Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir V Kaydedici V6.5.1 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) 2023

Ana Sayfa uygulamanınVideo Oynatıcılar – Video Kaydedici

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir V Kaydedici v6.5.1 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) 2022

V Recorder, videoya hayat vermenize yardımcı olacak araçlarla cihazınızın ekranının videosunu hassas bir şekilde kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Videoyu ne zaman kaydedeceğinize kendiniz karar verebilir ve kayıt sırasında ekranda ne olduğunu not edebilirsiniz.

V Recorder, videoya hayat vermenize yardımcı olacak araçlarla cihazınızın ekranının videosunu tam olarak kaydetmenizi sağlayan bir uygulamadır. Videoyu ne zaman kaydedeceğinize kendiniz karar verebilecek ve kayıt sırasında ekranda ne olduğunu not edebileceksiniz. Aynı zamanda, her kullanıcı yüksek kaliteli video düzenleme ve video dışa aktarma bulabilir. Yani bu, göz ardı etmemeniz gereken bir araçtır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

EKRANDA İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR ÖĞEYİ DÖNDÜRÜN

Akıllı telefon kullanımı sırasında önemli faktör kaydı, kullanıcılar için yeni bir şey değildir ve V Recorder birçok nedenden dolayı değerli bir araç olacaktır. Özellikle kullanıcılar, uygulamanın video kayıt özelliğine kolayca erişebiliyor ve bunu ihtiyaçlarına göre ayarlayabiliyor. Aynı zamanda, kaydettiğiniz prodüksiyonlar, uygulamada yerleşik olan düzenleme sayesinde son derece yüksek kalitededir.

KULLANICILAR İÇİN VERİMLİ UYGULAMA KULLANIMI KOLAY

V Recorder'ı başarıyla yükledikten sonra, bu uygulamanın yapabileceklerinden en iyi şekilde yararlanmak için yalnızca bir izni hesaba katmanız gerekir. Ekranda kayan bir simge görünecek ve ona dokunduğunuzda bazı özellikler görünecektir. Yani video kayıt işlemine dokunduğunuz sürece, uygulamanın geri sayımından birkaç saniye sonra kayıt başlayacak. Ayrıca kayıt işlemi sırasında videoyu durdurmayı, devam ettirmeyi veya tamamen durdurmayı da dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

VİDEOLARINIZ İÇİN NET ÇİZİMLER

V Recorder'da kullanıcılar ayrıca sevecekleri iki özellik bulacaklar: fırça ve yüz kamerası. Fırçanın özelliği, ekranda istediğiniz herhangi bir şeyi işaretleyebilmeniz veya çizebilmenizdir. Bu özellik genellikle bir uygulamanın nasıl çalıştığını veya kullanıldığını açıklamak için kullanılır. Aynı zamanda yüz kamerası özelliği, yüzünüzün daha fazlasını kaydetmenize yardımcı olur ve bu videoyu kaydedenin siz olduğunuzu doğrulamak için birçok alanda yaygın olarak kullanılır.

VİDEOLARI İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE DÜZENLEYİN

Tüm ekran kayıt videolarınıza sahip olduğunuzda, bunları paylaşmak iyi bir şey değildir, ancak V Recorder'ın bunları düzenlemenize yardımcı olmasına izin verin. Spesifik olarak, bu uygulama, uygulamaya yeni renkler ve çıkartmalar getirmek için bölme veya kırpma gibi temel düzenleme özellikleriyle bir video düzenleme uygulamasını entegre eder. Elbette, videolarınıza müzik ekleme ve onları izleyiciler için daha çekici hale getirme yeteneğini de göz ardı edemezsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

VİDEOYU ÇOKLU FORMATLARA DÖNÜŞTÜRÜN VE SES KAYDINI DESTEKLEYİN

Yalnızca birkaç dokunuşla kendiniz bir gif oluşturabildiğinizde veya az önce düzenlediğiniz çalışmayı gif olarak kullanabildiğinizde yararlı bir dönüştürme özelliği bulabilirsiniz. Bu, beraberinde gelen değerli bir özelliktir ve çok sayıda uygulama aramanız gerekmediğinde uygulamayı yararlı bir araç haline getirir. Aynı zamanda uygulamayı kullanırken ilginç olan bir nokta da cihazın içindeki sesi tamamen mikrofon üzerinden hızlıca kaydedebiliyor olmanız.

YÜKSEK KALİTELİ İHRACAT VİDEOSU

Yukarıdaki tüm düzenlemelerden sonra, kaliteli bir videonuz olacak ve onu çeşitli formatlarda ve kare hızlarında dışa aktaracaksınız. Bu faktör ayarlarda tamamen özelleştirilebilir ve video kalitesi kullandığınız hesaba bağlı olarak 1080 veya 2K'ya kadar çıkabilir. Yani gerçekten de rahatlıkla kullanabilir ve sahip olduğu kaliteden endişe duymadan farklı sosyal ağ platformlarında paylaşabilirsiniz.

Video Kaydediciyi İndirin

Artık Video Kaydediciyi ücretsiz indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

VCUT Profesyonel

Video Gösterisi Hafif

#11.#

TapSlide

MagiCut

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

filigran

vurmak. lite lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

hayvanat bahçesi restoranı

garip dünya

Çağrı Ekranı

Hikayeler

Poppy Playtime Bölüm 2

Mconnect Oynatıcı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın