Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Mini Golf: Battle Royale V1.2.6 APK (Ücretsiz Ödüller) 2023

Ana Sayfa oyunlarSpor – Mini Golf

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Mini Golf: Battle Royale v1.2.6 APK (Ücretsiz Ödüller) 2022

Yeni oyunlar deneyimlemek istiyorsanız ve spor oyunları konusunda tutkuluysanız, Mini Golf: Battle Royale'deki heyecan verici savaşlarda hemen denemekten çekinmeyin. Becerilerinizi geliştirmenize ve çevik ve duyarlı operasyonlara tamamen dahil olmanıza izin verin.

Yeni oyunlar deneyimlemek istiyorsanız ve spor oyunlarına tutkuluysanız, Mini Golf: Battle Royale'deki heyecan verici savaşlarda şimdi denemekten çekinmeyin. Becerilerinizi geliştirmenize ve çevik ve duyarlı operasyonlara tamamen katılmanıza yardımcı olacak farklı zorluklarla dünyaya gireceksiniz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

50'DEN FAZLA REKABET İLE HAYATTA KALAN SON KİŞİ OLUN

Farklı bir bağlamda tasarlanan ve birçok farklı seviyeye genişletilen bu oyunda 50 oyuncuyla karşılaşmanız gerekecek. Göreviniz topu ayarlamak ve hedefe doğru ve hızlı bir şekilde ulaşması için nişan almaktır. Etraftaki rakipler her zaman bunu aşmanın bir yolunu bulacaktır, bu yüzden bir an için kafanız karışır ve ihmal ederseniz geride kalabilirsiniz. Kazanmak için kritik faktörlerden biri, her zaman savaş pozisyonunda olmak ve topunuzun düşmesine izin vermemektir; Maçtan düşerseniz baştan başlamak zorunda kalacaksınız ve ayakta kalma şansınızı kaybedeceksiniz.

BASİT KULLANIM İLE KONTROL ET VE ZORLUKLARIN ÜZERİNE GEÇ

Mini Golf: Battle Royale'e gelince, çekici bir şekilde dekore edilmiş pistlerle çeşitli zengin oyun bağlamlarını deneyimleyeceksiniz, ancak bu aynı zamanda engellerin zafere ulaşmanızı engelleyeceği anlamına da geliyor. Ancak çok fazla endişelenmeyin çünkü engelleri hızla aşmak için sezginizi ve iyi becerilerinizi kullanın. Özgürce deneyimlemeniz ve becerinizi göstermeniz ve maçlardaki görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanız için kolaydan zora çeşitli seviyelerle güncellendi.

YENİ EKİPMANLARI YÜKSELTİN VE BİRÇOK HEYECAN VERİCİ ÖZELLİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Çekici oynanışla bağımlılık yapmakla kalmaz, aynı zamanda üretici, oyuncuların deneyimini geliştirmek için diğer birçok eğlenceli özelliği sürekli olarak günceller. Başlangıç ​​seviyelerine aşina olduğunuzda, birçok yeni cihazı yükseltmek için uygun olan daha yüksek zorluklara ilerleyeceksiniz. Ayrıca hedefi fethettikten ve daha fazla gizemi açtıktan sonra daha fazla hediye alma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca oyuncular ender kulüplere katılarak toplarının rengini kendi tarzlarına göre değiştirebiliyorlar.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ANA ÖZELLİKLER

Birçok farklı konumdan 50 oyuncuyla rekabet edin ve becerilerinizi kullanarak onları yenin ve liderlik tablolarında üst sıralara tırmanın. Basit bir oyunla topu kontrol edin ve topun yere düşmesine izin vermeyin, yoksa baştan oynamak zorunda kalacaksınız. Oyuncular için sıkıcı olmayacak çeşitli bağlamlar ve zorluklarla pisti fethedin Yeni ekipmanı yükseltin, nadir kulüplere katılın ve toplarınızı yeni temalarla süsleyin Güzel grafikler ve canlı sesin yanı sıra çok sayıda benzersiz özellik sizi yarı yolda bırakmayacak.

Mini Golf'ü indirin

Artık Mini Golf'ü ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

#11.#

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Tabanca Tetikleyici Zombi

Apple Müzik

Fap CEO'su

Toca Yaşam Şehri

Dökme

AccuWeather

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın