1xbet

İndir Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme V5.5.33 APK (Kilitsiz Pro) 2023

Ana Sayfa AraçlarUygulama – Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme

1xbet

İndir Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme v5.5.33 APK (Kilitsiz Pro) 2022

Şu anda birçok kullanıcı devam ederken sıklıkla veri kaybıyla karşılaşıyor. Kullanıcıların tüm bilgileri geri yüklemelerine yardımcı olmak için, kullanıcıların kullanması için harika işlevlerle Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme başlatıldı. Bu H

Şu anda birçok kullanıcı devam ederken sıklıkla veri kaybıyla karşılaşıyor. Kullanıcıların tüm bilgileri geri yüklemelerine yardımcı olmak için, kullanıcıların kullanması için harika işlevlerle Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme başlatıldı. Bu, her türlü farklı veriyi geri yükleyen ve yedekleyen 2'si 1 arada bir uygulamadır. Bunları bir bulut hizmetine yedeklemek, telefonunuzu kaybetmeye veya çökmeye karşı korur.

UYGULAMA YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEMEYİ DESTEKLER

Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme adından bu uygulamanın ana özelliklerini gösterir. Bu kadar kullanışlı bir uygulamaya sahip olmak kullanıcılara birçok önemli fayda sağlamaktadır. Bu uygulama, çalışırken genellikle veri kaydetmeyi veya veri kaybetmeyi unutanlar için bir kurtarıcıdır. Bu uygulamada, kullanıcılar verileri hızlı bir şekilde geri yükleyebilir ve yedekleyebilir ve her tür cihazla son derece uyumludur.

1xbet

GÜVENLİ DOSYA DEPOLAMA

Güvenlik – verimlilik, kullanıcıların kullanması için Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme'nin en önemli iki faktörüdür. Aslında, birçok kişi yedeklemeyi birden fazla cihazda kullanmayı tercih eder. Kullanıcılar bu uygulamayı kullandığında tüm dosya depolama işlemleri son derece güvenlidir. Başka bir deyişle, klasörleri yüklemenize yardımcı olan bir araç gibidir. Zip dosyalarında bulunan verileri yedekleyebilir ve telefonda açabilirsiniz.

BİRDEN FAZLA CİHAZDA YEDEKLEME

Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme'yi kullanmadan önce, kullanıcıların Tüm Yedekleme ve Geri Yükleme'yi kullanmadan önce yapması gereken en önemli şey, varsayılan yedekleme klasörlerinin harici SD kartınızda olduğundan emin olmaktır. Ancak uygulama yalnızca daha önce yedeklediğiniz verileri yedekler ve geri yükler ve silinen veri türlerini tanımaz. Yedekleme başarılı olduktan sonra, kullanıcılar farklı cihazlar arasında geçiş yapabilir veya geçiş yapabilir. Ek olarak, kullanıcılar yedekleme listesinden öğeleri seçerek de seçebilirler. Silmek ve yedeklemek için, bunu yapmak için basıp basılı tutmanız yeterlidir.

ÇOK ÇEŞİTLİ VERİ İLE YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEME

Gerçekten de, en güvenilir dosya yedekleme ve kurtarma uygulamalarından biridir. Kullanıcılar, mesajlar, müzik, videolar, dosyalar ve her zaman tehlikede olan diğer bazı kişisel veriler gibi birçok farklı şeye yedeklenecektir. Uygulama, kullanıcıları buluta, dropbox'a veya Google Drive'a yükleyerek birçok yedekleme biçiminde destekler. Kullanıcılar için her şey hızlı ve kompakt bir şekilde gerçekleşir.

1xbet

OTOMATİK YEDEKLEME PROGRAMI

Kullanıcılar, daha fazla zaman kazanmak için diğer yedekleme zamanlarını kolaylaştırmak için belirli bir program planlayarak otomatik yedekleme özelliğini kullanmalıdır. Bu işlev, önceden planladığınız programa göre verileri otomatik olarak yedekleyecektir. Veya gerektiğinde otomatik olarak yedeklenmesi için planlanmış bir zaman da seçebilirsiniz. Bu özellik için, kullanıcılar aşağıdan kopyanın saklanacağı alanı seçebilir ve yedekleme tamamlandığında bildirimi açıp kapatabilir.

Yukarıda belirtilen özellikler, uygulamanın kullanıcılara sağladığı faydaları açıkça ortaya koymaktadır. Bu uygulamayı kullanmak, tüm kayıp verileri yedeklemeniz ve geri yüklemeniz için son derece kullanışlı ve kullanışlıdır.

ANA ÖZELLİKLER:

Uygulama, verileri hızlı bir şekilde geri yüklemeye ve yedeklemeye yardımcı olur ve tüm cihazlarla uyumludur ve kullanıcıların her şeyi kaydetmesine olanak tanır. Yedekleme ve geri yükleme işlemi hızlıdır ve cihazlar için yerden tasarruf sağlar. Ayrıca, kullanıcıların çeşitli dosya türlerini yedeklemesine olanak tanır. Güvenlik için bulut hizmetlerine yedekleme dosyaları yükleyerek verileri depolayın: Kullanıcıların telefonlarında açabilecekleri zip dosyaları içerir. Tüm yedeklemeleri Android sürümleriyle biçimlendirin, böylece sürüm ne olursa olsun tüm veriler bir cihazdan diğerine kolayca aktarılabilir. Google Drive, Dropbox ve OneDrive ve diğerleri gibi çeşitli araçlarla otomatik yükleme modlarında yedekleme seçeneği.

Tüm Yedekleme ve Geri Yüklemeyi İndirin

Artık Tüm Yedekleme ve Geri Yüklemeyi ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

#11.#

filigran

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

StrikeFortressBox

Kamera360

Romantik Kader

doruğa ulaşmak

Sihirli Video Oluşturucu

video sıkıştırıcı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın