Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Para Que Pedir-nos Isto?

Avrupa Gizlilik Politikası Son değişiklik: 27-10-2022

Tumblr, Inc.'in (" Tumblr," " nós," " nos," or " nossa/o ") doğası gereği çok sayıda bilgi dizisine sahip olduğu anlamına gelir. Şeffaf kağıtlar, hatıralar ve bilgi işleme süreçleri için bir biçim oluşturur, çünkü güvenlik önlemleri ve ilgili konular için iletişim bilgileri. Gizlilik ilkesiyle ilgili politikalar (" Gizlilik Politikası "), tumblr.com'u ziyaret ettiğinizde ve kullandığınızda hatırladığınız ve hatırladığınız bir bilgi kaynağı olarak ortaya çıkar (veya tumblr.com'un kamuya açık ürünleri, tumblr.com'un herkese açık " Web Sitesi ") e/ou), iOS ve Android için mobil uygulamalar dahil olmak üzere Tumblr içerikli/veya içerikli hizmetler (Web Sitesi, " Hizmetler " ile birlikte). O Tumblr agora pertence à Automattic, özel web sitelerine erişim sağlamayacağınız bir teknoloji şirketi. Tumblr'da bir uygulama veya başka ürünler, hizmetler ve teknikler aracılığıyla interagindo kullanmak, Tumblr'da olmadığı için Gizlilik Politikasının sürekli olarak yetersiz kaldığı bir bilgi biçimidir. Gizlilik Politikası, Automattic'e bağlı diğer şirketlere veya Automattic'in mülkiyetine veya kontrolüne sahip olmayan şirketlere uygulanamaz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Mahremiyet Politikasını Sunma Ambitosu

Gizlilik Politikaları, hizmetlerden yararlandığınız veya yararlandığınız için hatırladığınız bilgilerle ilgili aşamalar veya etkinlikler sunar. Şu anda Gizlilik Politikaları, kısmi toplantılar veya başkalarıyla ortak toplantılar için bilgi edinme aşamalarıyla örtüşüyor.

Mevcut Mahremiyet Politikası, hiçbir şekilde kontrol edilemeyen mülk sahibi olmayan terceiros uygulamaları arasında mevcut değildir, buna dahil olmak üzere, mülk sahibi olmayan çok sayıda terceiros da dahil olmak üzere ("web siteleri, sınırlı değildir, a, nitelikler, web siteleri, nitelikler Servicos de Terceiros "). Terceiros Hizmetleri ile ilgili olarak, gizlilikle ilgili herhangi bir sorumluluk yoktur, Terceiros Hizmetlerinden özel politikalar veya sorumlular yoktur. Tüm Terceiros Hizmetlerinin Gizlilik Politikaları olarak aşağıdakiler için tavsiye edilir.

Şu anda, Tumblr'daki bloglarda yanıt vermeyen hiçbir kullanıcı olmadığı için Gizlilik Politikası mevcut değil ve herhangi bir üründen yanıt alınamıyor. Blog yazarları, blog yazarlarına karşılık gelen işlev biçimlerinde çok esnektirler. Bir blog blogunu ziyaret ettiğinizde, hatırlamadığınız birçok bilgiyi hatırlayabilirsiniz ve duyurular da dahil olmak üzere herhangi bir ligde olmadığı kadar iyi bilgi edinebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

O que recolhemos and como or utilizamos

Servisler, anılar ve çeşitli bilgi türleri hakkında bilgi edinmeden önce. Tumblr'da saklanan belirli bilgi kategorileri, yeni Hizmetleri kullanmak için gereklidir. Orantılı, kişiselleştirmek ve daha iyi hizmet sağlamak için, bilgi ve kullanım bilgilerinin birleştirilmesi (hizmetler için alınan bilgiler ve hizmetlerden alınan bilgiler dahil) için, ilgi ve ilgi alanına giren etkileşimli hizmetlere hizmet etmek için kullanılır. En çok kullanılan bilgi türlerinden en önemli ayrıntılarını belirleyin.

Hatırlamak ve yasal bilgileri kullanmak için üç temel ilkeye bağlıdır.

– İlk olarak, servislerin, servislerin Termostatlarının uyumunu güçlendirmek için işlem hızları ve belirleyici yönetim bilgileri. Temel işlemler, tüm nos'ların aksine, ve Thermos de Serviço deixam'ın, kişiselleştirilmiş içerik ve duyurular için bilgi işleme sürecini açıklığa kavuşturması için gerekli ve gerekli Servisler için gerekli olanların bir kısmıdır.
– Bundan sonra, belirli yön bilgilerini kullanmak için izin vermemek kaydıyla, onay vermediğinizi onaylayın (bu, bir an önce geri alınabilir).
– Terceiro, en yakın ayrıntıların açıklamasına uygun olarak, belirli durumlarda, meşru ilgileri teşvik etmek için gerekli bilgileri işleyebilir ve işleyebilir.
Bazen, Tumblr, bilgi işlemek ve bilgi işlemek için yasal dayanakları, yaşam veya iş çıkarlarını korumak için (yakın risk riskleri nedeniyle), yasal zorunlulukların korunması için gerekli olan dört temel bilgiyi içerebilir. Bir adli emir veya egzersiz yapmak ve yasal hakları savunmak için.

Bilgiler: Kullanım veya kullanım bilgileri Serviços (uma " Conta "), solicitamos-lhe informações, como, por example, o seu nome de utilizador, palavra-passe, idade e endereõmaile (" Informações-de seal " ) Servisleri güçlendirmek için. Bu, yalnızca kişiselleştirmeye yönelik bir araç olarak hizmetlerden yararlanma ve iyileştirme biçimindeki diğer bilgilerle bağlantılı veya izole edilmiş bilgilerden yararlanmamızı sağlar. Yasal forma hizmetlerinden yararlanabileceğinizi doğrulamak için, kullanabilirsiniz. Contigo ve Contigo iletişimini doğrulamak ve doğrulamak için e-postayı sonlandırmak veya kullanmak, daha fazla ayrıntıyı açıklamak için uygundur. Kullanıcıların, e-posta göndererek arkadaşlarına yanıt vermelerine izin vermek; Hayır, herhangi bir e-posta veya tercihe göre satın alabilirsiniz.

Tumblr'la kalıcı olarak ilişkilendirilebilir, tüm bloglar, yayınlar, sayfalar ve önceden tanımlı olarak kamuya açık kalıcı ziyaretler için kullanılan sayfaların çoğu. E-posta göndermek veya göndermek, blog sitelerinde karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Görünmezliği tercih ediyorsanız, mühürleme tercihlerine göre hareket edin.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

E-posta yoluyla iletişim: hizmetlerden yararlanılamaz, bazen e-postalar alınabilir ve diğer taraflarla iletişim kurulabilir. İletişim, Conta ile ilgili olarak yönetildiğinden (örneğin, Conta veya palavra-passe deposundaki kurtarma işlemleri için), Servislerin ve Conta'nın bir parçası olarak kabul edilir. Diğer e-posta türlerini çevreleyebilirsiniz, ya da Tercihler sayfasındaki doygunluğu ortadan kaldırabilir veya e-postalardan "Desativasyon" seçeneğini kullanabilirsiniz. E-posta gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz e-postaları gönderip almadığınız veya mühür hakkında bilgi vermediğiniz nota; Bu özelliklere sahip bir e-posta alıyorsanız, bunları tekrar gözden geçirin .

Enviamos dois e-mails: e-mail'ler Tumblr'da bulunmayan ilgi çekici kişilerdir ve e-mail'ler ve e-mail'ler önemli bilgilerdir. İlk maçlarda doyum olmaz, daha fazlası olmaz.

Bilgiler, terceiros de terceiros'ta bulunanlar kadar önemlidir: Conta ve terceiros de determinados de terceiros ile ilişkilendirilebilir. Buna paralel olarak, kullanıcı adlarını veya üçüncü taraf Hizmet Kullanıcı Kimliğini belirtmek için seçim yapabilirsiniz ve Servis oturumunuzun başlangıcındaki girişleri kolayca öğrenebilirsiniz. Após, oturumun başlangıç ​​sürecini sonlandırır, sahip olduğunuz hizmetler için, örnek olarak, herhangi bir zamanda mevcut olan içerikleri yayınlamanıza izin veren bir jeton alır. Não fa, ne kadar silahsız olduğunu kabul ederse, Terceiros Hizmetlerini içerir.

Terceiros de Sağlanan Bilgiler: Bazı evlerde, bu tür bilgiler için yardımcı olabilecek Terceiros com'daki tüm para birimlerinde. Temel bilgiler arasında, örnek olarak veya cinsellik dahil olmak üzere, Tumblr'da erişim veya erişim için bir mesaj veya erişim için sunulan temel bilgiler ve temel bilgiler ifşa edilebilir. Ortada bilgi edinmenin temel unsurları, yeni Servisler veya Servisleri iyileştirmek veya iyileştirmek için kullanılabilir.

Tumblr'daki diğer hizmetlerle ilişkilendirmeler, bu hizmetleri kısmen bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Gizlilik politikalarını belirleyen potansiyel bilgiler olarak, genişlemeler ve kayıplar, çoğu zaman geliştiriciler çiftleri veya endişeleri giderir.

Kullanılacak içerikler: Önceden tanımlı olarak, bugün halka açık Hizmetlerden kısmen yararlanabilirsiniz. İçerikler, içerikleri görselleştirmek için yayınlanmamalıdır. Bloglar gibi fermantasyonlar, Perguntas ve fanatik kartlar geçiş için, özel biçim içeriklerini yayınlamanıza izin verir. Aksine, tenha olarak tanımlanmış seçenekler, kamunun erişilebilir bir şekilde yayınlanabileceği varsayımıyla geliştirilebilir. Bu, özellikle Perguntas gezileri, tanıtım kartları veya enviadas yayınları için özel bir kullanıcıyla özel olarak paylaşıldığı veya paylaşıldığı anlamına gelir, esasen kullanıcı tarafından daha sonra yayınlanabilir. Yayınlanan içerikler ve kısmen yayınlanan yayınlar, kamuya erişilebilir durumdadır, buna trafik motorları da dahildir, veya önemli içeriklerle ilgili onlarca ilişkiyi kontrol edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, İnternet'in kopyalanması ve paylaşılması için paylaşılan bilgilerin bir kısmı, blog yazarları gibi Açılımlar veya İşlevsel Servisler dahil.

O Tumblré, en temel özelliği, bir kamu platformu. Fantastik içeriklerin tenha bir bölümü yok, ancak İnternetin tamamen ortadan kaldırılması zor olabilir, ancak birkaç kez yeniden bloglandıktan sonra.

Yerel uygulamalar: Yayınların yıldızı olarak, yayınları yeniden bloglayarak, bir yayına yanıt vererek ve bir blogda devam ederek, diğer ürünleri bütünleştiren hizmetlere izin veren efetuarlar. Gostar, yeniden blog yazın ve herkese açık yayınları yanıtlayın. Örneğin, bir yayının "notları" görünümünü genişletebilirsiniz, örneğin, bir yayına gitmek, yeniden blog yazmak veya yanıt vermek için para verin. Servisleri geliştirmek, yeni Servisleri yapılandırmak ve özellikle Tumblr'da olmayan deneyimlerinizi kişiselleştirmek için yerel bilgi kullanımı. Kişiselleştirme, bilgi toplama araçları arasında, işe yarayan yeni yayınların kullanımının bir sunumunu içerir, ancak arama sonuçlarının yanı sıra ilgi alanlarınızla ilgili en fazla reklamı yapar.

Os Reblogues, Gostos ve Respostas, halka açık hakimiyettir, pelo que, desejos'un vergonhaları, veya melhor é guardá-los için. Masal mı? Orgulho em ser como és. Es um bireysel uykusuzluk. Uykusuzluktan, uykudan uyanmadan önce.

Kullanılabilecek içeriklerle ilgili bilgiler: Tüm kasalarda, Hizmetlerden yararlanmak için yararlanabileceğiniz içeriklerle ilgili bilgileri hatırlamanız gerekir. Örnek olarak, kullanılan görüntüler dahil olmak üzere bir bilgi, kamera tanımları veya EXIF ​​bilgileri olarak bir kamerayı açabileceğiniz bilgileri hatırlayabilir. Yönlendirilen bilgiler, Hizmetlerin daha iyi çalışmasına ve işlevlerin geliştirilmesine ve ek hizmetlerin geliştirilmesine izin verir.

Finans bilgileri: Finans bilgilerini hatırladığınızda, ödeme yöntemiyle ilgili bilgi alabilirsiniz (geçerli kredi kartı numarası, tip, doğrulama verileri veya diğer finans bilgileri). Talep edilen bilgi, hizmet pagosunun karşılaştırılmasına karar verir. Giriş yok, hiçbir bilgi kaynağı yok; Pagamento işlemcisinin (veya " Pagamento Processor " ) bir parçası olan donanma, bilgi kullanımı ve donanması ve veri işleme termosu ve gizlilik politikası uygulaması, pagamento işlemcisi tarafından yanıtlanır. yerelleştirme ve tanıma termosları içerir, uygulamaya uygundur). Belirli işlemci bilgileri hakkında bilgi edinin: (1) Bir jeton, veri işleme aygıtı olarak bilgi alışverişinde bulunmanıza izin vermek için özel bir jetondur ve (2) belirli bir kurumda, kredi kartıyla ilişkili diğer kredi kartında Bu belirteç, dolandırıcılık işlemlerini önlemek ve kimliği belirlemek için kullanılabilir.

Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler: Conta tarafından kullanılanlar da dahil olmak üzere Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler hakkında bilgi edinin. Bu bilgi türü, Hizmetlerle etkileşimde bulunabileceğiniz (veya bir talepte bulunabileceğiniz) kayıt dosyalarının hiçbirini hatırlayamazsınız. Bilgileri hatırlamak ve analiz etmek için dahili uygulamaları ve terceiros servislerini (Google Analytics veya comScore olarak) kullandık. İnternet Protokolü Enderesi (" Endereço IP ") ile ilişkilendirilebilecek bilgi toplama hizmetleri, Hizmetlerin hızlandırılması için kullanılır; sua Seal ile bağlantı kurmak kolaydır; Ve algoritma, hatırlamayı ve toplama biçimini kullanmayı (tanımlama veya mühürleme gibi orta düzeyde bir istatistik olarak) mümkün kılar. Também, bir "Pergunta" anonima'yı kıskanmak için temel olarak yayınlanma aşamasına geldiği için IP'nin sona erdiğini anımsıyor. Temel bilgiler, çeşitli hizmetler için çeşitli hizmetlerle ilgili olarak çeşitli hizmetlerle iletişim kurabilmeniz için temel bilgileri kullanır. reklam yönlendirmelerini kullanmak için; en iyi kötü sonuç; eğilimleri veya popülerliği tanımlayın; Spam savaşçısı, kötü amaçlı yazılım, kimlik doğrulama ve güvenlik önlemleri, güvenlik önlemleri ve güvenlik önlemleri; Yasal ve güvenlik önlemleriyle ilgili olarak, "Koruma ve Güvenlik Koruması için Bilgilerin Açıklanması" bilgilerine uygundur.

Bilgiler, Tumblr'daki etkileşimler gibi kişiselleştirilmiş bir biçim oluşturmak için kullanılır, bu nedenle topluluk koruyucuları, tüm Tumblr'ı kullanmak için Tumblr'a karşı koruma ve koruma sağlamaz.

Tarayıcıyla ilgili bilgiler: Otomatik biçim, alıcılar ve kayıtlar, tarayıcıyla ilgili bilgiler, tarayıcının her versiyonunda veya Hizmetlerinde olduğu gibi, bir yardımcı sistem türünün yararlı bir dili, o siteyi veya siteyi tercih etmesini tercih eden bir yardımcı sistemdir Servisler için encaminhou serviço, bir tarayıcıda yer almayan çerezler hakkında bilgiler ve çerezler hakkında bilgiler olarak, Hizmetlerin fizibilitesini sağlamak için saatin erken saatlerinde bir veri. Çoğu zaman, aramalar, taramalar için uzantıları belirleyen bir kullanımdır ve Conta ile ilişkili biçimler hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Güçlendirmek, korumak, geliştirmek ve Servisleri geliştirmek için tarayıcı veya tarayıcı hakkında bilgi kullanın.

Yerelleştirme bilgileri: Belirlenen durumlar, hatırlamalar ve yerel veya yerel kullanım bilgileri, örnek olarak, IP'yi yaklaşık olarak coğrafi olarak yerelleştirme veya dönüştürme. Também, yerelleştirme hakkında bilgi edinmek için bilgi edinebilir, bir kamuya açık coğrafi pazar pazarlaması için yerel coğrafi konum bilgisi olarak kullanmak için izin verilmez. Örnek olarak, ilgili konumların bir sunumu olarak sunulan Hizmetlerin geliştirilmesi ve kişiselleştirilmesi için yerelleştirme bilgilerinden yararlanılabilir.

Taşınan cihazla ilgili bilgiler: Taşınan cihazla ilgili bilgileri hatırlayabilir ve donatabilirsiniz. Bazı evlerde, "Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler" ile ilgili açıklamaları yapmak için tanımlayıcı bir aygıta taşınmanız veya bu aygıtları kullanmanız olasıdır. Yeni ürünler ve hizmetlerden yararlanmak için telefon numarasının veya numarasının bulunmasını sağlamak için, Conta oturumunu başlatmak için çok faktörlü ve kimlik doğrulaması yapmak gerekir. Iremos, Telefon numaranızı hatırlamanıza ve silahlandırmanıza yardımcı olabilir.

Tanımlama bilgileri ve diğer teknolojiler hakkında bilgi: Bir tanımlama bilgisi, ziyaret ettiğiniz bir web sitesinin bilgisayarı olmayan bir web sitesi için bilgi kaynağı olabilir ve gerilemeyi ziyaret ettiğinizde web sitesini ziyaret etmek için tarayıcınızı kullanabilirsiniz. Piksel etiketleri (web işaretçileri olarak da bilinir), Tumblr'a veya bir üçüncü sayfaya izin veren web sitelerinde sık sık şifre blokları oluşturur, bu da bir respetiva sayfası için kullanılabilir. Tanımlama bilgilerini ve web etiketlerini, sunucuların keşif veya tarayıcı aramasına izin vermek için kullanır ve hizmetlerden faydalanmak için bunları kullanır. Google Analytics, Nielsen ve comScore olarak kullanılan (Terceiros dahil) tüm hizmetler, web etiketlerini veya özel çerezleri tarayıcınız olmadan kullanabilirsiniz. UE, Reino Unido veya EUA'daki diğer tüm Tumblr kullanıcıları, gizlilik tercihleri ​​ve çerez tercihlerine göre kişiselleştirilebilir.

Çerezler ve web etiketleri, Tumblr'da kullanılmasına izin verir ve bu, sizin için en iyi ürüne sahip olmanızı sağlar. O Tumblr, tanımlanabilen ve babalardan yararlanılabilen bazı çerezler sunar.

Temaslarla ilgili bilgiler: Hizmetlerin, hizmetlerden yararlanabileceğiniz en önemli listelere sahip olmak için iletişim listelerinde izin verilen işlevleri belirler. Örnek olarak, Hizmetlerden yararlanabileceğiniz e-posta kişi listelerini gösterebilmek için Conta'daki e-posta iletişim bilgileriyle geçici olarak ilişkilendirilebilir. Diğer örnek: Çoğu zaman, çoğu zaman mobil uygulamalardan tele-taşıma iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz, bu nedenle, bloglarda "geçmişte" ya da bloglarda "geçmişte" yararlanabileceğiniz tele-taşıma iletişim listelerini açmanıza izin verilmez. Yürüyen araçlar, temel bilgileri göstermiyor veya göstermiyor gibi görünüyor, ve tüm bilgileri ifşa etmek için yeterli işlevselliğe sahip değiller ve temel bilgilerden yararlanıyorlar.

Her zaman karşılaşabileceğiniz bir iletişim listesi yok (verilen hiçbir şey yok). Para quê pedir nos isto? Forma, Tumblr'da iletişim kurmanız mümkün değil. Logo, işlemden sonra, bilgileri anında ortadan kaldırır.

Türetilmiş bilgiler: "Ações nativas" ve "Serviços com ile ilgili bilgiler" ile ilgili açıklamalara uygundur, türetilen veya çıkarılan özellikler için Servisler hakkında yapılan analizler, kamuya açık tiplerin tipik özellikleri hakkında bilgi verir. veya reblogas). Kullanım bilgileri, "Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler" açıklamalarında açıklanan bilgi sistemleridir.

Kişiselleştirmeyi Tumblr'da Yayınlama

Tumblr duyurularının çoğu, başlangıç ​​oturumu için en çok kullanılanlar arasından seçilir ve bu mod, tüm ücretsiz içeriklerle orantılıdır. Çoğu zaman, bir Otomatik, çevrimiçi para pazarlama şirketlerinde trabalhamos, ilgili veya mümkün olan en fazla reklamı sunar. E, ilgili duyurular ve sitelerle ilgili duyurular için, ilgi alanlarınız hakkında bilgi almak için, siteler ve hizmetlerle ilgili temel bilgiler. Çoğu kişinin ilgi alanlarını yansıttığı ve bilgi aktardığı duyurular.

Duyurular arasından seçim yapmak için daha fazla bilgi için, Tumblr'ın tanıtım politikası ve üyelerine danışın.

Kişiselleştirme reklamcılığı seçenekleri olarak değerlendirin : Kişiselleştirme reklamı deneyimi olarak tercihlerinizden vazgeçebilirsiniz. Tumblr'da reklam yayınlamaya devam ettiğinizden emin değilseniz, bu konuyla alakalı olabilir.

Tumblr'ın web sürümlerinde olduğu gibi, kişiselleştirilmiş bir reklam yayınlamak veya esasen etkili olması için bir endüstrinin sunduğu ikincil sayfalar olarak ilgi alanlarını temel almak mümkün olabilir:

– (UE) Avrupa Etkileşimli Dijital Reklamcılık Birliği (EDAA) – www.youronlinechoices.com
– (EUA) Ağ Reklamcılığı Girişimi (NAI) – www.networkadvertising.org
– (EUA) Digital Advertising Alliance (DAA) – www.aboutads.info
– (Japonya) Veriye Dayalı Reklamcılık Girişimi (DDAI) – www.ddai.info
Bu tanıtım organizasyonları, tarayıcılar için fermantasyon seti veya seti sunar; bu, çevrimiçi görselleştirmenin kullanımını sınırlayarak kişiselleştirilmiş veya ilgi alanlarını temel alan bir tanıtımdır. Çoğu zaman, çoğu tarayıcıyı kullanmak için tarayıcı olmadan uygulamadan indirilebilen koruma yöntemleri vardır. Bu tanıtım seçenekleri, diğer aygıtlara yayılmaz.

Tumblr'ı Apple iOS cihazlarında bir uygulama olarak kullandığınızda, iOS tanımlarında "Sınırlandırılabilir Seguimento" seçimini kişiselleştirmek için reklamı açabilirsiniz. iOS'ta olmayan seçenekler hakkında daha fazla bilgi için:

1. Tanımlar Olarak Abre;
2. Seleciona Privacidade;
3. Yayınlamayı seçin ve reklam talimatları olarak kullanın.
Tumblr'ı Android cihazlarında kullanan bir uygulama, Google'ın tanımlarından "Kişiselleştirme bildirimlerini hariç tut" seçeneğini kişiselleştirmek için yayınlamayı engelleyebilir. Android ile ilgili daha fazla bilgi için:

1. Tanımlar Olarak Abre;
2. Google'ı seçin;
3. Seleciona Mahremiyeti;
4. Google'dan Duyuruları Seçin ve arama talimatları olarak kullanın.

Partilhadas hakkında bilgi almak için ne yapabilirsiniz?

Şunlar hakkında bilgi edinmeniz mümkün değil: (a) bilgi paylaşımı için izin ve izinlerden kaçının, talep ettiğiniz Hizmetleri güçlendirmek için numaralandırın (söz konusu hizmetlere ligler dahil); (b) Partilhadas ve com quem (gizlilik Politikasının sunulduğu yer) bilgileri olarak önceki yıllardan bu yana; veya (c) bilgi olarak, tanımlayıcı olmayan bilgileri bir araya getirir. Onlarca onay verdiğinizi ve onayladığınızı onaylayın ve otomatikleştirme işlemleri için yeterli bilgileri alın ve terceiros ve ilgili terceiros bilgilerinin bir kısmını, terceiros ile iletişime geçmek için ilgili miktar (ve Tumblr'da herhangi bir kişiyle iletişime geçmek için).

Partilhadas com ve nossos dos Nosso'lardan elde edilen bilgiler Bağlı kuruluşlar: Automattic'in toplam iştiraki olan bazı bilgiler, inşaat işlerinin tamamına hakim olamayacak bir teknolojiye sahip bir şirkettir. Automattic'in alt kuruluşlarının tamamına yakını olan bir Automattic'in, işletme ailesinde bulunan bir Otomatik, satın alınabilecek niteliklere ilişkin bilgiler alabileceğini biliyoruz. Bir patron ailesi, bir fornecer'ın ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi almak, hizmetlere (fornecer-nos baba analíticos dahil) ve bir fornecer forecer'a kişisel hizmet ve hizmetlere girmek için bilgi olarak kullanabilir. ). Hatırlayacağınız bilgiler olarak Otomatik bir süreç gibi ayrıntılı bilgileri elde etmek için Gizlilik Politikasına danışın.

A Automattic, bir mesma ve Automattic empresas ailesinden gelen bilgilerle ilgili mülkiyet sahibi değildir ve kısmen bilgi sahibidir.

Kamu hizmetleriyle ilgili kısmi bilgiler: "Kullanım koşulları" ve "Ações nativas", daha önceden tanımlı olarak belirtilen bölümlere uygundur, os Serviços hizmetlerinde yayınlanan içerikler, genel manzaralar hakkında bilgi veren taraflardır. Pessoa ve podems, motorsiklet motorları için indekslerde bulunur, bu, kamuya açık alanlarda paylaşılan bilgiler için bilgi sağlama ve garanti etme seçeneklerinden birini geliştirir.

Önceden tanımlandığında, Tumblr'ın halka açık olmadığı içerikler. Bu, arabaların ve arabaların ortalığın indekslenmesinde ne kadar zor olduğunun bir göstergesidir. Blogunuzun halka açık olmamasını tercih ediyorsunuz, ancak bu blogların işlevsel gizlilikleri de mevcut.

Hizmetlerle ilgili kısmi bilgiler: olasıdır, çeşitli Hizmet kullanımları hakkında toplu bilgiler edinebilir ve geliştirmek için Servisleri birleştirmek ve iyileştirmek için temel bilgileri kullanırsınız.

Terceiros com'da yer alan bilgiler: Terceiros Servisleri en iyi servislerde olabilir, harici hedeflerle bağlantı kurmak için bunları tıklayın. Blog yayınlarında olduğu gibi, üçüncü taraf hizmetlerde de (örnek olarak, Twitter veya Facebook olmadan) paylaşılan bilgilerin bir kısmı için tercih edebilirsiniz. Mevcut Mahremiyet Politikası, hatırlamanız gereken bilgiler olarak apenas rege'dir ve gizlilik politikası, terceiros mesmos mesmos olarak kabul edilir.

Diğer sitelerde (Facebook veya Twitter gibi) Tumblr'da olduğu gibi otomatik olarak yayınlayabilirsiniz. Bu aşamalarda, gücün gizliliğinin bir nossa Politica desi, terceiros'a yönlendirilen politikalar olarak bir canlılık geçirin. Tumblr'da bulunan ortaklardan önceki bilgilerin bir kısmının efetuar niteliklerinden dolayı politika servisleri olarak yetkin sertifikalar.

Gerir ve Servis Servisleri için Nossos Agent'lar ile ilgili bilgiler: diğer ajanslar, diğer ajanslar (IP olarak IP'ler) ile ilgili bilgiler olarak, üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları, "geri temsilci servisleri için bilgi bilgileri" ("partilhadas IP bilgileri "), Hizmetlerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi, yeni ürünler ve hizmetler olarak geliştirilebilir. Örnek olarak, spam veya spam ile mücadele için önde gelen hizmet sağlayıcılarla ilgili bilgileri paylaşabiliriz ve harici danışmanlar, biçimsel bilgilere ve diğer yeni süreçlere ve teknolojilere erişim sağlayabilir. Temsilciler, üçüncü şahıslar için bilgi referansı olarak kısmi bilgi alıyorlar, bu, kayıt altına almak, sırları saklamak ve satın almak için, özellikle de bu tür kontratlara ilişkin göstergeler, veya yeni katılanlar arasında yardımcı olmak için gerekli olan süreler.

Ticari transferlerle ilgili ifşa edilen bilgiler: belirli durumlarda, ticari satışları satın almak veya satın almak için tercih edebilirsiniz. Ticari işlemler, ticari işlemler ve kullanım bilgileri olarak transfer edilebilir. Buna ek olarak, Tumblr'da veya büyük çoğunlukta, çoğu zaman en büyük atipik olaylardan birisiniz, veya sahtekarlıklara giriyorsunuz, çünkü seri ve ilkel transferlerden yararlanan bilgiler, ilgi alanlarının yasal bir parçası olarak, transferin diğer taraflarını da ilgilendiriyor. Tumblr'ı veya Tumblr'ı aramanın bir yolu, şu anki siyasi bilgilerle ilgili bilgiler olarak kullanılmaya devam edebilir.

Tumblr'daki atıfların transferi, Tumblr'daki atıfların transferi, kullanım bilgileri dahil olmak üzere hiçbir iş ortağına mal olmaz (yenilikçi!). Yeni bir işletme, mevcut termos tanımlı termoslardan yararlanma olanağına sahiptir, bu da en yakın an olan Mahremiyet Politikası ile.

Bilgilerin ifşa edilmesi, koruyucu ve tercüman koruması için: ifade özgürlüğünün akreditasyonu, orta ve orta düzeyde, koruyucu ve meşru nedenler topluluğudur. Bu, acil rezervasyonların veya yönetimlerin, (i) özel bir kriter olarak gerekli olan bilgileri korumayı ve ifşa etmeyi gerektirir, para (i) yetkilendirme, düzenleme, yasal süreç, Gizlilik Politikasını yöneten demans yönetimini talep etme, o nossos Hizmet Termoları ve Tenhamos Contigo'daki Quaisquer outros, potansiyel ihlallerin araştırılması dahil, (iii) devam eden, durdurulan, sorgulanan veya çözülen soruları çözen ve empresas ve diğer nesnelerle ilgili bilgi organizasyonlarından bilgi sağlayan Dolandırıcılık, istenmeyen e-posta ve kötü amaçlı yazılım engelleme), (iv) kullanımın desteklenmesine yönelik taleplere yanıt veren veya (v) güvenlik önlemlerini koruyan ve dolandırıcılıklara engel olan, herhangi bir durumla sınırlı olmamakla birlikte, hiçbir kullanım, güvenlik açığı veya kamu hizmetine engel olma Olası şiddet olayları, intihar veya yakınlık.

Não nos bir ihbarda bulunmaz. Nao veya queremos fazer. Tumblr veya Tumblr'ı yalnızca mesajlarla değil, başka hiçbir şeyle veya başka bir şeyle kullanmadığınız için bugün korumanın kesin değerleri. Trabalhamos, dengeyi sağlamak için özel bir yere sahip değildir ve ortak yaşamda güçlükler olarak anlayabileceğiniz sabemos'tur, bu da en iyi güvenlik önlemlerinin bir serisi olarak kabul edilir.

Rıza veya çocuk sahibi olmakla ilgili bilgiler: UE'den faydalanmak için çok sayıda yöneticiye önceden haber veriyorsunuz, bu nedenle bilgi alışverişi için bilgi kaynaklarına ihtiyacınız yok, çünkü aşırı karmaşıklık için bir yol yok.

Dışarıdan Partiler ile ilgili bilgiler: Kamuya açık bilgileri paylaşabilir veya ifşa edebilir, bir araya getirebilir veya kişisel olmayan kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Bilgilerinizi Koruyun ve Tutun

Tumblr'dan yararlananların bilgi sistemlerini koruyan temel para garantisi, Tumblr'da güvenli bir deneyim deneyimi elde etmek ve kullanıcıların hiçbirine güvenmemek için kullandıkları temel para garantisidir.

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, koruma altına alınan bilgiler palavra geçişiniz için. Gelecekte, bir kimlik doğrulama multifaktörü olarak ek güvenlik işlevlerini etkinleştirebilirsiniz. Engelleme veya erişimin otomatik olarak engellenmesi ve erişimin sınırlandırılması, bilgisayara ve tarayıcıya erişimin sınırlandırılması ve sınırlandırılması, tavizsiz bir imtiyaz elde edilmesi için faz veya koruma.

O Tumblr bilgileri, Gizlilik Politikasının mevcut tanımlıları için gerekli olan süre veya tempodur, Tumblr'da mevcut olan veya Hizmetlerin güçlendirilmesi için gerekli olanlara uyan tempodur. Tumblr'ın Hizmetleri güçlendirmek için bir bilgi kullandığını iddia etme, Tumblr'ın sahip olduğu bilgileri ortadan kaldırması, davaları çözmek için kesin bir yönetim biçimi kullanması ve kullanması gereken bilgileri ortadan kaldırması mümkün değildir., akordeonlar veya izin verilen diğer biçimler için uygulanabilir.

Tumblr'daki bir mühür de dahil olmak üzere İnternet'teki tüm içerikleriniz için özel bir geçiş izninizin tenha olması çok önemlidir. Palavra geçişlerinde sorun yaşarsanız, 1Password veya LastPass gibi bir hizmetten yararlanmayı düşünebilirsiniz.

meşru çıkarlar

O Tumblr, hizmet ve duyuru içeriklerini geliştirmek, geliştirmek ve kişiselleştirmek için tüm bilgileri kullanabilir. Bu bilgiler arasında, tasnifler için bir parça bilgi bulunur ve bu aşama, meşru çıkarlar için gerekliliklere uygundur ve kişiselleştirilmiş hizmetler ve içerikler nedeniyle meşru çıkarlar için uygundur. Bilgilerin bir kısmı, sunulan bilgilerden herhangi birine izin vermemenize izin verir.

Também, güvenlik ve koruma yüzeyleri için her türlü bilgiyi kullanabilir, kanatçıklar için bazı bilgiler de dahil olmak üzere, egzersiz yapmak için gerekenler için uygun aşamalar ve garanti koruması sağlamak için bazı bilgileri içeren meşru meşruiyetler güvenlik önlemleri, IP ihlali, istenmeyen e-posta ve suç risklerine karşı ve tüm türlerin güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Tumblr'daki bir arkadaşla iletişim kurmak için onlarca yönetici, bu süreçleri hedef alan bir nitelik taşıyor.

Nitelikleri hakkında bilgi

Kayıtlı bir kullanıcı olduğunuzda, Conta ile ilgili başlıca bilgileri aceder, Servis oturumlarını başlatır ve Seal Preferências of Seal sayfasını açar. Kayıtlı kayıtlar ve kayıtlı kayıtlar, tarayıcının ilgili tanımlarında tanımlama bilgilerini kaldıramaz ve kaldıramaz. Bir tuayı nasıl ortadan kaldırırsak, bir tuayı da ortadan kaldırabiliriz.

Conta'yı ortadan kaldırıyormuş gibi yapıyorsanız, conta Tercihlerini aşamazsınız. Conta'nın ortadan kaldırılması, önbellek kopyaları olarak, Conta'daki Bilgilerin kopyaları veya referansları olarak önbellekte olabilecek hiçbir sistemi yayınlamaktan tamamen kurtulamaz. Şimdiye kadar, hizmet birimlerinin bir parçası olma eğilimindeydik, ancak ortadan kaldırılmadan önce halka açık etkinlikler (blog yayınlarından yeniden bloglamalar), erişim sağlamak için hiçbir sunucuya sahip olmayabilir.

Tumblr'da mükemmel bir karaktere sahip olmadığınızdan emin olabilirsiniz, ancak çoğu zaman en sevdiğiniz dizilerden biri olabilir, daha iyi bir motivasyona sahip olmanızı ortadan kaldırmak için onlarca olasılık vardır, bağımsız bir motivasyon. Acil durum enerjisini en çok cana mal olacak şekilde ortadan kaldırmak, tüm dosyaları ve yedek kopyaları ortadan kaldırmak için gerekli olan bir tempodur.

Giriş yok, o kadar çok yayınlanmayan reblog'lar elenmedi ki. Bu, onham'da yeniden bloglanan tüm bloglarda kalıcıdır. İnternette yayınlandıktan sonra, çok sayıda yayınla birlikte, çok zor bir şekilde ortadan kaldırılabilir, bu nedenle, kamuya açıklanmış gibi görünen sertifikalar, gerçekten kamuya açıkmış gibi görünürler.

UE'nin Gizlilik ve Kontrol Direktörlüğü

UE'de alışılmış bir yer var, Tumblr bilgi babalarınızı kontrol edebiliyor. Avrupa Birliği mevzuatına göre, bilgi kullanımıyla ilgili onlarca yön ve seçenek belirlenir.

Erişim ve taşınabilirlik. "Açılan Nitelikli Bilgiler" bölümündeki açıklamaya uygun olarak, Tumblr'da oturum açma oturumunun büyük bir bölümünde bilgi elde edebilirsiniz. Tumblr'da ek erişiminiz yoksa, bilgi kopyanızı istemek için bir iletişim merkezine girin. Mevcut yasallık nedeniyle, birden fazla bilgi formatı erişilebilirliği kolaylaştırabilir ve terceiros için veri toplama bilgi aktarımına yardımcı olabilir.

Düzeltici, Sınırlayıcı, Sınırlayıcı, Eliminar. Também, Tumblr oturumunu başlatırken verilerin büyük bölümünü yeniden düzenleyebilir, sınırlayabilir, sınırlayabilir veya ortadan kaldırabilir. Tumblr'da iletişim kurmak için fazla zamanınız veya seçeneğiniz yok. Tumblr'daki bir içeriği veya içeriği ortadan kaldırmak için daha fazla bilgi edinmek için, "Bir içeriği nasıl ortadan kaldırırsınız" bölümüne bakın.

iş. Belirli koşullar altında, "Meşru İlgi Alanları" bölümünde açıklananlar gibi, bilgi işlem süreçlerinde onlarca veya doğrudan gözenekler vardır. Her durumda, işlemci ve bilgi işlem aygıtları, bir işlemi sürdürmek veya yasal olarak gerekli olduğu durumlarda ikna edici meşru güdüler olabilir. Pazarlama direktörlüğü için babalar olarak kullandığımız için, iletişim veya iletişim tercihlerine göre kayıt iptali bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Onayınızı iptal edin. Onlarca emekli yönlendirmesi veya onayı, bilgi işleme ve hizmetlerden yararlanma gibi önemli bir an için geçerli değildir. Nossos Service'lerle interagindo rızası gibi, bazı Servisleri geri çekmeyi veya nossos Hizmetlerini kullanmayı kabul etmeyi de düşünebilirsiniz. Tumblr'da açık olan açıklamaya uygun bir contayı kaldırabilirsiniz.

Mahremiyet Politikasının kurulmasına ilişkin bilgileri kullanmak veya paylaşmak için emekli oluyorsanız, Mahremiyet Politikasına ve Termos Servisine hiçbir şeye (veya albüme) erişemezsiniz. Bazı durumlarda, izin verme işleminden sonra bilgi işlemeye devam edebilir ve bu nedenle, izin verme işlemi yasal olarak temellendirilebilir, çünkü izin verme, işlem atıflarının belirli bir sınırını göz ardı eder. Örnek olarak, babaların yasal yükümlülüklerini yerine getirmeleri için gerekli olan bilgiler olabilir.

ıslah Çoğu zaman, sahip olabileceğiniz diğer direktifler ön plandadır, ancak onlarca veya doğrudan kayıt yöneticisi, yerel bir süpervizörün otomatik olarak kontrol edilemeyeceği anlamına gelir. Clica aqui para, bir tua autoridade Supervisora ​​​​yerel ile karşı karşıya gelir.

Transferler

Tumblr'da bir EUA imparatorluğu var, bu bilgiler EUA hakkında hatırlama ve işleme konusunda. Amerika Birleşik Devletleri, babaların koruyucu korumasından yoksundur ve bilgi farklılıkları yönetimine erişime ilişkin ilişkilere sahiptir ve babaların koruyucu koruyucuları olarak görülmez. Bazı servisleri kullanamazsınız veya kullanamazsınız. Hiçbir giriş, hizmet nossos'u kullanmaktan başka bir şey değildir, Termos de Service Termos ile konkordato geliştirir, bu Termos'un çoğu zaman karşıt olarak kurulmasına neden olur. Ortada Tumblr, EEE için bilgi aktarımı yapmayı düşündü, oysa Tumblr, transferin hiçbir gerçeğine güvenmiyor ve başka hiçbir hizmete, buna göre başka servislere güç vermek için gerekli.

Gizlilik Politikasını Değiştirin

Zaman zaman danışabileceğiniz, zaman zaman Gizlilik Politikasını değiştirebilirsiniz. Materyalleri değiştirdiğinizde, en iyi şekilde çalışmanız veya direkt olarak bir bildirimde bulunmanız için gerekli değişiklikleri yapmak için kamuya duyurulabilir. En üst düzeye ulaşmak için Gizlilik Politikası için para vermek için "üst düzey değişiklik" verilerine danışın.

Bir çifti canlandırmak veya meşgul etmek için

Hizmetlerin kullanımındaki gizlilikle ilgili gözlerden uzak duvidas veya meşguliyetleriniz, ilgili konsorsiyuma girin.

Também, Automattic'in diğer bölümlerinden biri olan Europa'daki yeni bir şirketle ilgili bir kontağa girebilir:

Aut O'Mattic A8C Ireland Ltd. İş Merkezi, No.1 Lower Mayor Street Uluslararası Finansal Hizmetler Merkezi Dublin 1, İrlanda

Önceki bölümler için bağlantı

Yorum yapın