Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Terramorphers V1.4.11 MOD APK (Mega Menü) 2023

Ana Sayfa oyunlarStrateji Oyunları – Terramorphers

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Terramorphers v1.4.11 MOD APK (Mega Menü) 2022

Terramorphers, çekici bir RPG stiliyle birleştirilmiş bir taktik tür oyunu olacak. Nihai galibi bulmak için farklı oyun modlarıyla birçok taktiksel savaş sunulur.

Her Zaman Macerada 3 Yıldız Sonsuz AP Sonsuz MP Fiziksel Hasar x1 – x100 Büyü Hasarı x1 – x100 Kritik x1 – x100 Sonsuz Menzil Maks. Çağırma x1 – x100 Direnç x1 – x100 Tüm Özellikler Artışı x1 – x25

Terramorphers, oyuncularına pek çok yeni ve heyecan verici şey getirebilen bir oyundur. Stratejik yeteneklerinizi geliştirmek için strateji oyunlarına katılmayı seviyorsanız, bu kaçırılmaması gereken bir oyundur. Bu oyuna gelen oyuncular, savaşabilmek ve ordularına zafer getirebilmek için birçok farklı oyun moduna katılabilecekler.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

BİRÇOK FARKLI OYUN MODU

Üreticiler, bir strateji oyunu, oynanış ve oyun modlarının temel özellikler olacağını akılda tutmalıdır. Bu nedenle Terramorfers bu resmi versiyona gelebilmek için birçok farklı deneme ile çalışılmıştır. O sırada açılacak bir arenada farklı taktik savaşlara katılacaksınız ve göreviniz ordunuza uygun dövüş stilleri bulmak olacak.

Ayrıca oluşturulan birçok farklı oyun modu, bir strateji oyununa sahip olmak için büyük bir avantaj olacaktır. İlki, deneyimlemeniz için açık olan üç farklı harita alanıyla Macera modudur. Challenge ile zafere ulaşmak için diğer 20 savaşçıyla birlikte kazanmanız gerekecek. Veya Tower of Power, liderlik tablosunun zirvesinde olma hissinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ve kazanan ile kaybedenin belirleneceği PvP arenası.

KENDİ OYNAMA YOLUNU OLUŞTURUR

Taktik olarak tasarlanmış bir oyunda oyuncuların yapabileceği en iyi şey kendilerini ifade etmektir. Diğer oyun türlerinde, oyuncuların zafere ulaşmak için yalnızca birkaç seçeneği olacaktır. Ancak bu oyun türünde stratejinizin kimsenin yenemeyeceği kadar özel olduğunu gösterdiğinizde sonunda kazanan siz olacaksınız.

Ayrıca Terramorphers, oyuncularının taktiksel yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak oldukça iyi özelliklere sahiptir. Oyun, oyuncularına tarzınıza uyacak şekilde uygulayabileceğiniz yüzden fazla farklı beceri verecektir. Ancak ordunuzun gücünü artırmak için uygulayabileceğiniz birçok benzersiz ekipman türü vardır.

ANA ÖZELLİKLER

– Son derece çekici akıl savaşları getiren taktik türün sistemine göre oluşturulmuş bir oyunda yer alın. – Birçok farklı oyun modu, oyuncuların kendilerine en uygun stili seçmeleri için kesinlikle bir avantaj olacaktır. – Oyuncuların çok fark yaratması için silahlardan çeşitli becerilere kadar pek çok destek aracıyla. – Oyundaki karakter sistemi sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir; Evcil hayvanların kilidini açmak ve onları yükseltmek güçlerini artıracaktır. – Grafikler, keskin karakter görüntüleri ve oyun haritaları ile heyecan verici ve güzel bir çizgi film tarzında tasarlanmıştır.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Terramorphers'ı indirin

Artık Terramorphers'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

#11.#

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

FB Messenger için Otomatik Yanıtlayıcı

Boşta Çiftçi Kralı

fantezi baskını

İleri Sür

VivaVideo Pro

PUBG Mobil Hile

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın