilgiler için, Tumblr ve vous reklamındaki sayfaya bakın.

Kişisel tanıtım materyali tercihleriniz : Tumblr'da kişisel tanıtım tercihiniz yoksa, bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz. Kişiselleştirmeyi devre dışı bırakabileceğinizi unutmayın, Tumblr'da reklam yayınlamaya devam edersiniz, ancak bu, hedefinize zorla uyarlanmanıza neden olmaz.

Web'de Tumblr'ı kullanırsanız, farklı organizmaların sayfaları aracılığıyla kişisel tanıtımları veya internet merkezlerindeki bilgileri devre dışı bırakabilirsiniz:

– (UE) Avrupa Etkileşimli Dijital Reklamcılık Birliği (EDAA) – www.youronlinechoices.com
– (ABD) Ağ Reklamcılığı Girişimi (NAI) – www.networkadvertising.org
– (ABD) Digital Advertising Alliance (DAA) – www.aboutads.info
– (Japonca) Veriye Dayalı Reklam Girişimi (DDAI) – www.ddai.info
Bu endüstriyel reklam kuruluşları, web'deki ortamların kullanımını sınırlandırmak için gezinebileceğiniz, ancak internet merkezindeki kişisel tanıtımlarınızı veya ciblés'lerinizi dört katına çıkarabileceğiniz araçlardan yararlanır. Uygulamalar arasında gezinmek için kullanabileceğiniz ve cihazlarınızın her yerine transfer yapamadığınız durumlarda, tercih ettiğiniz seçimleri tam olarak yapabilirsiniz.

iOS için Tumblr uygulamasını kullanırsanız, cihaz parametrelerinde « Reklam sınırlaması » seçeneğini belirleyerek kişisel tanıtımları devre dışı bırakabilirsiniz. Tadını çıkarın artı:

1. Cihaz parametrelerini açın.
2. Gizli Seçeneği Seçin,
3. Reklamı yapın, ekrandaki talimatları izleyin.
Android için Tumblr uygulamasını kullanıyorsanız, Google ayarlarında "Anonsların kişiselleştirilmesini devre dışı bırak" seçeneğini seçerek, kişisel tanıtımları devre dışı bırakabilirsiniz. Tadını çıkarın artı:

1. Cihaz parametrelerini açın.
2. Google'ı seçin,
3. Gizli Seçeneği Seçin,
4. Duyuruları seçin, ekrandaki talimatları izleyin.

Paylaşılan son bilgilerle ilgili bilgiler

Çoğu zaman, şu anda aldığınız bilgileri paylaşıyorsunuz: (a) bilgi paylaşımına ilişkin yetkilendirme elde edebilirsiniz, örnek olarak, talep ettiğiniz Hizmetleri (hizmetler için gerekli notamment lorsque vous vous vous); (b ) Si nous vous avons, partagees et avec quielles seraient partagees (comme décrit dans la présente Politique de secretité); veya (c) bu tür bilgiler, agrégée veya kimlik tanımlayıcı için geçerli olabilir. Tüm onayları ve tüm yetkilendirmeleri düzenlemek için gerekli olan bilgileri indirip, katmanlardaki personel bilgilerini paylaşmak için onaylamanız gerekir.

Bilgiler, topluluğa daha fazla ortak değil: Otomatik, bir geliştirme toplumu, ürünleri dökmekten başka içerik oluşturucuları/düzenleyicileri duméditeurs de contena aux. Automattic ve diğer şirketler aile şirketleri, alınan bilgileri almakta ve elden çıkarılmayan bilgileri ortalama olarak paylaşmaktadır. İşletme aileleri, Hizmetlerin (istatistik analizlerine ilişkin notament en nous 4nissant des) ve bir deneyimi öneren ürünlerin en adil şekilde anlaşılmasını ve iyileştirilmesini sağlamak için en iyi bilgileri içeren bilgileri kullanır. artı kişiselleştirilmiş). Bilgili yorum yapmak için, otomatik olarak toplanan bilgileri inceleyin, belgeye bakın.

Automattic'teki yeni cihazlar ve bilgi paylaşımları, Automattic'in işletme ailesinden önemli değildir.

Bilgiler, büyük kamuya açık Hizmetler arasında yer alır : Comme indiqué dans les paragrafes « Contenus d'Utilisateur » ve « Actions natives » figurant ci-dessus, par défaut, les contenus publiés par l'in Services determédiaire des vos activités sur Hizmetler varsayılan olarak halka açık olarak paylaşılır. Bilgi türleri, tüm monde et être indexe par les moteurs de recherche, vous devez être aux information que vous rendez publiques et verifier qu'il s'agit bien d'informations que d'informations que vous touger auhai le monde

Tumblr'da yazdığın içerikler varsayılan olarak herkese açık. Bunu yapmak için, tüm dünyayı ve dizin oluşturucu arama motorlarını kullanın. Blogunuzu herkese açık hale getirmeyi tercih ederseniz, önerilerinize yardımcı olabilecek gizlilik parametrelerine bir darbe vurabilirsiniz.

Hizmetlerde paylaşılan bilgiler : Şu anda, mümkün olan en kısa sürede, Hizmetlerin ve mevcut Hizmetlerin daha iyi kullanılması ve yeni geliştiricinin kullanılmasıyla ilgili bilgileri bir araya getirmek mümkündür.

Hizmet Katmanlarını paylaşabileceğiniz bilgiler : Örneğin, harici sayfalara yeniden yüklenen hacizlere örnek olarak, Hizmetlerin ara hizmetlerine yardımcı Hizmet Katmanlarına erişebilirsiniz. Bloglarda yayınlar, avec Hizmet Katmanları (örnek olarak, Twitter veya Facebook'taki yayınların bir parçası olarak) ile ilgili bilgileri paylaşmayı seçebilirsiniz. Mevcut gizlilik politikası, toplanan bilgilerle ilgili benzersiz bilgidir ve hizmet katmanlarının gizlilik politikalarını anlayarak, yaşam sorumluluğunun oylarıyla ilgilidir.

Tumblr sitelerinde (Facebook veya Twitter'da) kütüklerinizi otomatik olarak yayınlayabilirsiniz. C'est là que notre nore Privacy Politique de s'appliquer and que leurs propres de s'appliquer à s'appliquer. Tumblr'da oy kullanabileceğiniz ortak içeriklerin paylaşılmasını öngördüğünüz hizmetlerle ilgili politikalar konusunda bilgi sahibi olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bilgiler, Hizmetlerin fonsiyonu ve iyileştirmesi Temsilcileri veya acenteler (" Acenteler ") ile ancak dörtlü, optimize edici ve Hizmetleri iyileştiren ve yeni ürün ve hizmetleri geliştiren Acentelerle ilgili bilgileri paylaşmaktadır. Örnek olarak, istenmeyen kuryeler (spam'ler) ile ilgili hizmetlerle ilgili bilgi alışverişi ve danışmanlar, temsilciler aracılığıyla amologe teprocellionation de l'amologé l'amologé teprocélioration de l'amologé kadrosunda yer alan bilgilere erişmekten kaçınabilecek düzeylerde bilgi paylaşabilir. Gizli bilgilerin genel olarak paylaşıldığı bilgi paylaşımları, oy verme kısmına aykırı olduğuna dair bir gösterge olmadığı sürece, Temsilciler, taraflar arasında ve süre boyunca bilgi paylaşımında bulunan bilgileri kullanamazlar. işbirliği için gereklidir.

Aktif transferlerin terme de ifşa ettiği bilgiler : Dans kesin olarak, elde edebileceğiniz veya ticari aktifleri satabileceğiniz bazı şeylerdir. İşlemler kadrosunda, ticari aktarım işlemlerinin genel partisinde kullanılan kullanıcı bilgileri. Çoğu zaman, çoğu zaman, ya da en önemli etkinlik gruplarının özü, bazı durumlarda veya bazı durumlarda başarısızlıkla sonuçlanır, bazı katmanlarda veya belirli alanlarda aktarılan etkinliklerin kullanımına ilişkin bilgiler. Teller transferler, gizli partilerin yasal meşruiyet süresinde izlenebilir ve etkili olabilir. Aktarımlardan sonra, mevcut Politique'in önceki koşullarından yararlanarak bilgileri kullanmaya devam etmek için herhangi bir etkinliğin edinilmediğini veya edinilmediğini unutmayın.

Gezintileriniz (tekrar!) veya banliyö rotanız (çok iyi!) olduğunda, ticari faaliyetlerin transferi, kullanıcı personeline ait bilgileri içerir. L'acquéreur acures alors autorisé à les utiliser, bahsetmiş olduğumuz en önemli benzersizlik, bir danışman eğitiminde gizlilik politikasında.

Koruma ve güvenlik duvarı için ifşa edilen bilgiler : İfade özgürlüğünün ve makul ölçünün içinde, para cezaları yargısı bilgilerinin korunmasına yönelik hiçbir makale yazılmamıştır. Ceci étant, nous nous réservons également le droit d'accéder à toutes information, de les conserver and de les ifşa, à notre seule exrétion, à la estimons raisonnablement que la estimons raisonnablement quela est nécessergaire, à la la notre éule d'accéder à la la notre seule crétion, à la la notre étimons raisonnablement que cela En gerekli, la en gerekli, en gerekli, devlet veya yönetim kurulu talebini ortadan kaldırmak, (ii) geçerli gizlilik politikasını uygulamak, hiçbir Genel Kullanım Koşulları ve tüm bunlar, avonların avec vous, y dahil belgeler Soruşturma sözleşmeleri kadrosu, (iii) dolandırıcılık, güvenlik, gizlilik veya sorun teknikleriyle ilgili sorun tespit etme, uygulama, sorgulama veya tümden bilgi alma teknikleri (ve bilgi değişimlerini içerir, ancak pahalıdır) organizasyonlar en 'güvenliği artırıcı ve sahtekarlıkla mücadele, les kuryelerİstenmeyen içerikler (istenmeyen postalar) ve kötü amaçlı programlar), (iv) Kullanıcıların yardım taleplerine yanıt vermek veya (v) Tumblr'ın, kullanıcılarının, kullanıcılarının, katmanlarının veya büyük kamu kuruluşlarının, droits, private, santé veya sécurité'nin koruyucusu şiddet, intihar veya otomutilasyon risklerini sınırlayıcı bir nicelikten yoksundur.

Ne nous obligez pas à vous fliquer. Nous ne voulons pas en la. Ne olursa olsun, nous devons empêcher toute personne utilisant Tumblr de nous nuire et de nuire à autrui veya à elle-même. Çoğu zaman, mahremiyet ve topluluk içinde bir dengeyi sürdürmek için maksimum notre değil, ve bazı kesin şeyler, en çok temsil edilenleri ve endişeleri içeren serileri kavrayabilir.

Seçmen rızası veya talep edilen partilerle ilgili bilgiler : Avrupa Birliği'nin bir faydalanıcısından bahsetmeyen güvenlik ön yargısı, veya seçmenin gerekli olması koşuluyla dörtlü bilgi prototları talep etme ve pas indûment contraignante.

Bilgiler, diğer katmanlara göre paylaşılabilir : Kamuya ait bilgileri paylaşabilir veya ifşa edebilir, kişilerle ve kişisel işlemlerle ilgili bilgileri açıklayabilir veya paylaşabilirsiniz.

Sécurité ve koruma bilgileri

Kullanıcı sistemlerinin ve kullanıcı bilgilerinin korunması, kullanıcıların Tumblr'da güvenli bir deneyim yaşamasını garanti etmek için temel teşkil eder ve kullanıcıların güvenini korur.

Compte bilgileri, gizliliğin ve güvenliğin temel nedenlerinden biri olarak korunmaktadır. Ek güvenlik işlevlerini etkinleştirirken, çift kimlik doğrulamanın ne olduğunu söyler. Geliştiriciler, yalnızca otomatik olmayan bir oylama işlemine erişebilir ve benzersiz, güvenli ve koruma altında bir mot de passe oluşturduğunuz bilgilere erişebilir, ve en sınırlı erişim, oy sıralamasına ve hizmetlerde gezinirken gezinebilir.

Tumblr, Tumblr'da, Tumblr'da etkin veya gerekli ölçümleri yapmak için uzun süreler boyunca geçerli olan Gizlilik İlkeleri'nde bahsedilmesi gereken süre kısıtlaması için gerekli bilgileri saklıyor. Tumblr'ın Hizmetlerinizi dört kez doldurmak için bilgileri kullandığını ve Tumblr'ın bilgi toplamaktan daha az etkilendiğini ve Tumblr'ın bilgi toplamak için en iyi bilgileri kullandığını, devonların nous devons'u koruduğunu ve nous devons'un farklı bilgileri koruduğunu biliyor musunuz?, izin verilen ölçülerde anlaşmalara veya düzenlemelere saygı gösterin.

İnternetteki tüm hesaplarınız için benzersiz bir yol göstermeniz ve Tumblr'da oy kullanmanız için not almanız önemlidir. Geçit mots'unuzla ilgili zorluklarla karşılaşıyorsanız, Bitwarden, 1Password veya LastPass gibi hizmetleri kullanmayı planlayabilirsiniz.

Meşru zamanlar

Tumblr, tanıtım amaçlı ve önerebileceğiniz içerikle ilgili Hizmetleri dört, daha iyi hale getirmek ve kişiselleştirmek için bilgi kullanır. Bu bilgiler, sunucu hizmetlerine yasal olarak yanıt vermek için gerekli olan yanıtlar için yüzgeçler ve demirler gibi bilgi paylaşımını içerir. Bilgilerin kullanılması ve paylaşılması, yorumların anlaşılması için geçerli olan yanıtlara izin vermek için gereklidir. Bilgilerin mevcudiyet nedenlerini belirlemesi için Bilgilerin kullanılması, Hizmetlerin iyileştirilmesi, etkili hizmetlerden kaçınılması, atıkların önlenmesi ve diğerleriyle uyumlu meşru internet yanıtlarına izin vermek için Gizlilik Politikasının en önemli unsurudur. ınterêt to the utilisateurs.

Güvenli yüzgeçlerdeki bilgileri kullanmaya duyarlı olan bazı kişiler, yüzgeçlerdeki bilgileri paylaşan notamment ve gerekli yanıtlar için gerekli olan ölçümlere dikkat edin; tüm güvenlik türlerinde bulunan ihlaller ve riskler;

Muhalif olduğunuz bilgilerin ithal edilmeyen özelliklerini öğrenmek istiyorsunuz. Bunu yapmak için, Tumblr desteğiyle iletişime geçin.

Bilgiler size yardımcı olabilir

Kaydedilmiş bir kullanıcı kaydınız varsa, yardımcı Hizmetlerle Bağlantılı Hesap Oluşturma ve Bilgi İşlem Parametreleri sayfasındaki danışmanla ilgili çok sayıda bilgiye erişebilirsiniz. Yazılı ve yazısız kullanıcılar, yardımcı tanımlama bilgilerine erişebilir ve Internet'te gezinme parametrelerinin ayarıyla birlikte kaldırılabilir. Suppression du Compte et conséquences

Tüm oyun parametrelerini tüm anlarda kapatabilirsiniz. Bilgisayarınızın veri entegrasyonunu hemen ortadan kaldıran Compte bastırma notları, tanımlanmadan önce sistemlerin (önbellek, depolama, kopyalar, vb.) Genel olarak, Hizmetlerin bir parçası olma işlevlerinin doğasında olduğu gibi, kamuya açık bazı etkinlikler, baskılama yoluyla rekabet ve geçmişe ilişkindir (seçilen blog yayınlarının yeniden bloglanmasından bahseder), halka açık sunucular üzerinde etkili olabilir. erişilebilir

Tumblr'da büyüklerin en büyüğünü seçtiniz, çoğu zaman vazgeçeceğinize karar verdiniz, tüm anı doldurmanız için en özgür seçiminizi yaptınız ve bu nedenin nedenini ortaya çıkardınız. Bastırma, bilgilerin önemli bir kısmı için anında etkili olur, arşivlerin ve koruma alanlarının tamamının üstesinden gelemeyeceğiniz belirli bir geçici süreye neden olabilir.

Yayınların yeniden bloglanması durdurulamaz. Yeniden bloglanan bloglarda yayınlar yayınlanır. İnternette yayınlanan bir içeriğin bir parçası olarak, belirli bir anda özgün avonlar olabilir, tamamlanması zor olabilir, belirli bir kamuya açık içeriğin ne şekilde yayınlanacağından emin olabilirsiniz.

Droits and moyens de contrôle en matière de matière de l'UE au sein de l'UE

Tumblr, Avrupa Birliği'nde alışkanlığa sahipseniz, bilgi güvenliğinden sorumludur. Avrupa mevzuatına uygun olarak, bilgilerin kullanımıyla ilgili belirli bir isim ve seçim kullanabilirsiniz.

Erişim ve taşıma. « Bilgilere erişim sağlayabilirsiniz » bölümündeki açıklama, Tumblr'da oy kullanmak için bağladığınız çok sayıda bilgiye erişebilirsiniz. Tumblr'da bir ek erişime sahipseniz veya bulamıyorsanız, bilgilerin bir kopyasını talep etmek için bizimle iletişime geçin. Dışarı çıktığınızda, erişilebilen bir formatta bilgi dökün ve katmanlardaki belirli bilgilerin aktarımına yardımcı olun.

