Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Basit Hatırlatma – V2.7.5 APK (Ücretsiz ve Yamalı) 2023

Ana Sayfa AraçlarUygulama – Simple Reminder

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

İndir Basit Hatırlatma – v2.7.5 APK (Ücretsiz ve Yamalı) 2022

Hepsini hatırlamama riskine girecek kadar çok göreviniz varsa Simple Reminder + tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özellikler sizi şaşırtacak; denemeye başlayın ve kendi alanınızı yaratın.Unutmayın

Hepsini hatırlamama riskini aldığınız çok sayıda göreviniz varsa, Simple Reminder + tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özellikler sizi şaşırtacak; denemeye başlayın ve kendi alanınızı yaratın.

HATIRLATICILARINIZI YÖNETMEK HER ZAMAN DAHA KOLAY

Kullanıcılara harika bir deneyim sunmak için, uygulama aynı anda basit özellikler ve yardımcı programların yanı sıra onu en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak uyumlu bir şekilde tasarlanmış bir arayüz sunacaktır. Bu uygulama, bunları hızlı bir şekilde tamamlayabilmeniz için planlamanıza, yapmanıza ve düzenlemenize yardımcı olabilir. Ayrıca Simple Reminder+, ne zaman geleceğini size hatırlatmak için bir alarm işlevi sağlar ve hiçbir işi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

HATIRLATICI İÇİN DOĞRU RENGİ SEÇİN

En modern hatırlatma uygulamalarından biri olarak derecelendirildi, kalitesi ve işleyişi sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Yalnızca kendi hatırlatıcılarınızı eklemekle kalmaz, aynı zamanda kişisel tarzınıza uygun bir renk seçme seçeneğiniz de vardır. Klasikten moderne uzanan bir renk sistemi ile hatırlatıcılarınızı süsleyerek en sevdiğiniz hatırlatıcılar haline getirmek daha akılda kalıcı olmalıdır. Ayrıca dekorasyon kısmen işe daha fazla ilgi göstermenizi ve her şeyi iyi yapmak için çok çalışmanızı sağlayacaktır.

ÇEVRİMDIŞI KULLANIN VE YENİ HATIRLATICILAR OLUŞTURUN

Uygulama, kullanıcıların çevrimdışıyken bile özgürce kullanmalarına izin vererek sizi en iyi şekilde destekleyecektir. Hatırlatıcı ayarlamak artık her zamankinden daha kolay; Ağa erişemediğinizde bile kolayca deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca sınırsız sayıda yeni hatırlatıcı eklemekte ve bunları planlamakta özgürsünüz. Ayrıca, kullanıcıların işi bilimsel olarak ve doğru düzen ve şekilde ele alma alışkanlığını geliştirmelerinin bir yoludur.

ANA ÖZELLİKLER

İşinizi zamanında ve hızlı bir şekilde planlamanızı hatırlatan hatırlatıcılar oluşturun ve tüm görevlerinizi daha kolay yönetebilmeniz için alarm kurma yeteneği ekleyin. Atanan tüm görevleri tamamlama iradesi. Bir görevi tamamladıktan sonra diğer görevlerle karışmaması için işaretleyebilir ve gerisini hızlıca halletmeye devam edebilirsiniz. Uygulamayı beğeninize göre özelleştirmenin keyfini çıkarın ve hatırlatıcı arayüzünü özgürce seçip dekore edebilmeniz için modernden klasiğe çeşitli renklerle değiştirin. Bağlantının kesilmesi konusunda endişelenmeden çevrimdışı kullanım özgürlüğü. Çalışmanızı hatırlatacak bir arkadaşınıza ihtiyacınız varsa, bu uygulama tam size göre.

Grand Pasha Metropol Bonus Kazanın

Basit Hatırlatıcıyı İndirin

Artık Simple Reminder'ı ücretsiz olarak indirmeye hazırsınız. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilen

Rötuş

Şeffaf Saat ve Hava Durumu

damga vuruldu

filigran

#11.#

vurmak. lite lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

PIXEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ALANI

Ağızla Çek

şövalyelik

GERÇEK DAVUL

Hava XL PRO

Scribbl – Fotoğraf ve Video Efektleri

Yorumlar

cevabı iptal et

Yorum yapın