1xbet

Korsan Altın Çağı

Korsan Altın Çağı

Pirate Golden Age oyunu, tarihi bir karşılığı olan İspanyol-Amerikan korsanların tasvirini konu alıyor. Oyun 5×3 makara sistemi üzerinde hareket etmektedir. Ayrıca bu korsanlar kafatası yaban taşı ile birleştirilerek ekstra kazanç yaratılmasına kapı aralanıyor.

1xbet

Oyun, ünlü ücretsiz döndürme bonus turlarını içerir. Ancak bu tura girebilmek için en az 3 bonus taşının aynı anda kombinasyona dahil edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz döndürme turu sırasında, makaraya gizli paralar dahil edilerek eşleşen bir sembolün keşfedilmesi mümkün olur. Ancak bunun için önce karşılık gelen jetonları toplaması ve alt dönüşlerde ücretsiz dönüş turu sırasında makaraya dahil olması gerekir.

Pirate Golden Age Slot Oyunu İyi Ödüyor mu?

Pirate Golden Age slot oyunu iyi para ödüyor mu? Gizemli madeni paralardan birkaçına sahipseniz, size iyi haberlerimiz var! Çünkü bu coinleri elde ettikten sonra çok daha yüksek kazançların kilidini açacaksınız. Sahip olduğunuz her jetonun çarpan katsayısı üzerinde bir etkisi olacaktır. 5 gizemli madeni paradan oluşan her koleksiyon size 1, 2 veya 3 ekstra dönüş şansı verir. 3.000x çarpanı ile büyük ödüle ulaşmanın tek koşulu ve anahtarı budur.

Pirate Golden Age Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Pirate Golden Age slot oyunu nasıl oynanır? Slotların içeriğinde anlaşılması zor bir şey yok. Çünkü tek yapmanız gereken günün sonunda slot makinesini tetiklemek. Ve madeni para satın almak için. Ancak, otomatik bahisler işinizi kolaylaştırabilir, böylece ücretsiz döndürme turuna geçebilirsiniz. Böylece uzun süre ekran başında oturmanıza gerek kalmadan makinenin kazançlarını otomatik olarak takip edebilirsiniz.

1xbet

Yorum yapın