1xbet

Koşullar Générales D'UtilizationDernière Değişiklik : 16/12/2023

Genel Kullanım KoşullarıDernière değişikliği : 16/12/2022

LA BÖLÜM 15 SUNULAN KOŞULLAR GENEL KULLANIM KOŞULLARI TUMBLR SORUMLULUKLARI SINIRLAMALARI BİLEŞİMİ.

1xbet

Afiyet olsun! Bienvenue sur les Tumblr Genel Kullanım Koşulları. Site, hizmet veya ürün kullanılmadığından emin olun. Belge, Tumblr ve Tumblr'daki bir sözleşmedir. Ek açıklamaların yanı sıra ek açıklamaların ek açıklamaları da sözleşme tarafınızca eklenebilir, ancak bölümlerin vurgulanmasıyla ilgili hedefleriniz olabilir ve metni anlamanıza yardımcı olabilir. Nous avons denemesi de faire preuve d'équité et de simplicité. Temasa geçemez, soru veya önerilerinizi arayabilirsiniz.

bir. Genel Kullanım Koşullarının Kabulü

Şu anki durumla ilgili koşulların sağlanması Topluluk topluluklarında (topluca " Kontrat " ​​olarak anılan) tumblr.com'dan (« Site »den) et/ou, siteler, uygulamalar, etki alanları uygulamaları cep telefonları, hizmetler et /ou Contents for Tumblr, Inc. Automattic »), Collectivedae avetécénomm temsilcileri, danışmanlar, çalışanlar, direktörler ve yöneticiler « Tumblr », « nous, ou notre »). Hizmetlerden veya hizmetlerden yararlanarak, mevcut Sözleşmenin şartlarını ve koşullarını kabul etmiş olursunuz. Mevcut Kontrat'ın bütünleşik terimlerini ve koşullarını kabul etmiyorsanız, Hizmetleri kullanamazsınız ve adil bir şekilde otomatik hale gelemezsiniz. Tumblr'daki Kişisel Hizmetler, Tumblr'ın sizin için önemli olan ve diğer kullanıcılarla ilgili bilgileri içermediği durumlarda mevcut koşulların ve koşulların dışında değildir. Tumblr'da paylaştığınız bilgilerin içeriği, katılabileceğiniz dörtlü ve yardımcı Hizmetler personelinin olmazsa olmazıdır;

2. Mevcut Sözleşmede Değişiklikler

Tumblr, mevcut Genel Kullanım Koşullarını veya yerel toplulukları bir günlük geziden kurtarmak için mevcut değiştiricileri değiştirme hakkını saklı tutar. Değişikliklerin yayımlanmış bir sürümünde gözden geçirilmiş bir sürümü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Genel Kullanım Koşulları veya Topluluk akrabaları ile ilgili olmayan Hizmetlerin yanı sıra, e-posta veya geçici Hizmetlerin havalesini (, par.) Tumblr veya mobil cihazlarda hiçbir uygulama tablosunda bir bildirim). Dosya değişiklikleri geriye dönük olarak uygulanamaz. Mevcut Contrat'ta mevcut olan tüm değişiklikleri ve hücrelerinizi tanıdıkça tanıyabilirsiniz.

Il se peut que nous vous talepler, geçici olarak teklif verme ve kabul etme (veya reddetme) beyanı, mevcut Sözleşmenin bir versiyonunun bir versiyonudur. Bu durumda, değişiklikler mevcut Sözleşmede değiştirilen sürümü kabul ettiğiniz anda geçerli olur. Bir an önce kabul etmezseniz, Hizmetlerden yararlanmayı otomatik olarak kabul edemezsiniz.

1xbet

Şu anki Kontrat'ın bir versiyonunun değiştirilmesini talep eden ifadeler kabul edilebilir. Geçti, Hizmetlerin kullanımı, değiştirilen mevcut Sözleşme modalitelerinin kabulü yerine geçebilir. Küçük değişiklikler kabul edilmezse, Hizmetlerden yararlanmaya otomatik olarak izin vermezsiniz ve Devrez kullanıcıyı kapatırsınız.

Bir Service Payant'a önceden ödeme yapmak istediğinize dikkat edin (belirli bir ci-dessous), mevcut Sözleşmede yapılan bir değişiklikten önce, Service Payant'ın kullanımdan önce, Sözleşmenin ön ödeme anında geçerli olan sürümünün ön ödemesini yapın.

Tumblr'ın geliştirme ve améliore olması ölçüsünde, devlerin gerçek CGU'daki değişiklikleri paylaşmasına neden oluyor. Feronlara bakın, bilgi edinin. Nous prendrons, önceki CGU sürümlerinin yayımlanmış alışkanlıklarının bir parçasıdır ve bu sürümleri değiştirmek, artırmak veya tamamlamak için kolay kullanım sağlar. Önceki sürümlerin önceki sürümlerine bakın, mevcut belgenin son basamağı olan sayfadan silinir.

3. Hizmetlerin Kullanımı

Uygunluk:

Hizmetleri kullanamazsınız, Tumblr'daki personel bilgilerini veya Hizmetlerin (isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, vb.) yanı sıra personel bilgilerinin bir kısmını kullanamazsınız. asgari gereklilikL'âge minimum est (i) de treize (13) ans or (ii) de ele geçirmek (16) ve l'Union européenne et du Royaume-Uni, or (iii) de dix-huit (18) ans Tumblr Live'daki belirli kullanıcı işlevlerinden bazılarını veya en sevdiğiniz ve en sevdiğiniz kişilerin (" Fonction Pourboires ") yanıtını söyleyin. Tumblr ile bir sözleşmeyi sonuçlandırmak için kullanabileceğiniz Hizmetleri kullanamazsınız ve Hizmetlerin kullanımına ara verebilirsiniz.

1xbet

Tumblr kullanmak için gereken minimum yaştan kaçınabilirsiniz. Nous sommes sérieux: c'est une règle sérieux. Tüm geri dönüşleriniz: « Mais je vais bientôt être majeur! ». Hayır, ıssız. Tumblr'ı kullanmak için can atıyorsanız, ne le faites pas. Anne babanızdan bir PS4 veya en fazla yaşam şartlarını talep edin!

Hizmetlerdeki değişiklikler ve modifikasyonlar:

Servisler sık ​​sık değişir, ve formları ve fonksiyonları önceden mümkün olan en kolay şekilde değiştirilemez. Tumblr, Hizmetlerin kullanımındaki sınır sabitleyicileri ortadan kaldırıyor veya önceden belirlenmiş bir takdire bağlı olarak, her an, her zaman veya hiçbir şekilde. Tumblr, belirli Hizmetlerin veya Hizmetlerin yönlerinin sınırlarını empoze edebilir veya tüm Hizmetlere erişimi tamamen veya taraflardan önceden ve sorumluluk sahibi olmadan sınırlayabilir. Tumblr, tüm an değiştirici, askıya alma veya tüm Hizmetleri askıya alma veya tüm ürün, işlevsellik, veri tabanı veya İçerik (belirli tanımlı) öğelerini içerir. Tumblr, tüm an ve takdirinize bağlı olarak rekabeti askıya alabilir veya askıya alabilir (belirli olan kesindir).

Tumblr, sabit bir evrimde tek bir platformdur. Yeni ürünler, hizmetler ve işlevsellikler, düzenleme önerileri, değişiklikleri uygulamak, sınırlamaları düzeltmek, zaman zaman kısıtlamak, askıya almak veya belirli başarı biçimlerine kesin olarak uymamak için esnekliğe sahip olabilir). Tüm anınızı durdurabilir veya askıya alabilirsiniz. Cela peut sembler sévère, mais nous le faisons uniquement lorsque c'est justifié, come indiqué dans les présentes CGU, dans notre Politique de secretite et dans nos Règles communautaires.

Hizmetlerin otomatik kullanımıyla ilgili kısıtlamalar:

Hizmetlerin /önceden hizmetlerin seslendirmesinin etkinleştirilmesi veya kullanılması için önceden yazılabilir ve ifade edilebilir bir yetkilendirme olmadan, eylemlerin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün değildir; (b) sonder, tarayıcı veya bir güvenlik sistemi veya güvenlik testi cihazı (özellikle tanımlayıcı ses güvenlik açıkları için), veya güvenlik veya kimlik doğrulama ölçümünün sınırlayıcısı veya sınırlayıcısı; (c) Tumblr'da mevcut arayüzler ve daha fazlası aracılığıyla tüm hizmetleri (otomatikleştirme veya otomatikleştirme) veya Tumblr'a erişme veya kaşif erişimi veya erişimi veya keşfi erişimi (genel koşullara saygı gösterme hakkı saklıdır), diğerleri fichiers robotları. Tumblr'da otomatik olarak gönderilen robotları hariç tutma mekanizmalarının metinleri veya yazarları; (d) Hizmetlerin içeriğinin (tel que defini ci-dessous) özelinde, Hizmetlerin ekstra bilgileri ("kazıma"); (e) diğer kimlik bilgilerini, sahtekarlıkları veya sahtekarlıkları içeren, sınırlayıcı olmadan, TCP-IP veya e-posta adreslerinde sahteciliğe izin veren Hizmetleri kullanmak; veya (f) tüm Hizmetlere erişiminizi engelleyin veya engelleyin (veya engelleyin), tüm Hizmetlerin kullanımına erişim sağlayın, bunları sınırlayın, sınırlayıcı olmadan, bir virüs veya istenmeyen e-posta göndererek, ek ücret karşılığında Hizmetlerden yararlanın, Hizmetlerle ilgili komut dosyalarının yürütülmesine ek olarak, Hizmetleri rahatsız edici veya tatmin edici şekilde yönetebilirsiniz.

Tumblr'da yeni bir kullanıcı veya diğer kullanıcılar tarafından yönetilemiyor. Bu bölümde, uygunsuz eylemlere ilişkin belirli örneklerle ilgili repertuar bölümü.

4. Yazıt, adresler URL Tumblr ve güvenlik

Belirli Hizmetlerin kullanımı ve oy kullanma yetkisi, bir bilgisayar talebi (bir « Compte »), dört oy ve bir e-posta adresi, ve bir mot seçimi Tumblr'ın varsayılan kullanım adı Tumblr'dır ve Tumblr'ın varsayılan kullanım hakkı şu şekildedir: [kullanıcı adı].tumblr.com (bir « URL Tumblr »). Tumblr'dan farklı bir adres URL'si seçmek için, yeni oluşturduğunuz yeni blog blogunu oluşturabilirsiniz.

Tumblr'da tam, eksiksiz ve günlük bilgi içeren dört sayfayı, özellikle de e-posta adresinizle ilgili olarak kabul edersiniz.

E-posta adresinin Tumblr'da tam ve günlük oylamayla ilişkilendirilmesi önemlidir. Çoğu zaman, geçmek, ya da bitmek, bir hanenin kurbanı olmak, bir e-posta adresi geçerli bir e-posta adresi, oy verme işlemine yanıt vermek için daha fazla zaman ayırmanız gerekir.

Oylama ve oylama güvenliğinin gizliliğini garanti altına almak için, Tumblr'da anında Tumblr kullanmaktan, otomatik veya otomatik olmayan kullanımdan, oylamadan önce veya sonra birlikte kullanmaktan kaçının.

5. Gizlilik

Tumblr'ın toplamadığı, kullanmadığı ve paylaşmadığı bir ortamda bilgi almak için, Gizlilik Politikasına bakın. Hizmetlerden yararlanarak, bilgilerin toplanması, kullanılması ve paylaşılmasına izin verilmeyen ve ödeme birimlerini/ödeme nedenlerini tanımladığı gibi bilgi aktarımlarını içermeyen Gizlilik Politikasından kaçınacağınızı keşfedersiniz. Tumblr ve les Affiliées Tumblr'ın stokları, özellikleri ve kullanımları (belirli olarak ci-dessous).

6. İçerik ve Kullanım İçeriği

Tanımlar:

Şu anki Contrat'a yardımcı bilgiler: (1) « İçerik » tasarım ifadesi, yaratıcı dahil, sınırlayıcı olmadan, videolar, oğulları, fotoğrafları, resimleri, çizimleri, animasyonları, logoları, çıktıları, yayınları, yazıları, yanıtları, yorumları, bilgiler, veriler, metinler, mantık dosyaları, betikler, dosyalar yürütülebilir dosyalar, grafik öğeler, Temalar (belirli tanımları söyler) ve işlevsel etkileşimler, genel olarak, dört veya daha fazla erişilebilir par aire lesur Hizmetleri veya (2) ifade « Kullanıcı İçeriği » Hizmetlerden yararlanabileceğiniz veya tüm Hizmet İçeriğinizi tasarlayın (" Kullanıcı " olarak anılan toplu adlar), Hizmetlerin tümünü birden fazla alana aktarın veya aktarın. Faydacı.

Kullanım İçeriğindeki özellikler:

Kullanıcılar, Kullanıcı İçeriğini ve/veya Kullanıcı İçeriğini ve Tumblr'ı ve/veya Kullanıcı İçeriğini koruyan katmanları geçerli olan mülkleri ve/veya diğer kaynakları korur faydalanıcı

Tumblr'da yayınladığınız tüm fikri mülkiyet mülkiyetinizi koruyabilirsiniz.

Tumblr'da Kullanım İçeriği ile uyumlu lisans :

Tumblr ve Transferable Intermediateur Services, Intermediateur à Utilisateur à Contenu d'4nissez du Contenu d'tournissez, l'autorisant à utiliser, héberger, stocker, mettre en cache, reproduire, publier, afficher (publiquement or autrement), représenter (publiquement or autrement), dağıtımcı, aktarıcı, değiştirici, bağdaştırıcı (sınırlayıcı olmadan, tüm gerekliliklere saygı gösterme, cihaz, hizmet veya ortamla ilgili araçlardan oluşur, Hizmetler sont mis à disposition) kullanım İçeriğini açtı, et d'en créer des œuvres dérivées. Seul'de kadro lisansı almanıza izin veren droits, ancak Tumblr'ı kullanan Hizmetlerin işlevsel niteliklere uygunluğuna izin veriyor, Hizmetlerin geliştirilmesi ve tanıtılması Hizmetlerin geliştirilmesi ve geliştirilmesi « türevlerin yaratımı » Tumblr'da uyarlamaları veya düzenlemeleri etkili bir şekilde etkileyemezsiniz, ancak Tumblr blogunda Tumblr'daki Kullanıcıların kullanımına izin veren ölçüm yöntemi günlüğü konumu için daha fazla örnek olabilir Tumblr du Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Tumblr Republié's ont republié.

Tumblr'da oluşturduğunuz içerikleri içe aktarabilir, önceden görebileceğiniz tüm yönlendirmeleri (örnek olarak, oylama blogu, unflux RSS, Tumblr panosu tablosu vb.) kullanarak yetkilendirebilirsiniz. Jamais ne voulons jamais votre travail d'une façon attendue kullanır.

Önemli olan diğer noktalar: Tumblr, canlıların, filmlerin, albümlerin, markaların ve bien artı encore'un doğuşunda hesaplanamayan bir blog adı. Yarattıklarınızı elde etmek için elde ettiğiniz tazminatları veya tazminatları kullanamayacağınız kesin değildir. Zor işlerin agiti, ve bazı zamanlar başardığınız bir rolde (en küçük topraklarda) yaşamanız gerekir.

Tumblr'ın Tumblr'daki tüm katmanlarını yayınlamak için Tumblr'ın tüm içeriklerini kapsadığı lisansı kabul ettiğinizden emin olun, bu, dağıtımcının ve/veya çözümleyicinin yönlendirdiği içerik analizörünün yapabileceği en iyi şeydir.

Tumblr à des des des des d'analyse, que nous pouvons que nous pouvons que nous pouvons on the « flux » Tumblr, flux à savoir en Tumblr'da yayınlanan tüm etkinlikleri, arama motorlarının ortakları aracılığıyla yönlendirin.

Not, Kullanıcı İçeriği lisansı, Hizmetleri kullanmaktan vazgeçtiğinizde, Tumblr Hizmetlerine eşit olarak Sosyal İçeriğin bir parçası olmanın en temel nedenidir. En etkili şekilde, sık sık yayımladığınız kişiler, yorum yapmak için seçebilecekleri kişiler olabilir, tek bir konuşma içeriğine sahip olamazlar, bu da ensuite ve etkili bir şekilde sansürcü olmayan kişileri rahatsız eder.

İçeriğin yayımlanmasından sonra, İnternet'te halka açık bir düzeni tercih ettiğinizden emin değilseniz, kopyaları kaldırmak için imkansız olan kötü bir uygulama.

Sahip olduğunuz fikri mülkiyet haklarına saygı duyma konusunda yetkinliğe sahip olursunuz ve tüm Kullanım İçeriğini lisanslamak için gerekli olan tüm teçhizatları elden çıkarabileceğinizi beyan ve garanti edersiniz.

Tumblr, Tumblr'da yayınlanmış olan bağlı kuruluş kodunu ekler, takdirine bağlı olarak, kullanmamak şartıyla hacizle ilgili bağlı kuruluş kodunu dahil eder. Yararlanıcılar, sayfanın üzerinde işlev özelliğini devre dışı bırakabilirler.

İçeriğin kullanımı için oy kullanma lisansı:

En tant qu'Utilisateur des Services, Tumblr vous acde une mondiale mondiale, geri alınabilir, münhasır olmayan, ne pouvant pas faire l'une sous-license et non transferable, aux fins de télécharger, stocker, reper, afficher, yeniden dağıtımcıya danışın İçeriğin bir parçası olarak yaratılan yaratıcı kaynaklar, Hizmetlerin kullanımında benzersizlik ve işlevlere ve kısıtlamalara sıkı sıkıya uygundur (Hizmet Ödeyenlerine ilişkin sınırlamalar olmaksızın, telefon görüşmelerini kapsar). Bu, örnek olarak, yeniden blog yazarken kullanabileceğiniz İçerik üzerinde bir lisansa sahip olmanız anlamına gelir.

Regles topluluğuna saygı gösterin:

Tumblr'daki Regles topluluklarını ziyaret edemezsiniz.

Direnme ve bastırma:

Hizmetlerin Kullanım İçeriği, Tumblr'ın etkililiği, erişilebilirliğin ölçütünde, Utilisateur inaccessible Utilization vb. İçeriğin belirli öğelerinin bastırılması veya bastırılması durumunda, Uygulanabilir gizlilik politikası, Rekabet ve/veya Kullanım İçeriğinin kaldırılması, veri koruma araçlarının otomatik olarak alınması veya empoze edilmesi gibi. Ancak, aşağıdakileri yapmak mümkün olabilir: (a) Bellek önbelleklerinde veya saklama alanlarında saklanan Kullanıcı İçeriğini en üst düzeye çıkarmak ve (b) celui-cine'deki kopyaları kullanmak Tümüyle desteklenebilir (yeniden bloglama işlevinin doğası gereği, örnek olarak). Tüm anı bir sayfada kapatabilirsiniz.

7. Uygulama geliştirmeleri için belirli düzenlemeler

Bir İçerik İçeriğindeki Hizmetler veya Mantıksal geliştirmeler veya hizmet temelleri için, Tumblr'da yüzü olmayan API kullanan API Lisans Sözleşmesi ve Tumblr uygulama geliştiricileri) ile ilgilenebilirsiniz.

8. Markaların kullanımı

Tüm markaların, logoların ve Tumblr benzer etkinliklerinin kullanımı, Tumblr'ın Markalaşmaya saygı duyan yardımcı Hizmetleridir ve Tumblr markalarının kullanım kurallarına uygundur.

9. Temalar

Tumblr, HTML ve CSS kodlarının Kullanım Düzeni ile bir araya geldi (« Tumblr Kod Modellerini » seçin), bu, bazı Hizmetlerin (" Temalar ») sayfalarında grafik ve mizanpaj yapmak için kullanılabilir. Bazı Temalar, Payant Hizmeti için kullanılabilir (belirli tanımlıdır) (bunlar, « Temalar Premium » uygulamasıdır). Themes Premium uygulamaları, bir başkasına, bir bloga veya bir bloga, bir başka yarışma için bir hizmete ve mevcut Kullanım Koşullarının ödeme yöntemlerine ek olarak aktarılamaz.

Tumblr, Kod Modellerini kişiselleştirmek için otomatik olarak bir lisans atadınız. Kullanıcıların, Kullanıcı İçeriğinden yararlanabilmesi için Tema Kişilerine ortak olma seçeneğini seçebilirsiniz. Buna ek olarak, Thèmes Personnalisés Thèmes Creer des Creer de Creer permet qui vous présente lisansının bir koşulu, Thèmes Personalisés distribuer ces sans notre notre of Thèmes Personalisés, ailleurs que out of sites que you can à que vous you à que Regles communautaires.

Yararlanıcıların Themes Personalisés'i kullanabilecekleri, dağıtımın emekliye ayrıldığı andan itibaren kullanabilecekleri temel notlar ve en vertu des présentes Koşullar Genel Tema Personeli Kullanım Koşulları, birden çok kaynaktan faydalanmak için yardımcı araçlardan yararlanır halk. Yabancı terminolojide, Kişi Temalarının dağıtımını bırakabilir ve bırakabilirsiniz, bu durumda Faydalanabilecek Kullanıcıları kullanmaya devam edebilirler.

Thèmes Premium'dan Thèmes Kişiselleştirme geliştiricisi ve dağıtıcısı olmak için, hemen iletişime geçin.

10. Hizmet ödeyenler

Bazı Hizmetler ücretlidir (" Ücretli Hizmetler " içerir, tamamen sınırlayıcı değildir, Thèmes Premium, Tumblr Blaze, Souscriptions ve Post+). Tüm fiyatlar Amerika Doları'na (USD) göre değişir. Devrez, geçerli tüm vergiler veya geçerli ek ücretler dahil olmak üzere, Hizmetlerle ilgili olarak geçerli olan Fransız Hizmetlerini ödersiniz.

Hizmetlerin Ödenenleri, Hizmetlerin belirli işlevlerinin kullanılmasına izin verilen lisanslarla sınırlıdır. Satış, satış, satın alma, satın alma, satın alma veya tüm terme benzer termes kullanımları, Hizmet Ödeyenlerinin lisans kullanım lisansı edinme, ve hiçbir ücret ödemeden transfer etme gibi bir anlama gelmemektedir. quelque nature que ce soit. Bir lisansı satın alma, satın alma, aktarma veya değiştirme yetkisine sahip olamazsınız. Ödeme yapanlar, Hizmetlerin hizmetlerinde veya hizmetlerinde ödeme yapar, Paydits'e ait Hizmetlere ilişkin ifadelerin otomatik olarak ifade edilmesini sağlar.

Tumblr, kendi takdirinize bağlı olarak, Hizmet Payantlarının işlevini değiştirir veya kaldırır veya modaliteleri son dört yıl içinde seçer.

Hizmet Ödeyenlerinin kesin tanımları ve geri ödenemez özellikleri (özellikle anında kullanımları varsa, Promosyonlar gibi, kesin tanımları söylerler), kullanımdan hemen yararlanmaları için Tumblrée'yi ve Tumblré'yi kesin olarak tanımlayın. Oy verme gücü, şu anda mevcut olan iş gücünüzü karşılayabilir veya karşılayabilir. Örneğin, askıya almak istediğinizde, Thèmes Premium'un tüm kullanımlarına uygun olarak lisansınızı kullanabilirsiniz.

Tumblr, Hizmet Ödeyenlerinin fiyatını dört kez değiştiren tüm anı değiştirir. Tumblr, mümkün olan en kısa sürede, yeni bir fiyat değişikliğinin tüm fiyat değişikliği nedenlerinden biri olarak önceden bilgi verebilir veya Payant Hizmetiyle ilgili bir bildirimde bulunabilirsiniz. Yeni prix'inizi beraat ettiremezseniz, Tumblr'da Tumblr'a bir fiyat değişikliği için teklif edilen Service Payant'ın teklifini veya yılını seçebilirsiniz.

11. Ödeme tekrarları :

Bazı Hizmetler Payants sur Tumblr sont automatiquement renouvelés, c'est le cas des souscriptions (" Souscriptions "). Souscriptions, bir mensuelle veya annuelle (" Période de Souscription ") ya da doit être aquittée la somme due telle qu'elle était indiquée lors de votre abonnement (" Frais de Souscription "). Bir terfi periyodunda beklediğiniz, indirimli bir indirimden yararlandığınız veya indirimden yararlandığınız takdirde, Promosyon döneminin montis de montis de montis de montis de montis de montis de montis de renouvelée en pratifines sera otomatik yenilemesini yaptığınıza dikkat edin.

Une Souscription'a sahipseniz, Souscription Période de Souque's juquence, Souscription'ı veya Souscription'ı iptal ettiğinizde, Souscription Frais Frais'i (ve geçerli tüm vergiler) otomatik olarak ödediğiniz ödeme miktarından yararlanarak otomatik hale getirebilirsiniz. Paiements soient askıya alma ve Souscription a été résiliée pour d'autres raisons.

Souscription yılını doldurduğunuzda, Souscription Dönemi'nin sonundan birkaç ay önce (24) Souscription Prochain Prochain Dönemi'ne gerçek bir gerçektir.

Bir Souscription'ı Tumblr sitesi aracılığıyla gerçeğe dönüştürüyorsanız, ödeme tutarınızı değiştirebilir veya Souscription'ı iptal edebilirsiniz: www.tumblr.com/settings/subscriptions. Bir Souscription'ı bir Apple veya Android uygulaması aracılığıyla bütünleşik bir ödeme plakası olarak kullanırsanız, örneğin, doğrudan plaka için ödeme miktarını veya iptalini değiştirebilirsiniz.

12. Post+, Pourboires ve Tumblr Live için özel düzenlemeler

Şunları söyleyen işlevler aracılığıyla içeriğe para kazandıran hiçbir hizmet kullanılamaz:

Post+ : belirli Utilisateurs (" Créateurs "), bir Souscription (" Contenu +Post ") aracılığıyla, kişileri abonnées dışında bırakan görünür İçerik İçeriğini genişletebilir. Daha fazla bilgi için, FAQ Post+ bölümüne bakın.

Fonction Pourboires: Kullanıcılar, bloglara ve yardımcı içeriklere katkıda bulunarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi için, SSS Fonction Pourboires notre'ye danışın.

Tumblr Live : Kullanıcılar, diğer akışların yayılmasına ve diğer yayınların yayılmasına bağlı olarak akışları doğrudan yayabilir. Daha fazla bilgi için, SSS Tumblr Live'a danışın.

Yardımcılar, diğer yardımcıları güvenlik taktikleri, güvenlik taktikleri veya görünürdeki tüm sahtekarlık yöntemleri aracılığıyla tetikleme girişiminde bulunmazlar.

Contributeurs Post+ için ek koşullar:

Yararlanıcılar, Souscription'a Katkıda Bulunmak İçin İçeriklere Katkıda Bulunurlar (" Katkıda Bulunanlar "), İçerik Oluşturucuların İçerik Oluşturucularına Geri Döndürülmesini Sağlar +Posta, Hizmetler aracılığıyla +Posta, Souscription Süresi'ne kadar sürer. Post+, herhangi bir blog için bağımsız olarak var olan bir hizmettir, bu, içerik oluşturucuların +eklenti içeriklerini elde etmek için ne anlama geldiğini gösterir, artı Souscriptions'ın ayırt edici olması için gerekli olan en önemli şey.

Katkıda bulunanların bir İçerik'e erişememelerine ilişkin notların en önemlisi +Gönderi ve Yayın Dönemi Çeşitleri ve çeşitleri için Sosyoloji Dönemi: Oluşturan İçerik +Yayın, Oluşturan Oluşturan Katkıda Bulunan, vb. Tumblr, Hizmet kullanım sürelerini askıya alır (Sözleşme ihlali süiti), veya İçerik erişimini biensien si, Oluşturucu veya Tumblr ihlali (mevcut Sözleşme) nedeniyle +Post est desactivé veya kullanımdan kaldırılır.

İçeriğin geçerliliği dahil olmak üzere, Souscription'ın doğasında var olan risklerin üstlenilmesi sorumluluğu +Yaratıcı veya İçerikle ilgili herhangi bir oylama düzenlemesi yapmayın +Yaratıcının oylarına karşılık gelenleri yayınlamayın ). Son içerikten sorumlu Yaratan'ın exigions que nous ne olursa olsun, oğul komponentinden sorumlu kişiler olamaz. Bunun için, içerikten tasarruf sağlamanıza yardımcı olmak için +Yaratıcılara tam bir güven sağlamak için teklif gönderin. Değerler ve puanlar, Créateurs leur appartiennement ve ne sont pas gerekli celles and ceux que nous partageons.

Hizmetlerin yeniden bloglanması işlevinden yararlanarak +Gönderi İçeriğini paylaşmayı kesin olarak başarabilirsiniz. Buna ek olarak, İçerik Paylaşımı Yapamazsanız +Post de quelque autre façon que ce ce, come par example en prenant des captures d'écran, en créant or distribuant des, et vous ne pouvez paspaspas, louer ouconque l 'à un İçerik +Gönderi.

Donateurs de Pourboires için ek koşullar:

Fonction Pourboires (" Donateurs de Pourboires ")Fonction Pourboires (" Donateurs de Pourboires ") aracılığıyla etkili dons utilisateurs Genel kullanım amacına uygun olmayan bir şekilde arzu edilmeden kullanılır. Çoğu zaman, Pourboires İşlevi kullanıcılarından gözlemleyebileceğiniz farklı özgeçmiş ölçütleri yoktur. İçeriğin Kullanıcısına veya Bénéficiaire de Pourboires'a karşı ek bir ayrıcalığa sahip olmamanız durumunda, dökülen mallar için espiri yapabilirsiniz. Règles Communautaires'deki serbest içerik değişiminde dökmek konusunda uzman değilsiniz, veya telsiz içeriğinin tanıtımını veya teşvikini sağlayamıyorsunuz. Yasa dışı, rahatsız edici, suçlu veya otomatik imha tepkisine neden olabilecek bir içeriği telafi edecek bir dökümhaneye sahip değilsiniz.

Katılımcı İçeriğin başarısızlığı da dahil olmak üzere Fonction Pourboires'ın doğasında var olan riskleri üstlenmekten sorumlu olan kişilerdir. Bénéficiaire of Bénéficiaire of Pourboires'ın son içerikten sorumlu olması ne kadar önemliyse, bazı durumlarda oğul kompartımanından sorumlu olanlar da yoktur. Aklınızı başınıza almak için, Yaratıcıların tam bir güven içinde olmasını istedikleri Fonction Pourboires'ı kullanmama tavsiyeleriniz var. Değerler ve puanlar, Bénéficiaires de Pourboires leur appartiennent ve ne sont pas gerekli celles and ceux que nous partageons.

Veuillez noter les frais relatifs au process and à la plateforme de paiement seront calculés en function des pourboires, vs., uygunluk à la repartition des répartition à la révisionable ici.

Créer and gérer un Compte Créateur Post+ veya Bénéficiaire de Pourboires:

Créateur veya Bénéficiaire de Pourboires için uygun olan koşullar uygunsa, aşağıdaki koşulları yerine getirebilirsiniz:

– Être résident dans un uygun öder;
– Créer veya rattacher un compte de paiement et de verment dûment dûment validé (" Compte Marchand " oylayın). Dans belirli durumlarda, bir Yarışma Yürüyüşü oluşturmak ve Stripe Inc.'i oluşturmak için gereklidir. Ödeme katmanlarının önceden hazırlanmış veya önceden hazırlanmış ödemeleri, (i) Marchand Oy Yarışması Kadrosu'nda geçerli olan bilgileri doğrulayın, (ii) Stripe kontratının şartlarını yerine getirin (veya daha önce) ) Tumblr tarafından onaylanan bir ödeme hazırlayıcı düzeyi), ve (iii) Stripe Inc. ile uyumlu bir yönlendirmeyi sonuçlandırın (veya Tumblr için onaylanan tüm ödeme katmanları).
– Tasarımcı Tumblr en tant qu'agent don't l'unique role est d'accepter and de traiterles en votre nom comme cela est requis dans belirli yargı yetkileri ve/veya dökme işlem türleri, ve rızası en de l'angage que les constances Tumblr'ın toplu ödeme aurası oluşturacak somut bir ödeme gerçekleştiren bir Kullanıcı.
– Tumblr'ın Créateurs/Bénéficiaires de Pourboires için tanımladığı tüm özelliklere uygun, buna fait d'avoir au moins dix-huit (18) ve pouvoir envoyer des de la d'avoir pourboires dahil
Tumblr'ı tamamlamayı devre dışı bırakabilir veya Oluşturucu Gönderisi'nde etkinliği sonlandırabilir veya istediğiniz gönderiyi oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, İçerik +Gönderi hizmeti, Souscription Döneminin sonunda Katkıda Bulunanlar için kullanılabilir. +Yazılı erişim içeriği, Souscription'daki oylamayı devre dışı bırakmanın hemen ardından görünür şekilde yeniden bloglamaya devam ediyor, ancak Kullanıcıların Souscription Post+'taki tüm içeriği etkinleştirmesine izin vermiyor.

Tumblr, Tumblr'ın oy verme işlemini askıya alma veya karar verme yetkisini askıya alma veya kabul etme konusundaki kararlılığınızı göz önünde bulundurarak, talep ettiğiniz veya yanıtlamadığınız durumlardan sorumlu değildir.

Créateurs Post+ ve Pourboires Bénéficiaires des Créateurs des conduite kanalları:

N'enfreignez pas la loi et ne négligez pas le droit des autres : Nous vous rappelons que le Créateur ansique le Contenu le Contenu +Post se doivent de reward and se contrat ainsi qu'à nos Règles comm. İçerik Oylama +Gönderi, sahip olduğunuz fikri mülkiyet haklarına dikkat ederek size yardımcı olmaz. Buna ek olarak, bir başkasının ödemesi için ödemeleri alıyorsanız, en uygun duruma getirme sorumluluğunuz size aittir. Regles Communautaires, Regles Communautaires, Contrat Termes of Contrat'a saygı duymamanız veya Post+ veya Floction Flourboire işlevinin kötüye kullanılmasının, topluluk rezervlerinin rezervlerinin veya Compte'nin kullanılmasının sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız, Oylama programı veya Post+ veya Floction Pourboires işlevine katılım veya toplu İçerik İçeriği +Gönderme anını içe aktarın. Yarışmadaki tüm etkinliklerden siz sorumlusunuz, ve bu nedenle, diğer Yarışmalardan yararlanmanın en iyi yolu.
Soyez honnête : Tumblr topluluğunun topluluğu gibi, Pourboires'ın Katkıda Bulunanları/Bağışçıları tarafından saygı duyulan ve saygı duyulan kimse yok. Bu, bir açıklamayı kesin ve adil bir şekilde yayınlamaya başlar. İçeriğin +Gönderilmesi ve vaatlerin yüksekliğine göre bir içeriğin paketine eklenmesi. Hizmetlerden yararlanamazsınız, örneğin, güvenlik, güvenlik veya tüm dolandırıcılık taktikleri yoluyla taşkınları kışkırtmak gibi, diğer kullanıcıların hedeflerini saptayın.
Katkıda Bulunanlar ve Pourboires'ın Bağışçıları ile ilgili sorunların yanıtı : Bağışçıların özgeçmişlerinin bağışlanması nedeniyle bağışçıların sorumluluğundan kurtulan davaların çözümlenmesinden sorumlu olma hakkımız vardır. +Gönderi İçeriğini Seçenek Bağışçıların Bağışçılarına Saygıdan Sorumlu Oy Verenleri Gözetleyin. Katkıda Bulunanlar/Bağışçılar tarafından doldurulan geri ödeme taleplerinden sorumlu olan yetkili sizsiniz ve bunun yerine, geri ödeme prosedürlerini içerir, bu da önceki girişimlerin geri ödemesi için gerekli olan bazı şeyleri otomatik olarak artırabilirsiniz. Marchand veya qu'elles viennent en solde de Votre Compte Contenu +Post veya Pourboires, affine qu'elles soient haraçlar Endişelenmeyin. Enfin, Tumblr, Katkıda Bulunanların/Bağışçıların geri ödemelerindeki belirli ödemelere veya işlemlere dikkat etme konusunda yardımcı olmak için rezervasyon yaptı, bu da duruma uygun artı bir yöntem gibi görünüyor.
Gelir beyanı : Marchand Compte oyları üzerindeki gelir topluluğuyla ilgili yasal akraba beyanlarından siz sorumlusunuz. Tumblr'da, belirli durumlarda, içerikteki farklı ödemelere ek olarak vergilerin doğrudan yönlendirilmesi nedeniyle +Gönderi veya gönderiler üzerine, mevcut farklı alanlara saygı gösterilmesi nedeniyle noter noter.
Rémunération du Créateur Post+ ve Bénéficiaire de Pourboires:

İçeriğin Ücreti +Gönderi veya Sayının Yayınlanması, Ödeme Gerçeklerinin Bütünleşmesine Ek Olarak Hesaplananlar İçeriğe Katkıda Bulunanlar +Oynayanların Gerçeklerini Hesaplayan Gerçekleri Gönderin ve Gönderin la plateforme Tumblr, les frais de remboursements/retrofacturations le cas échéant, les que d'éventuels frais and retenues ekleri. Çalışma grubu, Katkıda Bulunan/Bağışlayanın (Stripe, Apple, Google vb. kullanılarak) ödeme seçeneklerine bağlı olarak değişebilir. Kazanç, randevu ici gibi farklı durumlardaki davaları kavrayabilmek için.

Bilgi dörtlünün sorumluluğu, oylama ücretlendirmesinde düzeltme işlemine ilişkin notlandırmayı kesinleştirir. Ödemeler, Tumblr'da veya Tumblr'da (veya ilgili ödeme gestionnaire) kayıtlı kayıtlarda istisnai olarak hesaplanır. Tumblr, anı ve takdir yetkisini içe aktarmadan ücretlendirme yöntemini değiştirme hakkını saklı tutuyor. Buna ek olarak, Tumblr, geri ödeme, dolandırıcılık, suiistimal veya mevcut Sözleşmeye saygı göstermeme taleplerinde, Mart ayına ilişkin geri ödeme veya yeniden yapılandırma işlemlerinin geri alınmasını engelliyor. Hizmetlerin geçici olarak vazgeçilmez olması, Sitenin bakımı sırasında, askıya alınması, oy verme Yarışmasının bastırılması veya reddedilmesi, katılımın engellenmesi veya oy kullanılması nedeniyle, hizmetlerden sorumlu olanların sayısı ne kadardır? Yayınla+ veya Reklam Doldurma İşleviyle veya tüm İçerikle +Gönderi ile birlikte.

Ödemeler Tumblr'da belirlenir ve sözleşme ve zorunlu sözleşmelerin takdirine bağlı olarak serbest bırakılır. Ainsi, eğer etkili olabilecek bir ödemeye itiraz ederseniz, en büyük elçiniz oylama talebini geri alabilir (30), ödemeyi takip eden bir gün, davanın ayrıntılarını www.sur notre sayfasında bulabilirsiniz. Geçti, ödemeyle ilgili tüm geri bildirimden feragat etmekle eşanlamlı olan sinyal varsayılanının bir sentezi. Tüm evlerde, Tumblr, ödemenin kesin belirleyicisi olan mutlak değeri korur, ve bu karar nihai olarak görünür.

Tumblr Live için ek koşullar

Tumblr Live, The Meet Group ("TMG") ile birlikte sunulan bir akış hizmetidir. Tumblr Live'ın oy kullanımı, özel politikalara (Sözleşme, Gizlilik Politikasına aykırı olmayan Topluluk Kuralları yok) ve TMG politikalarına (TMG CGU, TMG Kanal Kodu ve Gizlilik Politikası) bağlıdır. Modalitelerle ilgili çatışmalarda, düzenlemeler ve kısıtlayıcılar uygulanabilir.

Tumblr Live'ı TMG'nin itici gücü olarak görün, dolaylı olarak :

– Tumblr, TMG ve TMG gibi belirli données données ve sınırlayıcı olmadan, kullanıcı adı, profil fotoğrafı, "teklif" açıklaması ve yaklaşık coğrafi konum verileriyle paylaşılabilir. TMG, ek bilgileri sizin tarafınızdan yönlendirilerek ayrı olarak alınabilir. TMG'nin Tumblr Live işlevinin ön ayarı olduğunu anlayın ve Tumblr Liveization'ın tüm bileşenlerini ve tüm içeriğini Tumblr Liveization kullanımına göre hareket ettirin. Tumblr'ın bu tür eylemlerden sorumlu olmadığını kabul ediyorsun, bu sorumluluk teorisini benimseyebilirsin, ya da belki de her şeyi yapabilirsin, GU quelque montant que ce soit, et toute despon yazın TMG'de;
– Tumblr parametreleri Tumblr Live'a aktarılamaz. Örnek olarak, oylama blogu bir geçiş yöntemi olarak korunuyorsa, Tumblr Live'daki oylama profili veya akışlarında uygulamanız için geçerli bir korumadır;
– Tumblr Live, Tumblr'a bağlı olmayan kişilerin içeriğini ve görselleştiricisini paylaşmanıza izin verir;
– Tumblr Live'da yayınlanan akışlar, TMG modlarına göre yayınlanır ve Tumblr Live'a erişimi askıya alma seçenekleri, mevcut düzenlemelerin veya modalitelerin en iyi zamanını aldığınız anda içe aktarılamaz.
– Şunları yapamazsınız: (a) kopyalayıcı, değiştirici, eski sürüm yaratıcısı, eski moda yaratıcısı (sauf si la loi uygulanabilir l'exige), kod çözücü, transkripsiyon, ayrıştırma veya ekstra koruma düzenlemesi Kaynak Hizmetleri Tumblr Live ; (b) Tumblr Live Hizmetlerini satma, satma, lisans anlaşmaları yapma, aktarma veya dağıtma; (c) Tumblr Live Affine de Construire veya Fournir, Yönlendirme veya Dolaylı Yönlendirme, Tout Service Mis à Disposition Sur le Marché; veya (d) kopyalayıcı özelliği, işlevsellik, arayüz veya Hizmetlerin grafik öğesi Tumblr Live que ce soit.
Tumblr Live'da Kredi Kartı Tumblr Live'da para kazanabilirsiniz. Tumblr Live'da kullanabileceğiniz ve Hizmet Ödenen diğer kişilerle uyumsuz olabilecek birçok kişi vardır. Krediler Tumblr Live, kesin ve devredilemez ve geri ödenemez niteliktedir. Krediler Tumblr Live, parasal bir değere sahip değildir ve bir monaie veya bien telgrafını oluşturamaz. Kredi Tumblr Live'da, Tumblr Live'da iki numaraya (Tumblr Live Cadeaux) erişim sağlamayacağınız bir lisans limiti alabilirsiniz, Tumblr Live'da, telefon hattında, ve ayrıca MG otomatik parrise veya Tumblr Live Tumblr Live Kredi kullanımı Bu ifade, TMG'nin CGU'su için krediler ve yardımcı sayılar ile ilgili bölümleri ifade eder. Tumblr'ın, Tumblr Live Kredilerinin İstisnası olarak, Tumblr'ın sizin için sorumlu olan kişilerden sorumlu olmadığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Krediler Tumblr Live, Tumblr Live'daki erdemleri artırmak için kullanılabilir ve Tumblr Live'ın en iyi kullanım düzeylerinin ölçüsünde, CGU'daki paris okulları okullarının kabulü sırasında. TMG'de adresleyici benzersizliğini sınırlandırmak için, resepsiyonda veya arama yollarındaki olası sorunları çözebilirsiniz.

Tumblr Live'a erişiminiz varsa, bu durumun nedenini bulmak için (örnek olarak, Tumblr'daki oylarınızı artırın veya Tumblr Live'a erişiminizi askıya alın), ne yazık ki, Tumblr Live'daki Cúrdits Cadeaux Tumblr Live que Geri ödeme veya tazminat alma olasılığı olmadan, topladığınız, vb.

Tumblr Live şu an devre dışı bırakılamaz. Alors, eğer bu işleve sahipseniz, görmezden gelmeniz yeterlidir.

13. İstisna da garanti edilir; Hizmetler dörtlü « EN L'ÉTAT »

Yardımcı Hizmetlere veya İçeriklere erişim, riskler ve tehlikeler nedeniyle yazı tipi kullanımının dışındadır. « EN L'ÉTAT » ET « TELS QUE DISPONIBLES » İÇİN GEREKLİ HİZMETLERİ KABUL EDİN. SANS LIMITER LA PORTÉE DE CE QUI PRÉCÈDE ET DANS LES LES LIMITES AUTORISÉES PAR LA LOI, TUMBLR DÉCLINE TOUTE GARANTIE, EXPRESSE OU IMPLICITE, DE DEĞER OU QUALITÉ MARCHANDE À DECULI-CONTERUACTA ACC. Tumblr ne oldu bitti bildirimi ve Hizmetlerle ilgili herhangi bir güvenlik garantisi vermemektedir, Hizmetlerin kullanım bildirimi veya garantisine ilişkin notamentment (a) tüm an boyunca mümkün olan en kısa sürede, Hizmetlerin durdurulması ve sans les manière Bilişim, mantık, sistem veya donanımla ilgili tüm malzeme kombinasyonlarından yararlanılır, (b) ihtiyaç veya dikkatlere karşılık gelir, (c) virüs virüslerinin veya diğer programların kötü amaçlı programlarının anormalliklerini ortadan kaldırır; veya (e) sera ortamı güvenlidir veya güvenli bir şekilde paylaşabileceğiniz bilgiler. Anne, Tumblr, İçerikle ilgili herhangi bir bildirimde bulunmadı ve garanti edilmedi. Özellikle, Kullanıcı İçerikleri, Kullanıcıların yanı sıra Dört Kullanıcıdan Sorumlu Kullanıcıların sorumluluğundadır. Tumblr'dan veya ara hizmetlerden satın almak, sözlü veya yazılı olarak almak veya onaylamak, geçmişteki ifadelerin garantisi değildir.

14. Beyanname ve sorumluluk muafiyet reçetesinin ertelenmesi

Tumblr'da mevcut sözleşmeyi veya oylama ilişkisini en üst düzeye çıkarmak için mevcut beyanı kabul etmek ve kabul etmek; à varsayılan oy beyanı sera tanım reçetesi.

En fazla, vous exonérez, dans toute la mesure par la loi, Tumblr, sesli çalışanlar, temsilciler, danışmanlar, direktörler, eylemciler, tüm çalışanlar veya tüm kontroller veya dolaylı yönlendirmeler Tumblr, iş arama veya yönlendirme konusunda kontrol sağlama Tumblr ile dolaylı kontrol (les « Affiliées de Tumblr ») tüm sorumluluk, yükümlülük, iade, talep et/ou de tout dommage (réel ve direct) de toute nature, connu et inconnu (y compris, sans toutefois ) 'y limiter, les réclamaations pour Reason de Négligence), découlant de ce qui suit ou y étant lié :

Kullanıcılarla ilgili davalar, diğer tüm Kullanıcıları ve diğer Kullanıcıları içerir.

Genel katmanlar (Tumblr'da veya Tumblr'da bulunan diğer kişiler veya varlıklar), siteler ve katmanlardaki hizmetlerden oluşur.

Tüm kullanım veya girişimlerle ilgili davalar, rekabete veya birliklere karşı oy kullanabileceğiniz bir girişimdir.

Akrabalarla ilgili beyanlar, ortakların tüm iletişiminde otomatik olarak erişilmez. Yetkili olmayan iletişim iletişimlerini veya içerik içeriğini değiştirme. Açık bir şekilde, akraba beyanlarını oy pusulasının kimlik bilgilerinin güvenliğini sağlamak için kavrayabilecek en kesin şey budur.

Akraba beyanları, Tumblr et quel qu'en soit le lieu (" Rencontres ") dahil, sınırlandırıcı olmayan, düzenlemeye yardımcı eylemleri veya otilisate de dahil olmak üzere Tumblr'da bulunan bir kişidir., Participe à des Rencontres veya est impliqué d'une quelconque manière. Tumblr, ifade ve yazıya aykırı olduğunu belirtiyor, Tumblr bu işin façon quelque façon quelque Rencontres'i ne sponsor etti, ne denetledi, ne de kontrol etti.

Si vous résidez en Californie, vous renoncez au bénéfice de l'article 1542 du Code civil de l'État de Californie, qui prévoit : « Genel bir muafiyet, alacaklının kendi lehine var olduğunu bilmediği veya şüphelenmediği iddiaları kapsamaz kendisi tarafından biliniyorsa, borçluyla olan anlaşmasını maddi olarak etkilemiş olması gereken, ibranın yerine getirilmesi sırasında. » (« Gönüllü sorumluluktan muafiyet, ne s'étend pas aux réclamations, dont le créancier n'a pas connaissance ou dont il ne sauceçonne pas l'existence en sa faveur au où il accorde cette exonébilération de responsques', il les avait connues cela aurait substantiellement tesirli son anlaşma vec le débiteur »).

15. Sorumluluk sınırlaması

DANCE TOUTE LA MESURE OTORISÉE PAR LA LÉGISLATION UYGULANABİLİR, TUMBLR VE LES BAĞLILIKLARI DE TUMBLR NE SAURAIENT ÊTRE TENUES SORUMLULUKLARI DE : (A) TOUT DOMMAGE DOLAYLI, OLAY, À CARIFITUE QUNACUTE QUNACUTE QUNACUTE QUNACUTE CUE CARIFUTE QUNACUNACUTE QUNACUTE; (B) TOUTE PERTE DE PROFITS, DE REVENUS, DE DONNÉES, D'UTILISATION, DE CLIENTÈLE ​​​​OU TOUTE AUTRE PERTE INMENTIBLE ; (C) TOUS DOMMAGES RELATIFS À OY ERİŞİMİ, À OY KULLANIMI DES SERVICES OU À L'INCAPACITÉ D'Y ACCÉDER OU DE LES UTILISER ; (D) TOUS DOMMAGES RELATIFS À UN QUELCONQUE COMPORTEMENT OU CONTENU DE TOUT TIERS OU DE TOUT UTILISATEUR UTILISANT LES SERVICES, Y COMPRIS, SANS S'Y LIMITER, TOUT COMPORTEMENT OU CONTENU DIFFAMATOIRE, ILLENS ET/OU (E) TOUS DOMMAGES LIÉS DE QUELQUE MANİÈRE QUE CE SOIT À UN CONTENU. SORUMLULUKLARIN SINIRLANDIRILMASI UYGULAMASI TUTES LES RÉCLAMATIONS, QU'ELLES SOIENT FONDÉES SUR UNE GARANTIE, UN CONTRAT, UN ACTE DÉLICTUEL OU TOUTE AUTRE THÉORIE THÉORIE JURIDIQUE, TEL DOMMAGE ET, EN PRUES LAPARQUE, LORSATION VARSAYILAN.

Dans Toute la Mesure Autorisée Par la lésiSlation Uygulanabilir, la Ansportilité Totale de Tumblr et des Affiliées Tumblr, Pour Toute Réclamation Formulée En Vertu Du Préclamation Formulée En Vertu Duous Not Acésent Contat, y complis belgesel USD 100.00) le monten que nous asiliser le su su su su e pous le so ü HİZMETLERLE İLGİLİ İLGİLER.

16. İstisnalar garantiler ve sorumlulukların sınırlandırılması

Bazı yasal düzenlemeler, belirli yasaların muaf tutulmasını veya sorumlulukların muaf tutulmasını/sınırlanmasını garanti etmez ve Bölüm 13 ila 15'teki sınırlamaları sıralar ve bu sınırlamalar size uygulanamaz.

17. Direnme

Taraflar, şu anki Kontrat'ı tüm anlarda, bir bildirimin etkili olduğu bir kişinin adresine gönderir. Tumblr, Hizmetlerin tümünü veya taraflarını kullanarak yanıt verebilir veya erişim oylarını askıya alabilir veya oy kullanabilirsiniz. que ce soit 'y' y limit içerir, sans consiy une des une des du an du an Sözleşme. Özellikle, Tumblr, yarışmaları derhal durdurabilir veya askıya alabilir, yazar tarafından tekrarlanan ihlallere işaret edebilir.

Hizmet Erişimi veya Hizmet kullanımı kısıtlaması durumunda, sınırlayıcı olmadan, Hizmet Compte sur un Hizmetin askıya alınması durumunda, Kullanıcı Denetim Hizmeti veya Erişim Sisteminden yararlanabilirsiniz ve à tout Contenu cessera ivedilik. Doğanın varoluş nedeni olan mevcut Kontrat koşullarının tümü, en canlı yaşamda hayatta kalmaya yöneliktir, sınırlayıcı olmaksızın, mülkiyete bağlı akraba düzenlemeleri, garanti kapsamına alınmayanlar. Hizmet erişimlerinin veya kullanımlarının kararlılığı, yükümlülüklerin ortadan kaldırılmasından kaynaklanan yükümlülüklerin, cep telefonlarının kaynağının veya sınırlı sorumluluk sorumluluğunun, tüm ülke çapındaki tüm güvenlik açıklarından kaçınılmasından kaynaklanmamasına neden olur. Avrupa Ekonomik Alanı'nda ikamet eden bir kullanıcı, gizlilik politikasında en küçük kayıplara neden olur.

18. Uygulanabilir ve yargı yeri seçimi

Tumblr ve Tumblr, tüm dava açma veya tüm dava açma veya mevcut Sözleşme veya Hizmetlerin mevcut Bölüm veya sözleşmeye uygun hale getirilmesi için tüm özgeçmiş özgeçmişini kabul eder. et Tuum Avant d'engager des procédures formelles de règlement des litiges, nous vous teşvikler fortement à nous contacter to to uver une solution.

Uygulanabilir ve yetkili yargı yetkisi:

Mevcut Kontrat, New York Devleti'nin tüm çevrelerinde, New York Devleti'nde ikamet eden New York Devleti'nin tümünün nasıl sonuçlandığını ve yürütüldüğünü anlatıyor., lois ile çatışma değil. New York, New York Eyaleti (New York Eyaleti) les partilerinde tek yargı yetkisi veya federal yargı yeri olarak Tumblr'daki bir sözleşmeden kaçındığınızı kabul ettiğinizi veya dava ettiğinizi kabul edersiniz. en uygun açıklama. New York comté'deki (New York Eyaleti, Eyalet-Ünis) yetki personelinin yetkinliğini kabul ederseniz, dava açma veya dava açma düzeni için.

(a) Birleşik Devletler Federal Devleti, Devleti veya yerel teşkilatının bir teşkilatı veya teşkilatıysanız, (b) Hizmetlerden resmi makamların tatbikat kadrosunda yararlanırsanız, ve (c) daha önce ne yaparsanız yapın Yargı yetkisi mevcut Bölümdeki maddeleri kabul edebilir, ayrıca Bölüm ne s'aplique pas à vous. Mevcut Kontrat ve tüm eylemler, Amerika Birleşik Devletleri-Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Kontrat rejimi ile ilgili olabilir, engelsiz tüm kısıtlamalar, lois et'in geçerli varsayılanı, varsayılan fédédé défaut, parable fédédé défaut, par les lois de l New York Eyaleti, geçerli olan seçim dışında tutulmuştur.

19. dalgıçlar

Şu anki Karşıtlık, geçici bir günün tempolu olduğu tel que mi, Tumblr'ın şu anki nesneyle ilgili olarak geçen anlaşmanın bütünselliğini oluşturuyor. Mevcut Kontrat, önceki anlaşmaları veya sözleşmeleri veya eşlik edenleri, yazıları veya yazıları, mevcut nesnelerle ilgili ilişkileri değiştirin ve taraflarla bütünleşmeyi ve uyum sağlamayı oluşturur. Varsayılan olarak, bir veya başka bir partiye, d'egzersiz, çoğu zaman, tüm mevcutlar, ne sera pas olarak kabul edilir, bir egzersizden vazgeçmek ister misiniz? Şu anki bir koşula bağlı olarak, şu anki Sözleşmeyi, transferi veya lisansı devredemezsiniz. Tumblr, şu anki Sözleşmeyi tüm veya partide, tüm an ve oylama onayı olmaksızın kabul eder. Yetki, iş ortaklığı, ortak girişim veya ortak girişim ilişkisi, mevcut sözleşmeye ek bir ücret ödemez ve Tumblr yargı yetkisine sahip olmak için kullanamazsınız. Tumblr'a gönderilecek bildirimi, şu anki durumunuza göre isteyin veya izin verin. Hukuk Departmanı'nın (Hukuk Departmanı) dikkatine, kuryenin tavsiye ettiği veya öncelikli ve affranchi olduğu 24 saat

20. États-Unis Hors des Utilisateurs durumlarına ilişkin belirli düzenlemeler

Tumblr, dünyanın dört bir yanındaki ürünleri ve hizmetleri dört katına çıkarır ve ortak bir dünya topluluğunun üyelerine izin verir ve tutkulu konuları ele alır. Tumblr'ın tüm sunucuları ve etkinlikleri, Birleşik Devletler'deki konumlardır ve Tumblr'ın politikaları ve prosedürleri, Birleşik Devletler'in mevzuatına dayanır. À bu titre, les dispositions'appliquent spécifiquement aux Utilisateurs situés or des États-Unis: (1) vous reconnaissez and kabul que nous transfers, stockions and trations vos information, y compris, sans 'limiters' s' Utilisateur and toute information personel, aux États-Unis et/ou dans d'autres, Hizmetleri ve mevcut Sözleşmeyi yürütenleri dört kez öder; ve (2) Hizmetlerden yararlanırsanız, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ambargolar için para ödersiniz veya belirli ressortissants listesindeki aygıtları kullanırsanız ("Özel Olarak Belirlenmiş Vatandaşlar"), Étatablie du dsortis departements of Étatablie du dsortis'i ziyaret edebilirsiniz. Finansman işlemlerinin etkili olması ve Hizmetlerden yararlanan ticari faaliyetlerde bulunma veya aracılık etme (örneğin, Thèmes Premium şirketi).

Yetki sahibi ihlal bildiriminin adresi

21. Politique DMCA en matière de droit d'auteur

Tumblr, Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası'na (« DMCA ») uygun Hizmetlerin telif hakkı ihlali matiyeri materé la politique'i benimsemiştir. Tumblr'ın tasarım ihlali bildirimlerinden sorumlu bir temsilcinin adresini kontrol edebilirsiniz (" Ajan ön koşulu "). Bir bildirimi, DMCA'yı vertu de la loi de auteur d'auteur ihlal bildirimi DMCA formülünden yararlanarak adresleyebilirsiniz.

Suçluların ihlaline ilişkin işaretçiler :

İçerik durumlarını veya erişilebilirliklerini, Hizmetlerde veya yetkili yazarların sahip olduğu potansiyel arabuluculuk durumlarıyla ilgili olarak, Agent Désigné'deki yetkili yazar ihlal bildirimi adresine göndermeyi düşünüyorsanız, kesin adres ci-dessous, içerik dosyaları ilgili bilgiler :

Verilerin veya içeriğin tanımlanması, ihlallerin nesnesi olamaz.

Tumblr'ın geçmişe dönük ve varoluşu doğrulayıcı bir ölçüye sahip olması için ayrıntıların yeterliliği, yerelleştirmenin endikasyonlarından biri olan, yerelleştirmenin endikasyonlarından biri olan portre içeriğinin kimliği.

Partie notifiante (la « Partie Notifiante »), notament son name, son adres posta, son adres telefon numarası ve son adres e-posta.

Bir beyanat, Bilgi Sahibi Olmak ve Yazarın Son Temsilcisi veya Sahibi olmak üzere otomatik olarak yayınlanmayan içeriğin kötüye kullanımından dolayı bildirimde bulunan Parti Notifiante'ye ilişkindir.

Bir beyan (kesinliği cezai yaptırımların sahibini ifşa etmeyin) bildirimde bulunan dört yıllık bilgilerin tam olarak doğru olduğunu ve Taraf Bildiriminin otomatik olarak ağır bir auteur unvanına sahip olduğunu gösterir.

Bir imza fiziği veya elektronik bir kişi otorisesi, her şeyin kurbanı olan yazarların yazar unvanına sahip bir isimdir.

Yazar yazar ihlali bildiriminde dört yıl boyunca bilgi notunun, yazar yazar kuruluşunun tüm içeriğini yayınlayan Kullanıcı'ya iletildiğini unutmayın. DMCA tarafından onaylanan bir bildirim paketindeki içeriğin sona ermesinden sonra, Tumblr'da içerikten sorumlu içerikten anında haberdar olun; Dans kesinlikle cas, Tumblr, yazarın yazar tarafından tekrarlanan suçlarını tekrarlayan Kullanıcılardan Yararlanma Yarışması'na ve Tumblr'ın 'Kullanıcı ihlali' tezinin ya da yazar yazarlarının ön raporuna göre, suçları saklıyor.

Bir DMCA yarışma bildirimi gönder :

Bir bildirim nesnesi olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız

Adresler, Tumblr'ı eklediğiniz veya Tumblr'ı erişimleri kapatamadığınız şekilde gösteren sayfanın tam URL adresidir.

İsim, posta adresi, telefon numarası ve e-posta adresi seçin.

Federal Bölge Mahkemesinin (bölge federal yargı yetkisi) ikamet bölge yargı yetkisine (veya New York belediyesinde, New York Eyaleti'nde bulunan bölge yargı yeri) ilişkin yetkinliğinize ilişkin belirsiz bir beyanat ( États-Unis), ve États-Unis) adresleri, États-Unis'in en büyük adresleridir) ve DMCA'nın menşei veya son temsilcisinin bildiriminde bulunan personelin alıcı değeri anlamını kabul etmeniz gerekir.

Suivante beyanı: « Hatayı veya şüpheyi ortadan kaldıran içeriği tamamen ortadan kaldıran veya ortadan kaldıran en büyük zulüm cezaları olan zulüm cezası devre dışı bırakın. »

Seçmen imzası.

Onaylanan yarışma bildiriminin kabulü, Tumblr'da Taraf Bildiriminin orijinal DMCA'ya bildirimde bulunmasıyla ilgili aktarımdır. Menşe Bildirimi Tarafı (veya temsil eden yazar tarafından yazılan başlık), sözleşme içeriğiyle ilgili olarak adaletle ilgili bir eylemde bulunmaktan kaçınmak için bazı muhbirleri (10) yönetir. Tumblr, birkaç (10) gün boyunca bilgi bulamazsa, Hizmetlerin içeriğini yeniden birleştirir.

Temsilci Tasarımı

Yazara ait ihlal bildirimi formülü : https://www.tumblr.com/dmca

22. Bilgiler aux logiciels libres ile ilgili

Kod kaynağında mantıksal kullanımla ilgili bilgiler, uygun sayfalarda mevcut olanların dışındadır:

Önceki versiyonlara karşı haciz

Önceki sürümler, GitHub'da kullanılabilen Genel Kullanım Koşulları'dır. Bir günlük karşılaştırma yapmak için bir danışmana danışabilir ve partilere katılabilirsiniz.

Yorum yapın