Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Boris And The Dark Survival V1.13 APK + MOD (Sınırsız Dayanıklılık) 2023

Ana Sayfa Macera OyunlarıOyun – Boris And The Dark Survival

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Boris ve Karanlık Hayatta Kalma v1.13 APK + MOD (Sınırsız Dayanıklılık) 2022

Korku aksiyon-macera oyunlarını seven bir oyuncuysanız, Boris and the Dark Survival mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, yayılan seslerin tatlı olduğu ancak çevreleyen bağlamın oldukça korkutucu olduğu yeni bir dünyaya gireceksiniz. K

Korku aksiyon-macera oyunlarını seven bir oyuncuysanız, Boris and the Dark Survival mükemmel bir seçim olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, yayılan seslerin tatlı olduğu ancak çevreleyen bağlamın oldukça korkutucu olduğu yeni bir dünyaya gireceksiniz. Karakterinizin kontrolünü elinize alın, o dünyanın derinliklerine dalın, yeni korkular, yeni melodiler, yeni şarkılar, yeni garip karakterler ve yeni arkadaşlar keşfedin.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

TÜM YENİ ŞEYLER GÜNCELLENECEKTİR

Bu Boris and Dark Survival'ı oyuncuların tercihlerine ve gereksinimlerine uygun hale getirmek için, bu güncellemede üretici pek çok yeni özellik geliştirdi ve ekledi. Bahsedilmesi gereken ilk şey GÖLGELER SENFONİSİ'dir. Bu heyecan verici güncelleme ile oyuncular, kendilerine meydan okumak için ayarlanmış yeni konumların ve görevlerin tadını çıkaracaklar. Ayrıca oyunda görünen yeni melodilerin sayısına daha fazlası eklenecek. Ve oyuna yeni karakterlerin de dahil edileceğine dair küçük bir sır ortaya çıkıyor.

Ayrıca THE UNLEASHED'e gelen oyuncular, keşif gibi yeni deneyimler yaşayacak ve sonu gelmeyen maceralarla tanışacak. Ve haritada dolaşan korkunç düşmanlarla karşılaşırsanız şaşırmayın; Yeni eklenen karakterler muhtemelen daha az korkmanıza yardımcı olacaktır. KURT DENEMELERİ bölümünde ise keşfedeceğiniz ve sürprizler yapacağınız yeni bir gizemli olayın içinde olacaksınız. Ayrıca bu oyunda konumlar, seviyeler veya karakterler geliştirilecektir.

İLGİNÇ HİKAYE

Hikayesindeki ana karakter olan Bendy karakterine elbette çok aşinasınız ancak oyunun bu bölümünde ana karakter yakın arkadaşı Boris. Oyuncular Boris ve Dark Survival'a Boris karakteri olarak başlayacak ve ihtiyaç duydukları malzemeleri bulmak için terk edilmiş çizgi film stüdyosunda benzersiz bir macera yaşayacaklar.

Ancak bu macerada ne kadar yalnız kalacağınız konusunda endişelenmeyin ve strese girmeyin çünkü The Monsterous Ink Demon ile son derece dikkatli olmalısınız. Bu canavar, maceraya atılanları her zaman takip etmesi, kovalaması ve yakalamasıyla tanınır. Dikkatli olmazsanız, arkadan sürünen ve size bakan bir çift hiddetli gözle sizi yakalayan bir canavarla karşılaşabilirsiniz. Hiçbir yer güvenli değil, burası aynı zamanda bir maceracı olarak cesaretinizi göstereceğiniz yer olacak.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

KADINLAR İÇİN SÜREKLİ ZORLUKLAR

Bu sadece sizi korkutmak için bir komplo olmayacak çünkü Boris ve Dark Survival dünyasına adım attığınızda zorluklar sizi kuşatacak. Bu oyuna girmeden önce bir şeyden emin olacaksınız: Güçlü bir zihniyetle tüm zorlukların üstesinden gelmeye hazırsınız. Bununla, hatırlamanız gereken tek şey, ya o vahşi Mürekkep İblisi'nin üstesinden gelmek ya da onun tuzağına düşmek.

Ancak maceranın başındaki görevinizin Boris için gerekli malzemeleri bulmak olduğunu unutmayın. Bu nedenle, hem canavardan kaçmak hem de verilen görevi tamamlamak için her zaman hareket etmeniz gerekecek. Ayrıca stüdyonun karanlığında iyice gizlenmiş gizemli belgeleri ve Joey Drew Studios'un karanlık hikayelerini keşfedeceksiniz.

MÜKEMMEL OYUN KALİTESİ VE OYUN DÜZENİ

Oyuncuları çekmek için sadece hikaye veya belirlenen zorluklar değil, aynı zamanda görüntü kalitesi gereksinimleri de olacak. Bu nedenle üretici, oyunu olağanüstü görüntü kalitesiyle geliştirirken çok düşünceli davrandı. Grafik kalitesi sayesinde oyunun oyunculara iletmek istediği mesajlar ve duygular daha gerçekçi hale gelecek.

Ayrıca oyundaki dekorasyon şeması mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir. Maceraya adım attığınızda, görselin düzeni ve fonksiyon tuşlarının düzeni düzgün ve makul bir şekilde hazırlandığında, rahatlığı ve rahatlığı hissedeceksiniz.

Korkunç şarkıların tatlı sesi, melodiler, gerçekçi görüntüler veya ilginç bir hikaye ile heyecanlı bir maceraya atılmak son derece yeni bir duygu olacak. Burada oyuncular, atanan görevi tamamlamak için birbirini izleyen zorlukların üstesinden gelmek için karakterlerini kontrol edecek. Cesur bir maceracıysanız, Boris and the Dark Survival kesinlikle mükemmel bir seçim olacaktır.

Boris And The Dark Survival'ı indirin

Artık Boris and the Dark Survival'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Yapımcı Joey Drew Studios

Bendy ve Mürekkep Makinesi

Sizin için önerilen

Rocket Star: Idle Tycoon Oyunu

Troll Face Quest: Korku

Korku gösterisi

#11.#

Zengin Adam 4 Eğlence

Savaş Sonrası

Hasat Kasabası

Editörün Seçimi

koşucu

Konum Değiştirici

AVG AntiVirüs

Ninja Arashi

Çılgınlık Üretim Müdürü

Katman Boyası HD

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın