Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Küçük Singham V5.12.281 MOD APK (Sınırsız Para) İndir 2023

Home ActionGame – Little Singham

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Küçük Singham v5.12.281 MOD APK (Sınırsız Para) İndir 2022

Küçük Singham seni güçlü ve zeki bir genç polis yapacak. Mirchi Nagar'ı yetenekleriyle korumak için kritik bir görev verildi.

O zamanlar, tehlikeli iblisler ve vahşi canavarlar bu dünyayı kontrol etmek için mümkün olan her yolu deniyorlardı. Bu kadar zor durumdaki insanları sizden başka kimse kurtaramaz. Bu nedenle, tüm tehlikeli planlarına direnmeye çalışmak için tüm dövüş becerilerinizi kullanmalısınız.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

DİĞER ÜNLÜ KAHRAMANLARLA DÖVÜŞLERİ BİRLEŞTİRİN

Little Singham'a geldiğinizde binlerce tehlikeli zorlukla karşılaşacaksınız. Bu yüzden düşmanı birlikte yenmek için vatanseverliğinizi paylaşan insanları birleştirmeniz ve birleştirmeniz gerekiyor. Savaşa katılmak için kendinize güçlü ve savaşan bir ekip oluşturun. Öznel olmayın, bunun yerine bazı benzersiz beceriler geliştirin ve ardından en yaratıcı stratejiyi bulun. Ruhunuz ve birliğiniz oldukça, tüm düşmanlar hızla yok edilir.

DÜZENLİ OLARAK ÇEKİCİ GÜNLÜK ZORLUKLARA KATILIN

Little Singham size her gün birçok zorluk ve görev verecek. Kendiniz için bazı değerli ödüller kazanmak için her işi en verimli şekilde tamamlamanız gerekir. Üstelik oynadıktan sonra seviyeniz artacak ve kümülatif puanınız yüksek olacaktır. Ayrıca, en şanslı durumlarda yeni türde taşlar alacaksınız. Bu oyundaki savaşlar, eğlenmenize ve en rahat alanın keyfini çıkarmanıza izin verecek.

TÜM TEHLİKELİ DÜŞMANLARI YENİLMEK VE ENGELLERİ AŞMAK

Bu oyunda her zaferi kazanmak için birçok farklı engeli aşmanız gerekiyor. Yaratıcılığınız ve durumları akıllıca ele almanız sayesinde, bu zorlukları her zamankinden daha kolay bir şekilde aşacaksınız. Ayrıca birçok tehlikeli canavarla tanışacak ve gücünüzü onlara en çığır açan şekilde saldırmak için kullanacaksınız. Ayrıca bu oyundaki sesler ve sesler eğlenceli ve canlıdır, oyuncuların neşe duymasına yardımcı olur.

ÇOK GERÇEKÇİ GÖRÜNTÜLERLE GÜZEL VE ​​CANLI ARAYÜZ

Little Singham, canlı arayüzü ile birçok oyuncuyu büyüleyecek. Her yol, çarpıcı görünmek için çizilir; Madeni paralar inanılmaz derecede parlak renklere sahiptir ve harika bir eğlence alanı oluşturur. Ayrıca polis karakterinin görüntüsü son derece sevimli görünecek şekilde tasvir edilmiştir. Omuzlarında mavi bir polis gömleği, havalı bir şapka ve kalçasında bir silah var. Hareket hızı baş döndürücü ve şaşırtıcı.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

FACEBOOK ARKADAŞLARINIZLA BAĞLANIN VE OYNAYIN

Little Singham oynamaya katıldığınızda, Facebook arkadaşlarınızın çoğuyla bağlantı kurma ve oynama hakkına sahip olacaksınız. En yüksek puanı kimin aldığını görmek için birbirinize meydan okuyabilir ve rekabet edebilirsiniz. Bu, kişiliğinizi ve tutkunuzu gösterme, herkesi yenmek için en yenilikçi şekilde oynama ve yüksek puan alma şansınız.

ANA ÖZELLİKLER

Polis memuru ile mutlu bir yolculuğa çıkın ve önünüzdeki yüzlerce engelle karşılaşırken bol bol eğlenin. Görevi tamamlamak için benzersiz ve yeni yollar geliştirmeyi her zaman bilen cesur bir polis olun. Daha müreffeh olmak için görev sırasında para toplayın ve ödüller kazanın. Yeni bir eğlence alanı yaratan birçok farklı renkle koordine edilen son derece canlı arayüzün keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızı katılmaya davet etmek ve meydan okumak için bu oyunu Facebook'ta bağlayın ve paylaşın. Her gün çok çalışın ve çok çalışın, hedeflerinize ulaşmaktan çekinmeyin, en yetenekli olun ve en hızlı bitirin. Bu toprakların insanlarını her zaman korurken ve severken kötü iblislerin tehlikeli planlarıyla savaşın ve onları bozun. Pek çok heyecan verici bilgi edinin ve kitaplarda olmayan daha değerli deneyimler kazanın.

Küçük Singham İndir

Artık Little Singham'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıZapak'tan

Kicko ve Süper Speedo

T20 Kriket Şampiyonları

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

#11.#

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

ÖLÜMÜNE KAVGA

Uzay Zombi Nişancı

savaş grevi

Sihirli Fayans 3

Youtube müzik

Yapılacaklar listesi

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın