1xbet

Avast Torrent'lerin Avantajları

Avast, Android ve iOS cihazlarıyla ilgili indirilmek üzere serbest bırakılan, ancak torrentlerle tam olarak çalışmayabilecek mükemmel bir virüsten koruma yazılımıdır. Neyse ki, özel bir p2p dosya paylaşım durumu var. Kasa, gerçek IP adresinin basitçe sızdırılmasını önlemeye yardımcı olan yerleşik bir silme takas özelliğine sahiptir. Avast'ı torrent için kullanmayı düşünmenizin nedenleri ne olursa olsun, durumu düzeltmek için yapmanız gereken budur.

1xbet

Avast ruisseau'nun bir başka avantajı da torrent için açık desteğidir. Şirket, tamamen özel ve güvenli olan 8 özel P2P web sunucusu çalıştırmaktadır. Şirket ayrıca, P2P kullanıcılarının İnternet'te anonim kalmaya devam etmesini sağlamak için kaynak harcıyor. Buna rağmen Avast'ın p2p desteğine güvenebilmelisiniz. Avast, ana bilgisayarlarında IP adresini, sınıflarda gezinmeyi veya farklı kişisel bilgileri depolamaz.

Avast VPN ayrıca torrent kullanımına açıkça yardımcı olur. 8 adanmış P2P ana bilgisayarı bu amaca adanmıştır. İşletme, P2P sunucularının güvenli olduğundan emin olmak için çok çaba harcıyor. Bir Avast VPN sunucusu üzerinde dijital bir etki yaratma konusunda endişelenebilirsiniz, ancak bu sorun olmamalı. Avast, IP adresinizi veya gezinme sürenizi sunucularında saklamaz.

Avast VPN'in iyi bir geçmişi var. Avast, torrent eylemlerini izlemek için Firebase Analytics ve AppsFlyer gibi üçüncü taraf analitik araçları kullanır. Ayrıca Avast kullanıyorsanız kilo kaybı ek VPN şirketlerine güvenin çünkü onlar her hareketinizi takip edebilir. Torrent kullanırken gizliliğinizi korumak için bir VPN kullanmanız önemlidir. Avast ile, kalınların altında gizlilik avast vpn güvenli sorunları hakkında bir kez daha endişelenmeniz gerekiyor.

Yorum yapın