1xbet

Aunque, ¿por Que Avergonzarse?

Avrupa Gizlilik Politikası Son değişiklik: 27-10-2022

Tumblr, Inc. ( «Tumblr», «nosotros», «nos» veya «nuestro(s)/nuestra(s)» ) çoğu zaman bilgi gizliliğinin doğal gizliliğidir. Amaçlar, toplu alımlar ve veri işleme süreçleriyle ilgili olarak tamamen şeffaftır, belediye başkanının, kullanımı kolay elektrik saatinden mümkün olan en güvenli ve orantılı şekilde yararlanmasını garanti eder. Esta política sobre new pácticas deprivacidads (la «Política de privacidad» ), tumblr.com'u ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda aldığınız bilgileri açıklar ( «Sitioros do privacidad» ) Tumblr, iOS ve Android cihazlar için yeni uygulamalar dahil (para birimleri, junto con el Sitio, los «Servicios» ). Tumblr, Automattic'in evladı, içeriği oluşturabilen ve tüm dünyayı birbirine bağlayabilen, tarih kitaplarına erişebilen web maravillosas içerik oluşturabilen bir teknoloji şirketi. Tumblr'ın kullanımı, Tumblr uygulaması veya yeni ürünler, teknolojiler veya teknolojiler ile ilgili etkileşimle ilgili olarak, gizli politikanın bu kadar bilgi taşımadığı bir moddur. Buna ek olarak, Özel Gizlilik Politikası, deniz mülkiyetinin kontrol edemediği veya kontrol edemediği diğer Otomatik iş ortaklarının uygulamalarına uygulanmaz.

1xbet

Kişisel Gizlilik Politika Ambitosu

Gizlilik Politikası, yeni Hizmetlerden yararlanan veya erişilen bilgileri yeniden kopyalayan bilgi akışını etkiler. Bunlara ek olarak, en yeni sosyo-ekonomik karşılaştırmalar veya ekonomik karşılaştırmalar için bilgi akışını etkiler.

Gizlilik Politikası, başka şirketler dahil olmak üzere, başka yerlerde, isteğe bağlı sitelerde, hizmetlerde, «servación veya terceros de tere » (terceros hizmetleri ). Özel alanınızın yanıtını karşılaştırabileceğiniz çok sayıda terceros hizmetiyle işbirliği yapıyorsanız, içerikten ve özel politikadan sorumlu hiçbir sorumlu yoktur. Erişilen tüm Terceros Hizmetlerinden Özel Politikaları korumanız için tavsiyeler.

Diğer yandan, kişisel gizlilik politikası, Tumblr'daki blogların kullanımını etkilemez, tıpkı yeni blogların bireysel modlardan sorumlu olduğu gibi ve belediye başkanlarının ürün satışlarından haberdar ettiği blog yazarları gibi. Tumblr, kişiselleştirilebilir bir özelliktir, bu nedenle blog yazarları, diğer blogları tanımlamak için büyük bir esnekliğe sahiptir. Yeni bir blogu ziyaret ettiğinizde, daha fazla bilgi toplamanız ve bu bilgileri yeniden elde etmeniz olasıdır ve bu, çoğu zaman, yakın ilişkinizin olmadığı yerlerde bir terceros'u kıskanır; entre ellos, duyurular.

1xbet

Yeniden kopyalama ve kullanım kolaylığı hakkında bilgi

Yeni Servislerin prestación'u, recopilamos ve çeşitli bilgi türleri önerileri sırasında. Tumblr'ı yeniden kopyalayabileceğiniz bilgiler, Hizmetleri kullanmak için gerekli olan kategorileri belirler. Bir ön yıldız, kişiselleştirme ve en önemli yeni Servisler, kombinasyonlar ve tüm verilerden yararlanılır (hemen hem de daha fazla sayıda hizmetin ortancası), en iyi Hizmetlerden faydalanmak ve veri kondansasyonundan faydalanmak için. Daha fazla bilgi için, veri tiplerinin en ayrıntılı şekli açıklanır ve bu şekilde kullanılır.

Yeniden kopyalamak ve yasal biçimlerdeki verileri incelemek için üç farklı hukuk tabanına sahip değiliz.

– Birincil kullanımda, Servisle orantılı olarak farklı biçimlerdeki bilgileri işlemek için kullanılan metinler, Servis Koşullarına göre daha hızlıdır. Bazı koşulların kabul edilmesiyle ilgili acil durumlara sahip bir kabini temizlemek için gereklidir, bu da resmi duyuruların nesnesi ve hizmetin kısmen etkilendiği kişiselleştirilmiş içeriklerle ilgili sürecin etkili olabilmesi için gereklidir.
– İkinci olarak, onayınızı aplikasyon yapın (şu anda geri çekilebilir), belirlenen para cezaları için bilgileri kullanma yetkisine sahip olduğunuz kasalarda.
– En iyi şekilde girin, devam eden en ayrıntılı formun tanımını yapın, tüm evlerde, gelecekteki yasal çıkarlar için gerekli olan bilgileri elde edin, yeni nesil, yeni nesil, ziyaretçi gibi yeni nesilleri tanımlayın Çıkarlar veya çıkarlar, meşru çıkarları ortadan kaldırabilir.
Tumblr her durumda, bilgi aktarımı için farklı hukuk temellerinde yanıt verir; Örneğin, bir normatif veya bir yargı düzeniyle birlikte, kamu çıkarları söz konusu olduğunda, hayati önem taşıyan yargı veya los demás (ve olası tehlikelerden) kurtarmak için, yargılama veya usul savunması için.

Müşteri bilgileri: Servislerde bir bilgi kaynağı oluşturun (bir «Cuenta» ), bilgi talep edin, kullanım adı olarak, kontraseña, edad ve correo elektronik yönlendirmesi ( «Información de la la la cuenta ) estos Servicios. Müşteri Bilgilerini kullanmak mümkündür, yalnızca veya diğer bilgilerle birlikte, örneğin kişiselleştirmek için en önemli Servislerin sonunda. Hizmetlerden yararlanmak için yasal gereklilikleri tamamlamak için karşılaştırma yapmak için kullanın. Cuenta ve comunicarnos contigo'yu doğrulamak için correo elektronik yönünü kullanmak, devam eden daha fazla ayrıntıyı açıkladığı gibi. Arkadaşlarınızın elektronik cihazlara yönlendirilmelerine izin vermemek için, Müşteri Yapılandırması'nda elektronik haberleşmeyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Tumblr'ı anonim olarak yönetmek için kullanabilirsiniz, ancak yayınlarınız, bloglarınız, sayfalarınız ve önceden belirlenmiş bir biçim için son görünürler adınızı kurtarabilirsiniz. Elektronik postaya yön verebilecek kişiler, bloglar aracılığıyla karşınıza çıkabilir. Bunu yapmak istemiyorsanız, Kullanıcı Yapılandırmasına katılın.

1xbet

İlgili elektronik iletişim: Yeni Hizmet Prestación'un bir parçası olarak, bazen, ara sıra, Tumblr'da bulunan elektronik tarifler ve diğer iletişimler. Cuenta ile ilgili yönetici mesajları (örneğin, kontraseña veya restablecerla'yı geri kazanmak için) Hizmetlerin ve Cuenta'nın bir parçası olarak kabul edilir, bu nedenle alıcıların ayrılması mümkün değildir. Diğer ortamlar, ileti yapılandırma sayfasının ortasındaki veya son korreoların göründüğü ana dart için enlace kullanmaktan daha iyi sonuç alabileceğiniz diğer mesaj sınıflarıdır. İletişim ortamlarında sunabileceğiniz on en önemli nokta, kontraseña ve diğer Cuenta Bilgileri. Bu tür bir mesajınız varsa, yeniden canlanın .

En sevdiğiniz elektronik iletiler, sınıflar arasında yer alabilir: Tumblr'da yeni ilgi alanları ve Cuenta için önemli bilgiler. Birincil tipo baskı ortamı mesaj ortamını devre dışı bırakabilirsiniz, ancak ikinci sırada olmaz.

Terceros hizmetlerindeki Cuenta'larla ilgili bilgiler: Belirli terceros hizmetleriyle ilgili bilgiler. Buna ek olarak, bir Terceros Hizmetini kullanmak için diğer tanımlayıcıları veya kullanım adlarını kolaylaştırabilirsiniz; Bir devamı olarak, iki Servis oturumunda başlangıç ​​oturumlarının en önemli noktaları olabilir. Başlangıç ​​oturumunda, Cuenta'ya erişime izin veren bir jeton satın alın, örneğin, en uygun mod, içeriğinizi iki farklı hizmette yayınlayın. Tercüman Hizmetlerinde kullanılan kontrasepsiyonlar ve korumalar için herhangi bir öneri veya koruma yoktur.

Terceros Hizmetlerinden Elde Edilen Bilgiler: Tüm evlerde, terceros hizmetleriyle ilgili hiçbir ilişki bilgi sağlamayı kolaylaştırabilir. Bilgi alabilirsiniz, örneğin, genel olarak, bir ipucunda bilgi ifşa ettiğinizde ve Tumblr'da okuma yapmanıza veya bir ella'ya erişmenize izin verdiğinde. Ortalıkta, bilgi edinirken, var olduğunuzdan daha önemli yeni hizmetler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Tumblr Cuenta'daki diğer hizmetlere bağlanırsanız, bilgi karşılaştırması bilgilerinizle ilgili olabilir. Erişilen bilgiler, tercero'nun özel politikasına bağlıdır, özel alan uzantıları ve sıkıntıları, her türlü endişeyi ortadan kaldırabilir.

Kullanım içeriği: Kamu hizmetleriyle ilgili karşılaştırmaların yapılması gereken önceden belirlenmiş bir biçim. Envías contenido ne olursa olsun, bu, todos verlo'nun herkese açık olduğu bir biçimdir. Çoğu zaman, özel biçim içeriğinin yayınlanmasına izin veren çok sayıda belge vardır, çünkü bloglar, karşıt görüşlerin, ön ödemelerin ve hayran kartlarının koruyucusudur. Aksi takdirde seçilen bir menos, kamuya açık erişim için yapılması gerekenler olabilir. Buna ek olarak, genellikle özel ortamda yapılan karşılaştırmalarla alışılmışın dışında, özellikle bir doğum öncesi, bir hayran kartı veya bir yayın kartı, sonraki bilgileri halka açık hale getirebilir. Otobüs motorları da dahil olmak üzere, kamuya açık içeriklere ve kamuya açık karşılaştırmalara erişebilmeniz için, iki içerikle ilgili tüm kontrolü etkili bir şekilde sağlayabilirsiniz. Diğer durumlarda, karşılaştırmalı yayın bilgileri kopyalanabilir ve internet üzerinden karşılaştırılabilir, örneğin, yeniden bloglama gibi bir Hizmetin doğasında bulunan diğer işlev veya işlevler arasında.

Tumblr, gerçek bir halka açık platformdur. İnanılmaz bir karşılaştırma ortamı yok; Bu nedenle, çeşitli şekillerde yeniden blog yazabileceğiniz bir ortamda İnternet'i tamamlamayı zorlaştırmanız zor olabilir.

Doğuştan gelen aksesuarlar: Servisler, bir yayın, reblog, cevaplayıcı ve bir blog olarak gösterilebilecek en yeni ürünlerle ilgili özelliklerin gerçekleştirilmesine izin verir. Bir yayından hoşlanacağınızı, yeniden blog yazacağınızı ve herkese açık erişime yanıt vereceğinizi gösterir, örneğin, bir yayının notlarına göre, hoşunuza giden bir sessizlik olursa, bu anesloga yanıt verenler için yeterli olacaktır. Hizmetlerinizi geliştirmek ve Tumblr'da deneyimlerinizi kişiselleştirmek için yeni, çok, çok, çok şey yaratmak için edindiğiniz bilgilerden yararlanın. Bu kişiselleştirme, ilgi alanlarınıza göre en çok reklamı yapılan reklamların çoğundan daha büyük sonuçlar doğuran, hoşunuza giden diğer yayınlarla ilgili yeni yayınlar sunmak için hizmet verebilir.

Reblog, bir yayından hoşlandığınızı ve yayına kaydolduğunuzdan daha fazla katılımcıya yanıt verdiğinizi gösterir, bu nedenle ortalama bir içerik veya içerik ifşa etmemek en önemlisidir. Aunque, ¿por que avergonzarse? Tüm ücretsiz ifadeler. Todos somos unicos. ¡Y tú no eres menos!

Kullanım İçeriği ile ilgili bilgiler: Her türlü durumda, yeni Servisleri kolaylaştıran içeriklerle ilgili bilgileri kopyalayabilirsiniz. Örneğin, görüntülerin bir parçası olarak dahil olmak üzere, EXIF ​​verileri gibi, kullanılan kamera türünü veya yapılandırmasını açıklayan kopyalayıcı bilgileri de içerir. Bu bilgiler, Hizmetlerin ve memur özelliklerinin ve ek işlevlerin daha fazla kullanılmasına izin verir.

Finans bilgileri: Finansman bilgilerini yeniden kopyalayın, pago yöntemiyle ilişki kurun (bir geçerli kredi hedefi numarası, hedef tipi, diğer veri caducidad of caducidad). Bir pago Hizmetinin kontratına karar vermek için talep bilgileri. Bir ambargo, herhangi bir bilgi alma işlemi yok, ya da yeni yük işlemcisi ( «Pagos İşlemcisi» ) hacerlo'yu kapsıyor. Farklı bilgilerin kullanımı ve alma ortamı, hizmet koşullarının ve pagos İşlemcisinin özel politikasının keskin bir şekilde gerçekleşmesini sağlar, bu nedenle, bu koşullar, yerel koşullar, yerel koşullar gibi durumlarda, nuestralar tarafından dağıtılabilir. Ayrıca, pagos İşlemcisi'nin sonraki bilgileri hakkında bilgi almak için: (1) Pagos İşlemcisi'nin yeni alındığı bilgileri karşılaştırmanıza izin veren bir ortak belirteç, (2) tüm kaskolarda, sayıların basamaklarında ilişkili kredi hedefi, dolandırıcılık işlemlerini önleme ve kimlik değiştirme ile ilgili iki belirteçtir.

Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler: Bir Cuenta da dahil olmak üzere Hizmetlerin kullanıldığı modlarla ilgili bilgileri yeniden kopyalayın. Örnek olarak, bir talebi gerçekleştirmek için Hizmetlerle etkileşim kuran kayıt arşivlerindeki yeni bilgi türlerini kopyalar. Verileri kopyalamak ve bilgileri analiz etmek için, uygulamalar ve terceros hizmetleri (Google Analytics veya comScore olarak) gibi dahili verileri dağıtın. İnternet protokolünün yönüyle ( «Direktif IP» ) bağlantılı bilgi paylaşımı, Hizmetlere erişmek için Cuenta'ya veya yeniden kopyalamaya ve küresel nostik iletişimden yararlanmaya yardımcı olur (recopilarse and únicacomadí de forma ode la Cuenta). Buna ek olarak, IP adresiniz, içeriğinizin yayınlanabileceği bir yerde kayıt olabilir, özellikle de anonim bir kişiyi kıskanıyor. Diğer hizmetlerle etkileşimde bulunduğunuzda bu bilgiler çeşitli para cezaları için kullanılabilir, normal olarak diğer yeni araçların indirilmesinde olduğu gibi Hizmetlerin korunması ve korunmasıyla ilgili bilgiler. Diğer tüm para cezaları, aşağıdakileri içerir: kamuya açıklanma ve kullanım içeriğinin kişiselleştirilmesi; en iyi otobüs sonuçları; popüler içerik eğilimlerini tanımlayın; Spam'i, kötü amaçlı yazılımı ve kimliğin yerine geçmesini engeller ve genel olarak, yeni kullanıcı sitelerinin ve topluluk güvenliğinin korunmasını sağlar. También, yasal veya güvenlik gerekçeleriyle ilgili bilgileri kullanabilir, «Yeni koruma ve diğerlerinin korunması için ifşa edilen bilgiler» bölümünde gösterilir.

Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için Tumblr ile etkileşimde bulunmak için bilgi kullanımı, topluluk güvenliğini sağlama ve Tumblr'ı kullanabileceğiniz en önemli şey.

Web gezgini ile ilgili bilgiler: Navigasyon cihazları ve otomatik kayıt bilgileri, Navigasyon tipi ve versiyonu gibi Servisler ile web cuando etkileşim bilgileri, kullanılan cihaz tipi, web navigasyon sistemi su sistemi Servislere erişilen servisler, servisler ve servis saatleri, Servislerin özellikleri ve panelin spesifikasyonları ve navigasyonda kullanılan çerezlerin bir gezgin web'i tanımladığı bilgiler). Bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz yerler, web gezintisi uzantılarını ve Cuenta ile ilgili bilgileri alma alanlarını belirler. Web gezgini ile ilgili bilgi, servislerin prestiji için kullanılır, tıpkı güvenlik görevlileri için olduğu gibi.

Yerleşim yeri hakkında bilgi: Tüm evlerde, yeniden kopyalamalarda ve alma ortamlarında, örneğin, IP Adresini yaklaşık bir coğrafi konumla ilişkilendirerek, yerleşiminiz için bilgiler. Örneğin, bir yayının coğrafi konumu etiketi için hareketli aygıtın coğrafi yerelleştirmesini kullanmak için izin verilen izinlerle birlikte, yaygın bilgi edinme konusunda en iyi bilgileri elde etmek mümkündür. Çoğu zaman, örneğin, yerel ağdaki çoğu içeriğin çoğu, tatillerde sunulan hizmetleri kişiselleştirmek ve kişiselleştirmek için yaygın olarak kullanılan bilgilerden yararlanır.

Cihazla ilgili bilgiler: Cihazla ilgili bilgileri yeniden kopyalayabilir ve alabilirsiniz. Tüm evlerde, cihaz tanımlayıcısını veya cihazın kimliğini oluşturabilirsiniz veya öndeki «Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler» bölümündeki para cezaları açıklamalarıyla birlikte bir tane atayabilirsiniz. Örneğin, Cuenta'da oturumu başlatmak için kimlik doğrulamasını etkinleştirirken, yeni ürünleri ve en önemli hizmetleri etkinleştirmek için telefon numaranızın orantılı olmasını sağlayabilirsiniz. Telefon numaranızı korumak ve elde etmek istediğiniz şeyleri önceden silahlandırın ve hedefleyin.

Çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla elde edilen bilgiler: Çerezler, bir web sayfasına erişerek veya ziyaret ettiğinizde web'de gezinirken aldığınız metin arşivlerini oluşturur. Web etiketleri (web'de olduğu gibi), bir web sayfasına yerleştirdiğiniz kodlar veya pikseller nedeniyle, bir Tumblr'a veya iki sayfaya katılmış olan harici hizmetlere izin verebilirsiniz. Çerezler ve web görgü kuralları, hizmetlerden yararlanan kullanıcıların ve kişilerin kullandığını gösteren yeni sunucuların algılanmasına izin verir. Google Analytics, Nielsen ve comScore gibi kullanılan (tercih hizmetleri dahil) hizmet birimleri, web'de uygun görgü kurallarını uygular ve tarayıcınıza çerezleri dahil etmeniz olasıdır. Tumblr ve UE'de yaşarsanız, Birleşik Devletler'deki tüm konumlar veya diğer yerler, gizlilik seçeneklerindeki çerezleri ayıklamak için tercihlerinizi kişiselleştirebilir.

Çerezler ve görgü kuralları, Tumblr'ın en iyi şekilde kullanılmasına izin verir, bu da en iyi hizmetlerden biridir. Çerezleri yapılandırmak ve verileri kullanmak için kullanılan biçimler için çeşitli seçenekler vardır.

Kişilerle ilgili bilgiler: Tüm Hizmet işlevleri, kişi listelerini kolaylaştırmaya izin verir; bu, kişi listesindeki diğer hizmetlerle başka kişilerle bağlantı kurabileceğiniz bir moddur. Örneğin, Servisleri kullanmak için en uygun kişileri belirtmek için zamansal biçimlerle ilgili elektronik iletişim kişileri ile ilişkilendirilebilir. Diğer örnekler: Hizmetlerden yararlanan kişilerle iletişim kurabilmeniz ve blogları ziyaret edebilmeniz için mobil telefon görüşmelerinizi ve yeni uygulama gezilerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kolay erişim seçeneği veya hiçbir bilgi yok ve iletişim işlevinde, bilgilerden nasıl yararlanılacağını gösteren açık biçimler gösteriliyor.

İrtibat listesine erişim yok, erişim yok, istenebilecek bir menos. ¿İletişim kurma motivasyonunuz var mı? Tumblr'da en güzel moda olan porselen. Bu bilgilerin kullanımı sonunda anında ortadan kaldırılır.

Elde edilen bilgiler: Apartados «Aksesuarlar» ve «Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler» gibi ön bilgileri tanımlayarak, Hizmetlerin gerçekleştirilmesiyle ilgili analizler yaparak, blogları veya yayın türlerini tanımlayan blogları tanımlayabilir. lee, te gustan veya reblogueas). «Hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgiler» bölümünde önceden açıklanan para cezalarıyla ilgili bilgiler.

