1xbet

Black Bull Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Kara boğa

Black Bull'un son sürümünde çılgın bir koşuya hazır olun! Oyunda 5×4 makara ve 20 ödeme çizgisi bulunur. Oyun orta ses seviyesi içerir. Ayrıca oyunda alabileceğimiz en yüksek çarpan 3.000'dir.

1xbet

Oyunda iki farklı wild seçeneği bulunmaktadır. Greedy Wolf veya 3 Little Pigs wild'ı, Big Bad Wolf tarafından makaralarda patlatılabilir. 6 veya daha fazla dağılım için seçenekler bir bonus turunu tetikler.

Bonus turuna girdiğimizde Wolf evleri havaya uçurabilir. Evleriniz yeterince sağlam değilse bu konuda evlerinizi güçlendirmeniz gerekiyor.

Black Bull Slot Oyunu İyi Ödüyor mu?

Black Bull slot oyunları iyi para kazandıran bir oyundur. Ancak getiri oranı çok yüksek değil. Gördüğünüz gibi en yüksek çarpan katsayısı 3.000'e kadar çıkıyor. Bunu söyleyelim. Bu oran kağıt üzerinde çok ciddi bir rakam gibi görünse de diğer oyunlarla bir karşılaştırma yapmak gerekiyor.

Pragmatic Play oyunlarında ise bu katsayı çok daha yukarılara çıkmayı başarıyor. Bu bakımdan, dolayısıyla ortalama bir hacim ilişkisi vardır. Ve birçokları için bu, esasen olumlu bir özelliktir. Çünkü ortalama olarak bahsettiğimiz hacim değerlerinin önemli bir özelliği var. Bu özellik, düşük kayıpların deneyimidir. Çünkü kayıplara karşı çok daha hassasız. Bu durumda düşük kayıplar bahisçiler için oldukça önemli bir noktadadır.

1xbet

Black Bull Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Black Bull slot oyunu oynamak isteyen kişilerin giriş yapabileceği çok sayıda seçeneği görüntülüyoruz. Bu görselleri sizlerle paylaştığımızda hemen giriş linklerini sunuyoruz. Giriş linkleri tarafımızca özel olarak derlenmektedir. Ve giriş yaparken tüm işlemleri buradan yapmanızı sağlar. Son derece önemli bir bilgi olarak paylaşıyoruz.

Yorum yapın