Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Dünya Otobüsü Sürüş Simülatörü 1.291 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) 2023

Ana Sayfa OyunSimülasyon – World Bus Driving Simulator

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Dünya Otobüsü Sürüş Simülatörü 1.291 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) 2022

World Bus Driving Simulator, şehrin farklı yollarında otobüs şoförü olmanızı sağlayan bir yerdir. Daha fazla müşteri çekmek için otobüsünüzü özel olarak seçin ve özelleştirin. Daha fazla para kazanmak için konuklardan ek konsinye ürünler de satın alabilirsiniz.

Sınırsız para Gerçek parayla satın alınan kilidi açılmış araba

World Bus Driving Simulator, şehrin farklı yollarında otobüs şoförü olmanızı sağlayan bir yerdir. Daha fazla müşteri çekmek için otobüsünüzü özel olarak seçin ve özelleştirin. Daha fazla para kazanmak için misafirlerden ek konsinye ürünler de alabilirsiniz. Sadece bu da değil, trafik polisi tarafından yakalanabilir ve kırmızı ışıkta geçmekten veya hız yapmaktan para cezasına çarptırılabilirsin, bu yüzden çok dikkatli ol.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İNANILMAZ OTOBÜS MODELİ

Her aracın farklı güç ve vites oranları olacaktır, bu nedenle belirli görevleri yerine getirmek için dikkatli kararlar verin. World Bus Driving Simulator'ın otobüs modelleri, sahadaki gerçek kamyonlardan esinlenilmiştir, bu nedenle size harika bir deneyim sunmak için parametreler ve ayrıntılar canlıdır.

ÜCRETSİZ YÜKSELTME ÖZELLİKLERİ

Ek olarak, parametrelerini ve benzersiz özelliklere sahip donanımını değiştirerek otobüsü geliştirmeye devam edebilirsiniz. Direksiyon simidinin ve diğer dokunmatik kontrollerin hassasiyetini ayarlayarak kontrolü elinize alın ve sürüş boyunca direksiyonu güvenli ve yumuşak tutun. Sadece bu da değil, oyunculara yorulduğunuzda çaba sarf etmenize ve dinlenmenize, yolun güzel manzarasının tadını çıkarmanıza yardımcı olacak bir otomatik sürüş özelliği sunuyoruz.

TEHLİKELİ YOL DÖVÜŞÜ OYUNCULARI

Oyunculara meydan okumak için bir dizi zorlu yol oluşturuldu ve bu aynı zamanda bir sürücü olarak ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermeniz için bir fırsat. Son derece tehlikeli virajlar veya büyük yokuşlar, birçok oyuncunun bununla yüzleşmekten korkmasına neden olur. Bununla da kalmayıp, World Bus Driving Simulator'da sizi sürekli olarak toprak yollar karşılıyor, otoyollar kadar düz değiller ve tavuklar ve kayalar gibi pek çok beklenmedik barikat var.

GÜNDÜZ-GECE DÖNGÜSÜ KOMBİNE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SİSTEMİ

Gerçek gündüz ve gece döngüsü, kendinizi güzel manzaraya kaptırmanıza, gün boyunca güneşin doğuşunu izlemenize yardımcı olacak, hareketli insanların hayatı tatmin olacak, geceleri güneş uyurken ışıkları görebilirsiniz Parlak yollar, gece yıldızlar, ay ışığı yolculuğunuzu izliyor. Sadece bu değil, World Bus Driving Simulator bir iklim değişikliği sistemi uygular; Yağmurun çok soğuk olmasına rağmen yolu kayganlaştırdığı çok tehlikeli günler vardır ya da güneşin yakıcı ateş gibi olduğu günler vardır.

#11.#

TRAFİK KURALLARINA DİKKAT EDİN

Kazandığınız parayı yakıt almak, ceza ödemek ve ayrıca kamyonu yükseltmek için yeni malzemeler satın almak için kullanabilirsiniz. Uyarı sistemi, enerjiniz azaldığında sizi bilgilendirecektir, bu nedenle haritayı kullanın ve yakınlarda benzin istasyonu olup olmadığını öğrenmek için şimdi ziyaret edin. Ulaşım yolunda, ne kadar acil olursa olsun, her zaman öngörülen hızda koşunuz ve trafik kazasına neden olan diğer araçlara çarpmamaya dikkat ediniz ve aynı zamanda kırmızı ışıkta geçmeyiniz; aksi halde durup ceza ödemek zorunda kalırsınız. Bu polis.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KURALLARDAKİ KONUMLAR İÇİN YARIŞIN

World Bus Driving Simulator, gelirde en üst sıralarda yer almak için şirket içi ile bir savaştır. Alınan miktar ve harcamalar başarı sisteminde kamuya açıklanacaktır. Çok para kazanarak, değerli ödüller almak için rakiplerinizi yenmek için gereksiz cezaları sınırlayarak, otobüs kullanma dünyasında kendinizi bir usta olarak gösterin.

Dünya Otobüsü Sürüş Simülatörünü İndirin

Artık World Bus Driving Simulator'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

Tsuki'nin Odysseia'sı

Modern Çağ 2

Sygic GPS Navigasyon ve Haritalar

Kaos Yolu

Exxen TV

Fabrika Kimliği

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın