Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Podcast Republic V22.1.7b APK + MOD'u İndirin (Pro Kilidi Açılmış) 2023

Home Music and AudioApp – Podcast Republic

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Podcast Republic v22.1.7b APK + MOD'u İndirin (Pro Kilidi Açılmış) 2022

Podcast Republic, milyonlarca benzersiz podcast'imiz ile birçok harika sesi deneyimleyin. Bu, podcast'leri deneyimlerken en iyi kullanıcı hizmeti uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Gönderilerimizin her birinde çeşitli konular ele alınmaktadır v

Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı; Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler; Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar; Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetleri / Sağlayıcıları; Kaldırılan reklam bağlantıları ve geçersiz kılınan yöntemlerin çağrılması; Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı; Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı; Hata ayıklama kodu kaldırıldı; Varsayılanın adını kaldırın. karşılık gelen java dosyalarının kaynak etiketleri; Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı; Aktif izleyici veya reklam yok; AOSP uyumlu mod; Diller: Tamamen Çoklu Dil;

Podcast Republic, milyonlarca benzersiz podcast'imiz ile birçok harika sesi deneyimleyin. Bu, podcast'leri deneyimlerken en iyi kullanıcı hizmeti uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Gönderilerimizin her birinde çeşitli konular ele alınır ve her podcast'te kullanıcılar yüz milyonlarca benzersiz bölüm deneyimler. Yüklenen her konu titiz bir incelemeden geçer, böylece herhangi bir podcast'in kalitesinden emin olabilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇEVRİMİÇİ & ÇEVRİMİÇİ KULLANIM

Podcast'lerinizi veya sesli kitabınızı yönetmenize yardımcı olabilecek bir uygulama arıyorsanız, Podcast Republic en iyi seçimimizdir. İstediğiniz zaman ve nerede olursanız olun en sevdiğiniz programların keyfini çıkarın, podcast'leri çalma listenize aktarabilirsiniz. Kullanıcılar, çevrimiçi kullanım için çalma listeleri oluşturabilir ve cihazları İnternet'e bağlı olmadığında keyfini çıkarmak için harika podcast'ler indirebilir. Kesintilerden endişe duymadan nerede olursanız olun dinlemek için en sevdiğiniz podcast'lerden herhangi birini indirin.

FARKLI KONULAR

Size ihtiyacınız olan herhangi bir programı verin ve türü ne olursa olsun sizin için her şeye sahibiz. Dünya haberleri hakkında bilgi edinmek isteyen biriyseniz, podcast radyo veya RSS haberleri kötü bir seçim değildir. Veya suç psikolojisi ile ilgileniyorsanız ve bu yönü daha derine inmek istiyorsanız, size suçla ilgili bir podcast öneriyoruz. Günümüzün en popüler konularının çoğu, istediğiniz zaman keyfini çıkarmanız için her zaman hazır olan bu uygulamada mevcuttur.

WEB'İNİZE BAĞLANTI

Dinlediğiniz şarkılar hakkında çok fazla bilgi var veya kontrol edemediğiniz bir sürü harika podcast çalma listeniz var. Podcast Republic, abone olduğunuz veya ilgilendiğiniz gönderiler hakkındaki bilgileri yönetmenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde, androidinizi kontrol etmenize ve senkronize etmenize yardımcı oluyoruz. Tek bir hesap kullanarak birden fazla cihazda oturum açabilir, telefonunuzdan dinleyebilir ve tabletinizde podcast'inize devam edebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

YEREL DOSYALARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kullanıcılar, tek bir uygulama ile Podcast Republic aracılığıyla ne kadar harika olduğunu öğrenebilir ve kalanları dinleyebilir. Uygulamada bulunan podcast'lerin keyfini çıkarmanın yanı sıra, çeşitli ortamlarda sakladığınız dosyaları da oynatabilirsiniz. Yalnızca bu uygulamayla indirdiğiniz müziklerin, kayıtların veya sesli kitapların keyfini çıkarın.

BENZERSİZ OYNATMA OYUNCUSU

Bu uygulamayı kullanırken podcast parçalarının hızında herhangi bir ayarlama yapmanıza izin verilir. Sesi veya hızı istediğiniz kadar hızlı veya yavaş ayarlamak, kimsenin yardımı olmadan yapabileceğiniz basit bir şeydir. Önemsiz şeylerle zaman kaybetmemek için dinlediğiniz tüm podcast'lerde sessizliği bozmanıza izin verilir. Sesinizi kontrol etmek için sesi bile açabilirsiniz. Ve burada deneyimleyebileceğiniz sayısız başka yardımcı program.

OTOMATİK ÇALIŞIR

Çoğu modern uygulama artık otomatik olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve Podcast Republic de bir istisna değildir. Kullanıcılar otomatik özellikleri yükleyip üzerine notlar koyduklarında, fark ettiğiniz tüm podcast'ler için anında makinenize yüklenecektir. Ya da daha iyisi, uygulama, siz onları yeterince uzun süre dinledikten sonra farklı podcast'leri anında siler. Bu uygulamayı kullanırken, podcast'leri oynatırken belirli bir süre sonra yeniden oynatma veya kapatma gibi bazı kurallar belirleyebilirsiniz…

Podcast Republic'i indirin

Artık Podcast Republic'i ücretsiz indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

#11.#

damga vuruldu

filigran

Vurmak. ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

oyuncu

Müzik Çalar MP3

video gösterisi

Carista OBD2

Akı Beyaz

küçük talihsizlik

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın