Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir My City: Arkadaşımın Evi V2.0.1 APK + MOD (Kilitsiz Tam Sürüm) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – My City Arkadaşımın Evi

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir My City: Arkadaşımın Evi v2.0.1 APK + MOD (Kilitsiz Tam Sürüm) 2022

My City: My Friend's House'a Hoş Geldiniz – bu eğitim kategorisinde yer alan bir oyundur. Kendiniz için birçok ilginç hikaye yaratma fırsatına sahip olmak istiyorsanız, bu oyuna gelin. Oyuncular heyecan verici maceralar yaşayabilir ve özellikle

My City: My Friend's House'a Hoş Geldiniz – bu, eğitim kategorisinde listelenen bir oyundur. Kendiniz için birçok ilginç hikaye yaratma fırsatına sahip olmak istiyorsanız, bu oyuna gelin. Oyuncular heyecan verici maceralar yaşayabilir ve özellikle birçok eğlenceli mücadele sizi bekliyor. Bu oyunda her gün onlarca yeni karakter yenileniyor. Birçok gizemli alan ve birçok ilginç nesne keşfetmenizi ve bulmanızı bekliyor. Özel hikayenizi bizimle oluşturun.

ÇOCUKLARLA YARATICI OYUN HOŞGELDİNİZ

Son derece eğitici bir oyun olduğu için milyonlarca küçük çocuğa ve birçok ebeveyne ulaşmıştır. Çocuklar bu oyuna katıldıklarında kendi yaratıcılıklarını keşfetmekte özgür olacaklar. Eğitici ve eğlenceli yapısı sayesinde bu oyun her yaştan çoğu çocuk için uygundur. Ayrıca 3 yaşında bir çocukla oynamak çok kolay ve farklı yaştaki çocukları aynı anda eğlendirecek kadar eğlenceli.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

EN İYİ HEDEFLERLE ETKİLEŞİM

My City: My Friend's House'daki her hikaye minyatür bir gerçek hayat gibidir. Ya da basitçe söylemek gerekirse, gerekli etkileşimler de dahil olmak üzere her şeye sahip bir oyuncak bebek evi gibidir. Bu oyundaki olaylar için oyuncu, gördüğünüz nesnelerin çoğuna dokunabilir ve onlarla etkileşim kurabilir. Yarattığımız tüm karakterler, her biri kendi kişiliğine ve karakterine sahip benzersiz bir renge sahiptir. Bu oyundaki her bir nesneyi birlikte keşfedin ve onlarla etkileşime geçin, ardından siz de kendi hikayenizi yaratacaksınız.

ARKADAŞLARIN KEŞFEDİLECEĞİ 8 ÖZEL YER

My City olarak bilinen: Arkadaşımın Evi popüler bir çocuk oyunudur. Küçüklere her zaman şimdiye kadarki en iyi deneyimi yaşatır. Bu oyunda keşfetmeniz için toplam 8 farklı konum var. Her mekan kendi yarattığı farklı bir hikayeyi beraberinde getirecek ve siz de özel hikayelerle insan rolünü oynayacaksınız. Kötü şeyler olmasını istemiyorsanız bebek odasını ve bebek odasını düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Sadece bu da değil, kendi komik ve anlamlı aşk hikayelerinizi de oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sinemada güzel filmler izleyebilirsiniz. Oyuncular yemek yerken patlamış mısır gibi atıştırmalıklar hazırlayabilir ve film izlerken arkadaşlarına güvenebilirler. Bununla da kalmayıp elektronik odasında sevimli arkadaşlarınızla oyun oynayabilirsiniz. Sizin için pek çok ilgi çekici alan ve birçok seçeneğin olduğu havuzda veya bahçede birlikte harika bir parti verelim.

20 OYUN KARAKTERİ

Seçenekleri değiştirebilir, katılan karakterleri tek dokunuşla değiştirebilirsiniz. Pek çok ilginç hikaye, deneyimlemeniz için sizi bekliyor ve hepsinden iyisi bu oyun yaklaşık 20 karaktere sahip. Göreviniz bu karakterleri farklı alanlara götürmek ve birçok ilginç işi kendiniz deneyimlemektir. Birçok karakterden birçok farklı görevi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, oyuncular sıradan Karavan arkadaş ailesini ziyaret edebilir. Hafif bir akşam yemeği için onlara katılabilir ve "çocuklarının" şarkıcı olarak performanslarını dinleyebilirsiniz.

YOLUNUZU OYNAYIN

My City: My Friend's House'da süre sınırlaması yoktur ve bu oyunla istediğinizi yapabilirsiniz. Sadece bu da değil, hikaye sınırı tamamen sonsuzdur ve onu hayal gücünüze göre tasarlayabilirsiniz. Eğlenceli ve hafif bir oyun size unutulmaz anlar yaşatacak ve bu oyuna geldiğinizde kendiniz olup yolunuza devam edeceksiniz. Ayrıca bu oyun son derece eğlenceli, sizi strese sokmayacak ve yeteneklerinizi özgürce test edebilirsiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÇOCUKLAR İÇİN GÜVENLİ OYUN

Bu, küçükler için güvenli bir oyundur ve herkes için geniş bir yaratıcı alan sağlayacaktır. Çocuklar bu oyunu öğrendiklerinde hayallerindeki mesleği yapmaya, model olmaya ya da saygın bir doktor olmaya her şekilde çalışacaklar. İnsanlar bunun çok eğitici bir oyun olduğunu bilirler ve az bir miktar para karşılığında iyi bir eğitici araç satın alabilirsiniz. Bu oyun hakkında, 3. taraf reklamları veya IAP tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.

My City: My Friend's House'a birlikte katıldığınızda, oyunda geçen hikayeleri birbirine bağlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, insanlar nasıl çalıştıkları veya nasıl oynadıkları hakkındaki hikayelerini paylaşmak için bir araya gelebilirler. Sadece bir indirme ile, bu oyunda birçok ilginç mini oyunu deneyimleyebilirsiniz – seçenekler arasında sizin tarafınızdan yaratılan birçok ilginç hikaye, daha özel ve daha ilginç.

My City Arkadaşımın Evi İndir

Artık My City My Friend's House'u ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan My Town Games Ltd.

#11.#

benim kasaba düğün

Benim Şehir Konağım

My City : Bebek bakıcısı

My City : Lise

My City : Yaban Hayatı Kampı

Benim Şehrim Pijama Partisi

My City: New York Gezisi

My City : Üniversite Yurt Arkadaşları

My Town: Şehir İnşası

My Town: İtfaiye İstasyonu Kurtarma

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Renkleri Parçala 3D

Sihirli Fayans 3

Kadın Fitness

Alto'nun Odysseia'sı

Hızlı PRO TV

resimler

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın