Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

NeuroNation V3.6.97 APK İndir (Tüm Görevlerin Kilidi Açıldı) 2023

Evde EğitimUygulama – NeuroNation

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

NeuroNation v3.6.97 APK İndir (Tüm Görevlerin Kilidi Açıldı) 2022

Daha fazla düşünme geliştirmek ve iyi bir beyne sahip olmak istiyorsanız bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Kullanıcılara herkesin hayatı için birçok yeni ve kullanışlı özellik getirecek. Bu şekilde, birçok yaşlı yetişkin hafızasını daha iyi geliştirdi.

Daha fazla düşünme geliştirmek ve iyi bir beyne sahip olmak istiyorsanız bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Kullanıcılara herkesin hayatı için birçok yeni ve kullanışlı özellik getirecek. Bu şekilde, birçok yaşlı yetişkin hafızasını geliştirdi. Ayrıca basit bir arayüz ile herkesin kullanımı oldukça rahat olacaktır. Bu uygulamada mevcut olan modern beyin jimnastiği teknikleri ve yöntemlerinin keyfini çıkarmak için katılmaya çalışın.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BEYNİNİZİ DAHA ESNEK VE HAYVAN OLARAK EĞİTİN

Kullanıcılar NeuroNation'ı kullanırken tamamen yeni bir alanın tadını çıkaracak ve deneyimleyecek. Beyin eğitiminde çok yardımcı olacaksınız. Sıradan bir hafıza bağımlısı olmaktan, bu uygulamayı denediğinizde her şeyi daha iyi hale getireceksiniz. Bu uygulama, 27'den fazla benzersiz ve yeni egzersiz içeren bir eğitim programına sahiptir ve kullanıcıların zihninde daha fazla gelişme ve gelişme baskısı yaratır. Her derste pek çok pratik alıştırma olacak ve bu uygulamadan güç alacak ve bazı ilginç şeyler öğreneceksiniz.

300'DEN FAZLA FARKLI SEVİYE KEŞFETMEK İÇİN SİZİ BEKLİYOR

NeuroNation'a geldiğinizde, mevcut beceri ve seviyenize uygun, zordan kolaya 300'den fazla seviyeye hayran kalma fırsatına sahip olacaksınız. Her seviyede, keşfetmenizi bekleyen birçok zorluk ve zorluk olacak. Üstelik beyninizi stabilize ettiniz ve bu seviyelerin her birinde daha yetkin hale geldiniz. Net ve yaratıcı bir zihne sahip olmanıza yardımcı olması için şimdi denemekten çekinmeyin.

BİRÇOK FARKLI ARKADAŞLA TANIŞIN VE TANIŞIN

NeuroNation, diğer kullanıcılarla tanışmanızı ve arkadaş olmanızı kolaylaştıracaktır. Eğitim sonuçlarını diğer kullanıcıların sonuçlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Düşünceleriniz daha sakin ve daha neşeli hale gelecek. Daha sonra bu uygulamayı en verimli şekilde kullanmak için kullanabileceğiniz çeşitli durumlarda nasıl düşüneceğinizi ve sorunları nasıl çözeceğinizi öğrenebilirsiniz.

KAZANDIRDIĞI FAYDALARDAN BAZILARI

NeuroNation'a geldiğinizde, getirdiği birçok heyecan verici avantajdan yararlanacaksınız. İlk olarak, stresi atacak ve rahatlatıcı ve harika bir şekilde dinlendirici bir alanın keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca beyninizi kurtarmanıza ve şeyleri daha uzun süre hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Ek olarak, çok fazla zaman ve emekten tasarruf edeceksiniz. Çocuklar ve yaşlılar için beyin odağınızı artırmayı ve düşünmeyi hızlandırmayı deneyin. Çoğu, bu uygulamanın yaşlılar ve çocuklar için uygun olduğunu belirtiyor. Takviye ve hatırlatmaya ihtiyaç duyanlar onlardır çünkü hâlâ her gün iyileştirmemiz gereken birçok eksiklikleri var.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

TÜM POTANSİYELLERİNİZİ VE GÜÇLERİNİZİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE YAPIN

Tercihlerinize göre güçlü yönlerinizi geliştirmekte özgür ve özgür olacaksınız. Zihninizi geliştirmek, anlamak ve bazı değerli dersler biriktirmek için lütfen verilen alıştırmaları iyi tamamlayın. Kendinize iyi bir alışkanlık edinmeniz ve hayatınızdaki her beceriyi etkili bir şekilde geliştirmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Yetkin olup olamayacağınız ve iyi bir hafızaya sahip olup olamayacağınız seçimlerinize bağlıdır.

ÖZELLİKLER

Tüm potansiyellerini ve güçlerini beğenisine göre inşa etmek. Size her gün sağladığı avantajların keyfini çıkarın. Beyninizi daha esnek ve zeki olması için eğitin, daha büyük bir hafızaya sahip olun. Bu uygulamada seçebileceğiniz 300'den fazla farklı benzersiz seviye vardır. Daha fazla bilgi geliştirmek ve birçok yeni şey öğrenmek için her yerde birçok arkadaşınızla oynayın. Uyumlu renklere sahip basit, hafif grafikler ve kullanımı çok kolaydır.

NeuroNation'ı indirin

Artık NeuroNation'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

#11.#

damga vuruldu

filigran

vurmak. lite lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Merhaba komşu

benim konağım

ev çevirme

KLWP Canlı Duvar Kağıdı

GoCut

wiki

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın