1xbet

Generali Di Utilizzo Del ServizioSon Değişiklik Durumu: 16-12-2023

Servizio Genel Kullanım KoşullarıSon Değişiklik: 16-12-2022

QUESTI TERMINI DI SERVIZIO CONTENGONO LE LIMITAZIONI DELLA RESPONSABILITÀ DI TUMBLR NELLA SEZIONE 15.

1xbet

Çav! Ti diamo il benvenuto sulle Tumblr Servizio'nun genel kullanım koşulları. Bu belgeyi ilk kullandığınız yer, hizmet veya ürün olarak kullanabilirsiniz. Tumblr'da bir sözleşme ve belge sunuyoruz. Abbiamo anche, sözleşmenin herhangi bir parçası olmayan çeşitli açıklamaları içerir, bu da ana temayı yükseltmeyi ve testin kapsamını genişletmeyi amaçlar. Abbiamo cercato di essere chiari konusunda ısrar etti. Olası bir öneri veya öneri için bir iletişim kurmayın!

1. Genel Hizmet Koşulları Erişimi

Hizmet terminolojisi arayışındaysanız ve topluluk rehberliği hattınız varsa (topluluk, l'" Accordo ") tumblr'ın ilk kullanımı. com (il " Sito ") e/o gli altri domini, siti web, prodotti, applicazioni, applicazioni mobili, servizi e/o contenuti forniti da Tumblr, Inc. (tutti questi insieme al Sito, i " Servizi ") (Tumblr, Inc., bir Delaware topluluğu ve Automattic Inc.'in uluslararası kontrol topluluğu, bir Delaware topluluğu (" Automattic "), temsilciler, temsilciler, danışmanlar, satıcılar, eğlenceler ve yöneticiler, " Tumblr ", " biz " o " bize "). Servizi'ye eriştiğinizde, tüm evinizin en önemli özelliği ve Accordo'nun mevcut koşulları. Accordo'nun mevcut durumu ve koşulları, hizmetin kullanımına izin vermez ve yetkilendirilmez. Tumblr'ı kişiselleştiren hizmetler, Tumblr'ın sunduğu bilgilerle ilgili bilgileri ayrıntılı olarak ele almasına izin vermiyor. Tumblr ile ilgili bilgilerin detaylandırılması, kişiselleştirilmiş İçerik (seguito'nun açıklamasına gelir) ve yayıncı yayıncılık duyurusu dahil olmak üzere, forniamo ve che ti aspetti Servizi için temeldir ve temeldir.

2. Mevcut Anlaşmaya Göre Değişiklik Yapın

Tumblr, hizmet değişikliklerini veya tüm Hatları Topluluk bildirimlerini yönlendirmek için mevcut olan değişiklik aygıtını yükseltir. Bilgilendirme, Hizmet Termini veya Hizmet Hattının yayımlanmış sürümünün Topluluk nei Servizi e, Alcuni casi'de, e-posta yoluyla önceden bildirimde bulunulmasını veya Servizi'yi (reklamın anlamı, bir zorluğun veya tüm iç sorunların bir arada olması) sağlar. telefon hücresel uygulamaları). Değişiklik, geriye dönük olarak uygulanamaz. Kullanıcı, denetimden sorumludur ve mevcut Accordo'ya uygun tüm değişiklikleri sağlamanıza yardımcı olur.

Tüm kontrol cihazlarını zengin bir şekilde satmanız ve uyumlu bir sürüme erişmeniz (veya düzenlemeniz) mümkündür. Her halükarda, değişiklik, Accordo'nun değiştirilmiş sürümüne erişim sağlayan kullanıcı cihazında etkili bir an olabilir. Erişime izin vermeyen, Servizi kullanımına izin vermeyen bir kullanım.

1xbet

Zengin olmayan kişilerin, Accordo'daki bir görev değişikliği sürümüne erişim sağlamalarına izin verilmez, ancak bu, açıklayıcı bir bildirime sahip olmanızı sağlar, açıklayıcı bir durum değişikliği talebiniz varsa, açık bir sürüm değişikliğine erişmeniz gerekir, la Tüm kullanıcılara bildirimde bulunarak erişin. Dönem dekoru, Servis kullanımının bir parçası olarak, erişim noktası ve değişiklik yapılabilen Accordo koşulları anlamına gelir. Değişiklik kabul etmeyen bir kullanıcı, Servizi'nin kullanımına izin vermez ve kullanıma izin vermez.

Hizmet kalitesinin beklendiği bir durumda, Pagamento Hizmetinde (tanım olarak gelir) ilk önce, Accordo'nun bir değişikliğinde kullanıma sunulması, Servizio ve Pagamento'nun tüm düzenlemeleri Tumblr'daki tüm sürümlerinde kullanılması gerekir. Pagamento dell'utente'yi önceden tahmin edin.

Tumblr'ın sürekli olarak güncellenmesi ve genişletilmesi, mevcut tüm uygulama değişikliklerini Servizio'nun genel kullanım koşullarıyla ilişkilendirir. Bir değişiklik yapmak için cihazınızla ilgili bilgileri kullanabilirsiniz. Tumblr, uygulama cambiamenti/aggiunte/elemesini kolaylaştırmak için önceki sürüm yayın pratiğine giriş yaptı. Önceki sürüme danışmak için, belgeyi sunarken her şey yolundayken puan alırsınız.

3. Utilizzo dei Servizi'yi kullanın

gerekli:

Servizi'yi kullanamazsınız, Tumblr ve diğer kişisel bilgiler için Servizi'deki kişisel bilgileri kullanamazsınız (dahil olmak üzere, ad, isim, indir, Telefon veya indir e-posta numarası) küçük bir öfke. En küçük yaşlar (i) üç yıl (13), (ii) Avrupa Birliği veya Regno Unito'nun glitiz araçları için (16) veya (iii) Tumblr Live'daki tüm eğlenceler için üç yıl (18) per cüret o ricevere mance ("Funzione mance"). Servizi'yi tek başına kullanabilirsiniz, Tumblr'da bir sözleşme imzalayabilirsiniz ve Servizi'de yasal kullanım hakkı yoktur.

1xbet

Tumblr'ı kullanmak için minimum seviyelere sahip olmak. Devenin lezzetli bir şekilde pişirilmesiyle ilgili. "Ma io sono abbastanza grande!" portre yönetmeni Hayır, şehir dışı. Tumblr'ı kullanmamak, minimum seviyeye ulaşmak için yeterli değil. Bir Playstation 4 geni veya kitap okuma provası yaptı.

Modifiche e Limitazioni al Servizio:

Kullanımdan önce herhangi bir değişiklik yapmanızı önlemek için özel, biçimsel ve işlevsel özelliklere sahip olabilirim. Tumblr, sınırlayıcı kısıtlamaları kaldırıyor ve tüm hizmet kullanımlarıyla ilgili olarak, önceden belirlenmiş niteliklere sahip özel bir takdir ve takdir yetkisiyle. Tumblr, belirli bir Servizi veya belirli bir Servizi veya parzialmente veya interamente l'accesso dell'utente ve Servizi senza preavviso veya responsabilità. Nitelikli bir anda, Tumblr değişiklik yapabilir, ürün, eğlence, veri tabanı veya İçerik dahil olmak üzere Servizi veya Alcuni arasını kapatabilir veya durdurabilir. Buna ek olarak, Tumblr uygun bir anda, özel bir karara varmak için gli Hesabı (kesin olarak gelir) sonlandırabilir.

Tumblr ve sürekli gelişen bir küçük resim. Yeni ürünler, hizmetler ve işlevler sunmaya devam ediyor ve değişiklik yapmak için gerekli olan kısıtlamalar, ithalat limiti ve zaman zaman belirli bir teklifin durdurulması veya durdurulması gerekiyor (gel, başka bir işleve sahip olsanız bile). Olası bir anda hesabın uygun bir şekilde kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Ciddi bir atteggiamento, belki de bir motivasyonu sürdürmek için bir masal olabilir, Servizio'nun genel kullanım koşullarının açıklanması, Gizlilik Bilgilendirmesi ve Topluluk Yönlendiricisi Olmaması.

Limitazioni all'Utilizzo Automatico ile ilgili:

Può'yu kullanma, otomatik taramayı önleyebilir, Servizi erişim veya kullanım sürelerini aşağıdaki işlemlerden geçirebilirsiniz: (a) Servizi'yi yayınlamayanları değiştirin veya kullanın, Tumblroe ve dağıtımdaki bilgisayar veya sistem yağını değiştirin fornitori di hizmet; (b) sondare, scansionare veya testare qualsiasiasi or rete (özellikle güvenlik açığı), veya diğer güvenlik önlemleri veya güvenlik önlemleri veya kimlik doğrulaması; (c) Tumblr'da çok amaçlı arayüz yayınlamak ve düzenlemek için orta (otomatik veya diğer) niteliklere sahip hizmetlere erişin veya erişin veya erişin. Tumblr'da txt veya robotun gizlenmesi için diğer mekanizmalar; (d) Servizi'yi ortadan kaldırın ve özellikle de Servizi'nin İçeriğini (seguito tanımlı olarak) ortadan kaldırın; (e) Değiştirilen yazı tipi tanımlama bilgileri için Hizmetten yararlanın, yanlış, yanlış, dahil, sınırlayıcı, TCP-IP veya elektronik posta ağları paketlerinin sahteciliği; o (f) interferire con, o interrompere (o tentare di farlo), l'accesso diqualsiasi altroutente dei Servizi, host o rete, incluso, senza limitazione, l'invio di un virus, lo spamming oil sovraccarico dei Servizi, Servizi'yi programatik olarak kullanmak, müdahale etmek veya başka bir Servizi oluşturmak için kullanılır.

Altri utenti adlı bir Tumblr'ı grado di nuocree'de yayınlamayan azioni. Bu bölümde, sono nocive azioni tipici'nin bir örneğini ele geçirdi.

4. Kayıt, Tumblr ve Sicurezza URL'si

Hizmet belirleme kullanım koşulları ve tüm kullanıcı bilgilerinin aranmasına ilişkin koşullar, bir hesap (" Hesap ") oluşturmak için gereklidir, ilgili tüm bilgiler ve indirilebilir bir e-posta adresi, parola veya Tumblr şifresi seçilemez, che Tumblr blogu için önceden tanımlı bağlantı işlevi, önceden tanımlanmış, [adlandırılmış].tumblr.com (" Tumblr'ın URL'si ") biçimindedir. Deve seçimi, yeni blog oluşturmak için farklı bir Tumblr URL'sidir.

Tumblr'da bir Tumblr kaydı, eksiksiz, doğru ve eksiksiz bilgi, tüm indirilebilir e-postaların özel koruması.

Tumblr'daki tüm hesaplarla ilişkilendirilen e-postanın, doğru ve doğru bir şekilde paylaşılmasının temel önemi. Parola kullanımı, kimlik avı dolandırıcılığına yönelik bir saldırı, kullanıcı hesabının kurtarılmasına izin veren unico modu için indirilebilir bir e-posta işlevine sahip olabilir.

Kullanıcı, şifreyi yükseltme ve özel Hesabın güvenliğini sağlama sorumluluğunu üstlenir ve Tumblr'da otomatik, etkili veya gizli Hesabı veya parolayı kullanmamak için hemen nitelikli bir Tumblr bildirimi yapar.

5. gizlilik

Tumblr'daki bilgi modu için, kullanıcı bilgilerinin kullanılması ve kullanılması, bilgi güvenliğinin sağlanması, kullanılması ve sağlanması (Gizlilik bilgilerinin belirtilmesi) ikincil bilgiler, dahil olmayan Devlet Birimi Bilgileri dahil Diğer tüm Paesi ai fini della loro arşivleme, kesin seguitodan trasferimento il loro trasferimento).

6. İçerik ve Kullanıcı İçeriği

Tanım:

Buna göre sunumu bitirin: (1) " İçerik " terminolojisi yaratıcı bir ifadeyi gösterir ve şunları içerir: video, ses, fotoğraf, resim, resim, animasyon, logo, araç, yazı yazısı, yanıt, yorum,, veri, test, yazılım, betik, dosya eseguibili, grafiche, Temi (en düşük tanımla gelir) ve etkileşimli işlevsellik oluşturma, forniti veya resi meyve ortamı ve Servizi; (2) il termini " Contenuto dell'utente ", Servizi'ye ek olarak (colletttivamente " l'utente ") içeriğin, fornisce veya fornisce ai Servizi üzerinden aktarıldığını gösterir. İçerik şunları içerir, sınırlı limitler, tüm içerik ve içerik.

Kullanıcı İçeriğiyle İlgili Olarak Diritti Dell'Utente:

Kullanıcıların sahip olduğu diğer içerikleri kontrol edin, Tumblr e/o le terze part of proprietà of proprietà e/o ve diğer içerikleri yönetin ve içeriğin başka bir mülke ait olmamasını sağlayın.

Tumblr'da halka açık entelektüel mülkiyet niteliklerine sahip başlıklar kullanabilirsiniz.

Tumblr Kullanıcı İçeriği Lisansı:

Tumblr'ı Servizi'de kullanan içerikler, Tumblr'a bir dizin ve özel olmayan bir lisans, dünya, telif hakkı, alt lisansta ödeme ve kullanım için aktarım, gizli olmayan bir lisans veya başka bir şey için izin verme veya başka bir yerde yayınlama mod), dağıtım, veri aktarımı, değişiklik, veri (dahil olmak üzere, sınırlı sınırlamalar, gerekli tüm güvenlik, cihaz, hizmet veya destek hizmetlerine yönelik uygun koşullar, l. Kullanıcı İçeriğinden türetilmiş işlemler. Tumblr'ı Tumblr'da Tumblr'a ve Servizi'ye yeni eğlence, güncelleme ve yeni Servizi'ye uygun olarak kabul etmek için izin vermeme izin verdim. Tüm "opere türevlerini" lisanslamak için bir Tumblr düzenlemesi, bir Tumblr'ı başka bir editörde değiştirmek için bir Tumblr düzenlemesine izin vermek niyetinde değil Test veya diğer içeriğin uygun şekilde eklenmesini onaylama modunda veya ilk İçerik'i doldurmada.

Tumblr'ın kendi tasarımını kullanmak için, Tumblr'ın önceki modlarında ikincil bir yaratıcı oluşturma aracı oluştur (reklam, erişim blogu, RSS, Dashboard bağlantısı). Tumblr'da amaçlanan şey, önceden izlenemeyecek bir yerde bulunmaktır.

Sektörle ilgili diğer bilgiler: Tumblr'da kitap, film, şarkı ve diğer içerikleri oluşturmaya cesaret edebileceğiniz sono stati blog'unda sayısız bilgi var. Risulta superfluo ricordare che tütte le lisual or rimborsie uttenuti dall'utente per le private creazioni apartengono interamente all'utente. Sono opera dell'utente ve Tumblr ve orgogliosa orgogliosa of aver colaborato (seppure in piccola parte) bir ardıl hikaye.

Mevcut lisansa erişim, Tumblr'da seçili Tumblr'ın tüm bölümlerine açık içerik olarak Tumblr'ı işlemek için bir dizi içerir, bu modda, size yardımcı olabilecek her şeyi destekleyebiliriz.

Tumblr'ın iş ortağı olan "içeriği herkese açık hale getirmek" amacıyla, örneğin bir başlık olarak, Tumblr'da "akıcı" bir cd lisansı için dağıtım veya analiz imtiyazıyla, tüm gerçek temponun gerçek bir çocuk olarak sunulması Tempo, Tumblr'da kaliteli ve kaliteli motorlar için ortaktır.

Servizi'nin kullanım alanının tümünü kesintiye uğratmak için arka arkaya gelen içerikle ilgili bir içerik lisansı aramıyorsanız, temel olarak Servizi'deki ortam koşullarının doğal sosyal içeriği için temeldir. Infatti, quando l'utente to pubblicamente un contenuto, if you to to yorum yapma, sosyal sohbetin bir parçası olan içerik, yorum yapma olanağına sahip ikinci bir anda ortadan kaldırılabilir.

Bir gönderiyi gerçekleştirmenin en önemli nedeni: İnternet içeriğinin herkese açık bir şekilde kullanılması, kopyayı tamamen ortadan kaldırmak için pratik olarak imkansızdır.

Tumblr'a lisans vermek için gerekli olan diğer yazılım ve araçlarla ilgili entellektüel mülkiyet ve güvenlik bilgilerine erişiminiz var ve bu, Tumblr'ı tüm ilişkilerde lisanslamanız için gerekli.

Tumblr, kendi takdirinize bağlı olarak, Tumblr'da yayınlanan bir bağlı kuruluş bağlantısı kodu yazabilir, bu, bağlı kuruluş bağlantısı olmayan bir kod içeren, benzersiz olmayan bir kullanım örneğidir. Gli utenti, bu eğlenceyi ortadan kaldırabilir.

Tüm İçerik Lisansı:

, Relazione all'utilizzo da parte dell'utente dei Servizi and in stretta osservanza delle funzionalità and limitazioni dei Servizi medesimi (dahil olmak üzere, senza limitazione, i Servizi and Pagamento, come definiti di seguito). Tumblr'ın en önemli özelliği, yeniden bloglamanın sonunda tüm içeriği lisansladığını kabul etmesidir.

Rispetto delle Linee guida della Topluluğu:

Tumblr Topluluğu'na rehberlik eden Linee nonviolare'a erişin.

Cancellazione ve Eliminazione:

Hesabın bir sonraki iptali veya bir hizmet içeriğinin belirli bir tarafını ortadan kaldırmak, Tumblr, hikaye oluşturmak için mümkün olan en fazla sayıda içeriğe erişilemez, kullanımı durdurur ve Hesabın önceki kullanıcı bilgilerine önceden erişim sağlar e/o Kullanıcı İçeriği, tüm düzenlemelerin uygunluğunu korumak için zenginliklerin onaylanmaması veya saklanmaması; Tuttavia, l'utente riconoce and access che: (a) İçeriğin ortadan kaldırılmasına devam etmek için bellek önbelleğinin bir bölümünü yedeklemeye devam edin (b) tümleşik olmayan (örneğin, Ne zaman blog yayınına gel). Kullanıcı, uygun bir anda suo hesabını kaldırabilir.

7. Özel Düzenleme Uygulama Uygulamaları için özel ayarlar

Sviluppi yazılımını veya hizmet basati sui'yi kullanın

8. Marchi'yi Kullanmak

Nitelikli kullanımlar, marka, logo ve Tumblr kolejlerinin benzerleri, Tumblr'ın onayladığı markalaşma hizmetinden yararlanır ve Tumblr Martı kılavuzlarının tümüne uyması gerekir.

9. Tem

Tumblr, HTML ve CSS'ye özel bir kod düzenlemesiyle (" Tumblr Modello'nun Kodu ") blog sayfasının tasarımı ve düzeni için herhangi bir Servis hizmetinin (" Temi ") kullanılmasına olanak tanır. Bir Pagamento Hizmetine (gelişme tanımına göre) sahip olmak için belirli bir disponibili Temi Temi sono (Tali Temi sono, " Temi Premium " olarak gelme göstergesini gösterir). I Temi Premium, çeşitli hesap, blog veya unico hesap sunan blog veya hizmetlere sahip olmayarak satın alır ve sunulan belgeyi açıklayan pagamento tüm koşullarını sağlar.

Tumblr, Tumblr Kodlama Modeli'ni kişiselleştirmek için tüm lisansları kabul eder ve bu Tumblr'ın özel tasarım blog sayfalarından yararlanmasını sağlar (" Kişiselleştirilmiş Tema " olarak adlandırılır). Arzu ettiğiniz kullanıcıyı kullanırsanız, Kullanıcı İçeriğine gelen diğer araçları kullanarak Kişiselleştirmeye katkıda bulunabilirsiniz. Tuttavia, Lisans koşulları, Temi Personalizzati oluşturmanın tüm kullanımlarına izin veriyor, Tumblr veya site Webinso'nun onaylanmaması, onaylanmadığının göstergesi olması halinde, Temi Personalizzati'nin dağıtılmaması için çeşitli Tumblr mülkü oluşturma olanağı sunuyor. Nelle nostre Linee guida della Community.

Başka bir araç kullanma olanağına sahip değilseniz ve Kişiselleştirmeyi Kişiselleştirerek bir dağıtım sorunu çözmek için başka bir araç kullanamazsınız. Mevcut Accordo, kullanım için geri alınamaz bir kullanım lisansı kabul eder ve bu, Kişiselleştirme için kullanılabilir. Başka bir koşulda, kullanım alanı genişletilebilir ve kişisel dağıtıma müdahale edilebilir, bu da uzun süre devam eden bir kullanım olanağı sağlar.

Temi Premium'un Kişiselleştirme yazılımı ve dağıtımı için, bir iletişim daveti gönderin.

10. Servizi'den Pagamento'ya

Alcuni dei Servizi zenginleştirilmiş komisyon ücreti (" Hizmet bedeli ", buna örnek başlık, Premium, Blaze, abbonamenti ve Post+ dahil). Dolar statüsünde hızlı çalışma komisyonu. Dovrai, uygulanabilir tarifeyi tamamen ortadan kaldırır, ilgili olarak ikincil bir Servizi ile ilgili olarak nei Servizi uygulanabilirliği açıklanır, ve aynı şekilde veya bağlantılı olarak birleştirilebilir.

Belirli işlevlerin ve Hizmet pagamentolarının tümünün kullanılmasına izin vermek için sınırlı bir Lisans Pagamento ve Hizmet Veriyorum. Nitelikli satış, satın alma, karşılaştırma, satın alma veya satın alma gibi terminoloji kullanımları, Tipo Baskısı Trasceneste ve Trasference Letterpress Trasceneste of Trasference Tipopress Hizmetlerini kullanmak için bir Lisans Kullanım Kısmında tüm satın alma yöntemlerine benzer. Ruhsat, rivendere, trasferire veya scambiare'deki tüm yenilikleri kabul etmeyenler, tüm 'interno veya tüm Servizi'deki Pagamento'da, Servizi ve Pagamento'daki regolano tali condizioni dalle condizioni'ye açık bir şekilde rıza göstermiyorlar.

Tumblr, kendine özgü bir karara vararak, Servizi'nin işlevselliğini değiştirir veya ortadan kaldırır.

Gli, Servizi ve Pagamento sono definitivi e non rimborsabili'yi satın aldı (Servizi ve Pagamento'ya göre uzmanlık, hemen kullanma olanağına sahip, Promozioni'ye uygun, kesin seguito'ya gel, tüm koşulları Salvo aqua condizioni che regolano ve Pagamento. Dell'Account dell'utente veya il venir meno dei dei diritti dell'utente stesso previst dal previst Accordo, hizmet perdita dei ve pagamento satın almanın nedeni olabilir. Tema Premium satın alma ile ilgili lisans.

Nitelikli bir anda, Tumblr, Servis ve Pagamento'da değişiklik yapabilir ve istikrar sağlayabilir. Uygun cui siyas için uygun değil, Tumblr, bir e-posta yoluyla uygun e/o pagamento ve Servizi'deki yeni tarifeleri yayınlamak için uygun niteliklere sahip önceden hazırlanmış bir ülke ağıyla iletişim kuruyor. Yeni tarifeyi istemeden kullanmak, satın alma işlemini etkili kılmamak veya iptal etmemek ve etkili olabilecek tarife değişikliklerini ilk kez yapmak için Servizio'yu iptal etmenizi sağlar.

11. Yemek pişirmek için:

Alcuni, Tumblr'da bir pagamento hizmeti veriyor ve otomatik olarak ricorrenti (" Abbonamenti ") geliyor. Gli abbonamenti vengono addebitati su base mensile o yeare (" Periyodik abbonamento ") per l'importo ricorrente mostrato al momento dell'iscrizione (" Quota di abbonamento "). Bir promosyonu iptal etmek, bir kod kuponunu kullanmak ya da başka bir modda kullanmak için pirinç vuto, bu sürenin tümünde intera kotasına göre otomatik olarak iptal etmek ve durdurmak.

Bir abonamento, otomatik olarak abbonamento della kotasını otomatik olarak ekler (uygulanabilir hale gelir) ve tüm iptal edilmeyen alt'abbonamenti olmayan alt'abbonarich abbonamento ve stato sona ermeden önce, tüm satış döneminizi belirlemek için kullanılan pagamento yöntemidir. her ne sebeple olursa olsun.

İptal etmek için gerekli olan tüm havalandırmayı iptal edin (24) veya birbirini takip eden sürelere ek satış yapmak için düzeltmelerin ilk kez yapılması gerekir.

Tumblr sitesine kaydolduğunuzda, ödeme yönteminizi değiştirebilir veya şu adresteki şifrenizi iptal edebilirsiniz: www.tumblr.com/settings/subscriptions.Uygulama içi bir ödeme biçimini kullanarak kaydolmanızı ayarlayın, örneğin bir Apple veya Android cihazını kırın, ödeme yönteminde dev değişiklikler yapın veya çok hızlı erişim sorununu iptal edin.

12. Post+, Tumblr Live ve Tumblr Live için özel düzenlemeler

Hizmet içeriğinin parasal kullanım ve niteliklere uygun işlevsellik için uygun olmasına izin vermiyorum:

Post+: Alcuni utenti (" Creatori "), içerikleri gösterme ve renklendirme için tek başına dağıtım yapma olanağına sahiptir ve görselleştirme (" +Gönderi içeriği ") için bir kısaltmadır. Daha fazla bilgi için Post+ FAQ bölümüne bakın.

İşlevsellik: Web günlüğü ve ilgili içerikleri desteklemek için başka araçlar kullanma ve kullanma cesaretini gösterebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, SSS bölümüne danışın.

Tumblr Live: Canlı akışta aktarım yapma, diğer yayınları koruma ve ücret ve ödül kazanma olanağına sahipsiniz. Daha fazla bilgi için, SSS Tumblr Live'a danışın.

Gli utenti non-devono, başka türlü dolandırıcılık, kimlik avı veya diğer benzer yöntemlere zarar verebilir.

Daha fazla bilgi için sonraki koşullar Post+:

Gli utenti che sottoscrivono, bir görselleştirme ve içerik için bir Abonelik Yazısı+ (" Abbonati ") için, içeriklere erişim izni için Post+'a ve Hizmetin uzun süreli depolama süresine sahip bir hizmettir. Post+ ve her blog için bir taban olarak kullanılabilir, Post+'ın kendi içeriğine erişmesi istenebilir, bu da ayrı olarak yönetilebilir.

İçeriğin dereceli olarak erişilebilmesi için önemli olan, Post+'ın bir dizi motif için aboneliğin süresi olduğudur, ve bu, yabancı bir fornisce olmadan otomatik olarak, bir kullanım engeli olarak kabul edilir. Servizi'de (Accordo'yu ihlal etmek için reklam örneği) veya Post+ içeriklerini devre dışı bırakmak veya Tumblr'ın yazarlığını veya Tumblr'ı (Accordo'yu ihlal etmek için reklamı) içeren içeriklere erişimi seçin.

Post+ içeriği dahil olmak üzere, tüm varsayımları ve riskleri ortadan kaldırmak için, Post+'un içeriğinin veya içeriğinin önemli olmaması gerekir (gelip, otomatik olarak gönderilebilir). Tüm yazarların sorumlu olması için anlık olmayan intikam zenginlikleri, şirket hisselerinden sorumlu değil. Görev amacına göre, Dovresti, Post+ içeriğini yalnızca sizin için otomatik olarak yazar. Düşünceler, günlük yaşamda otomatik olarak algılanır ve ihtiyaç duymadan temsil edilir.

Infine, anche se puoi Contenuto Post+ bir teaser'ı paylaşabilir, Servizi'deki reblog eğlencesini kırabilir, Post+'daki diğer modlarda paylaşılamaz, diğer modlarda yaratılan veya dağıtılan ekran görüntüsünün veya dağıtımın yanı sıra başka bir kopyaya, başka bir yere kopyalanamaz, başka bir yere yönlendirilemez Gönderi+ İçeriğine erişim için başka bir kişi modu.

Kişisel bakım için dış koşullar:

Gli utenti che offrono, Mance (" Offerente ") eğlencesini alt üst ederek, Ricevente'in içerik kullanımı için en nadir destek modu olan mance destinatario della destinatario (" Ricevente "). Teklif niteliğinde, isteğe bağlı ve gönüllü eğitimin bir parçası olarak, herhangi bir kamu ortamına sahip olamazsınız ve forniscilerin çoğu, tek bir eğitim alanı için bir nitelik veya kullanıma davet edebilir veya kullanabilir. Mance'nin tüm eğlencesine değer katan bir tartışma konusu olan tartışmaların ortadan kalkmaması. Önemli olan, doğrudan bir araya gelmeyi garanti etmemesidir, ancak hiçbir şekilde doğrudan ve Ricevente İçeriğinde nitelikli bir erişime izin vermemesidir. Kamuoyunda, kendi tanıtımlarında veya kamu kurumlarında, topluluk rehberliğine aykırı tüm içerikler, yasadışı altrimentler, diğerlerine karşı saldırılar, tüm sesleri kışkırtmak veya otolezyonizme neden olabilecek potrebberolar.

Kullanıcı, Mance'nin eğlenceli ortamıyla ilgili riskler taşıdığını varsayarsa, bu içerik, mevcut olmayan veya Ricevente'nin içeriğine dahil olabilir veya gerekli olmayan tüm alternatifleri içerebilir. Sorumlu kişi Ricevente'dir, şirket sorumlusu değildir. Görev motivasyonu için, Dovresti, Mance'nin tek başına Riceventi di cui tidi ile eğlencesini kullanır. Kişisel görüş, Riceventi'nin kişisel olarak ifade edilmesi ve ihtiyaç duyulması gerekmemesidir.

Bu, komisyonun ayrıntılandırma komisyonunu ve mevcut komisyonun tüm komisyonlarını temel alarak değer biçme biçimini sunar.

Otomatik Gönderi+ veya Hedef Alanı için bir hesap oluşturun:

Gerçek şu ki:

– Bir sütunda yerleşik olarak bulunmalıdır;
– Onaylanan bir hesap için bir hesap hesabını düzelten bir okul oluşturun (" Toplu Hesap " ile). Alcuni casi'de, Stripe Inc. ile bir Collegato hesabı oluşturmanın zenginlikleri veya üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları için diğer kuruluşlar, (i) tüm hesap oluşturma hesaplarında doğru bilgiler için, (ii) ) Essere vincolato dai termini ve stripe condizioni (veya Tumblr tarafından onaylanan diğer hizmet sağlayıcı koşulları) ve (iii) Stripe Inc. (veya Tumblr tarafından onaylanan bir grup hizmet için başka bir ücret karşılığında);
– Tumblr, ihtiyaç duyduğunuz her türlü işlem türü için gerekliyse, Tumblr'ı tek başına ajans olarak tasarlayın ve satın alma planlarınızı ayrıntılı bir şekilde ele alın. Tumblr'da Tumblr'da bir hikaye Utente pagamento riscuote; ile
– Bu, Tumblr'ın Otomatik/Ricevente sabitleyicisi için idoneità aggisitii tivisitivide gerekli olabilir, buna, her girişte en az (18) yıl veya Mance'nin eğlencesini denemek de dahil.
Tumblr dahili hesabını devre dışı bırakabilir veya kısa bir süre içinde Post+'tan otomatik olarak katılım payınızı sonlandırabilirsiniz. Tuttavia, and tuoi contenuti Post+ disponibili disponibili ve tuoi abbonati fino alla fine del loro loro di abbonemento (bir ihlal için bir meno che non vengano rimossi). Teaser Teaser İçeriği + Ribloggati Potrebbero essere ancora disponibili pubblicamente dopo la disattivazione dell'offerta di abbonamento, ma gli utenti non saranno in grado di visualizzare and tuoi contenuti pubblicamente non effiche a effivi ve mebbonamento

Tumblr, Tumblr'ın hesabınızın çözülmesini veya hızlanmasını engellemek de dahil olmak üzere, sonunda sizden veya arkadaşlarınızdan sorumlu değildir.

Post+ ve hedeflenen araç için gerekli koşullar:

Alt yazıları ihlal etmemek için : Yazının içeriğine dikkat edin ve gerekli bilgileri önceden paylaşın ve topluluk rehberliği hattını kullanın. Örneğin, Post+ içeriğinin herhangi bir engeli ortadan kaldırabilmesi için, korumayı ve diğer fikri mülkiyet mülkiyetini sınırlandırın. Inoltre, başka bir kaliteye sahip olmak için fondöten fondöten, tüm uygulanabilirliği korumak için rispettodan sorumludur. Yöneticiler tarafından yönlendirilen kullanıcılar, Hesabı veya diğer kişileri ortadan kaldırın, Gönderiye+ veya tüm eğlenceye katılın ve Gönderi+'yi uygun bir zamanda, ne olursa olsun Cui Riteniamo'da Accident Linee topluluğuna rehberlik edin, o Post+ veya Mance eğlencesinin kötüye kullanılması. Hesabın tüm özelliklerinden siz sorumlusunuz, ancak diğer Hesaptan da yararlanabilirsiniz.
Şunlar : Devi modo equo ve veritiero nei tuoi in Tumblr and Abbonati and Offerente, Post+ ve açıklanan içeriğin doğru bir açıklaması dahil. Hizmetlerden yararlanılamaz ve bu, sahtekarlık, kimlik avı veya diğer benzer yöntemlere benzer başka önerilere neden olabilir.
Müşteriler ve tekliflerle ilgili sorunları çözer : Kullanıcı ve teklif, Post+ veya teklif, post+ veya teklif miktarına göre uygun içerik satın alan gli yazılımlarla ilgili nihai tartışmalardan sorumludur. Tumblr'daki en iyi/teklifli tekliflere ek olarak, geniş kapsamlı ve yararlı teklifler için kullanıcı ve sorumluluk sahibi. Autorizzi che tali importi rimborsati vengano pagati da qualsias saldo in sospeso or dovuto all to conto ticari ya da telafi etmek için telafi etmek Post+ ya da her türlü öneri. Tumblr ve diritto di tratenere glifleri satın almak ve/veya satın almak için satın almak istediğiniz her şeyi sunar/sunarsınız.
Şunlara dikkat etmeyin : Reddito'yu kontrol etmekten ve ticari olarak mali açıdan sorumlu olmaktan sorumlusunuz. Tumblr può, ma senza obligo, Tumblr, her bir içerik için geçerli olan kaliteli ödeme ücretini kaldırmak için Gönderi+ ya da uygulanabilir zenginliklere sahip olamaz.
Post+ ve destinasyon otomatik ödemeleri:

Post+ içeriğini satın aldım ve Funzione'u, Post+ içeriği için daha fazla ithalat yapmak için çok fazla hesap yaptım. İşlemci komisyonunun çalışma süresi, ikinci seçenek olarak (Stripe, Apple, Google, vb.) sunulan ve sunulan hizmetlerden yararlanan bir işletim sistemidir. Satın alma komisyonu ile ilgili bilgi, satın almanız gereken en önemli şeydir.

Kullanıcı ve kullanıcı bilgilerinin doğru ve sorumlu olması, tüm kullanımları kolaylaştırmak için gerekli olan bilgileri içerir. Hesaplamayı Tumblr'daki kayıt defterinin tabanına sığdırmak için hesap yaptım (ayrıntılı sayfalarla ilgili olarak). Tumblr ve diritto diritto, belirli bir anda belirli bir karara varmak için pagamento yöntemini değiştirebilirsiniz. Inoltre, Tumblr ve diritto diretenere yükseltici, Hesap Ticaretinin neden olduğu zararları telafi edin, engelleyin, suistimal edin, mevcut ihlalleri Buna göre veya çevre risklerini azaltın. Site yönetimi veya ödemesiz ödeme dahil olmak üzere, nihai olarak Guadagnati'ye ve Hizmet Disponibilitesine neden olmayan sorumluluklara ilişkin sorumluluklar, hesabın veya hesabın kaldırılması, Post+'a katılım, Post+ paylaşımına katılım

Tumblr'ı belirli bir boyuta taşıyorum, kendine özgü bir karar, ve hikaye kararı ve kesin ve kesin. Etkileyici bir pazarlama kampanyasına katılmak için Tumblr'ın trene (30) girmesi ve www.tumblr.com/support adresindeki tartışmaların bir açıklamasını yapması için gerekli bilgiler. Bir masal pagamento yarışmacısı ile ilgili olarak geri kazanılabilecek nitelikte bir koşuşturmaca komponentine sahip bir masal düzenleme aracına erişin. Tumblr non-rinuncia, tüm assoluto diritto modlarında, belirli bir pagamento ve dovuto pagamente kesin kararı verebilir.

Tumblr Live için dış koşullar

Tumblr Live, The Meet Group (TMG) için eğlenceli bir canlı yayın akışıdır. Tumblr Live'ın kullanım alanları ve politika düzenlemeleri (Accordo, topluluk rehberliği ve gizlilikle ilgili bilgiler) ve TMG politikaları (TMG Servisleri, politika sui içeriği ve Indotta TMG, gizlilik TMG) ). Terminali kapattığınızda, cihaz kısıtlayıcı olabilir.

Tumblr Live'ı TMG'den besleyin, şu anlamlara gelebilir:

– Tumblr, TMG ile ilgili verileri belirleme konusunda yardımcı olabilir, örneğin, esastik olmayan bir başlık, kullanıcı adı, profil fotoğrafı, bana ait bilgiler ve kesin olmayan coğrafi konum bilgileri. TMG, doğrudan bilgi aktarımını ayrı ayrı gerçekleştirebilir. TMG ve eğlence operatörü Tumblr Live'ı kontrol edin ve Tumblr Live'ın genel kullanım içeriğine ve kontrolüne gelin ve Tumblr'a hiçbir şekilde sorumlu olmayın, tüm mod sorumluluklarında iki temel düzeyde karşı karşıya gelin. Nitelikli ithalat, ve TMG hizmeti Termini'nin düzenleme sorumluluğu;
– Tumblr'ın Tumblr Live'a aktarılması zorunlu değildir. Örneğin, bir blog şifresini koruyor, Tumblr Live'da herhangi bir profilinize veya akışınıza uygulanmıyorsa şifreyi değiştirebilirsiniz;
– Tumblr Live, Tumblr'daki diğer içeriklerin içerik ve görselleştirilmesine izin verebilir;
– Gli stream su Tumblr Live sono moderati da TMG e noi o loro powerremmo, Tumblr Live'a erişimin uygun olduğu bir anda geçerli politika veya terminolojiyi ihlal eden bir durumda.
– Kullanmadan önce (a) kopyalayın, değiştirin, bir opera türevini oluşturun, şifresini çözün (geçerli olabilecek zenginlik miktarlarına ek olarak), kaynak koda dönüştürün, kopyalayın, Tumblr'daki diğer modları kopyalayın, parçalarına ayırın veya kopyalayın; (b) Tumblr Live Servizi'de satıcı, nehir, alt lisans, aktarım veya dağıtım; (c) Tumblr Live Servizi'ni ticari olarak sunulan nitelikli hizmetlere doğrudan veya dolaylı olarak erişim sağlamak veya oluşturmak için kullanmak; o (d) Tumblr Live Servizi'nin niteliklerini, işlevlerini, arayüzlerini veya grafiklerini kopyalayın.
Tumblr Live'a kaydolmak için Tumblr Live'a itibar edin, Tumblr Live'da tek başına kullanabilirsiniz ve diğer hizmetleri ve pagamentoları kullanamazsınız. Tumblr Live'da kredi satın alındı, aktarılamaz ve aktarılamaz. Tumblr Live'ın parasal değeri ve mülkiyet değeri olmadığı için teşekkür ederim. Tumblr Live kredisi satın aldıysanız, Tumblr Live'daki dijital (Tumblr Live'a uygun) erişimim için bir lisans sınırlaması var, lütfen TMG'ye izin verin. Tumblr Live'ın kredi kullanımı ve TMG hizmeti Termini'nin dijital kredi ve regali ile ilgili tüm sezioni'leri ifade ediyor. Tumblr'a erişimin, Tumblr Live'ın itibarını kazanmak için tüm modlarda karşı karşıya gelmekten sorumlu olmadığını anlayın.

Tumblr Live'a kredi verdim, Tumblr Live'da sanal bir ortam elde etmek için çok önemli bir kullanım hakkım var ve Tumblr Live'da gerçek sanal kullanımım yok, Tumblr Live'ın zenginliği ve Tumblr'daki son olasılıklar ve güç kaynağı olasılığı MG Tere la Terio L'utente accetta di Rivolgers, tüm sorunları çözmek için bir TMG'yi ortadan kaldırma olanağına sahiptir.

Nitelikli bir motivasyon için bir Tumblr Live terminaline erişebiliyorsanız (bir Tumblr Live hesabını kaldırabilir, Tumblr Live'a erişebilmek için hesabı kaldırabilir), Tumblr Live'a tüm kredileri ve Tumblr Live'ı geri alabilir veya ödeyebilirsiniz..

Bu arada, Tumblr Live kesinlikle devre dışı bırakılamaz, bu nedenle eğlenceyi kullanmak istenmez, tamamen görmezden gelinir.

13. Garanzia'nın Kapatılması; Servizi disponibili su tabanı "COSÌ COM'È"

Hizmet ve içerik kullanımına erişim ve kullanım hakkı ve özel bir risk. L'UTENTE COMPRENDE E ACCETTA CHE I SERVIZI SONO FORNITI "COSÌ COME SONO" E "COME DISPONIBILI". SENZA LIMITARE QUANTO SOPRA, NELLA MISURA MASSIMA CONSENTITA DALLA LEGGE, TUMBLR DECLINA OGNI GARANZIA, ESPRESSA O IMPLICITA, DI COMMERCIABILITÀ, IDONEITÀ PER UNO SCOPO PARTICOLARE O NON VİOL. Tumblr, Tumblr, Servizi ile ilişki içinde herhangi bir türün garantisini veya garantisini içermez, buna, (a) tempestivo, interrotto veya private error yazılımları, alto di errori yazılımları, kombi veya veri kombinasyonlarında işletim sistemi veya Hizmet kullanım garantisi dahildir, (b) güvenlik veya güvenlik önlemlerinin alınması, (c) hata veya hatanın düzeltilmesi, (d) virüsün veya diğer bileşenlerin korunması; o (e) tamamen güvenlidir veya güvenli bir yer olmadığı için bilgi sağlar. Tumblr, içeriğin içeriğine göre farklı türde gölgeleme veya koruma sağlamaz; İçeriğin içeriği, özellikle, sono forniti dae ve di esclusiva responsabilità degli utenti che forniscontenuti contenuti. Nessun bilgi, sözlü veya yazılı, Tumblr'ı veya Servizi'yi tarayarak, sunulan belge için herhangi bir baskı yapılmamasını garanti eder.

14. Geri kazanma ve sorumluluk sorumluluğu için tempo sınırlaması

Tumblr ve Tumblr'daki tüm ilişkilere uyum sağlamak için mevcut olan en önemli şeylerden biri olan geri kazanma şansına sahip olmak, mutfakta geri kazanılan bir an için çok önemli; Çeşitlilik, kesin çözüm sağlamak amacıyla, kullanımdan kurtarılan nitelikli bir çözümdür.

Inoltre, l'utente esonera, nella misura massima allow dalla legge, Tumblr ei suoi dipendenti, agenti, consulenti, direttori, azionisti, qualsiasi diğer kişi veya entità che direktente o indirettamente veya indirettamente veya ottocongita unetta controla ilda, Tumblr ("Affiliate" ile) Tumblr'da"), sorumluluk, obligazioni, reclami, pretese e/o danni (etkili ve sonuçsal) ve doğal, noti veya sconosciuti (dahil. ), aşağıdaki türevler veya ilişkiler miktarı:

Cihazla ilgili tartışmalar, konuları ve diğer araçları sıkıştırın.

Genel olarak, üçüncü taraf operatörleri (Tumblr veya Tumblr'daki Bağlı Kuruluşlardan çeşitli, bireysel veya entità), siteler ve servisler dahil.

Nitelikli bir kullanımla ilgili ihtilaflar veya az sayıda intrapresa of Account of use of Account veya un parte parte.

Otomatik olmayan erişimin, tüm 'Account dell'utente veya all'Account dell'utente ile ilgili veri içeriği ile ilgili iletişim niteliklerine ilişkin olarak geri alınması, tüm 'Account dell'utente, dahil olmak üzere, sınırlı sayıda kullanıcı, otomatik iletişim alternatifleri Kullanıcı İçeriği. Bunu yapmak için, tüm hesapları dahil edin ve Dell'Hesabının güvenlik duvarı ile ilgili geri alın.

Bir Tumblr'da bir Tumblr'ın her koşulda ("Gizli Kontrol "), buna dahil olmak üzere, ilgili niteliklere sahip bir ön kontrol yüzü ve fasyası, denetimsiz alt düzenlemede herhangi bir organizasyonda yer alan kullanım veya eksikliklerin yanı sıra, ilgili sınırlamaları da içerir. Yazılı iletişimde farklı değil, Tumblr sponsorsuz, denetim veya kontrol tüm modlarda gizli.

California'da yaşıyor ve ikamet ediyor, Codice Civile della California § 1542'yi kabul ediyor, nitelikli niteliklere sahip: "Una renuncia jenerika non si estede ai reclami che ilcreditore non conosce o di cui lo stesso non sospetta l'esi betterstenza a suo Her an, sottoscrizione della rinuncia stessa, e che, se li avesse conosciuti, avrebbero materialmente influito sull'accordo con il debitore."

15. Sorumluluğun Sınırlandırılması

NELLA MISURA MASSIMA CONSENTITA DALLA LEGGE UYGULANABİLİR, TUMBLR E LE BAĞLI ŞİRKET TUMBLR SARANNO OLMAYAN SORUMLULUK: (A) DANNI INDIRETTI, ACCCIDENTALI, PUNITIVI O CONSEQUENZIALI DI ALCUN TIPO; (B) PERDITA DI: PROFITTI, RICAVI, DATI, UTILIZZO, AVVIAMENTO O ALTRE PERDITE INTANGILI; (C) DANNI RELATIVI AL TUO ACCESSO, UTILIZZO O IMPOSSIBILITÀ DI ACCEDERE O UTILIZZARE I SERVIZI; (D) DANNI RELATIVI A QUALSIASI CONDOTTA O CONTENUTO DI QUALSIASIASI TERZA PARTE O UTENTE CHE UTILIZZANO I SERVIZI, COMPRESI SENZA LIMITAZIONI, CONDOTTA O CONTENUTO DIFFAMATORIO, OFFENSIVO O ILLEGALE; E/O (E) QUALSIASI MODO RELATIVI A QUALSIASI CONTENUTO'DA DANNI. QUESTA LIMITAZIONE SI UYGULAMASI A TUTTI I RECLAMI, SIA BASATI SU GARANZIA, CONTRATTO, ILLECITO O QUALSIASI ALTRA TEORIA LEGALE, CHE TUMBLR SIA STATA INFORMATA O MENO DELLA MÜMKÜNLÜĞÜ O QUALSIASIASI, CHE TUMBLR SIA STATA INFORMATA O MENO DELLA MÜMKÜNLÜĞÜ QUALALITÀ DI ILECITI ILECITO DANNIO DI ITALICIT QUAVE DI ITALICITA DI ITALICIT O QUALSIA DI ITALICIT O QUALSIA DI ITALICIT QUALSIMI DI ITALICIT QUALSI DI ITALICIT O QUALSIA DI ITALICIT O QUALSIA SUO SCOPO ESSENZIALE.

NELLA MISURA MASSIMA CONSENTITA DALLA LEGGE UYGULANABİLİR, LA RESPONSABILITÀ COMPLESSIVA DI TUMBLR E DELLE İŞTİRAKLİ TUMBLR QUALSIVOGLIA RECLAMO AI SENSI DEL ACCORDO ALLA ACCORENTA ALLIMA'YA GÖRE SUNUYOR. PAGATA DALL'UTENTE PER L'UTILIZZO DEI SERVIZI.

16. Tüm Garanzie ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

13. ve 15. Sezioni'lerde sabitlenen belirli bir garanti veya sorumluluk sınırlamasına izin vermemek, kesinlikle geçerli olmayan bazı kısıtlamalar olabilir.

17. Risoluzione

Ciascuna parte può, Accordo'yu diğer tüm taraflara bildirimde bulunmak üzere hemen hemen sonlandırabilir. Tumblr, Kullanıcı Erişimini anında durdurabilir veya Servizi'deki tüm kullanıcı kullanımları için olasılıkları durdurabilir, önceden satın alabilir veya önceden yanıtlayabilir ya da tüm kullanıcı kullanımları için olasılıkları önceden belirleyebilir o Senza allcuna Responsqualabilite, Senza Alcuna Responsqualazabilite, Senza Alcuna Responsqualazabilità, Senza Alcuna, Senzauza, Senza Alcuna Alcuna dell'utente dei Termini and Presente del Accordo. Özellikle, Tumblr, telif haklarının ihlal edilmesi ve ihlal edilmesi için olgun bir olgunluk için sono stati segnalati için hemen gli Hesabı askıya alabilir.

Bir Servizi erişim erişimini sonlandırmak veya olanağını kullanmak, buna dahil olmak üzere, bir Servizio hesabının hesabını sınırlamak, doğrudan ön hizmetlerden yararlanmak veya hizmete hemen erişmek için kullanmak Mevcut Accordo, doğal devam eden temel bir uygulamadır, devam eden bir uygulamadır, ivi dahil, tüm sınırlamalar, mülkiyet hakları ve tüm garantiler ve garantiler için sınırlamalar. Erişim izni ve erişim hizmetinin kullanımı, önceki bir masalın başlangıcından bu yana zorunlu olan herhangi bir çözümden türetilmemiştir, Avrupa Spazio Ekonomik Avrupa, olmayan herhangi bir partide ikamet eden herhangi bir sorumlulukla sınırlı değildir. Özel bilgiler, Gizlilikle İlgili Bilgiler'i açıklamaktadır.

18. Scelta della legge and del foro

Tumblr kullanımı ve Tumblr tartışmaları ve tartışmaları çözmek için erişime açıldı, bu, Anlaşma veya Servizi'nin sunumundan türetildi, Tumblr'da mevcut tüm Sezione veya konkordatolara uygun olarak ve telif hakları için. İlk olarak, tartışmalara yönelik bir formalite tartışması, bir çözüm bulmak için kullanıcı ve iletişim bilgilerini etkinleştirir.

Yasal Tartışmalar için yetkin ve yetkin olun:

Tutti gli aspetti del present Accordo Saranno, New York Eyaleti'nin kanuni sonuçlarına göre uygulanabilir niceliksel olarak, ve New York'ta New York'ta yerleşik bir bölge olan devono esasen bütünleşik, yasal ve yasal ve temel bir ilke uygulaması olarak. Tumblr'ın New York, New York'taki bir federal mahkeme veya federal mahkeme kararıyla karşı karşıya kalamayacağı tartışmaların geri kazanıldığı veya tartışıldığı ortaya çıktı, taraflara göre çeşitli salvolar. New York, New York'taki Contea'daki tüm kişisel mahkeme yöneticilerine yardımcı olma yetkisine sahip olan kişi, tüm tartışmaların ve tartışmaların tartışılması için uygun bir alan.

(a) Bir yerel yönetim kuruluşu veya yerel bir kuruluş, eyalet veya federal Eyalet Birimi, (b) yasal olarak veste ufficiale'de kullanım ve Hizmet kullanımı ve (c) Sezia görevine erişim maddesinin sunulma derecesinde yasal değildir, yalnızca uygulamaya yönelik olmayan bir seçenek sunar. Amerika Birleşik Devletleri Devleti'nin, Anlaşma ve Yeni Eyaletler Birliği'nin yasal düzenlemeleriyle ilgili olarak, yürürlükteki kanuni düzenlemelerin yanı sıra, Federal Yasalar ve Yeni Eyaletler Birliği'nin onayını alması için uygun bir ilke olarak mevcut York, yetkili foro alanını kapattı.

19. Çeşitli

Anlaşmayı sunarım, voltaj değişikliğine giderim, anlaşmayı bütünleşik kullanım ve Tumblr'ı tüm kontrat anahtarıyla ilişkilendiririm. Bu nedenle, tüm gayri resmi, emsal veya çağdaş, yazılı veya sözlü, tüm malzeme ve iç malzeme maliyeti ve partiye uygun unico. Çalışma ortamının bir parçası olarak, uygun bir modda, Accordo'yu sunmak için önceden belirlenmiş bir ücret ödemeden ve başka bir yere bakmadan yapabileceğiniz bir düzenleme. Anlaşma görevinin şartlı bir öngörüsü olarak nitelendirilemez veya uygulanamaz, tahminler ortadan kaldırılabilir veya uygulanamaz, çoğu durumda, Anlaşma geçerli ve uygulanabilir modda. Tumblr'da bir ön lisans, lisans veya alt lisans aktarımına izin verilmez. Tumblr, Accordo'yu tam veya kısmi olarak, yalnızca birkaç saniye içinde yetkili serviste sunabilir. Anlaşmayı sunarken, ajansla ilgili herhangi bir ilişki, ortaklık, sorumluluk, ortak girişim veya ortak girişim veya Tumblr'ın uygun niteliklere sahip profiline sahip ticari otorite elde etmemiştir. Tumblr ve Tumblr ile iletişim, Accordo'nun zengin içerikleri veya otorizaları, forma scritta inviata'yı geliştirin ve della stessa'nın geçerliliğini göz önünde bulundurun, kahve fincanı kahvesi, posta espresso kahvesi, posta önceliği, postane, davet buste preaffrancate, bir

Tumblr, Inc. (Automattic) 60 29th Street #343 San Francisco, CA 94110 Dikkat: Hukuk Departmanı

20. Birim Biriminin Ev Sahipliği Yapan Cihazları İçin Özel Düzenlemeler

Tumblr, dünya çapında ürünler ve hizmetler sunar ve ortak bir kişi tarafından küresel bir topluluğa izin verir ve amaca sahip olmanızı sağlar. Tumblr işletim sunucusu ve trovano, tuttavia, negli Eyalet Birimi ve politika ve Tumblr prosedürü ve Devlet Birimi'nin temel dayanağı. Pertanto, le secuenti disposizioni and aplicano specamente agli utenti che sitrovano al di fuori degli Stati Uniti: (1) riconosci che trasferiremo, memorizzeremo ed lelaboreremo le tue informazioni, dahil olmak üzere, magliti kişisel nitelikler bilgi birimi/o diğer paesi al fine di fornirti i Servizi ed Accordo'yu sunmayı seçin; e (2) Se si si utilizzano i Servizi da un parte degli Stati Uniti o parte sottoposto a ambargo dei è nell'elenco dei "Cittadini appositamente designati" del Tesoro degli State Uniti, l'utente accetta in transazaninazia na noginasi o condurre Ticari kullanımda veya Hizmette kullanım (Temi Premium'dan satın alma gibi).

Violazione Bir Güvenlik Kontrolüne Girin

21. Politica sul telif hakkı DMCA

Tumblr, Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası'na (" DMCA " eyaleti) uygun olarak, Servizi'nin tüm telif hakkı ihlallerini içeren ikincil bir politikaya sahiptir. Tumblr Tasarım Temsilcisi, telif hakkı ihlali (" Tasarım Temsilcisi ") ve takip eden dosya için en zengin içerik. DMCA'nın, telif hakkı malzemesinde farklı segmentlere uygun bir modül kullanarak zengin bir zenginliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Segnalazione delle Istanze alla Violazione del Telif hakkı ile ilgili:

İçeriğin mevcut veya erişilebilir durumda olduğunu düşünüyorsanız, telif hakkı ihlalini ihlal edin ve telif hakkı içeriğinin bir bölümünü ihlal etmeye davet edin, bilgi akışının tümünü, tüm raporların tamamında Ajan Tasarımı

Operatörün veya ihlalin esas teşkil ettiği malzemeyi tanımlayın.

Tumblr sia'yı bireysel düzeyde ve doğrulayıcı olarak tanımlamak için, web sitelerini de dahil olmak üzere, viyolonseldeki en önemli malzeme ve malzeme tanımlaması.

Adres bilgileri, indiriciler, Telefon numaraları ve e-posta indiricileri de dahil olmak üzere, bölümdeki iletişim bilgileri ("Bildirim Tarafı").

Unutulmamalıdır ki, yasal başlık, temsilci veya yasal yetkiye sahip olmayan bir malzemeye sahip olduğunuzdan emin olun.

Bu, doğru olmayan güvenilir bilgiler için yanlış bir tanıklıktır ve Bildirim Kısmı, telif hakkı başlığına göre geri alınmasını otomatik olarak sağlar.

Bir güvenlik şirketi veya elektronik, bir yetkili kişi ve telif hakkı başlığı ve ihlal statüsüne sahip bir şirkettir.

Telif hakkı sahibi bir güvenlik ihlali alanındaki tüm bilgileri, ihlal öncesi yayın içeriğine dahil etmek için gerekli tüm bilgileri not ettiğinizden emin olun. DMCA'nın geçerli olduğu bir malzemeye dayandığınızdan emin olun, Tumblr, ihlal edilmeden önce tüm malzemelerin sorumlu olduğunu anında bildirir, bu da tüm malzeme erişimini engelleyebilir veya engelleyebilir. Tumblr chiuderà, uygun durumlarda, Hesabın telif hakkının olgunlaştığını ve telif hakkının yükseltildiğini, özel bir takdir yetkisi olduğunu ve telif hakkının etkililiğini veya görünürlüğünü ihlal etmek için nitelikli kullanımı sonlandırdığını söyledi.

Bir DMCA Kontrol Bildirimi:

DMCA'nın bir parçası olarak varış noktasının temel hataları, Tumblr'da bir Tumblr bildirimi olarak tüm 'Temsilci Temsilcisinin tüm' indirilen dosyaları hakkında bilgi vermesidir:

Tumblr'daki URL'ye özgü malzeme, erişimi engelleyebilecek niteliklere sahip değil.

Telefon numarası, telefon numarası ve e-posta adresi.

Mahkemelerin yargı organları mahkemeleri ve yerel mahkemeler (New York, New York federasyon mahkemeleri ve Eyalet Birlikleri'nin merkezi olan New York, New York federe mahkemeleri), ve Kişiye yönelik işlem bildirimi, DMCA'nın hassas bildirimi için veya kişi içeriğine göre yetkili bir temsilci tarafından etkinleştirilir.

La seguente dichiarazione: "Giuro, sotto pena di falsa tanıklığı, di ritenere in thisona fede che il materiale è stato rimosso o disattivato per errore or erronea identificazione del da rimuovere or disattivare."

Sert donanım.

Tumblr, contronotifica'dan bir kez daha, DMCA'nın orijinal bölgesini oluşturan tüm Bildirim Kısmını görüntüledi. Bildirim Kısmı (Telif Hakkı Bildirimi Kısmı), Tumblr'ın tüm telif hakkı ihlalleri ile ilgili bir yasal sunum hakkında bilgi vermesi için (10) gün boyunca. Tumblr, birkaç gün içinde (10) küçük bir hikaye bildirimi alamıyor, nei Servizi'ye dokunuyor.

Ajan Temsilcisi

Tumblr, Inc. (Otomatik) 60 29th Street #343 San Francisco, CA 94110 Dikkat: Telif Hakkı Temsilcisi E-postası: dmca@tumblr. iletişim

Telif hakkı materyallerinde segmentalazioni modulo: https://www.tumblr.com/dmca

22. Açık kaynak paylaşımı

Yorum yapın