1xbet

Avast Ücretsiz Kötü Amaçlı Yazılım İncelemesi

Ev pencerelerinde çalışan ücretsiz bir virüsten koruma programı arıyorsanız, Avast'ı düşünebilirsiniz. Bu tür bir virüsten koruma yazılımı, KİŞİSEL BİLGİSAYARINIZDAN tehlikeleri nasıl tanıyacağınızı ve ortadan kaldıracağınızı makine anlayışını kullanan bulut tabanlı bir güvenlik şirketidir. Ek olarak, parola denetleyicisi ve WEB LINK filtresi gibi işlevler sunar. Avast ayrıca kötü amaçlı yazılıma karşı koruma sağlamak için bir UNIVERSAL SERIES BUS ve ağ tarayıcısı içerir. Avast'ın en son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

1xbet

Avast'ın tamamen ücretsiz antivirüs kursu, kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşı temel koruma içerir. Bu tür bir virüsten koruma bilgisayar programı, mevcut sistem okumalarını gerçekleştirir ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza zarar vermesini önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda, tam ekran oyunlar oynarken kesintileri ortadan kaldıran bir "virüsten koruma incelemeleri pcmag rahatsız etmeyin" moduna sahiptir. Kullanıcılar ayrıca hack bildirimlerine abone olabilir ve yeni tehlikeler veya kötü niyetli web siteleri tespit edildiğinde bildirim alabilir.

Avast'ın ücretsiz anti-virüsünün ayrıca bir yazılım programı güncelleyicisi vardır. Avast, tehlikeleri taramak ve tespit etmek için 435 milyondan fazla kişisel bilgisayar ağı üzerinde çalışır. Kullanıcılar, bankacılık amaçlı başka bir masaüstü bile kurabilirler. Bu, gezinmeyi diğer işlemlerden ayırır ve bu da onu çevrimiçi işlemler için daha güvenli hale getirir. Avast, ücretli sürümünün daha gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir sürümünü de sunar. Avast web sitesi, tamamen ücretsiz sürümle takdir edebileceğiniz bir özellikler listesi içerir.

Yorum yapın