1xbet

Milyarder Mevduat Teklifini Merak Ediyorum

Bilyoner, Türkiye'nin en eski bahis sitelerinden biridir. Kullandığım süreçte güvenilirliğinden hiç şüphem olmadı. Milyarder para yatırma seçenekleri de çoktur. Türkiye'deki hemen hemen tüm bankalarla çalışıyorlar.

1xbet

Hasan diyor ki: 20 Ekim 2020, 13:30

Billioner kredi kartı ile para yatırma seçeneği yoktur. Aslında Türkiye'de hiçbir yasal site buna izin vermiyor. Ben de bu süreçte öğrendim. Finansal işlemler birkaç farklı yöntemle gerçekleştirilir.

1xbet

Şirin diyor ki: 24 Ekim 2020, 20:27

Mobil bankacılık ile bir milyardere para yatırmayı denedim. Kısaca özetlemek gerekirse üyelik numarası girilip tutar yazıldıktan sonra işlem tamamlanmış oluyor. Birkaç banka bu işlem için komisyon almamaktadır.

Didem diyor ki: 28 Ekim 2020, 13:35

İlk başta sinir bozucu olsa da biraz araştırma yaptıktan sonra Bilyoner kredi kartı ile para yatırmanın neden bloke edildiğini anladım. Bazı insanlar buna takıntılı hale gelebilir. Öte yandan, yeterince para yatırma seçeneği var.

1xbet

Eve diyor ki: 31 Ekim 2020, 12:03

Para çekme veya Billioner para yatırma adımları Türkiye'deki diğer yasal sitelere benzer. Mesai saatleri içinde yapıldığında hemen hesaba geçer, aksi halde ilk iş günü hesaba geçer.

Yorum yapın