Düzeltme, sınırlama, bastırma. Tumblr'da oy kullanmak için bağladığınız bilgilerin çoğunu doğrultabilir, sınırlayabilir veya kapatabilirsiniz. Tumblr ile iletişime geçemezsin veya yapamazsın. Tumblr'ı terk etme veya bırakma konusundaki bilginizi artırmak için, « Yarışmayı Bastırma » bölümünde rapor verin.

muhalefet Dans belirli koşullar, "Yasal İnternetler" bölümündeki hücrelerin neleri belirlediğini anlatır, figüran ci-dessus, vous avez également le droit de vous muhalif veya bilgi par nos lekelerini takip etme. Bu durumda, hain saldırıların devam etmesi veya sizin için ne kadar gerekli olduğu konusunda meşruiyet yetkisine sahip internet avonları hakkında bilgi edinmek için hainleri devre dışı bırakmanız gerekir. Arama fins'inde données à nous données vos données, size ve karşınızdakine, iletişimlerde figüran açıklama hacizinden yararlanarak, Şirket veya Şirket Parametrelerini değiştirerek yardımcı olabilir.

Oyların onayını geri alın. Bilgilerinizi ve Hizmetlerimizin kullanımını tam bir an için onaylayabilir veya onaylayabilirsiniz. Hizmetlerin etkileşimli ortamlarında onay verme olasılığınız varsa, bu, Hizmetlerin ara aracı olarak emekli olmanızı sağlar. Tumblr'da en son oylamaya karar verebilirsiniz.

Mevcut Gizlilik Politikasında nihai bilgilerden yararlanmayı veya paylaşmayı kabul etmezseniz, Hizmetlerin tümüne veya taraflarına erişemezsiniz. Mevcut Gizlilik Politikası ve Genel Kullanım Koşulları'nda Hizmetlerin tamamını veya bir kısmını kullanabilirsiniz. Dans kesindir, oy verme izninin geri alınmasından sonra, izin verilen veya oy verme izninin geri alınmasının belirli özelliklerle sınırlı olduğu bir hukuk temeli üzerinde dinlenmeye devam etmek için hain bilgilerle devam edebilirsiniz. Örneğin, bazı bilgileri kanuni yükümlülükle ilgili bazı durumlarda koruyabilirsiniz.

ıslah. Sahip olduğunuz hakların ön yargısı olmadan, bir tasarruf sahibi olamazsınız, bu, oyların ödediği kontröl yetkilisinin eski bir hak iddia etme yetkisine sahip olmanızı sağlar. Yerel kontrolü otomatik olarak kontrol etmek için tıklayın.

transferler

Tumblr, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir girişimdir, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bilgi koleksiyonları ve özellikleri hakkında bilgi verir. Données ve de règles'in korumasında farklı ülkeler var. yardımcı bilgiler yardımcı bilgiler hükümeti elden çıkarmaz, et il se peut qu'il n'existe pas les memes, mati données'de korumayı garanti eder que dans votre d'origine öder. Hizmetlerden yararlanıp yararlanmayacağınızı seçebilirsiniz. Buna ek olarak, kullaniciyi souhaitez ederseniz, kullanim Genel Kosullari'ni kabul edersiniz, bu kontrat nous à vous liant les kosullarini établissent. Tumblr ölçümü, EEE (Espace économique Europeen), Tumblr'ın bilgi aktarımını dikkate aldığından, Tumblr, teklif ettiğiniz kontra hizmetleri yerine getirmek için gerekli olan gerçek transfer uygulamasıdır.

Mevcut Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Mevcut Gizlilik Politikanızı değiştirebilirsiniz. Vous devez donc la regulièrement danışmanı. Temel değişikliklerde ve bu değişikliklerde, bir temsilci yönlendirmesi bir bildirimde bulunamayan değişikliklerle ilgili olarak görünür bir bildirim façonunda bilgi verenlere sahip olabilirsiniz. Gizliliğin Politikasını anlamak için «Değişiklik tarihi» hakkında rapor verin.

Sormak istediğiniz sorular

Sorularınız veya endişeleriniz, Hizmetlerin oy kullanımında özel oy korumasıyla ilgiliyse, bizimle iletişime geçin.

Otomatik Avrupa Birliği Belgesi ile birleşebilirseniz, o zaman, oldu bitti :

Aut O'Mattic A8C Ireland Ltd. İş Merkezi, No. 1 Lower Mayor Street Uluslararası Finansal Hizmetler Merkezi Dublin 1, İrlanda

Önceki versiyonlara karşı haciz

Yorum yapın