Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Miga Şehrim: Okulum V1.3 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – Miga Town: My School

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Miga Kasabası: Okulum v1.3 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açık) 2022

Miga Town: My School, oyuncular için en iyi okulların mükemmel atmosferini yeniden inşa edecek. Herkes burada okul hayatının tadını rahatça çıkarabilir ve çeşitli stil ve yöntemlerle umut verici bir gelecek inşa edebilir.

Miga Kasabam: Okulum oyunun ana teması olarak okul öğesini kullanır ve aynı zamanda popüler Miga Kasabası serisine bir giriş niteliğindedir. Bu oyunda oyuncular, birçok parlak geleceği beslemek için samimi bir ortam ve zengin potansiyele sahip mükemmel bir okul inşa etmek ve geliştirmek zorunda kalacaklar. Her şeyden önce, eğlencesi veya içeriği tamamen okullarda yaygın olarak bulunan tanıdık özellikler etrafında döner.

OKULU CANLI BİR ATMOSFER İLE GENİŞLETİN

My School'a gelen her oyuncu elit bir öğrenci olarak başlar ama aynı zamanda her bir tesisin tüm geliştirme ve inşası ile de ilgilenmek zorundadır. Neyse ki, okul etkinlikleri arkadaş canlısı, sevimli ve yaşa uygun olduğundan herkes iyi vakit geçirmelidir. Bu arada oyuncular, canlı ve gelişmiş bir okul inşa etmek için sürekli çaba sarf etmeli veya birçok koşulu yerine getirmelidir.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

ÖĞRENCİ İÇİN ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER

Birçok okul etkinliği, öğrencilerden aktif kalmalarını ve yeni bilgileri özümsemek için dış dünyaya yaklaşmalarını ister. Ayrıca okulun müfredatına göre etkinliklerin içeriği sürekli değişerek öğrencilerin daha heyecanlı olması sağlanacak. Oyuncular ayrıca etkinliklerin geliştirilmesine katılabilirler, böylece tüm öğrencilerin okul etkinliklerine aktif olarak katılmaları için çok fazla potansiyel veya eğlence yaratır.

ARKADAŞLARLA İRTİBATA GEÇİN VE BAZI NUMARALAR YAPIN

Arkadaşlar her zaman insanların okula gitmeleri için en büyük motivasyon olmuştur ve My School bu sistemi daha mümkün veya etkileşimli hale getirecektir. Oyuncular, çevredeki NPC'lerle özgürce arkadaş olabilir ve sohbet edebilir ve sınıfta veya kapsayıcı etkinliklerde birlikte birçok eğlenceli eylem gerçekleştirebilir. Oyuncuların çabaları veya ilişki kurmaları sırasında aldıkları yardım veya gizli ödüller ne kadar fazlaysa, arkadaş edinmek o kadar önemlidir.

EKSTRA EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ DERSLERE KATILIN

Bir okul, öğrencinin temellerini kavraması veya bilmesi için birçok farklı konuya sahip olacaktır, tek bir mesleğe odaklanır. Tüm dersler, oyuncuların mükemmel kurslar için iyi notlar veya birçok güzel ödül alabilmeleri için mini oyunlar olarak tasarlanacaktır. İnsanlar, performansı veya sonuçları iyileştirmek için her sorun için birden fazla veya uyumlu tesis kullanabilir.

KUSURSUZ BİR ÖĞRETMEN OLUN

Öğretmenlik karmaşık bir iş olabilir, ancak My School bu meslek için her şeyi daha canlı ve etkileyici kılıyor. Oyunda diğer öğrencilere öğretmek veya rehberlik etmek, herkesin öğretmen olma hissinin tadını çıkarması için birçok seçenek veya sonsuz eğlence ile arkadaş canlısı ve basittir. Ayrıca, çeşitli durumlarda veya seviyelerde insanlara ödev vermeyi veya öğretmeyi de içerir.

HIZLI BİR EGZERSİZ İÇİN SPOR YAPIN

Okullardaki spor aktiviteleri, oyunculara diğer NPC'lerle çok fazla etkileşim sağladığı için tamamen eğlence alanındadır. Oyuncunun seçtiği sporun türüne bağlı olarak içeriği veya temposu sürekli değişir, ancak yine de ilkokulların tanıdık atmosferini yaratır. Birçok spor etkinliği, oyuncuların diğer okullarla rekabet etmesi için eğlence veya önemli etkinlikler haline gelecek.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

#11.#

My School, oyun veya benzersiz içerikle güzel ve potansiyel dolu bir okul ortamını tamamen yeniden inşa ediyor. Oyuncular artık seçkin öğrenciler veya profesyonel öğretmenler olabilir ve birçok yaratıcılık ve daha fazlasıyla okul öğrencilerinin kalitesini bir sonraki seviyeye taşımaya devam edebilir.

– Sanki hayal dünyasından inşa edilmiş gibi, çok çeşitli etkinlikler ve konularla harika ve kapsamlı bir okul inşa edin. – Çeşitli kaynaklardan ayrıntılı talimatlar veya bilgiler içeren eğlenceli ve sürükleyici konular. – Birçok öğrenci için eğlenceli aktiviteler ve okul genelinde veya elit sıraların dışında notlarını hızla yükseltme. – Öğretmen olmanın ve tüm öğrencilere benzersiz derslerle yardımcı olmanın heyecanını yaşayın. – Diğer okullarla rekabet etmek ve daha fazla öğrenci ile okulun etkisini artırmak için büyük spor turnuvası.

Miga Kasabasını İndirin: Okulum

Artık Miga Town: My School'u ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

FromXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Miga Kasabası

Miga Kasabası TV Programlarım

Miga Kasabası: İtfaiye İstasyonum

Miga Kasabası: Hastanem

Miga Kasabası

Miga Kasabası: Dairem

Miga Kasabası: Benim Dünyam

Miga Kasabası: Mağazam

Miga Kasabası: Evcil Hayvanlarım

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Kule Savunma Bölgesi

Avcı Suikastçı 2

resimler

M64Plus FZ Pro Emülatörü

Oyuncular GLTool Pro

Ağ Analizörü Pro

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın