1xbet

Hizmet Şartları Son Değişiklik: 16-12-2023

Servis koşulları son değişiklik: 16-12-2022

ESTAS CONDICIONES DEL SERVICIO CONTIENEN SINIRLAMALAR DE SORUMLULUKLAR POR PARTE DE TUMBLR EN LA BÖLÜM 15.

1xbet

Merhaba! Tumblr hizmetinin koşullarıyla mutluyduk. Lee, yeni bir site veya yeni hizmet veya ürün kullanımından önceki bir belgedir. Bu belge Tumblr'a aykırıdır ve öyledir. Buna ek olarak, bir kontrat parçasının biçimlendirilemeyeceği notlar da dahil olmak üzere, bir dizi bölümün son bölümü olabilir ve bir metin girilebilir. Hemos procurado ser justos ve claros. Hiçbir erkek, herhangi bir öneri veya öneriyle ilgili olarak iletişime geçemez.

1. Hizmet Koşullarının Kabulü

Lee, tumblr'ı kullanmadan önce Hizmet Koşulları ve Topluluk Normları'nı (birlikte, « Acuerdo ») koruyor. com (« Site ») ve diğer siteler, web siteleri, ürünler, uygulamalar, mobil cihazlar için uygulamalar, Tumblr, Inc. İçeriği veya hizmetleri (bir siteyle birlikte, « Hizmet » olarak referans verilen adresler) ). (Tumblr, Inc., Delaware'in bir imparatorluğudur ve Automattic Inc.'in (" Automattic ") toplam mülkiyetinin sahibidir, Delaware'in bir imparatorluğu, temsilcileriyle, temsilcileriyle, yardımcılarıyla, çalışanları, direktifleri ve yöneticileriyle, « Tumblr », « nosotros » veya « nos »). Hizmetlerden veya erişimden yararlanırken, ( «Usuario>» veya «tú») tüm Hizmet Koşullarını kabul edersiniz. Tüm hizmet koşullarının kabul etmediğiniz bir şey varsa, bunlar en hızlı, hiçbir değişiklik, hiçbir izin, hizmetlerden yararlanma dahil değildir. Tumblr'ın kişiselleştirilmiş hizmetleri hiçbir yerde bulunamaz, çünkü çoğu zaman bu koşullar, Tumblr'da diğer genel bilgiler ve diğer bilgilerle dolu olabilir. Tumblr'la karşılaştıran bilgiler, İçerik (daha fazla açıklanır) dahil olmak üzere, yaygın olarak kullanılan Hizmetlerin kişiselleştirilmesi için temel teşkil eder ve duyurular, her zamanki gibi, her zamanki gibi, sürekli olarak duyurulan bölümlerin duyurularıdır.

2. Hızlı Değişiklikler

Tumblr, önceki görüşle birlikte hizmet Koşulları ve Topluluk Normları değişikliklerini rezerve etti. Hizmet Koşullarının veya Topluluk Normlarının gözden geçirilmiş bir sürümünün halka açıklanması Hizmet Koşulları ve Hizmetlerinin herhangi bir yerinde, elektronik ortamdan haberdar olabileceğinizi, trafik türünün neden olduğu toplulukların ejemécos'u tarafından bildirileceğini unutmayın. Tumblr Escritorio'da bildirim veya mobil cihazlar için yeni uygulamalar). Bu, en önemli değişikliklere danışmaktan ve bunları tanımaktan sorumludur.

Nadiren, bu Acuerdo'nun gözden geçirilmiş bir sürümünün kiralanabileceği ve açık veya kabul edilmeyen forma göstergelerinin bulunabileceği durumlar olabilir. Durumlarda, değişiklikler, en iyi şekilde değiştirilen sürümle uyumlu olduğunuzu ifade eden bir anda etkili olabilir. Şu anda yapılan değişiklikleri kabul etmiyorsanız, Hizmetlerin kullanılmasına izin verilmez.

1xbet

Açıklanan bir sürüm değişikliğini kabul etmediğiniz durumlarda, daha hızlı, daha hızlı, daha hızlı, daha önceki bildirimler, sürüm değişikliğinin ilgili sürüm bildirimi günlerini etkileme eğilimi vardır. Servislerin kullanımı, terminolojinin kabul edilmesi ve değiştirilebilecek koşulların kabul edilmesi anlamına gelen bu dönemden kaynaklanmaktadır. Değişikliklerle ilgili herhangi bir aciliyetiniz yoksa, Hizmetlerin kullanılmasına izin verilmez ve kullanımdan kaldırılabilir.

On cuenta que, si, pago Hizmetlerini alguno (daha fazla tanımlayın) için bir hazırlığı yürürlüğe koydu, bu değişiklikten önce pago Hizmetleri, bu anlık sürümün sürümü tarafından düzenleniyor. Tumblr'da hazırlığı okurken.

Tumblr'ın ortası ve en önemlisi, hizmet koşullarının gerçek olması mümkündür. Bu durumda, kusur hakkında bilgi verin. Buna ek olarak, kamuya açık sürümler, sonuç elde etmek için daha kolay hale gelir. Önceki sürümlere para verin, bu belgenin son halini kaldırın.

3. Hizmetlerin Kullanılması

yetenek:

Hizmetleri kullanma, Tumblr'daki kişisel veriler veya hizmet seyahatlerini tanımlayan diğer bilgileri (örneğin, ad, numara, posta yönlendirme, telecécifono de telecécifono de telecécifono numarası Avrupa Birliği veya Birleşik Krallık'taki kullanım için (i) minimum sayı (16) ve restorasyon için (ii) üç (13) ve (iii) ölüm (18) Tumblr Live'ı kullanarak veya beğenerek veya beğenerek işlevleri kullanabileceğiniz kullanımlar için (bir sonraki sayfa, « Profiller »). Yalnızca Hizmetleri kullanabilirsiniz ve Tumblr'a karşı bir sözleşmeyi kabul etmek için gerekli olan şeyleri kullanabilirsiniz ve kullanımınız için yasaklanmış hiçbir şey yoktur.

1xbet

Tumblr'ı kullanmak için en az öğeyi kullanabilirsiniz. Lo decimos en serio; Ayrıca anlaşılmaz. Herhangi bir sorunla karşılaşabileceğinizden emin olamazsınız, belki de hiçbir şeye değmez. Yeterli bilginiz yoksa, Tumblr'ın hiçbir faydası yok. Çoğu, bir PlayStation 4'te veya bir kitaplıkta bulunur.

Hizmetteki Cambios ve Limitaciones:

Hizmetlerden sık sık yararlanılır, bu nedenle, işlevsellik ön planda tutulduğu için çok daha karmaşıktır. Tumblr, kullanımdaki uygulama sınırlamalarını ortadan kaldırıyor, ya da bir este ile ilgili, servisler özel bir karara varıyor ve bir önceki aviso günahından daha büyük bir an. Tumblr, tüm hizmetleri veya diğer hizmetleri sınırlayabilir veya sorumluluk veya sorumluluğa sahip olmayan bölümlere erişebileceğinizi kısıtlayabilir. Tumblr, herhangi bir Hizmet Günlüğü'nün askıya alınmasını veya askıya alınmasını sağlar, veya tüm anları, isteğe bağlı ürün, işlev, veri tabanı veya İçerik dahil olmak üzere (daha fazla tanımlayabilir). Tumblr askıya alma veya askıya alma işlemlerini iptal edebilir (daha fazla tanımlayabilirler), bir karara varmak için her an.

Tumblr sürekli gelişen bir platformdur. Lanzamos ürünleri, hizmetleri ve işlevleri süreklilik arz eder ve çoğu zaman cambios için yeterli esnekliği gerektirir, belirli durumlarda teklifleri askıya alır veya iptal eder (eksik olmayan işlevler olarak). También podemos, askıya alma veya askıya alma işlemlerini daha hızlı bir anda iptal edebilir. Uzun süre durabilir, kişisel motivasyonlarınız için tek başınıza tekrarlayabilirsiniz, çünkü bu hizmet Koşullarını, Gizlilik Politikasını ve Topluluk Normlarını tanımlar.

Otomatik kullanımdaki sınırlamalar:

Hizmet veya hizmetlere erişildi, hiçbir şey yapılmadı, yazılanlardan önceki izinler alınmadı, takip edildi: (a) Tumblr y/ o de sus provenedores; (b) güvenlik açıklarını tespit etmek için güvenlik açıklarını tespit etmek için güvenlik sistemlerini araştırmak, araştırmak veya araştırmak; (c) Servislere veya otobüslere erişin, veya Tumblr'ın yerleştirildiği arayüzlerde gezinmeden orta seviyeye kadar, birden çok öğeyi (otomatik veya diğer biçim) etkinleştirin (y, anicuerdo, con) Karşılık gelen servis koşulları), robot arşivinin salvo que. txt veya izin veren Tumblr hariç tutma mekanizmaları; (d) Hizmetlerin ve Hizmetlerin, somut, İçeriğin (daha fazla tanımlanabilmesi için) otomatik biçimi hakkında ek bilgi (ağ kazıma); (e) diğer tüm aksesuarlar, TCP/IP paketlerinin sahteciliği veya elektronik posta mesajları dahil olmak üzere kimlik bilgilerinin değiştirilmesi, değiştirilmesi veya yanlış yapılması için Hizmetlerden yararlanın; o (f) Zorlayıcı o kesintiye uğratma veya hizmet erişimini engelleme (veya hacerlo) de cualquier usuario, host o red, lo que incluye, antre diğer aciones, enviar virus and spam a los Servicios, sobrecargarlos veya en lade müdahale edilebilecek betikleri kullanma Servisler veya servisler çok fazla yük oluşturur.

Tumblr'ın geçersiz formları ve olağandışı yargılar için hiçbir faydası yok. Bu bölümde, tüm örnekler, özellikle mezarlar, kullanımı belirsiz olarak açıklanmıştır.

4. Kayıt, URL at Tumblr y seguridad

Algun Hizmetlerinden ve hizmet olanaklarından yararlanmak için bir koşul olarak, bir müşteri hattı (bir « Cuenta ») oluşturmak mümkündür, elektronik cihaz yönetimini ve yönetimini kolaylaştırmak, ve bu nedenle bir kontrasepsiyonu ele geçirmek mümkündür. [nombredeusuario].tumblr.com biçimiyle (« Tumblr URL'si ») önceden belirlenmiş bir Tumblr blogunu bağlama hizmeti. İstediğiniz blog için farklı bir Tumblr URL'si seçebilirsiniz.

Tumblr ile orantılı olarak kesin kayıt bilgilerini kabul edin, tamamlayın ve gerçekleştirin, özellikle ilgili elektronik yön.

Tumblr deniz düzeltmesi ve gerçekleştirilmesi için doğru elektronik ilişki yönünün ne kadar önemli olduğu. Aksi takdirde, herhangi bir durumda, bir kimlik avı saldırısına maruz kalırsanız, müşterilerinizi kurtarmanın tek yolu olan elektronik işletim için doğru yönlendirmeyi sağlar.

Tumblr'da Tumblr'a anında bildirim yapıldığından, Cuenta ve Cuenta kontratının gizli yönetiminden sorumlu olan kişilerdir, robo veya Cuenta yetkilisi (o si spesifikasyonları) kontraseña

5. Mahremiyet

Tumblr'ı yeniden kopyalamak için bilgi almak, bilgileri kullanmak ve karşılaştırmak için, yeni Gizlilik Politikasına danışın. Hizmetlerin kullanımı, Gizlilik Politikası ile ilgili haberleri beyan eder, en la qumo recopilamos, usamos and competmos (özel Gizlilik Politikasında özeldir) hakkında bilgi verir, buna bazı servisler/paiseler dahil olmak üzere özel transferler dahildir Tumblr'ın bölümleri ve Tumblr Üyeleri tarafından alma, dönüştürme ve kullanma (bir devamı tanımlaması gerekir).

6. İçerik ve Kullanım İçeriği

Tanımlar:

Sağlanan sunumların etkileri: (1) « İçerik » terminosu, yaratıcı bir ifadeye atıfta bulunur ve günah sınırlaması, videolar, müzikler, fotoğraflar, görüntüler, çizimler, animasyonlar, logo türleri, bilgi, bilgi, yayın, veri, metin, yazılım, betikler, yürütülebilir arşivler, grafikler, İletişim (daha fazla tanımlanabilecek şekilde) ve etkileşimli işlevler, oluşturma, kolaylaştırma veya geliştirme için araçlar; (2) Termino « Kullanım İçeriği », Hizmetlerden (kullanılan kullanım veya kullanım, koleksiyon ) envía, hava, aktarım modu, orantılı olarak yararlanabileceğiniz içeriklere atıfta bulunur. İçerik abartılı, diğer örneklerde olduğu gibi, genel kullanım içeriği.

Kullanım İçeriği ile ilgili bağlantılar:

Kullanım kullanımları, İçeriğin sahip olduğu mülklerin çoğudur, veya çoğu zaman diğer ilişkilerle ilgili ilişkiler, Tumblr'ın veya diğer mülklerin benzer modları ve genel İçeriğin deniz içeriği olmayan tüm İçeriklerle ilgili diğer seçenekler.

Tú sigues, Tumblr'da yayınlanan içeriklerin entellektüel zenginliklerini gösteriyor.

Kullanım İçeriği için Tumblr Lisansı:

Tumblr kullanım İçeriği ve Hizmet Través ile orantılı olarak, Tumblr'a bir lisans ve dünya çapında bir lisans kabul eder, istisnasız, telif hakkı bedelleri, alt lisanslanabilirler ve bu İçeriğin kullanımı için devredilebilir alt lisanslar, kamuya açık, çok sayıda (kamuya açık veya hayır) ), temsil (kamuya açık veya hayır), dağıtım, iletim, değiştirme, uyarlama (kırmızı güvenlik, cihaz, hizmet veya ortam hizmetleri için gerekli olanlar dahil) türevleri. Tumblr'ın sunduğu izinlerin nihai izinlerini kabul eden lisanslar, işlevsellik, iyileştirmeler, promosyonlar ve yeni Servisleri iptal etmek için sunulan Yetkili Servislerdir. Lisansın bir parçası olarak «türevler oluşturmak» a atıfta bulunulduğu için, Tumblr'da önemli ticari içerikler veya türevler oluşturmak için bir Tumblr dosyası kabul edilmez, örneğin, örneğin, örneğin, izin verilir. Tumblr Kullanım Kullanım İçeriğini yeniden dağıtmak ve Tumblr'daki bir blog kullanım İçeriğini başka bir alana yönlendirmek, diğer İçeriklerin Kullanım İçeriğinden önce veya sonra bir metin olarak eklenmesini sağlar.

Tumblr'da oluşturduğunuz içerikleri yayınlamak için izin yok, en çok hayal ettiğiniz gibi çalışma ortamı oluşturmak için izin yok: Örneğin, blog gezileri, RSS, Tumblr paneli vb. kocaların önceden görmediği bir biçim.

Önemli değil: Tumblr'daki blogların çoğu kitaplıklara, albümlere, albümlere, markalara vb. Obra'yı tararsanız, haberlerin büyük katkısı olmaz (unque sea un poco) ve tus logros.

Tumblr, lisans lisansının bir parçası olarak kabul edildiğinden, Tumblr'ın tüm kamuya açık içeriği bir terasta yayınlaması, diğer ortamlarda ve hizmetlerde İçerik analizi yapmanızı sağlayacak moddur.

Tumblr'ın «yangın hortumu» için bir kullanım lisansı veren bir Tumblr sosyologu ve dağıtımı veya analizi için bir «halka açık içeriğin» örneği, bir platformda halka açık etkinliğin tüm direktörlüğünde, busqueda

Tumblr Servisleri'nde gezinen sosyal İçerik paylaşımında, temel olarak Hizmetlerden yararlanmanın yanı sıra, içerik kullanım lisansı veren on kişi var. Herkese açık olduğu için, diğerleri yorum yapabilir veya İçeriğin bir kısmını sosyal ortamlardaki bir sohbete dahil edebilir, bu da diğer ifade edilen diğer ifadelerin geçmişe dönük olarak sansürlenmesini ortadan kaldıramaz.

Kamuya sunmadan önceki zamanlardaki bir durum: İnternette de yayınlanabiliyorsa, neredeyse tüm bilgilerin kopyalanması imkansız hale gelir.

Diğer kişilerin entellektüel varlıklarını geri ödemeyi kabul ettiniz, çünkü bu, orantısız tüm Kullanım İçeriğini kullanmak için gerekli lisansları sunacağınızı beyan ediyor ve garanti ediyor.

Tumblr, arkadaş ortamına ait bir öğe olabilir, kendi takdirine bağlı olarak, yayınları bir platforma yerleştirir ve genellikle bir arkadaş ortamına dahil edilmeyen bir ortamdır. Normal kullanımlar mevcut işlevi iptal edebilir.

İçerik lisansı için:

Hizmetlerin Kullanılmasıyla birlikte, Tumblr, İçeriği indirmek için geri alınabilir, münhasır olmayan, alt lisans verilemez ve devredilemez bir dünya ambito lisansı kabul ediyor, almacenarlo, verlo, mostrarlo, regent, redistribuirloy ve yaratılan sosyal ağları yaratıyor İçerik'i indirirken, Hizmet Alanları'nı kullanabilirsiniz, ve işlev sınırlamaları ve kısıtlamalarla (diğerleri dahil, diğer hizmetler, yolcu Hizmetleri, daha fazla tanımlanabilecek şekilde) sıkı bir şekilde artırın. Bu, örneğin yeniden yazmak için İçeriği lisanslamanın önemli olduğu anlamına gelir.

Topluluk Normlarının Cumplimiento'su:

Tumblr topluluğu normlarını ihlal etmeyeceğiniz kabul edilir.

Fesih ve tasfiye:

Cuenta'yı iptal ettiğinizde, Hizmet Kullanım İçeriğinin belirli bölümlerini göremiyorsanız, Tumblr, İçeriğin erişilemez olması veya kullanımın engellenmesi gibi durumlara neden olabilir, kullanım İçeriğinin Gizlilik Politikasının aşırı olması durumunda, Salvo que que le le izin ya da le le liera mantener estos de acuerdo con la ley. Ambargo, aşağıdakileri beyan eder ve aşağıdakileri kabul eder: (a) Kullanım içeriğinin ortadan kaldırılması, bellek önbelleğinde veya bellek kopyalarında geçici bir süre boyunca silinebilir y (b) referansların ne kadar olabileceği muhtemeldir tamamen ortadan kaldırılmadı (örneğin, yeniden yazma işlevinin doğallığı nedeniyle). Puedes, cuenta aquí cuando quieras'ı ortadan kaldırabilir.

7. Uygulama programları için özel durumlar

Yazılım veya hizmetler, Hizmet veya İçerik'te temel alır, Tumblr'daki uygulama programlarının (API) arabirimi veya hayır, uygulamaları ve Tumblr'ı kullanma programları için izinleri ve lisansları arayabilirsiniz.

8. Marka kayıtlarının kullanılması

Kayıtlı markaların, kurumsal kimliklerin, logo tiplerinin ve Tumblr hizmetleriyle ilişkili diğer etkinliklerin kullanımı, kurumsal görüntü normlarına ve Tumblr markasının kullanım normlarına göre ayarlanmalıdır.

9. İletişim

Tumblr, Hizmet Algunları'nı (« İletişim ») kullanmak için sunulan blog sayfalarının sunumu ve sunumu için özel HTML ve CSS kodudur (« Tumblr bitki kodu »). Algunos Contact, pago Service ile karşılaştırılabilir (daha fazla tanımlanabilmesi için), (" Contact premium » ile Contact olarak). Müşterilere, hizmetlere veya bloglara herhangi bir adresten doğrudan aktarım yapan Premium Kişiler, yalnızca benzer bir Pazar'da bulunur ve sunulan belgenin pago koşullarının sağlanmasına yardımcı olur.

Tumblr te, bitki kodunuzu kişiselleştirmek için bir lisans verin ve blog sayfanızda kullanmak için uygun kişi oluşturun (« Kişiselleştirilmiş tema » adı altında bir kişiyle iletişim kurun). Tercih ettiğiniz takdirde, diğer kullanımlar için Kişiselleştirilmiş İletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ambargo, oluşturma lisansı oluşturma koşulu olarak kişiselleştirilmiş sitelerle iletişime geçin, hiçbir şekilde dağıtım yapılmaz.

Diğer kullanımlardan on tanesi, şu anda dağıtımını iptal eden Kişiselleştirilmiş İletişim Kişilerini kullanmak olabilir, mevcut durumda, kişiselleştirilmiş temayı iptal etmek için geri alınamaz bir kullanım lisansı kabul edersiniz. Kişiselleştirilmiş iletişimin dağıtımını durdurabilir ve durdurabilirsiniz, ancak bu kullanımdan sonra kişisel kullanım için kullanabilirsiniz.

Oluşturmak ve dağıtmak için Kişiselleştirme ile iletişime geçin, premium ile iletişime geçin, ponte en contacto con nosotros.

10. Pago Hizmetleri

Algunos de los Servisleri, müşteri pagosu için gerekli (bir girişte, « Pago Servisleri », dahil olmak üzere, diğerlerinin yanı sıra, Kişiselleştirilmiş İletişim, Promosyon Yayınları, Abonelikler, ve Gönderi+). Tüm cuota'lar ABD'de bir dolar kuruyor. Bu, tüm muhabirlerin cuotas pagar'ını, yazışma servislerinde, servislerin ve ek kargoların ilişkisi olarak tanımlayabilir.

Hizmet Pagosu Hizmetleri, Hizmet Pagosu'na özgü kullanımlar için sınırlı lisanslar oluşturur. «Satıcı», «venta», «comprar», «compra» gibi terminosların kullanımı veya benzerleri, Pago Hizmetlerinin kullanımı için bir lisans talebine atıfta bulunur; tipo baskı malzemesi. Hiçbir alt lisans, ödeme, aktarım veya intercambiar de pago Services, bu Hizmetlerin bir parçası değil, pazar Hizmetleri normlarında ifade edilmesine izin veren salvo.

Tumblr, özel bir karara vararak, yatak hizmetlerinin işlevini (kaldırarak) veya yatak hizmetlerinin hikayelerine karşılık gelen terminolojileri ve koşulları değiştirebilir.

Pago Hizmetleri seçimi kesindir ve yeniden düzenlenemez (Özellikle Pago Hizmetlerini anında kullanın, Promosyonlar gibi, Tumblr'ın enterik karar verme salvo, enterik karar, tahmini en son tahmin) Cuestión'daki pago Service'in düzenlenmesi. Cuenta veya derechos iptali, Pago Hizmetlerinin perdidasını kapatabilir. Örneğin, Cuenta'yı askıya aldıysanız, Tema lisansını daha ucuza satın alabilirsiniz.

Tumblr, çok daha kısa sürede kolaylaştırabileceğiniz pago Hizmetlerinin değerli özelliklerini birleştiriyor. Mümkün olan bir ortamda, Tumblr, en değerli seyahatlerinizde yeni değerli eşyalarınızın kamuya açıklanması için yeterli değere sahip olduğunu bildiriyor veya bir bildirim bildirimini kıskanıyor. Yeni değerli eşyalarla daha hızlı başa çıkamıyorsanız, Tumblr tarafından Tumblr'da sunulan Hizmet Pagosu'nu aramayı veya en güçlü cambio'yu bekleyen antes iptal etmeyi seçebilirsiniz.

11. Pagos tekrarları:

Algunos de Tumblr pago Services, tekrarlanan abonelikler için otomatik olarak değiştirilir ( "Suçlamalar" ). Abonelikler, en iyi hizmetin (« Abonelik Süresi ») gösterilebilmesi için ortalama kargoların kılavuzlarını veya yıllıklarını (« Abonelik Süresi ») engelleyebilir. Bir promosyon dönemi boyunca abone olursanız, Abonelik, iniş döneminin son dönemindeki abonelik Cuota'yı içe aktararak otomatik olarak yenilenir.

Bir Aboneliği etkinleştirdiğinizde, otomatik olarak Abonelik Cuota'yı (ve uygulanabilir olduğundan daha hızlı) otomatik olarak ayarlarsınız ve bu yöntem, son abonelik Abonelik Girişinin başlangıcını gösterir.

Aboneliğinizi iptal etmek için aboneliğinizin sona ermesinden önceki (24) saat (24), sonraki cuota'yı birleştirmek için gerçek abonelik süresi.

Tumblr Sitio Tumblr Gezintilerinizden farklı olarak, pago yöntemini değiştirebilir veya bu sayfadaki Abonelikleri iptal edebilirsiniz: www.tumblr.com/settings/subscriptions. Apple veya Android gibi uygulamadan kullanılabilen harici bir pago platformunu kullandığınızda, pago yöntemini değiştirebilir veya doğrudan aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

12. Post+, Propinas ve Tumblr Live'a özel koşullar

Yeni Servisler, platformun para kazanma içeriğini ve aşağıdaki işlevleri kullanmasını kolaylaştırmanıza izin verir:

Post+: tüm kişiler (« Creadores » içinde, «Creadores» içinde), yalnızca izin verilen bir aboneliği etkinleştirmek için kullanılabilir tek başına içerik sunabilir ( «Post+ İçeriğinde» ). Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, Post+'ta sık kullanılanlara danışın.

Propinas işlevi: Platformu kullanmak, diğer blogları yayınlamak ve yayınlamak için diğer blogları çevreleyebilir. İşlevsellik için daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu bilgileri sık sık kullanabilirsiniz.

Tumblr Live: Plataforma'yı doğrudan, diğer kanalların direktiflerine ve enviar ve regalos'a yeniden iletmek için kullanabilir. Tumblr Live'da sık kullanılan seçenekler arasında bulabileceğiniz en fazla bilgi.

Kullanım Koşulları, ev strateji stratejilerinde gezinirken, kimliğin yerine geçmek ve diğer benzer hileli yöntemler için diğer kişileri ele geçiremez.

Gönderi+ Aboneleri için Ek Koşullar:

Gönderi+ İçeriği için bir Aboneliği etkinleştiren Kullanım Kullanımları (geliştirildiğinde, « Aboneler »), Abonelik Hizmetleri sırasındaki Hizmet Oluşturucuları ve Gönderi İçeriği İçeriğine erişilebilmesi için kaldırılır. Post+, her bloga bağlı bir işlevdir, çünkü çeşitli Oluşturucuların Gönderi+ İçeriğine erişmeniz gerekir, genellikle Abonelikleri etkinleştirebileceğiniz değişkenlerdir, bir blog için.

Abonelerin, çeşitli amaçlarla abonelik Dönemi boyunca Yayın İçeriğine+ erişememeleri önemlidir; Örneğin, Creador aboneyi bloke ettiyse, Tumblr hizmet kullanımını iptal ettiyse (ihlal ettiyse, bunu yaptıysa) veya Creador o Tumblr Eliquino'ya erişimi devre dışı bıraktıysa (ihlal ettiyse) Acuerdo, örneğin).

Gönderi İçeriği+ olarak veya hiçbir beklentiyle (Creador'un tanıtımıyla ilgili) hiçbir şey olmadığı için, Aboneliği ima eden her şeyi varsayar. Bir şirkette herhangi bir sorumluluk sahibi olmadan, bir düşünceyi gerçekleştirmek için bir şirket oluşturabilirsiniz. Bu motivasyonla, tek başına, Confíes'de Post + Creadores İçeriklerine abone olun. Manzaranın püf noktaları ve görüşler, Creadores'ın oğlu tarafından ifade edilen ifadelerdir ve hiçbir şekilde temsil edilmemektedir ve yeni nesillerle tesadüfen temsil edilmemektedir.

Son zamanlarda, Posta İçeriği+ ile Servisler'deki reblog işlevi arasındaki farkı karşılaştırabilirsiniz, ancak diğer biçimlerle karşılaştırma yapılamaz, çünkü büyük olasılıkla ekran veya içerik yakalama veya dağıtım. Tampoco, Post+ içeriğine erişerek başka bir kişi oluşturmak için can sıkıcı olabilir.

En sevdiğiniz Kişiler için ek koşullar:

Propinas işlevinin seyahat etme kullanımları (en adelante, las «Personas que envían propinas» ) bir sessiz alıcı pagosu olmuştur (alelante, las «Personas que reciben propinas» with. Si estás entre las Personas que Envían propinas, kabul ve uzlaşmalar, gönüllü ve isteğe bağlı olarak, bir cambio de ellas nada kabul edilemez ve hiçbir şekilde kullanılamayacak şekilde kullanılabilir. Propinas'ta kasırgaya neden olabilecek olağan tartışma ortamlarında ortam yok. Bir mülk sahibi olmak için en önemli unsurlardan biri, satın alınan Kişilerin kullanım içeriği veya kişisel içeriği ile ilgili olarak ek bir hak sağlama garantisi değildir. Hiçbir kamu ortamını, topluluk normlarını ya da yasal, suiistimali, sözlü söylemleri ya da otomatik davranış biçimini kışkırtan yeni topluluk normlarını içeren zengin içerikleri teşvik etmeyi ya da artırmayı asla önleyemez.

Her şeyin Propinas'ı kullandığını varsayarsak, bu içeriğin hiçbir şekilde mevcut olmadığı veya yayınlanmadığı veya herhangi bir beklentiye dayanmayan Propinas'ı alan Kişiler olduğu varsayılır. Akıl ve vicdan sahibi olmak isteyen tüm kişiler, şirketten sorumlu hiçbir sorumluya sahip değildir. Bu motivasyonla, tek başına güvenilen bir kişiyi Propinas'ı kıskandırmak. Manzaranın püf noktaları ve görüşlerin ifade edilmesi, çoğu kişinin hayalini kurduğu kişiler tarafından ifade edilir ve hiçbir şekilde temsil edilmez veya yeni nesillerle tesadüfen temsil edilmez.

Dış mekan platformlarının, ev ofisleri için prosedürler ve hizmet görevlileri tarafından uygulamaya konan on en önemli özelliği, bir cantida desglose de dahil olmak üzere, bir belgenin en iyi şekilde yansıtılmasıdır.

Bir Gönderi Oluşturucu Cuenta+ oluşturun ve yönlendireceğiniz kişilerden birini oluşturun:

Bir Yaratıcıyı veya amacını değiştirmek için, en az gerekli olan miktarlar:

– Kabul ettiğiniz bir odada ikamet edin ve kabul edin.
– Doğru bir pago veya cobro pagoda bağlantısı oluşturun (birden bire, « Cuenta vinculada »). Tüm evlerde, Stripe Inc. o harici pagos prosedürünün diğer kanıtlayıcı hizmetleriyle; Aslına bakarsan, (i) Cuenta vinculada'nın yaratılmasıyla ilgili uygun veriler ve kesin bilgiler, (ii) Stripe'in hizmet ve siyaset koşullarıyla (ya da pagoların dış işlemlerine ilişkin harici hizmetlerle ilgili olarak) iii) giriş Stripe Inc. ile hızlı bir direktifte (veya Tumblr'daki pagos dışındaki harici hizmetlere göre).
– Bir Tumblr'ı, Tumblr'ı Tumblr'da okunan her zamanki gibi kullanmanın zorunlu olduğu, kabul edilen tüm yasal yargı mercileri veya işlem türleri gibi, Tumblr'ı Tumblr'ı temsilen ve bu adlarda pagos olarak tasarlayın. Bir cuestión ile Usuario'yu kapatın.
– Tumblr'da sabit bir konum elde etmek için Oluşturucular veya Kişiler için ek gereklilikleri karşılayabilir, ancak bu, Arama Fonlarını kullanmak için en az 18 gün boyunca (18) dahil olabilir.
Tumblr hesabınızı tamamen devre dışı bırakabilir veya Post Oluşturucu+ ile birlikte topluluğa katılabilirsiniz. Ambargo durumunda, Gönderi İçeriği+, Abonelerin abonelik Döneminin sonuna kadar sabırlı olması için kullanılabilir (bu, normları, politikaları veya koşulları ihlal etmek için ortadan kaldırılan bir dönemdir). Post+ içeriğinin ilerlemesi, diğer kullanıcıların Abonelik teklifini devre dışı bırakmak için kamuya açık bir şekilde yeniden bloglanabilmesine neden olabilir, ancak Kullanım Koşulları, Post+'ın İçeriğini ve menos Hizmetlerini kullanamaz.

Tumblr, Tumblr'ın iptali veya Tumblr talebi veya isteği kabul etme kapasitesinin açıklanması dahil olmak üzere, kabul edilmeyen veya kabul edilmeyen bir ninguna'dan sorumlu değildir.

Post Creadores+ ve beğendiğiniz Kişiler için davranış gereksinimleri:

Herhangi bir ihlal ya da aşırı artış yok : Gönderi İçeriği+ olarak, tüm gerekli düşüncelerin en hızlı ve topluluk normlarında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, Entelektüel mülkiyeti korumak ve yazarları kurtarmak da dahil olmak üzere, Gönderi İçeriğini+ hiçbir şekilde ihlal edemezsiniz. Ayrıca, başka bir kişi adına sahip olmayı tercih edenler, geçerli yasama organından sorumlu kişilerdir. Askıya alma rezerveleri yok, Cuenta, Tu Perfil, Post Perfil, Las Propinas veya Post Contenido des+ en cualquier an'da, ihlalde bulunan kremler dahil olmak üzere, Post Sisteminin Kötüye Kullanım veya Yenilikçi Toplulukları dahil. o de las Propinas. Bir teras kullanımı da dahil olmak üzere Cuenta faaliyetlerinden sorumlu tek kişi.
Dürüst olmak gerekirse, Tumblr'ı kullanmanın tam zamanı ve gerçek biçimidir ve en sevdiğiniz Kişiler için Aboneleri yönetin. Bu, yayın içeriğinin uygun ve kesin açıklamasıyla orantılıdır. Hiçbir şirket, diğer kişileri bir araya getirmek için yeni Hizmetlerden yararlanamaz ve işletme stratejilerini gerçekleştirmek, kimlik bilgilerini değiştirmek ve diğer sahtekarlık yöntemlerini kullanmaktan kaçınabilir.
Aboneler ve Kişiler ile ilgili problemler şu şekilde çözülebilir : Posta İçeriğindeki Aboneliklerin Kullanım Koşulları ile ilgili anlaşmazlığı çözümlemekten sorumlu tek kişidir. Gönderi+. Örneğin, bir Abonenin kabinine giden bir yükün devrilmesinde, en çok arzu ettiğiniz Kişilerden biri olarak, Suscriptor'ları veya Kişileri yeniden canlandırmaktan sorumlu kişilerdir. Yetkili satıcı pagosu, bir hatırayı temsil edebilir, bu da Posta İçeriğindeki+ veya Propinas'taki abonelik tariflerinden gelen satıcı veya giriş noktalarında mevcut dengeyi ortadan kaldırabilir. Tumblr, pagos pagos ve plazos'un bölünmesini rezerve etti veya bir rembolso'yu, Abonelerin veya Kişilerin, bu durumda uygulanabilir olmasını düşündüğünüz envían envían.
İhlallerden sorumlu değiliz : Tutmaktan sorumlu kişilerdir ve tüm girişleri beyan eder ve bağlantılı ilgili konularla ilgili geçerli ithamları beyan eder. Tumblr, Post+ İçeriğinde yer alan pagos pagos için geçerli olan itici güçleri tespit etti, hacerloa yükümlülüğü olmadan, mevcut olanların geçerli olabileceğinden daha fazla.
Gönderi+ Abonelik Pagosları ve Yaratıcıların Desteklenmesi:

Gönderi İçeriği+ ve Tumblr'daki Tumblr'daki hizmet komisyonlarını ve Tumblr'daki Tumblr'daki paylaşımları ve ölümleri ve ölümleri anlayan Kişiler aracılığıyla Gönderi+ İçeriğindeki Aboneler tarafından hesaplanan miktar ve Maliyetler hesaplanıyor geçerli tarife veya saklama. Pagos işlem platformları komisyonlarının ithalatı ve uygulanabilir plazoslar, pagoda seçeneğine bağlı olarak, Abonenin veya en sevdiğiniz Kişilerin (p.ej. , Stripe, Apple, Google vb.). Mevcut komisyonlar için daha fazla bilgi edinin.

Sorumlular, okunabilecek pagosları kolaylaştırmak için gerekli bilgiler de dahil olmak üzere, ilgili verilerden ve kesin verilerden sorumludur. Pagos ithalatı, Tumblr adlı bir kullanıcı kayıt defterinde (veya yazışma yazışmaları işlem platformunda) hesaplanan teniendo'yu hesaplar. Tumblr, nakliye yönteminde değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor Bu Acuerdo, ya da daha iyi bir ürün elde etmek için. Örneğin, Bölge veya askıya alma programındaki bir yönetim süresi boyunca, Hizmetin mevcut olmadığı durumlarda, adaylar tarafından sorumluların yerine getirilmesi, Posta Cuenta'nın bir parçası olarak iptal veya iptalin kaldırılması veya iptal edilmesi kabul edilir.

Tumblr, kendi takdirinize bağlı olarak hangi pagosları alacağınızı belirler; bu karar kesin ve kesindir. Eğer paranızı geri almak istiyorsanız, Tumblr'ı bir tren plazosunda (30) bildirebilirsiniz, bu durum kolaylaştırılmış bir durumdur ve geri alma formülünün seyahat etme motivasyonunun ayrıntılı bir açıklamasıdır: www. tumblr.com/support. Olumsuz bir durumda, iki pago ile bir hacer ıslah ilişkisinden feragat edebilirler. Tumblr, her zaman olduğu gibi kesin bir karar verme modundan vazgeçmez.

Tumblr Live'da Ek Koşullar

Tumblr Live, The Meet Group teknolojisiyle (kısaltılmış, «TMG») doğrudan bir yeniden aktarım işlevidir. Tumblr Live'ın kullanımı, TMG'de (TMG Kullanım Koşulları, TMG Politikası, TMG Politikası) yeni koşullara (Acuerdo, Yeni Topluluk Normları ve Özel Politika) benzer şekilde çalışır. ) TMG Gizlilik Politikası). Tüm metinlerdeki çelişkili haberler, daha fazla kısıtlamaya yol açar.

TMG, Tumblr Live işlevi için gerekli teknolojiyle orantılıdır. Aşağıdakileri ima eder:

– Tumblr, somut verileri TMG ile karşılaştırmanıza yardımcı olur, genellikle kullanılan adı, perfil fotoğrafını, açıklamasını ve coğrafi konum belirleme açısından kesin olmayan verileri gösterir. TMG, kendi tarafınızdan, cuenta'ya ek yönlendirme bilgilerini kopyalayabilir. TMG'nin Tumblr Live işlevini çalıştırması ve Tumblr Live kullanan tüm verileri ve içeriği kontrol etmesi yeterlidir. Buna ek olarak, Tumblr'ın birden fazla sorumluluktan sorumlu olduğunu kabul ediyorum, daha fazla veya daha fazla sorumluluk türünün, daha uygun bir şekilde geri alınmasıyla ilgili olarak, ve MG'nin MG'sinin sorumlularından sorumlu olanların aynısı.
– Tumblr yapılandırması, Tumblr Live'da uygulanamaz. Örneğin, blogunuz ortalama bir karşı koruma sağladığından, koruma Tumblr Live'daki yeniden aktarımlarınızın perfilinde uygulanamaz.
– Tumblr Live, içeriğinizi ve Tumblr topluluğundaki diğer kişileri karşılaştırmanıza izin verir.
– Tumblr Live'ın yeniden aktarımları, TMG tarafından yönetiliyor ve Tumblr Live erişiminizi kısıtlayan yeni bir ekipman olarak, ihlal ettiğiniz konuların dikkate alınması gereken parça parçalarından daha uygun bir zamanda.
– (a) Tumblr Live'da kopyalama, değiştirme, türetme, tersine mühendislik sürecini uygulama (uygulanabilir olması gerekenler hariç), kaynak koda dönüştürme, dönüştürme, çözümleme veya ekstra kaynak oluşturma tekniklerini bozma; (b) satıcı, alıcı, alt lisans veren, Tumblr Live Hizmetlerini aktaran veya dağıtan; (c) Tumblr Live Hizmetlerine doğrudan veya dolaylı olarak sunulan uygun ticari hizmetlere erişmek için erişmek; o (d) Tumblr Live Hizmetlerinde işlev, seçenek, arayüz veya grafik kopyalama.
Tumblr Live'da tek başınıza kullanabileceğiniz Tumblr Live kredileri, Tumblr Live'daki regalos ve través regalos'u enviar edebilir ve Pago Hizmetlerinden yararlanma olanağı yoktur. Tumblr Live'daki kredi karşılaştırmaları geri alınamaz, yeniden sembol aktarılamaz. Tumblr Live'ın kredileri parasal bir değere sahip değildir ve bir mülk veya bir bölünmeyi düşünmez. Tumblr Live kredileri karşılaştırıldığında, Tumblr Live'da sunulan dijital ortamlara (Tumblr Live reklamları) erişmek için bir lisans limiti vardır, çünkü Tumblr'da TMG olarak izin verilir. Tumblr Live kredilerinin kullanımı, TMG kullanım Koşullarının dijital kredileri ve regalos'ları dahil olmak üzere koşulların ifadesidir. Tumblr'ın, Tumblr Live'ın itibarı ile ilgili yönleri dışında, sorumlu bir grup olmadığı kabul edildi.

Tumblr Live'daki yeniden iletim kredilerini, bu işlev için sanal görüntüleri karşılaştırmak için kullanabilirsiniz. Asimismo, Tumblr Live'ı kullanmak için sanal tarifler, TMG kullanım Koşulları ve Koşullarını kabul etme ve kazanma olasılığı. TMG'nin resepsiyonla ilgili sorunları çözmekten sorumlu olduğunu veya kabul edilen tatillerden sorumlu olduğunu kabul edin ve keşfedin.

Tumblr Live'ı daha iyi motive etmek için ziyaret ediyor ve dinleniyorsanız (örneğin, Tumblr Live'da Tumblr veya Vetemos'ta gezinirken), Tumblr'daki diğer Tumblr topluluklarından gelen yeniden aktarımların veya kayıtların kredilerini alabilirsiniz. tazminat türü.

Şu anda, Tumblr Live'ı devre dışı bırakmak mümkün değil. İşlevi kullanmakta tereddüt etmiyorsanız, pasa nada yok: Kontrol edin ve listeleyin!

13. Garantiden vazgeçme; Sunulan hizmetler «en su condicion fiili»

Servislere erişin ve içerik veya içerikle ilgili en iyi kullanımlar, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir. ENTIENDES Y ACPTAS QUE LOS SERVICIOS SE TE OFRECEEN «EN SU CONDICIÓN ACTUAL» VE SEGÚN ESTÉN DISPONIBLES. SIN PERJUICIO DE LO ANTERIOR, YEN LA MÁXIMA MEDIDA PERMITIDA POR LA LEY, TUMBLR REUNCIA A TODA GARANTÍA, EXPLÍCITA O IMPLÍCITA, DE COMERCIALIZACIÓN, ADAPTACIÓN A UN FIN NOSPECCUMPFICO. Tumblr, Hizmetlerin isteğe bağlı olarak beyan edilmesi veya garanti edilmesi dahil olmak üzere, Hizmetlerle ilgili bir garanti beyanında bulunmaz (a) uygun yönetim işlevi, hatalardan dolayı kesintiler veya diğer donanım, yazılım, sistem (b) gerekliliklerle birleştirme ya da ellos'tan beklenenler; (c) herhangi bir hata yok, ya da her seferinde arızalar düzeltiliyor; (d) diğer bileşenlerde hiçbir tendran virüsü yoktur; o (e) tam güvenlik bilgilerine sahip olun, çünkü karşılaştırma bilgilerinin güvenli olduğunu beyan edersiniz. Tumblr tampoco, İçerikle bağlantı kurma garantisi vermiyor; özellikle, orantılı olmayan olağan içerikle. Usuario'nun oğlu, içeriğin sorumlularındandır. Tumblr'da hizmet gezilerinde aldığınız bilgi, sözlü veya yazılı bilgiler, bu belgeye dahil hiçbir ifadenin garanti edilemeyeceğini ima eder.

14. Geri alma ve sorumluluktan vazgeçme için süre sınırlaması

Geri kazanmanın kaynağı olan bir plazoda Tumblr'da veya Tumblr'da güçlü bir ilişki kurarak geri kazanabileceğinizi kabul edin; Aksi takdirde, kalıcı olarak kaldırılır.

Tumblr'ı, doğrudan veya dolaylı olarak kontrol edebileceğiniz veya doğrudan veya dolaylı olarak kontrol edebileceğiniz diğer kişiler veya kişiler, çalışanlarına, temsilcilerine, asistanlarına, yöneticilerine, yardımcılarına veya arkadaşlarına izin veren maksimum medyaya sahip bir Tumblr'dır. Sorumluluğun, geri ödemenin, taleplerin veya taleplerin (gerçekler veya müşteriler) tüm türler, koşullar ve desconocidos (dahil olmak üzere, hariç tutulmayanlar dahil), aşağıdakiler dahil olmak üzere («Tumblr Üyeleri»), nereli, ne reclusivamente con lo siguiente:

Usuarios ile ilgili anlaşmazlıklar, diğer Usuarios ve tú ile ilgili suları içerir.

Actos generales de terceros (örneğin, Tumblr'ın eski bir parçası olmayan veya şirket ortağı olmayan kişiler veya kuruluşlar), siteler ve terceros hizmetleri dahil.

Cuenta'nın kullanımıyla ilgili anlaşmazlıklar, veya olaylar bir terasta veya bir terasta gerçekleşir.

Yetkili olmayan erişimle ve Cuenta'da alınan İçerikle veya Cuenta'da alınan içerikle ilgili veri iletişimiyle ilgili veri iletişiminin otomatik olarak değiştirilmesi, veya diğerleriyle, dahil olmak üzere, otomatik izinsiz müdahaleyle, açık kaynak içerikle ilgili içerikle, Bu, Cuenta'nın kimlik bilgilerinin güvenliğiyle ilgili bir ilişkinin geri alınmasını içerir.

Tumblr'daki (« Quedadas ») bir kişilik ve somut bir ilişki biçimiyle bir kişiyle yeniden bir araya gelme, diğerleri dahil olmak üzere, diğer organlar veya eski organların kullanım kullanımları veya ihmalleri dahil. Daha fazla bilgi için Yeni Quedadas sayfasına bakın. Bu, Tumblr'da yazılanların aksine, özel ifadelere aykırıdır, Tumblr'da bakım yoktur, denetim ve kontrol modu, tüm Quedadas'tadır.

California'da ikamet ediyor, California Código Civil de California'dan feragat ediyor, bölüm 1542, que estipula lo izleyen: «La exoneración general no se acreedor que el acreedor no sepa or no speche que can a su iyilik, pues si fueran de su conocimiento en Aklından çıkarmanın fırlatıldığı an, insan gücüyle çok keskin bir anlam ifade eder».

15. Sorumluluğun Sınırlandırılması

EN LA MÁXIMA MEDIDA İZNİ VE UYGULANABİLİR MEVZUAT, TUMBLR Y LOS AFILIADOS DE TUMBLR NO SERÁN SORUMLULARI DE LO SIGUIENTE: (A) DAÑOS INDIRECTOS, TESADÜFLER, EJEMPLARO DERİPOLITIVER, EJEMPLARO CURIVALES, PUNIA; (B) PÉRDIDA DE BENEFICIOS, INGRESOS, DATOS, CAPACIDAD DE USO, FONDO DE COMERCIO U OTRAS PÉRDIDAS INTAGIBABLE; (C) DAÑOS RELACIONADOS CON EL USO DE LOS SERVICIOS Y EL ACCESO O LA INCAPACIDAD DE ACCESO A ESTOS; (D) DAÑOS RELACIONADOS CON CUALQUIER CONDUCTA O CONTENIDO DE UN TERCERO O UN SUSCRIPTOR QUE UILICE LOS SERVICIOS, INCLUIDOS, ENTRE OTROS, CONDUCTAS O CONTENIDO DIFAMATORIOS, OFENSIVOS O ILEGALES; O (E) DAÑOS RELACIONADOS DE ALGÚN MODO CON CUALQUIER CONTENIDO. ESTA LIMITACIÓN AFECTA A TODAS LAS RECLAMACIONES, YA SE BASEN EN UNA GARANTÍA, UN CONTRATO, RESPONSABILIDAD EXTRACONTRACTUAL O CUALQUIER OTRA TEORÍA LEGAL, TANTO SI SE HA NOTIFICADO A NOSIDA STA TEORIA LEGAL, TANTO SI SE HA NOTIFICADO ASD LAMOIDADEMOO A TUMBLI TUMIDA COMODO L ESTA LIMITA LIMITACIDA AFECTA AFECTACIÓN AFECTACIÓN AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA AFECTA TODAS HAYA FALLADO CUALQUIER RECURSO AQUÍ DECLARADO CON RESPECTO A SU PROPÓSITO TEMEL.

EN LA MÁXIMA MEDIDA PERMITIDA POR LA LEGISLACIÓN APLICABLE, LA RESPONSABILIDAD TOTAL DE TUMBLR Y DE SUS AFILIADOS, POR CUALQUIER RECLAMACIÓN BAJO ESTE ACUERDO, INCLUNSABILIDAD TOTAL DE TUMBLR Y DE SUS AFILIADOS, POR CUALQUIER RECLAMACIÓN BAJO ESTE ACUERDO, INCLURSABILIDAD TOTAL, POR CUALQUIER RECLAMACIÓN BAJO ESTE ACUERDO, INCLURSABILIDAD, AS MOLACIAD 0.00E, INCLUSO ACUPLCIENDXAS, MUSA DANSING POR GARANTCIA, USD 0. 00 NOS HAYA PAGADO POR UTILIZAR LOS SERVICIOS EN CUESTIÓN.

16. Garantía ve sorumluluk sınırlamalarının hariç tutulması

Yargı yetkilerinin belirli garantilerin hariç tutulmasına izin vermemesi veya sorumluluk sınırlarının hariç tutulmasına izin verilmemesi mümkündür, bu belgenin 13 ve 15. bölümlerinde özel olarak belirtilmiştir;

17. İptal

Diğer taraflara bildirimde bulunulduğu anda, diğer bölümlerde yaşanan olaylar iptal edilebilir. Tumblr, tüm hizmet birimlerine erişimi askıya alabilir veya askıya alabilir; Diğer tüm durumlarda, Acuerdo'nun en iyi koşullarının bir parçası olarak. Özellikle, Tumblr, otomatik olarak askıya alınmasını veya askıya alınmasını kaldırabilir, ancak bu, yazarla ilgili çeşitli normlara bağlıdır.

Bir Hizmete veya kendi kullanımınıza erişimi iptal ettiğinizde, örneğin, Bir Hizmette Cuenta'nın askıya alınması nedeniyle, Hizmet veya İçerik'e erişim sırasında Hizmet kullanımını derhal iptal edebilirsiniz. Bu Acuerdo'nun tüm hükümleri, arabanız için, diğerlerinin yanı sıra mal varlığı ve sorumluluktan feragat etme ile ilgili diğer maddeler dahil olmak üzere, iptal etme olaylarını takip eder. Hizmetlere erişimin iptali ve tüm iptallerden önceki olası yükümlülüğün sona ermesini kullanamazsınız, Tumblr veya diğer kuruluşlarla ilgili sorumluluklarla ilgili sınırlama yoktur ve iş yerlerinin sınırlarının aşılması söz konusu değildir, en forca Ekonomik Avrupa, que se tanımlı Gizlilik Politikası.

18. Yasama ve mahkeme elegidos

Tumblr ve akort çözümleyici, tartışmaları veya eşitleri geri almayı kolaylaştırıyor, bu nedenle, Tumblr'da belirli bir bölümde veya belirli bir bölümde veya hizmette, güçlü veya hizmetle ilgili bir ilişki var. Bir anlaşmazlığın resmi çözümünün yinelenmesinden önce, çözüm için yetkililerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Dava davasında yargı yetkisi:

Bu, Nueva York'un her yerinde, her zaman olduğu gibi, aksi takdirde uygulanabilir ve Nueva York'ta, çatışma malzemesi tartışmalarının en iyi sakinlerinden biri olan bütünleşmeyi engelleyebilir. Tumblr'ın, Nueva York'taki (Nueva York) eyalet mahkemesi veya federal mahkemesinin münhasıran çözebileceği bir anlaşmazlıkla ilgili geri dönüşü veya anlaşmazlığı geri alması kabul edilirse, taraflar farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Yeni York (Nueva York) Condado'daki mahkemelerin kişisel yargı yetkisi bazı durumlarda bir ihtilafın ıslahı veya ıslahı davasında kabul edilebilir.

(a) Birleşik Devletler federal, eyalet veya yerel teşkilatının veya teşkilatının bir parçası olarak (b) resmi resmi hizmetlerden yararlanır; y (c) hiçbir bölüm, etkin olmayan bölüm kurallarını yasal olarak kabul edemez. Bu maceralar için, Amerika Birleşik Devletleri Estados'un las yuvalarında hakimiyet kazanmak için güçlü ve hızlı bir şekilde, kümeler çatışması materyalindeki tartışmanın perjuicio de lol. Federal bir eyalette ve New York'un eyaletinin gözdesi olan Amerika Birleşik Devletleri'nde, yasama meclisi de dahil olmak üzere.

19. Çeşitli

Tumblr'da tam bir Acuerdo oluşturan ve mevcut belgenin içeriğiyle ilgili olarak, bu zaman aralığını değiştiren Acuerdo'dur. Bu Acuerdo, sunulan belgenin içeriğiyle ilgili olarak tüm entendimientos veya acuerdos'u, öncekileri veya gerçekleri, orales veya escritos'u yeniden temsil eder, Acuerdo'nun eksiksiz ve özel bölümlerini oluşturur. Ortaya çıkan tüm partilerin yükümlülüğü, mevcut belgedeki herhangi bir biçime göre, başarılı bir şekilde bir işi bırakmayı düşünmez. Bu Acuerdo sınıfının geçerli olmadığı veya geçerli olmadığı düşünülürse, minimum gereklilik ile sınırlandırılabilir, bu Acuerdo modu tam olarak uygulanabilir ve etkili olabilir. Daha önce Tumblr'da yazılanlara izin vermemek için alt lisansı devretmek mümkün değil. Tumblr, bir anda toplam veya kısmi bir forma girmeyi başardı ve rıza göstermedi. Ajans ilişkisi, ilişki, sorumluluk ilişkisi, ortak girişim veya çalışma ilişkisi türü oluşturamazsınız ve bu, Tumblr'da bir görünüm elde etmek için otomatik olarak bir tür oluşturma eğilimi göstermez. Tumblr'a bir göz atmak veya izin vermek istediğinizde, bunu kabul etme anında etkili ve düşünceli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olabilir; cuando se entregue entregue in a persona al través and través de una impresa de nacionalmente reconocida; o franqueo pagado veya primera class, normal veya sertifikasyonu için gıpta ediyorsunuz:

20. Amerika Birleşik Devletleri'nde fuera que viven Usuarios için özel koşullar

Tumblr, ürün ve uluslararası hizmetlerle orantılı olarak, bireylerin küresel bir topluluk tarafından karşılaştırılması ve daha fazla ilgi alanına giren kişilerle iletişim kurması olasıdır. Tumblr'ın ambargosu, sunucuları ve operasyonları Birleşik Devletler'de bulunuyor ve politikalar ve prosedürler, en iyi paranın en las leyes'inde temel alıyor. Birleşik Devletler'de yaşamanın özel biçimini etkileyen aşağıdaki koşullar: (1) transferler, alma sahneleri ve bilgi aktarımları dahil, diğer tüm bilgiler, kişisel kullanım kullanım içeriği ve bilgi yolları dahil, Entre diğer, Usulü İçeriği, Kişisel Bilgiler ve Bilgiler veya Hizmetlerin Prestación'u ve En İyi Acuerdo'nun Cumplimiento'su için Diğer Países; y (2) ABD Birleşik Devletleri'ndeki bir ambargoya yönelik Hizmetlerden yararlanırsanız, veya Birleşik Devletler Tesoro Departamento'nun «Özel Tasarım Ulusalları» listesinde yer alan hizmetlerden yararlanırsanız, Estados'tan finansal işlem finansmanı sağlamayı kabul etmezsiniz ( örneğin, karşılaştırmalı olarak) Temas primi).

Bir ihlal amacının sunumu

21. DMCA ile Güçlü Yazarın Ülke Politikası

Tumblr, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'nın (" DMCA ") yazarıyla birlikte, Hizmetlerdeki yazar haklarının ihlaline saygı duyan politik politikayı benimsemiştir. Otorite ihlalleri için belirlenen ajanın yönü (« Atanan ajan ») devam edecek gibi görünüyor. Bu, DMCA'nın yazar ihlalleri için yeni formül formülleri kullanarak sabit bir güvenlik según'u oluşturmasına neden olabilir.

Yazar ihlalleri nedeniyle ihbar:

Hizmetlerden erişilebilen veya erişilemeyen içerikler, bir yazarın haklarını ihlal etmek, takip eden bilgileri de içeren bir yazarın ihlaline yol açmak gibi.

İhlalin meydana gelmesi nedeniyle malzemenin veya obranın tanımlanması.

İhlal olarak kabul edilen materyalin tanımlanması, Tumblr'ın bir kontrat oluşturması ve varlığını doğrulaması için yeterli ayrıntılarla birlikte, yaygın kullanım da dahil.

Bildirim tarafı iletişim bilgileri ("Bölüm bildirimi"), isim, yön, telefon numarası ve elektronik iletişim yönü dahil.

Materyallerin, yazarın veya şirketin sahibi olduğu mülkün mülkiyeti için yetkilendirilmediğini göz önünde bulundurarak, bu konuda açık bir şekilde bildirimde bulunulan Tarafın bir beyanı.

Bir beyanname, kolaylaştırıcı bilgilerle ilgili olarak, bir kişinin mülkünün adını geri almak için otomatik bildirimde bulunacağından emin olabilir.

Firmanın fiziki veya elektronik kimliği, hak ihlaline neden olabilecek yazar haklarının isimlerini geri almak için yetkilendirildi.

İyilik için, on bilgi, otomatik olarak ihlal etme amacını güden bir bilgi aracıdır veya içeriği ihlal eden kişinin kamuya açık bir şekilde kullanılmasına neden olabilir. DMCA'nın geçerliliği nedeniyle acil bir güvenlik önlemi olan materyali ortadan kaldırdıktan sonra, Tumblr, her türlü erişime erişimin yasaklanmasından başka bir şekilde ortadan kaldırılması için aşırı materyal sorumlusuna anında bildirimde bulunur. Tumblr iptal edilir, uygun koşullar altında, tekrarlanan durumlarda yazarların haklarını ihlal eden Kullanıcı Kullanım Yolları ve Kullanıcı Rezervasyonları, özel bir karara varmak, gerçek hak ihlallerini iptal etmek,

DMCA'nın bir kontra bildirimi ortamı:

Bir DMCA bildiriminin haksız yere yapıldığını düşünüyorsanız, Tumblr'da takip eden yönde atanan Ajan tarafından sağlanan bilgilerle orantılı bir kontra bildirimi sunabilirsiniz:

Tumblr'ın erişime engel olduğu veya ortadan kaldırdığı malzemeye özgü URL'ler.

İsim, yön, telefon numarası ve elektronik bağlantı yönü.

DMCA'nın orijinal bildirimini veya bu kişinin bir temsilcisini sunan kişinin yönüne karşılık gelen federal bölge mahkemesinin yargı yetkisini kabul eden bir beyan.

Şu anki beyan: «Malzemenin ortadan kaldırıldığı veya yanlış malzeme tanımlama hatası nedeniyle erişime engel teşkil ettiği düşünüldüğünde, yeminli suç duyurusunda bulunun».

O firma.

Geçerli kontra bildiriminin alınması nedeniyle, Tumblr, DMCA orijinal bildiriminin sunulduğu Kısmı bildirim ortamına aldı. Orijinal bildirimin tarafı (yazarın veya bir temsilcinin mülkiyeti), ihlal edenin maddi durumuna bağlı olarak adli bir ilişki kurması için bildirimde bulunmaya (10) hak kazandı. Tumblr'da (10) gün içinde bildirim alınmazsa, Servislerde yeni malzeme yayınlanma olasılığı vardır.

Yazar dosya ihlali formülleri: https://www.tumblr.com/dmca

22. Abierto Kod Açıklamaları

Yorum yapın