1xbet

İndir Crypto Tracker – Coin Stats V4.3.0.1 APK + MOD (Pro Unlocked) 2023

Ana Sayfa FinansUygulama – Kripto Takibi

1xbet

İndir Crypto Tracker – Coin Stats v4.3.0.1 APK + MOD (Pro Unlocked) 2022

Coin Stats, dünyanın kripto para biriminde ve NFT gibi diğer içeriklerde uzmanlaşmış, kullanıcıların varlıklarını alıp satmaları ve muazzam gelirler elde etmeleri için gerçek zamanlı fiyat güncellemeleri sunan kapsamlı bir izleyicidir.

Coin Statistics, kripto para birimleri ve diğer ürün kategorileri hakkında tüm verileri ve uluslararası pazar bilgilerini ayrıntılı bir görünümle toplar. Ayrıca, varlıklarını gönül rahatlığıyla kullanmak için çok yönlü ve güvenli bir ticaret pazarını ve farklı kimlik doğrulama düzeylerini entegre eder. Ayrıca, kullanıcılar herhangi bir para birimindeki en ufak değişikliği doğrudan izleyebilir ve büyük bir hasat elde etmek için NFT'lerle çalışabilir.

1xbet

DÜNYA KRİPTO BİRİMİ İÇİN KAPSAMLI GERÇEK ZAMANLI GÖRÜNTÜLEYİCİ

Kullanıcılar Coin Stats'a ilk geldiklerinde, gelişmiş özelliklerini ve fonksiyonlarını kullanmak için tüm hesaplarını bağlamaya başlayabilirler. Özellikle ilk ve en önemli işlev, kullanıcıların her para birimi için piyasa dalgalanmalarını izlemesine yardımcı olan madeni para izleyicisidir. Hareketlerini izlemek için herhangi bir para birimine doğrudan dokunabilir ve söz konusu para birimi için sorunsuz işlemlere sahip olmak için her ilerlemeyi kaydedebilirler.

TÜM KRİPTO HESAPLARINI BAĞLAYIN

Kullanıcılar, her bir ayrı hesaptaki bakiyeleri takip etmeyi kolaylaştırmak için kripto para birimiyle ilgili tüm hesapları birbirine bağlayabilir. Bağlantı tamamen güvenli ve tamamen şifrelidir ve kullanıcıların tüm varlıklarını gönül rahatlığıyla bağlayabilmeleri için birden fazla kimlik doğrulama düzeyi gerektirir. Bağlandıktan sonra, dünyayla tüm ticaretlerini yürütebilir ve dinamik muhakeme yoluyla kendilerine güzel paralar kazanmak için tam potansiyelden tam olarak yararlanabilirler.

ÇOK YÖNLÜLÜK VE MUTLAK GÜVENLİK TİCARET PİYASASI

Coin Stats'a entegre ticaret piyasası çok yönlüdür ve tüm varlıkları rahatça ticaret yapmak için çok fazla güvenliğe sahiptir. Kullanıcılar daha fazla fon bağlayabilir ve herhangi bir kripto para birimini rahatça satın alabilir, satabilir ve saklayabilir ve sistem her zaman her şeyi gerçek zamanlı olarak kaydeder. Elbette işlem geçmişi, her kullanıcı etkinliğini otomatik olarak hesaplar ve onlara her kripto para birimi işleminden elde edilen gelirin değerini verir.

NFT KOLEKSİYONLARINI TAKİP ET VE TİCARET ET

NFT koleksiyon ürünleri, insanların ticaret yapması, bunlardan faydalanması ve hatta birçok mülkiyet hakkına sahip olması için önde gelen kripto para birimleridir. Kullanıcılar yatırım yapabilir, gönderi paylaşabilir ve NFT topluluğunun tanıdığı her şeyi yapabilir, böylece koleksiyonlarının her birinin getirdiği ödüllerin tam değerini alabilirler. Elbette her kullanıcı, her NFT'nin her değerini izlemeyi veya hesaplamayı kolaylaştıran geliştirilmiş bir arayüze sahip bir NFT koleksiyonuna sahiptir.

1xbet

SORUNSUZ BİR DENEYİM İÇİN MÜKEMMEL WIDGET'I ALIN

Kullanıcılar genellikle dalgalı piyasaları takip ediyor ve yüksek yoğunluklu kripto para birimleri ile çalışıyorsa, Coin Stats premium bir pencere öğesi sunar. Bu sayede kullanıcılar, uygulamaya erişmek yerine ana ekrandaki her göstergeyi gerçek zamanlı olarak kolayca izleyebilir ve ayrıca eylemi kolaylaştırmak için widget için ek uyarılar ayarlayabilir. Widget, pazar dalgalanmalarını yakalamak için kullanıcı deneyimini geliştirmek üzere kapsamlı özelleştirme ve kişiselleştirme ile gelecek.

Coin Stats, kullanıcıların herhangi bir kripto para borsasını en yüksek düzeyde esneklikle izlemesi veya bunlarla etkileşim kurması için önde gelen uygulamalardan biridir. Bu, her hesaba bağlanmayı ve kullanıcıların her iyi anlaşmadan her zaman sabit bir gelir akışına sahip olmasını sağlamayı içerir.

Kullanıcıların dünyadaki kripto para birimi değerlerinin her hareketini takip etmeleri için olağanüstü ve bilgili bir madeni para takip sistemi. Üst düzey işlemler ve daha fazlasıyla uğraşırken mülklerini korumak için kullanıcıların hesaplarını ve bankaları birbirine bağlayan mutlak güvenlik. Dünya ile bağlantı kurun ve para birimlerinin veya dünya ekonomik sevgisinin değerlerini değiştirerek satın almaya, satmaya ve muazzam karlar elde etmeye başlayın. Kişisel NFT koleksiyonlarını takip edin ve NFT değerinden ekstra gelir elde etmek ve daha fazlası için dünyayla etkileşime geçin. Kullanıcıların tüm kripto para birimi değişikliklerini gerçek zamanlı olarak izlemelerine yardımcı olmak için uzmanlaşmış, farklı tasarımlara sahip olağanüstü bir pencere öğesi.

Crypto Tracker'ı İndirin

Artık Crypto Tracker'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

#11.#

filigran

vurmak. lite lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Tinder

Kilit Ekranı Takvimi

Çevrimiçi Gizle – Avcılar Donanımlara Karşı

sonik çizgi

GoCut

Ego Kılıcı

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın