1xbet

Ma Perche Dovresti Farlo?

Avrupa Bilgisi Gizliliği Son Güncelleme: 27-10-2022

Tumblr, Inc. (" Tumblr," " noi ", " ci " veya " nostro ") molto seriamente la natura privata dei dati dell'utente. Ci impegniamo a essere trasparenti su come raccogliamo and trattiamo and data dell'utente, bir güvenlik garantisi ve tüm önemli seçeneklerin kullanımı. Questa informativa sulle prosedür, tüm gizlilik (" Informativa sulla Privacy ") ile ilgili olarak, come vengono trattati i dati che raccogliamo veya riceviamo durte la ziyareta o l'utilizzo di tumblr.com (" Sito ") e/o diğer domini, prodotti, prodotti pubblicitari'yi açıklamaktadır., Tumblr içerik hizmetleri, mobil iOS ve Android cihazları için bir uygulama içerir (Sito ile birlikte, " Servizi " ile birlikte gelir). Tumblr, Automattic'in bir parçası olarak, web sitesindeki tüm kişilerin çalışmasına izin veren, hikayeyi anlatan, araştıran ve halka açık olan her şeye izin veren teknoloji ürünü bir teknolojidir. Tumblr'a erişim, bilgi gizliliği yönetimi ve bilgi güvenliği, Tumblr uygulamalarını kullanmak veya Tumblr'ı kullanmak veya bilgi almak için iletişim kurmak, teknolojiye hizmet etmek gibi bir şey değildir. Mevcut Bilgi Gizliliği, Otomatik Olamaz veya Kontrol Edilemez.

1xbet

Gizlilik Bildirimi Sunan Uygulama Ortamı

Şu anda sunulan Bilgiler Gizliliği, hizmet veya hizmetlere erişim sağlamak için kullandığınız verileri kontrol etmeye yöneliktir. Gizlilik Bilgisi Gizliliği, ortakların sahip olduğu niteliklere ilişkin bilgileri ve bunun tersi bir durumu ortadan kaldırabilir.

Mevcut Bilgi Bilgileri Gizliliği, belirli siteler aracılığıyla Web, hizmetler, uygulamalar veya üçüncü taraf tutumları dahil olmak üzere, özel mülkiyete tabi olmayan ve kontrol edilmeyen tüm prosedürler için geçerli değildir (" " Parti Hizmetleri "). Terze Parti Servisi ile tek başına işbirliğine dayalı bir iş birliği, Gizlilik Dell'Utente için şart koşulmuştur, ancak Hizmet içeriğine veya Terze Parti'nin tüm bilgilendirici mahremiyetine ilişkin sorumluluk üstlenmez. Katılan ve Katılan Servis Hizmetlerinin gizliliğine ilişkin bilgilendirici bilgilere dikkat edin.

Disiplin dışı bilgi gizliliğinin sunulması, Tumblr'ın kendi özel blog kullanımına yönelik disiplin dışı tutumdur ve kişisel blogger ağındaki temel bilgi blogunda, çalışma pratiğinden ve bilgi yayınlarından sorumlu değildir. Tumblr'ın en önemli özelliklerinden biri, kişiselleştirme kolaylığı ve blogger'ın büyük ölçüde esnekliğe ve loro blog'a erişmesine olanak sağlamasıdır. Bir blogu ziyaret etmek için kullandığınızdan emin olun, bu blog, bilgi akışının en büyük sayılarından biri olabilir ve herhangi bir ilgi alanına girmeden bilgi için terzi terzisi olabilir.

1xbet

Nitelikli bilgiler Raccogliamo ve use of use

Nell'ambito della fornitura dei Servizi, raccogliamo and riceviamo çeşitli bilgi türleri. Tumblr'da bulunan tüm bilgi kategorileri, Servizi hizmetlerinden yararlanmak için gerekli değildir. Al fine di fornire, personalizare e migliorare ve nostri Servizi, Combiniamo e Utilizziamo le Infonazioni dell'utente che Abbiamo raccolto (Quelle Rivute ara sıra Attraverso ve Nostri Servizi dahil) kişi başına modo l'utilicei nostrizauten persone o le cose a cui si connette e che lo interessano. Bu, bilgi türünün ve ilgili kullanım türünün belirlenmesinde açıklanabilir.

Temel bilgiler, temel bilgilerdir ve yasal bilgileri kullanır.

– Innanzitutto, dobbiamo trattare and data raccolti in the mode da power fornire and nostri Servizi in conmità alle alle Servizio genel Kullanım Koşulları (https://www.tumblr.com/policy/it/terms-of-service). Bu işlem, Sözleşmenin Sesi ve Kullanım Koşulları için gerekli ve Servizio'nun kararlı kullanım koşullarının, tüm içeriğin kişiselleştirilmesi ve Yayın Koşullarının nihai hale getirilmesi için genel koşuldur.
– İkincil olarak, tüm bilgilerin kullanım şeklinin belirlenmesinde, rıza beyannamesine ilişkin tüm bilgilerin kullanılmasına izin verin (şu an için iptal edilebilir).
– Terzo luogo'da, aşağıdakileri açıklayın, dell'utente'nin bilgi birikimine sahip olmak için, gerekli olması durumunda, diğer çıkarların meşru olması için, ziyaretçinin son sınıf sınıfları eğitimini sürdüren ortak ilgi alanlarının yeniden canlandırıldığı ortaklar hakkında bilgi sahibi olmak için açıklayın. aman tanrım.
Arada sırada, Tumblr, kullanıcı bilgilerinin ayrıntılandırılması için yasal bir beyan sunabilir, diğer yaşamsal ilgi ve ilgileri korumak için bir örnek olabilir (dell'utente'im bilgisini ayrıntılı olarak ele almak için her zaman), halka açık, o bir yasal zorunluluk, bir mahkeme mahkemesi, Esercitare ve farklı yasal alanlar için.

Hesap bilgileri : Hizmet erişimi (" Hesap ") için bir hesap oluşturma, kullanıcı adı, şifre ve e-posta indirme (" Hesap Bilgileri ") oluşturma hizmet. Servizi'deki Migliorare ve Potenziare ve belki de Kişiselleştirmeye Yönelik Olabilecek Tek veya Başka Bir Hesap Bilgisini Kullanabilirsiniz. Kullanıcı doğrulaması için kullanım, Servis kullanımı için yasal gerekliliklere sahip olabilir. Hesabı doğrulamak ve kullanıcı iletişimi için e-posta indirmek için kullanabilirsiniz, ardından açıklama gelir. E-postayı indirmek için arkadaş ve çevre dostu iletişim araçlarına izin verin. Bununla birlikte, dell'Account Impostazioni'yi e-posta yoluyla değiştirebilirsiniz..

İstenirse, Tumblr'da kesinlikle anonim olarak yönetilebilir, gönderilerde, bloglarda, sayfalarda önceden tanımlanmış izlenimler için ricordiamo'dan uzak durmayın ve herkese açık olarak görünür olmayın. E-posta gönderen kişi, blog'da daha fazla bilgi edinme olanağına sahiptir. Bu, birden çok öğeye sahip olmanızı ve tüm Hesap Impostazioni'lerine erişebilmeniz için gerekli olan bir araçtır.

1xbet

İletişim e-postası e-posta ve iletişim : Servis hizmetinin bir parçası olarak, ara sıra e-posta mesajlarını ve diğer iletişim olanaklarını kullanabilirsiniz. Dell'Account'u korumakla görevli yönetim kurulu iletişimleri (dell'Account şifresini veya hesabını yeniden göndermek için reklam) Servizi ve dell'Account'un düşünceli tarafları, muhtemelen mümkün değildir. Tüm diğer e-posta türlerini kullanabilirsiniz, bu da e-posta mesajlarını sunmayan "Disattiva" kolejini veya "Dell'Account Hesabını Yönetme" sayfasını düzenlemek için olasıdır. Şifre veya başka bir Hesap Bilgileri için e-posta gönderilemez; Birçok dovessi, arama türünün bir e-postasını almak için bir numaraya giriş yapmayın .

İleti türü e-posta nedeniyle: Tumblr'da bulunan avvincenti içeriği hakkında bilgi almak için bir bilgi, bir hesap hakkında önemli bilgiler. İkinci değil, birincil tipteki mesajlardan başka bir şey elde edemeyebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri Terze Parti Servisleri Kullanıcı Bilgileri: ve Terze Parti Servisleri için Kullanıcı Hesabı oluşturma olasılığı vardır. Bir hikaye kapsamı, bir Hizmet Partisi için başka bir kullanıcı adı veya başka bir kimlik kullanmak için kullanılabilir, ancak bir Hizmete erişmek için zengin olma potansiyeline sahiptir. Oturum açmayı tamamladığınızda, kullanıcı hesabına erişmenize izin veren bir belirteç kullanarak güç, reklam, reklam, yayın ve zengin içerikler için çeşitli içerikler kullanabilirsiniz. Parolayı Parolayı Parolayı Parolayla Paylaşmayın.

Terze Partisi Genel Bilgileri: Alcuni casi'de, Servizi di Terze Parti ile iş birliği, bilgi için bilgi sağlayabilir. Bu bilgiler şunları içerir, örneğin, sesso, Tumblr modunda size veya başka bir yere erişmenizi sağlayacak şekilde bilgi verme görevinizi ifşa edebilirsiniz. Nella misura, bilgi edinme bilgilerinde, Yeni Servizi veya Migliorare veya Potansiyel Gücünü kullanmak için kullanabilirsiniz.

Tumblr hesabına bağlı diğer hizmetlere bağlanmak için kullanabileceğiniz, ikincil hizmet sağlayıcıların bilgi güvenliğine katkıda bulunabileceği ikincil hizmetler. Bilgiler, kişisel bilgi, mahremiyet, gürültü ve gürültü gibi göreceli olarak bilgilendirici olabilir.

Kullanıcı İçeriği: Önceden belirlenmiş bir konum için, Hizmete ve halka açık koşullar. Yayınlamak ve görselleştirmek için tüm içerikleri kullanıyorum. Bir düzenleme aracı olarak, şifreyi koruyan bir blog blogu, Fan Mail sorar, özel olarak tüm kamu içeriği kullanımına izin verir. Farklı bir ortam için tercih edilmeyen bir kullanım seçeneği, kamuya açık bir ülkede yayınlanacak niteliklere sahip içerik sunar. Başka bir kullanıcıyla özel olarak, özellikle de Sor, Hayran Postası veya bir davet göndererek, içeriğin niteliği, erişimin engellenmesi için herkese açık olarak yayınlanmasını sağlamalıdır. Yayınlanan içerikler ve tüm araçlara erişilebilmesi için yayınlanan koşullar, motorlar da dahil olmak üzere, ve bu içeriğin kullanıcı denetimini etkilemek için kullanılabilir. Buna ek olarak, bilgiler, İnternet'i kopyalamanız ve sağlamanız için mümkün olan en iyi şekilde yayınlanmıştır, ayrıca Servizi'nin yerlisi olan azioni veya funzionalità gibi, reblog'a gelin.

Doğal olması için, Tumblr ve herkese açık bir resim. Fantastik içeriklere sahip olamazsınız, ancak bu, İnternet'i tamamlamayı zorlaştıran en önemli şeydir ve bu, son zamanlarda yeniden bloglama yapmak için bir arayıştır.

Yerli Azion: Bir gönderiye bağlanmak ve yeniden bloglamak, bir gönderiyi yanıtlamak ve bir blogu takip etmek için, ürünle ilgili olmayan sitelerde izin vermeyi kabul ediyorum. Kolej, yeniden bloglama ve az sayıda yayımlamanın bir sonucu olarak, bir gönderide "not" görselini genişletebilir, örneğin, "Misafir", yeniden bloglama yapabilir veya bir gönderiye yazabilirsiniz. Yerel bilgi kullanımı, Servizi'de yerel olarak bulunur, özellikle de Tumblr'da kişiselleştirilmiş deneyimler için yeni yeni bilgiler. Kişiselleştirme, bilgi edinme arayışında, "Mi Place" üssündeki tüm yeni yayınların sunumunu içerir, bu da çevreyle ilgili bilgi almak ve yayınlamak için çoğu rastgele duyuruyu içerir.

Reblog, "Mi place" ve le risposte sono record pubblici, quindi se davvero ti vergognine dei tuoi desideri, consigliamo vivamente di tenerli. Ma perche dovresti farlo? Çoğu gerçek orgoglio ile. Fantastik bir kişi gibi görünebilirsiniz. Negli occhi'nin koruyucusu ve en büyük cücenin büyük bir kısmı.

Kullanıcıların içeriğine ilişkin bilgiler: Herhangi bir durumda, hizmet içeriğine ilişkin bilgilerin bilgi aktarımını etkinleştirebilirsiniz. Bu reklamlar arasında, görüntülerin yanı sıra, EXIF ​​verilerinin göreli konumları ve kullanımdaki fotoğraf kamerasını açıklayan bilgi bilgileri de yer alır. Bu bilgiler, Hizmet ve hizmetlere yönelik müşteri rızası ve daha fazla işlevsellik ve agresif özellikler hakkında bilgi verir.

Mali bilgiler: Her durumda, finansal bilgilerle ilgili bilgiler, örneğin ve veri ilişkileri yöntemi (sayı, tip ve veri listesi, bir kredi kartı geçerliliği veya diğer mali bilgi bilgileri). Richiediamo, bir Hizmeti bir pagamento edinmeye karar verecek kullanıcı bilgisine sahip olmak istiyor. Mali bilgileri arşivlememek; Pagamenti'nin ( " Centro di Elaborazione dei Pagamenti ") arşivlenmesi hakkında bilgi almak (il Centro di Elaborazione dei Pagamenti, diğer koşulların dışında olabilir ve yine de trovarle sorumluluğunu üstlenebilir ve tali koşullarla ilgili bilgi edinebilir, İkincil miktar uygulanabilir). Pagamenti Merkezinin Ayrıntılı Bilgileri hakkında daha fazla bilgi için: (1) Tümüyle Hesap dell'utente'i rızası için bir univoco univoco dell'utente of all'Account dell'utente if all'Account dell'utentei if you token token of all'Account dell'utente per connnirgli di effettuare utilizzando le uctilizzioni le utilizzando le connettiamo all'Account dell'utentei use of Centro di Ödeme (2), dolandırıcılık ve kimliğin artırılmasını engelleme modunda, bir belirteçle ilişkilendirilen kredi kartlarından nihai dört rakamı elde etmek için nihai olarak etkindir.

Bilgiler, Servizi'nin tüm kullanımlarıyla ilişkilidir: Bir Hesabın dağıtılması dahil olmak üzere, Servizi'deki kişi kullanımında bilgi modu hakkında bilgi sağlar. Görev türündeki bilgiler, Servizi ile etkileşimde bulunmak için oturum açma dosyasında eksik olabilir (veya bir zenginlik girişi yoluyla). Google Analytics veya comScore gibi dahili uygulama ve hizmetlerden yararlanma, bilgi arama ve analiz işlemleri için. Tüm indirilebilir Internet Protokolü'nü (" IP İndir ") herhangi bir Hizmete erişim sağlamak için gerekli bilgilerle ilgili bilgiler, tüm 'Account dell'utente'leri ilişkilendirmek için gerekli bilgiler, diğer tüm bilgileri tanımlamaya izin vermemenize izin vermemeniz ve tek başına toplamanız gerekir. 'Utente né il suo Account). Raccogliamo l'Indirizzo IP dell'utente quando pubblica un post, özellikle de bir anonim "Sor" moduyla. Kullanım şekliyle ilgili bilgileri kullanma ve nihai sonuç için Servizi ile diğer interagiscono'yu kullanma olanağı, tüm protezler ve tüm yeni Servizi'ler ile ilgili genel bilgiler, genel sonuç elde etmek için kesin sonuç, popoların içeriğinin tanımlanması, spam iletilerin yayılmasını ve kötü amaçlı yazılımları, kimlik bilgilerini, güvenlik araçlarını ve topluluğu ve yasal motivasyonları ve iletilerin, gelecek ve diğer güvenlik önlemlerinin tüm güvenlik bağlantılarını engeller".

Tumblr'ı kişiselleştirilmiş bir hizmet olarak kullanmak, kullanıcıyı ve yeni topluluğu korumak ve Tumblr'ı iyi bir şekilde kullanmak için Tumblr ile etkileşimde bulunma biçimini kullanabilirsiniz.

Tarayıcıyla Web bağlantısıyla ilgili bilgiler: Otomatik kayıt ve tarayıcı bilgisini otomatik olarak kaydedin Web, Servizi ile etkileşimde bulunduğunda, tarayıcının türü ve sürümü, kullanımdaki aygıt türü, sistemle ilgili sürüm, Kullanılan dil, Web veya hizmet sitesi, Servizi'yi yeniden indirdi, veriler Servizi'deki zengin veri içeriği, bilgi kaynakları ve sonraki posta açıklamaları). Talvolta veri depolama, tarayıcı Web'inin belirli bir sabitini kullanmak ve all'Account'u ilişkilendirme modunda bilgi arşivlemek için kullanılır. Web tarayıcısı ile bilgi bağlantısının kullanımı, sunucuları korumak ve geliştirmek için Web tarayıcısı.

Konum bilgileri: Kullanıcı bilgilerinin saklanması ve arşivlenmesi sırasında, IP'yi bir jeolojik yerelleştirmeye dönüştürmek gibi. Potremmo, konum bilgilerine sahip tüm bilgileri kullanabilir ve örneğin, bir gönderiyi coğrafi etiketlemek için mobil coğrafi konum belirleme cihazı bilgilerini kullanabilir. Migliorare ve Personalization in Servizi için konum bilgilerinden yararlanabilirsiniz ve çoğu rastgele içerik yerel olarak kullanılabilir.

Bilgiler, mobil cihaz kullanımıyla ilişkilidir: bilgi depolama ve arşivleme, mobil cihaz kullanımıyla bağlantılıdır. Herhangi bir durumda, bir cihaza veya mobil cihaza ait bir cihaz oluşturup, "Servizi'nin tüm kullanımlarını ilişkilendiren bilgiler" bölümünde açıklanan son açıklama için bir univoco tanımlayın. Yeni ürün ve hizmetler sunabilmeniz için telefon numaranızın tümünü kullanabilirsiniz ve tüm Hesaba erişim için çok daha fazla yetkiye sahip olabilirsiniz. Chiederemo, birincil kullanım izni ve Telefon numarasına göre arşivleme konusunda bir fikir birliğidir.

Kullanılan bilgiler tanımlama bilgisi ve diğer teknolojiler: bir tanımlama bilgisi ve bir site için bir bilgi dizisi Web belleği, bir ziyaretçi deposundaki bilgisayar ve Web'i ziyaret eden tüm siteler için web tarayıcısı. Piksel etiketi (chiamati anche web beacon) sono piccoli bloke di codice posizionati su sitesi Web che rızası ve Tumblr veya terzi di vedere che hai guardato quella pagina. Çerez kullanımı ve tarayıcı web tarayıcısı için izin verilen sunucuya izin vermek için web etiketini kullanın ve Servizi'yi kullanın. Google Analytics, Nielsen ve comScore gibi kullanım hizmetlerinden (hizmetler ve hizmetlerden oluşan parçalar) yararlanabilirsiniz, Web'i kullanma ve özel etiket kullanma ve tarayıcı dell'utente'ye özel çerez ekleme. Tumblr nell'UE'de, Regno Unito veya Regno Unito'nun tüm Stati Uniti'de bir kullanımı varsa, kişiselleştirilebilir ve gizliliğinizi korumak için çerezleri tercih edebilirsiniz.

Tumblr'ı kullanan bir kişinin izin verdiği web'i etiketleyerek tanımlama bilgisini alıyorum, bu da kullanım için çok amaçlı bir ürün oluşturmayı mümkün kılıyor. Tumblr ti, nitelikli çerez sahteciliği yapmak ve bunları kullanmak ve veri almak için uygun bir seçimdir.

Kullanıcı bilgileriyle ilgili bilgiler: Özel kullanım koşullarıyla ilgili tüm Hizmet Şartları onayını al, şu anki kişiyle bağlantı kurabilen kişilerle bağlantı kurabilme modu içinde, Servizi ve Sono elenchi in QuegliÈ ve esmpio olası geçici bağlantı iletişim bilgileri e-posta dell'utente al Account, affinché Tumblr fornire all'utente un elenco dei suoi contti e-mail che use of Servizi. Başka bir seçenek ve bu, cep telefonu uygulamalarına yönelik cep telefonu iletişim bilgilerini engelleme olasılığıdır ve bu, kullanım için bir iletişim elektriği ve kullanım yeri servisini kabul etmek içindir. Tüm bilgileri kullanmak için tüm ekranları kontrol edin ve kullanım amacına uygun olarak modun tamamen şeffaf olmasını sağlayın (uygun olmayan işlevsellik).

Dikkate alınmayan prenderemo (né saremo in grado di prendere in acceptazione) l'elenco dei contatti salvo l'utente non lo chieda. Perché dovrebbe farci questa richiesta? Perché, Tumblr'daki tek bir kişi veya kişiyle iletişim kurabiliyor. Bu bilgileri ortadan kaldırmanız gerekir.

Bilgi türevi: "Azion yerlisi" ve "Servizi'nin tüm kullanımlarını ilişkilendiren bilgiler", analizziamo le azioni dell'utente sui Servizi per türevi veya dedurre caratteristice dei cebesecite dibbésecrit di che potrempsio blog che segue, nitelikli bir gönderi olarak açıklanır. "Mi place", kaliteli görselleştirme veya rebloggato kalitesi). "Bilgiler, tüm hizmet kullanımlarını ilişkilendirir" bölümünde açıklanan nihai sonuç için bilgi arayışında kullanılır.

Tumblr'da kişisel içerik yayınla

Tumblr'da ücretsiz olarak sunulan içerikler ve ücretsiz içerikler için, Tumblr genellikle bir günlük olarak yayınlanır. Noi e la nostra casa matre, Automattic, uygun ve olası kullanım olanakları için duyurulan az sayıdaki yayıncıyla ortak çalışma. Farlo, facciamo delle stime basate sui tuoi basate sui tuoi itoi from the Secondo le tue attività sui nostrisite and service. Gli annunci che ti mostriamo spesso rifettono questi ilgi alanı ve le stime che abbiamo effettuato.

Görsel bildirimler için seçim yapmak için, Tumblr'ın yayıncılık politikasına ve bağlı kuruluşuna danışın.

Kişiselleştirilmiş bir yayıncılık ortamı için en uygun olanı seçin: kişiselleştirilmiş bir yayıncılık ortamı arzu edilmezse, yalnızca rifiutarle olabilir. Tumblr'daki bildirimleri okumaya devam ederek, sizin için uygun olan ve faydalı olan bir şey bulmaya karar verdiniz.

Tumblr'ın web sürümünü kullanarak, ilgi alanlarını temel alarak yayınlamamaya veya kişisel bildirimleri engellemek için sonraki sayfayı kişiselleştirmeye karar verebilirsiniz:

– (AB) Avrupa Etkileşimli Dijital Reklamcılık Birliği (EDAA) – www.youronlinechoices.com
– (ABD) Ağ Reklamcılığı Girişimi (NAI) – www.networkadvertising.org
– (ABD) Digital Advertising Alliance (DAA) – www.aboutads.info
– (Japonya) Veriye Dayalı Reklam Girişimi (DDAI) – www.ddai.info
İlgi alanlarını veya kişiselleştirmeyi temel alan yayımlama verilerinin görselleştirme kullanımını sınırlayan tarayıcı web araçlarıyla endüstriyel bir endüstriyel yayıncılık organizasyonu yapmak. Etkileyici bir etki alanı elde etmek için, tarayıcıda web tarayıcıda tek başına geçerli olacak şekilde arama araçlarını kullanın. Bu, aygıtları dağıtmayan, yaygın olmayan bir yayındır.

Apple iOS cihazlarının Tumblr'daki mobil uygulamasını kullanmak, iOS'ta "veri verilerini sınırla" seçeneğinin kişiselleştirilmesine izin verebilir. iOS seçenekleriyle ilgili diğer bilgiler için:

1. Nisan le Impostazioni;
2. Seçim Gizliliği; ile
3. Yayınlamayı Seçin ve ardından yayından kaldırmayın.
Tumblr'daki mobil uygulama kullanımı, Android'in Google'da "Kişiselleştirme Bildirimi Engelleme" seçimini kişiselleştirme yayınını devre dışı bırakabilir. Android işletim sistemiyle ilgili ileri bilgiler için:

1. Nisan le Impostazioni;
2. Selezona Google;
3. Selezion Gizliliği; ile
4. Seleziona Annunci, poi segui le istruzioni istrutate schermo.

Kullanıcı bilgilerinin düzenlenmesine yardımcı olmak için

Tek başına bilgi aktarımı için bilgi sağlama: (a) bilgi sağlama arayışını kabul etme yetkisine sahip olmak, Zenginlik ve Hizmet Alanına İlişkin Örnekler (bir Hizmet Partisine bağlanmak için yeterli); (b) önceden sağlanan bilgi ve bilgilerin sağlanması (Gizlilik Bilgilerinin sunulması gibi); (c) Kullanım izni verilmeyen toplu bilgiler. Anlaşma ve onay verme yetkisi ve yetkilendirme yetkisi, terzi tarafının kişisel bilgilerine ilişkin bilgiler sağlar, satış üzerinden, bir iletişim (ve Tumblr'da iletişim bilgilerinin yanı sıra) ta.

Bağlı kuruluşlardan bilgi alın ve şunları sağlayın: Otomatik bir toplum arası kontrol, web'de belirli bir site oluşturabilecek tüm kişilere izin veren, teknolojiye dayalı olmayan bir topluluk, hikayeleri anlatın ve çok sayıda kamuya mal edin. Bir ara kontrol sistemi, Otomatik ve aile dostu bir araçla birlikte, bilgi birikimini artırabilen ve sahip olunan hiçbir bilgiyi sağlayamayan bir aileye sahip olabilirsiniz. Aile toplumu, ülke çapında bilgi birikiminden faydalanabilir, Servizi (analiz analistleri) ve ilişkileri ile ilgili bilgileri kavrayabilir ve süper hizmet sağlayıcılar ve hizmet sağlayıcıları ve müşteri ilişkileri için hizmet sunabilir. servizeriteensue supereritaiu Servizi). Otomatik arama ve veri koruma modunda, Gizlilik Bilgilerini sunmaya davet etmek için bu modu kullanabilirsiniz.

Automattic'in mülkiyeti, hikaye toplumu ve Automattic toplumu ailesi ile ilgili bilgileri sağlar.

Bilgiler, Servizi'deki kamuya açık etkinliklerle ilgilidir: "İçerik içeriği" ve "Azion yerlisi" olduğunu belirtmek için, önceden tanımlı ve yayınlanmış içerik ve Servizi'nin halka açık olarak sunulmasını sağlayın. Poiché le infogazioni di questo tipo possono essere da chiunque e potrebbero essere ıncizzate dai motori di ricerca (Google Search'e gelin veya Yahoo Search il motore di ricerca di gran lunga superiore), l'utente deve faresi dikkati ne kadar iyi olursa olsun pubis di ricerca che si İstenilen kişisel bilgilerle ilgili bilgi tratti.

Tumblr'da son olarak içerik oluşturuyorum, önceden tanımlanmış, herkese açık bir empoze için. Ciò, sahip olabileceğiniz tüm potansiyellerin ve göstergelere sahip olabilecek motorların anlamıdır. Bir blogda herkese açık olmayı tercih etmiyorsanız, ofis çalışanlarının gizlilikle ilgili işlevsellik ve ücret tekliflerine davet etmek için.

Servizi'de sağlanan bilgiler: Servizi'nin bir parçası olarak kullanılan bilgileri bir araya getirmek ve Servizi'deki göçmenler ve yeni uygulamalar için bilgileri birleştirmek mümkündür.

Terze Parti Hizmetleri ile ilgili bilgiler: Kullanıcı, Servizi'deki Terze Partilerine katılabilir, ve örneğin, diğer üniversitelere tıklayın. Bir web günlüğü gönderisi gibi, Terze Parti Hizmetleri (Twitter veya Facebook'ta gönderiler gibi) ile ilgili bilgi sağlamak için bir plan yapabilirsiniz. Mevcut Bilgiler Gizlilik disiplini, bilgi alışverişi ve Kullanıcıların yine de Terze Parti Hizmetleri'ndeki bilgilendirici gizlilikle ilgili sorumlulukları ve kavrayışlarıyla ilgili bilgileri çözmeye yardımcı olur. Terze Servizi ile ilgili daha fazla bilgi için, veri ve vedalaşma koşullarının sağlandığı bir Parti.

Tumblr'da diğer sitelerde (Facebook veya Twitter) yayın yapmak ve yayınlamak otomatik olarak yapılabilir. Ed è qui che che termining ambito della nostra Gizlilik Bilgisi ve diğer sitelerdeki gizlilik materyallerinde bilgilendirici olduğunu düşünüyoruz. Kullanıcı, Tumblr hesabına bağlı olarak birincil bağlantı ve birincil bağlantı sağlamak amacıyla bilgilendirici hizmetler sunmayı ve bilgi vermeyi kolaylaştırdı.

Bilgi, ajansla ilgili son bilgileri ve Hizmet Miglioramento'yu düzenler: dosyanın arşivlenmesi (ad esempio gli Indirizzi IP) con terze part, ad esmpio Provider di servizi ("A esampio gli Indirizzi IP)" ). Spam mesajlarının yayılmasını engellemek için hizmet sağlayıcıyla ilgili bilgi sağlama ve danışmanlık hizmeti verme ve danışma, tüm bilgi işlem süreçlerine ve yeni teknolojilere erişim sağlama konusunda size yardımcı olabilir. Ajanlar, genel olarak asansör inşaatı için bilgi arayışında bilgi sağlamakla görevlidirler, bazı durumlarda çeşitli göstergeler kullanırlar ve Ajanlar, mevcut bilgileri doğrudan kullanmazlar.

Bilgiler, daha sonra bir aile transferinde ifşa edilir: Alcuni casi'de, satın alma veya bana aziendali satma yetkisi. Transazioni'de, bilgi alışverişi, ortak bir varlık aziendali trasferiti'de maliyetlidir. Inoltre, se l'acquisizione riguarda noi, o sostanzialmente tutti i nostri me, o se interrompiamo l'attività or dichiariamo fallimento, le'utente dell'utente costituiranno uno dei me che verranno trasferti da una acquisisie Questi trasferimenti potrebbero avvenire ve costituire gli interessi legittimi Coinvolte Partileri. Tali aktarımları art arda, yeni toplum edinebilir veya bilgi arayışında kararlı hale gelmek için bilgileri kullanmaya devam edebilirsin.

Dovessimo essere acquisiti (ancora!) veya dovessimo interrompere l'attività (non esiste! ), Kullanıcı bilgileri dahil olmak üzere edinebileceğim tüm aktarımlar. Kişisel bilgilerin açıklanmasında tek başına kullanım iznine sahip değilsiniz, Gizlilik Bilgilerini sunamazsınız.

Bilgiler, koruyucular ve diğer kişiler için ifşa edilir: ifade özgürlüğüne güvenir, hiçbir şekilde yasal değildir, temel olarak azioni yasal topluluğu korumak için. Erişime erişimi artırmak, gerekli bilgileri korumak ve ifşa etmek, (i) yasal, normatif, işlemci, veri veya otomatik veri gizliliğinin geçerli olması için gerekli niteliklere sahip olmak, Servizio del Kullanım Koşulları ve diğer nitelikler uyum sağlama, delle stesse potansiyel analizleri dahil, (iii) güvenlik ve diğer sorun tekniklerini (diğer toplumlar ve organizasyonlar ile bilgi alışverişi dahil) içerir Güvenliğin güvenlik kapsamına alınması ve kötü amaçlı yazılımların, istenmeyen postaların ve kötü amaçlı yazılımların engellenmesi), (iv) dell'utente veya mülkün tüm zenginliklerinin yanıtlanması, la salute veya la salute o la nostra società, dei nostri utenti, di terze part of pubblico in Genel olarak, aşağıdakileri içerir: via meramente esemplificativa, situazionicconcernenti possibili atti di vilenza, suicidio veya autolesionismo.

Kullanımdan tasarruf edin. Yoğunluk yok. Tuttavia, dobbiamo, Tumblr'da bir noi'de bir renk kullanımını engelliyor, bir ses ya da başka bir ses. Siamo, mahremiyet ve topluluk için güçlü bir dengeyi empoze ediyor ve güvenli bir şekilde güvenebileceğiniz bir güvenlikle sıkı sıkıya bağlı ve sıkı bir güvenlik sağlıyor.

Önceki kondividiamo konsensüsü veya zenginliği hakkında bilgi: Senza in alcun modo pregiudicare and diritti dell'utente riportati de seguito,qualora l'utente risieda nell'Unione Europea ee ci chieda di sumboilascia circa misura da noi ritenuta ragionevole ea condizione che non sia aşırıya kaçmak.

Bilgiler, başka bir tarafla paylaşılabilir: ortak bilgi sağlayabilir veya kamuya açıklayabilir, bu anonim kişilerle ve toplumla ilişki içi iletişim ilişkisini bir araya getirebilir.

Koruma ve bilgi koruma alanı

Tumblr'da güvenli bir ortam sağlamak için temel bilgi sistemi ve araç bilgileri ve temel bilgiler ve güven duygusu.

Hesap bilgileri, bir parolayla korunan ve gizliliği koruyan ve korunan bir hesaptır. Gelecekte, güvenli bir şekilde işlevsel hale gelebilir ve daha fazla yağ elde etmek için kimlik doğrulaması yapabilirsiniz. Kullanıcı, Hesaba otomatik olmayan erişime erişimi engelliyor ve bir parola oluşturma, kaydetme ve koruma ile ilgili tüm bilgileri ve özel bilgisayar erişimini ve tüm tarayıcı oturumunu kontrol ederek suo hizmetine erişimi sonlandırıyor.

Tumblr, bilgi güvenliğini tek başına, kesin sonuç için gerekli olan süre boyunca korur, Gizli Bilgiler, yalnızca hesaptaki tüm tempo için Tumblr, gerekli pervizi için gerekli olan davranış biçimini korur. Tumblr'ı kullanmak istenmiyorsa, Fornirgli ve Servizi'nin özel bilgileri kullanılıyorsa, hesap yöneticilerinin ve Tumblr'ın koruma altındaki bilgileri ortadan kaldırması, yasal gereklilikleri ortadan kaldıran bir şey değildir;, Bir anlaşmaya göre hareket etmeye cesaret edin veya başka bir şeye izin verin.

Tumblr hesabı da dahil olmak üzere İnternet üzerindeki özel hesaplar için bir şifre tekdüzeliği sağlamak çoğu zaman önemlidir. Parolayı şifrelemek zor bir kullanımsa, 1Password veya LastPass nitelikli bir hizmetin kullanımına değer verebilir.

ilgi meşru

Tumblr, uzun süreli kullanım, depolama ve kişiselleştirme bilgilerinden faydalanabilir ve Servisleri ve glisatları yayınlayabilir ve bu içerik, araç ve gereçlerin düzenlenmesine yardımcı olabilir. Bu, nihai sonuç için bilgi koşullarını içerir ve takip etmek için gerekli olan her şeyi içerir ve ilgi alanları, tüm içeriğin ve kişiselleştirilmiş hizmetin yasal bağlantısına sahiptir. Kullanım ve bilgi edinme koşulları, görevin nihai hale gelmesi için gerekli izinleri almak için gerekli değildir ve bu, modu anlamanın yasal ilgi alanıdır. Bilgi kullanım bilgileri, mevcut Bilgi Gizliliği'ni açıklayan motive edici unsurlardan biridir ve izin almak için gerekli olan izinler, yasal erişim ve erişim için gerekli ilgi alanlarıdır.

Nihai sonuç için gerekli olan tüm bilgiler dahil olmak üzere, tüm güvenlik bilgilerinin nihai haklar için kullanılmasını engelleyemez ve glitz de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de glitio de l'utente dell'utente de l'utilzzare Güvenli erişim için güvenlik ihlali, dell'IP ihlalleri, istenmeyen e-posta, gerçekler ve riskler.

L'utente ha il diritto di itoporsi a qualsiasisi trattamento. Bu durumda, Tumblr'dan yardım almak için iletişime geçiyor.

Nitelikli bilgiler, kullanıcı erişimine açık

Kayıtlı Kayıt Olanakları, Hesabın ilgili tüm bilgilerine erişmek, Servizi'ye erişmek ve Hesabın Sayfasını doğrulamak için kullanılabilir. Kayıtlı yazılımlar, çerezlere erişemez ve Web tarayıcısının kullanımını ortadan kaldırabilir. Hesabı ve hesabı ortadan kaldırın

Hesabınızı kaldırmak istiyorsanız, tüm hesap sayfalarına erişin. Hesabın kaldırılması, sistemin önbellek, yedekleme, yedekleme kopyası, tüm bilgilerin kopyalanması veya kopyalanması gibi sistemde yayınlanmış içerikleri tamamlamayabilir. Buna ek olarak, Veriler, Servizi'nin doğal koşullarıdır, tüm 'eleme'den önce (reklam ve yeniden bloglama) hesabın herkese açık özelliği, sunucu arşivlerini ve herkese açık erişimi mümkün kılabilir.

Tumblr'da çok büyük bir güvenlik var, ancak hizmetten vazgeçtiğiniz an geliyorsa, belirli bir anda ve belirli bir motivasyonla özel hesabı ortadan kaldırabilirsiniz. Hesabın ortadan kaldırılması anında etkili olur, bu da arşivlemeden elde edilen toplam bilgi birikimi ve tempo açısından zengin bir yedeklemedir.

Ricordiamo, tuttavia, che and reblog dei post non verranno eleme. Devam etmek, rebloggati ile birlikte sadece bir blog sunmaktır. Öncelikli olarak, İnternet'teki bir volta yayın içeriğini ortadan kaldırmanın karmaşık bir yanı olabilir, bu da yalnızca kamu güvenliğini sağlamak için kullanılabilir ve kesinlikle kamu hizmetidir.

Gizlilik ve kontrol UE'yi yönetin

Tumblr ve Tumblr, Avrupa Birliği'nin dışında yükselen bir platformdur ve bilgi alışverişi başlığıdır. Avrupa Birliği'nin tüm kurallarına uygun olarak, tüm özel mülkiyet bilgilerinin kullanımıyla ilgili olarak belirleyici belirleyici noktalara sahip olursunuz.

Erişim ve taşınabilirlik. "Kullanıma erişebileceğiniz nitelikli bilgiler" bölümü açıklanır ve tüm hesap Tumblr'a erişim sağlayan büyük bir kişisel bilgi parçasına erişmek mümkündür. Bir topluluğa erişim sağlamanız veya bir Tumblr hesabını paylaşmamanız gerekiyorsa, özel bir bilgi kopyası için bir iletişim daveti gönderebilirsiniz. Laddove, bir yükü kaldırmanıza yardımcı olur, kolay erişilebilir bir formatta bilgi edinme ve bir terzi partisinin parçası olan transferlere yardımcı olma olanağına sahiptir.

Düzeltme, yeniden düzenleme, sınırlama, ortadan kaldırma. Tumblr'ın özel hesabına erişimin büyük bölümünü yeniden düzenlemek, yeniden düzenlemek, sınırlamak veya ortadan kaldırmak mümkündür. Bir Tumblr hesabına erişememe olasılığın yok, bir iletişim kullanıcısına davet et. Dell'hesabını ortadan kaldıran diğer bilgiler için veya Tumblr hizmetlerinden vazgeçtiğinizde, tüm "hesapları ortadan kaldırın" bölümüne bir ücret teklifi daveti gönderebilirsiniz.

Muhalifler, her koşulda, "Meşru ilgi" alanından önce gelenleri tanımlayabilir, bu da nostra'nın özel mülkiyet haklarını kullanma hakkına sahip olmanızı sağlar. Aradığınız zaman, işe yaramak ve yemek yememek, yasal motivasyonun devamı için temel bir yönetici veya zenginliktir. Doğrudan pazarlama alanından faydalanmak mümkün değil ve potansiyel olarak, iletişim, etki ve iletişimde değişiklik yapmak için üniversiteleri feshetme fırsatları olabilir.

Rızayı iptal edin. L'utente ha diritto diritto di revocare il consenso al trattamento da parte nostra dei propri dati and all'utilizzo da parte sua dei nostri Servizi inqualsiasisi an. Servizi ile ajanslar arası anlaşmaya varma cesaretini gösterebildiğiniz için, başka bir hizmeti geri alabilir ve Servizi'yi kullanabilirsiniz. Kullanıcı, Tumblr hesabını kişisel olarak açıklayarak ortadan kaldırabilir.

Tüm kullanım onayını veya kesin nihai durum için tüm mülkiyet koşullarını iptal etme, Bilgilendirme Sulla Gizliliği, Kullanıcıların, Hizmete tam olarak veya herhangi bir şekilde erişmesine izin verilemez ve uygun Hizmet Derecelendirmesinde gerekli olmayan hiçbir yetki yoktur. Gizlilikle ilgili tüm bilgiler ve Servizio'nun tüm genel kullanım koşulları. Herhangi bir durumda, anlaşmayı iptal etmeye devam edebilir ve bu, tek başına veya herhangi bir eylemle ilgili tüm sınırlılıkları iptal etmek için çok veya çok sayıda temel güvenlik sağlayabilir. Bunu yapmak için, belki de, bir görev için gerekli olan bilgileri korumak ve bir görev yapmak için gereklidir.

Bir geri kazanımı sunun. Senza, doğrudan doğruya erişime sahip olmakla birlikte, quest'ultimo ha anche facoltà di finder contro of un reclamo contro di noi to controlloe control locale. Bireysel yerel kontrol otomatiğine göre fareyi tıklayın.

transfer

Tumblr'a bir devlet toplumu ve gerçek bir devlet kurumu olarak bakıyoruz ve hiçbir devlet birimini kullanmıyoruz. Gli Stati Uniti, yönetsel otoritenin bir parçası olan erişime göre çeşitli koruyucu veri ve yasal düzenlemelere sahip olabilir ve kullanım alanının başlangıç ​​noktası olan koruyucu sistemlerin korumasını yetkisiz olarak kullanabilir. Kullanıcı, Servisleri kullanmak için kullanabilir. Tuttavia, Servizi'yi kullanmak niyetindeydi, camel acetare le nostre Servizio'nun genel kullanım koşulunu dengeledi ve kontrattan noi vincola noi ve l'utente'yi sonlandırdı. Nella misura in cui si ritiene che Tumblr trasferisca and propri dati al di fuori dello SEE, Tumblr and fatto che story trasferimento sia per of frire i Servizi, conmità ai termini del che vincola' no

Mevcut tüm bilgileri değiştirin Gizlilik

Gizlilikle ilgili tüm bilgilerde değişiklik yapma olanağına sahipsiniz ve periyodik doğrulama sorumluluğu. Bir değişikliğin doğru olması için, bir gönderiyi bir iletişim kanalında etkili veya yenilikçi bir şekilde yönlendirmek için uygun olan bir değişikliği çevrede yayınlayabilirsiniz. Gizlilikle ilgili nihai bilgileri artırmak için "dell'ultima change" tüm verileri yeniden düzenlemeye davet ederseniz.

Meşgul Olduğunuz Mülkiyet Sahibi Olmak

Hizmetin tüm kullanımlarıyla ilgili olarak gizliliğinizi meşgul etmek veya meşgul etmek için, bir kişiyi davet edin.

Otomatiğin bir parçası olarak, Avrupa'daki yeni bir topluluğa üye olmak isteyenlerle iletişime geçilebilir:

Aut O'Mattic A8C Ireland Ltd. İş Merkezi, No.1 Lower Mayor StreetUluslararası Finansal Hizmetler Merkezi Dublin 1, İrlanda

Önceki Tüm Sürümlerdeki Collegamementi

Bu, Gizlilik ile ilgili tüm bilgilerin önceki sürümlerinin bir üniversite tarafından kopyalanması ve kopyalanmasıdır. Bu sürüm, GitHub'daki sono arşividir.

Yorum yapın