Tumblr'da kişisel duyurular

Tumblr'ın tüm içeriğiyle orantılı olarak ücretsiz biçim oluşturmak için, platform, oturumu başlatan tüm kullanımlar için bir dizi kriterden seçilmiş işlevleri içerir. Automattic'in yeni bir şirket olarak, mümkün olan en alakalı ve en uygun şeyleri bulabilmek için ilgili duyurular için bir çevrimiçi ortamda reklamcılıkla birlikte çalıştığı görüldü. Bu nesneyi kaydetmek için, yeni sayfadaki etkinliğin işlevini yerine getiren ilgi alanlarına ve yeni hizmetleri geri yüklemeye gerek yok. Duyurular, ilgi alanlarınızı en çok yansıtan haberlerdir, çünkü bu, verilerin bir parçası olarak bazı temel ve varsayımlara dayalıdır.

Duyurular arasından seçim yapmak istiyorsanız, Tumblr'da reklam ve siyaset ilişkisi için en iyi belgeyi öğrenebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş duyurular için tercih ettiğiniz gibi kontrol edin: Şirketinizde en çok duyuru yapmak istemezseniz, istediğiniz anda bir seçimden vazgeçebilirsiniz. Tumblr'da duyuru yapabileceğiniz on kişi; Basitçe söylemek gerekirse, her türlü ev için uygun veya uygun olabilir.

Tumblr web'in farklı sürümlerini kullanabilirsiniz, kişiselleştirilmiş reklamları devre dışı bırakabilir veya farklı bölgelerdeki farklı bölgelerdeki endüstriler veya sonraki sayfalardaki gezileri ilgi alanlarınıza göre seçebilirsiniz:

– Alianza Europea de Publicidad Digital Interactiva (EDAA): www.youronlinechoices.com (Europa)
– Ağ Reklamcılığı Girişimi (NAI): http://www.networkadvertising.org/ (Estados Unidos)
– Digital Advertising Alliance (DAA): http://www.aboutads.info/ (Estados Unidos)
– Veriye Dayalı Reklamcılık Girişimi (DDAI): http://www.ddai.info/ (Japón)
Bu endüstriyel tanıtım organizasyonları, kişiselleştirilmiş veya seçilen işlevlerin çoğunu duyurmak için şirket verilerinin kullanımını sınırlayan gezinmeye izin veren bir dizi reklamcılık ofisi sunmaktadır. Tek başına seyahat etmeyi seçebileceğiniz seçenekler, hacerlo için en kullanışlı olan navigasyonda uygulanabilir ve kullanılan cihaz restorasyonunda otomatik olarak uygulanamaz.

Tumblr uygulamasını iOS'ta Apple aygıtları için kullandığınızda, iOS ayarlarının kişiselleştirilmesi ve duyurulması için tercih edilmiyor. Yalnız, reklam dairesinde «Sınırlı Kısım» seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. iOS için seçenekler hakkında daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

1. Ve bir «Ayarlar».
2. «Gizlilik» seçeneğini seçin.
3. Son olarak, ayrı «Publisidad»'a katılın ve talimatları izleyin.
Android cihazları için Tumblr uygulamasını kullandığınızda, Google yapılandırma seçeneklerinde «Duyuruları Kişiselleştirmeyi Engelleme» seçeneğini etkinleştirmekle ilgilendiğiniz takdirde reklamı yapmayı tercih edemezsiniz. Android seçenekleri için daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

1. Ve bir «Ayarlar».
2. «Google» seçeneğini seçin.
3. «Gizlilik» seçeneğini seçin.
4. «Duyurular» öğesini seçin ve talimatları izleyin.

Bilgilerinizi karşılaştırabilirsiniz

Kolaylıkla sağlanabilecek bilgileri karşılaştırmayın, (a) bilgi karşılaştırması için izin verilen tengamiler, örneğin, talep edilen hizmetlere ilişkin (Terceros Hizmetleriyle ilgili bağlantılar dahil); (b) bilgilerin karşılaştırıldığı ve karşılaştırıldığı (gizlilik politikasında olduğu gibi) bilgilerinin daha önce belirtildiği gibi, veya (c) küresel tip deniz bilgisi veya tanımlayıcı olmadığı. Tüm izinlerin ve tüm yazışmaların, kişisel terceros bilgileriyle karşılaştırıldığı ve tüm izinlerin onaylandığı onaylanır ve gerektiğinde, terceros ile iletişim kurmak için (veya Tumblr'da en çok aranan isim).

Yakın akrabalar ile intercambiamos hakkında bilgi: Somos, bir Automattic'in tamamında evlada verimli çalışan bir şirkettir, içerik oluşturucuların, bağlantı kurmak için iletişim kurabilecekleri web'leri dağıtmalarına yardımcı olabilecek bir teknoloji şirketidir. Bir Automattic'i çalıştıran bir evladınız varsa, bu son noktadır ve empresas ailesinin restorasyonu, çoğu zaman gizli nosotros ile karşılaştırıldığı gibi, orantılı olarak ne kadar iyi olduğu konusunda bilgi alabilir. İşletme ailesi, prestación'daki ayudarnos'taki tesislerle ilgili bilgileri kullanır, entendimiento ve los Hizmetlerinden (analiz hizmetlerinden biri) prestación muhafazası analiz hizmeti analiz hizmetinden yararlanır. Yeni deneyimlerle birlikte sunulan hizmetlerle kişiselleştirilebilen en büyük deneyim. Bilgilerin otomatik olarak kopyalanması için daha ayrıntılı bilgi edinmek için, Gizlilik Politikasına danışın.

Automattic, Automattic empresas ailesiyle birlikte yeni bir şirkettir ve bilgi karşılaştırmasıdır.

Hizmetlerin yayımlanmasına ilişkin bilgiler: «Kullanım içeriği» ve «Gelişmiş aksesuarlar» bölümlerindeki ön bilgileri tanımladığınız gibi, halka açık önceden belirlenmiş bileşenlerin yanı sıra, daha önceden belirlenmiş olan bileşenlerin yanı sıra, erişim aksesuarları gibi yayınlanmış içerikler de vardır. Bilgi türü, dünyanın her yerinde verla olabilir ve otobüs motorlarında indekslenebilir, bu, halka açık olmayı ve tüm dünyadaki karşılaştırmalı karşılaştırmalarınızı güvence altına almayı mümkün kılar.

Tumblr'da yaratılan içerik, önceden belirlenmiş bir kamusal biçimdir. Bu, tüm arabaların hızlı bir şekilde hareket edebileceğini ve bu motorların indekslenebileceği anlamına gelir. Kamuya açık olmayan bir blogu tercih ediyorsanız, tatilinizin ek özel işlevlerinin bir manzarasını izleyin.

Hizmetlerle ilgili karşılaştırmalı bilgiler: Mümkün olan bir ortamda, en önemli hizmetler ve diğerlerini oluşturmak için farklı Hizmetlerden yararlanan modları toplamak için toplanan bilgileri kopyalayabilirsiniz.

Ters Servislerle ilgili karşılaştırmalı bilgiler: Ters Servislere ve Servis Través'e erişin, örneğin, harici bir sayfaya bağlanacak bir yere tıklayın. Bu, blog yayınları olarak, terceros hizmetleriyle (örneğin, Twitter veya Facebook'ta yayınları karşılaştırarak) orantılı bilgilerle karşılaştırılabilir. Kişisel Gizlilik Politikası, yalnızca sorumlu olduğunuz ve diğer Terceros Hizmetlerinin özel politikasına girdiğiniz için, yeniden kopyalayabileceğiniz bilgileri etkiler.

Tumblr'da yaratılan içerik diğer sitelerde (Facebook veya Twitter gibi) otomatik olarak yayınlanabilir. Bu durumda, etkili tenerin gizliliğinin yeni Politiası ve entra entra la de ellos. Tumblr Cuenta'ya bağlanmadan önceki içeriklerle karşılaştırarak hizmet politikasıyla güçlü bir güç kaynağı güvenliği sağlayın.

Prestación ve los Servicios için en yeni temsilcilerle ilgili bilgi karşılaştırması: Tüm diğer durumlarda, örneğin, hizmetlerle ilgili olarak, örneğin, hizmetlerle ilgili olarak, alınan bilgilerle (IP Yönergeleri olarak) karşılaştırmalı bilgiler, asesorlar ve diğer temsilciler Hizmetlerin veya ürünlerin oluşturulması. Örneğin, istenmeyen e-postadan kurtulmanın nihai durumuyla ilgili hizmet kanıtlarıyla ilgili bilgileri karşılaştırabilirsiniz, çünkü terceros danışmanlarının yeni süreçler ve yeni teknolojiler sırasında bir sabit bilgiye erişmesi olasıdır. Bu nedenle, Ajanlar, genel olarak, gizlilik normları gereğince, karşıt indiquemos'ları salvo ques, bilgi karşılaştırmaları ile ilgili olarak, ambito ve bekleme süresi boyunca bilgi birikiminden yararlanmayı hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

Bilgiler, empreserial traspaso tarafından ifşa edildi: Yeni empresa faaliyetlerinden şüphelenilen veya kazanılan kan davalarından biri olabilir. Bu işlemlerde, tüm faaliyetler kullanım bilgisine ulaşmanıza yardımcı olabilir. Asimismo, ya da diğer şirketler yeni nesiller arıyor, ya da tüm yeni etkinlikleri, ya da bir banliyöde işletmeyi ya da işletmeyi kurduğunuz tüm uygulamaları, bir etkin etkinlik merkezi seri kullanım kullanım bilgileri. Mevcut bilgileri aktarabilir ve, gerçek bir aktarım gerçekleştirebilir, yeni (veya yeni aktifler) bir şirket, siyasi politikadan çıkarılmayla ilgili bilgi birikimini kullanabilir.

İstenen (yeniden) veya işletmeyi kuran (hiç ortaya çıkmayan) bir tuvieramos olan bir eviniz varsa, büyük olasılıkla, işletme bilgileri de dahil olmak üzere iş ortaklarına yeni faaliyetlerde bulunmanız muhtemeldir. İşletmenin edindiği bilgiler, gizlilik politikasında gösterilen çeşitli bilgilerden faydalanmak için zorunludur ve bu da aynı şekilde yönlendirilir.

Yeni koruma ve diğerlerinin korunması için ortaya çıkan bilgiler: İfade özgürlüğünün, mümkün olan bir ortamın, adli yargı taleplerinden önce yeni bir topluluk koruyucusu olmasını sağlayın. En iyi düşünce, erişimin rezerve edilmesi, saklanabilir ve makul hacerlo olarak kabul edilen evlerde bilgi ifşa edilmesi, yeni bir toplam muhakeme, (i) yasal prosedürler, normatifler, yasal prosedürler veya zorunlu yasal prosedürler (ii) ile birlikte Mahremiyet Politikası ile birlikte, hizmet Koşulları ve diğer acil durumlar nedeniyle, bu normların olası ihlallerini araştırırken; (iii) dolandırıcılık ve sorun tekniklerini, güvenlik veya güvenlik sorunlarını tespit etme, önleme, araştırma veya çözme (diğer şirketler ve kuruluşlarla bilgi etkileşimi dahil) ; (iv) gerekli yardım taleplerine yanıt veren; o (v) mülkleri, mülkiyeti, bienestar'ı veya yeni bir imparatorluğun koruyucusu, her zamanki yeni nesiller, en iyi kamu veya genel kamu kurumu, Diğer durumlar, olası şiddet olayları, intihar veya otomatik cinayet dahil.

Hiçbir numara bir tomar medidas'ı zorunlu kılmaz. Nos gusta hacerlo yok. Tumblr'ın kullanım biçimlerinin, normal kullanımlardan bazılarını değiştirebileceği veya yanlış bir şekilde yargılayabileceğine inanılıyor. Güvenlik ve topluluk içindeki dengeyi sağlamak için her şey mümkün. Estamos seguros de que desafíos que esto conlleva and lo muy en ciddi que nos tomamos este asunto.

Rızanız veya dilekçeniz ile ilgili bilgi karşılaştırması: Avrupa'daki normal durumların devamı için derin endişeleriniz olabilir, ancak Cuenta'da, denizin normal kasalarında olduğu gibi, Cuenta'ya ulaşmanız için bilgi sağlamayı kolaylaştıramazsınız.

Diğer terceros ile karşılaştırmalı bilgi: Ortak çalışma ile ilgili kişilerle veya girişimlerle toplu veya kişisel olmayan bir şekilde toplu veya kamuya açık bilgi paylaşımları veya satışları yapmak mümkündür.

Koruma ve bilgi koruma

Kullanıcı koruma sistemleri, Tumblr kullanımları için güvenli bir deneyimi garanti etmek için temel bir kullanım bilgisi sistemidir ve bir hastanede sır saklayabilirsiniz.

Cuenta bilgileri, gizlilik ve güvenlik motivasyonları için bir karşı koruma aracıdır. Etkin işlevler, daha uzun süre ek işlevlere sahip olabilir, çünkü kimlik doğrulaması en kısa sürede yapılır. Otoriteye erişimin olmaması, diğer ordenador erişimini sınırlayıcı olarak, bir kontraseña, segura y protegida, así limiter olarak diğer ordenador erişimi ve hayar terminolojisi oturumunun cucando de errando'yu kullandığından emin olun.

Tumblr, bilgileri, Tumblr'ın etkin olduğu bir ortamda açıklanacak para cezaları için gerekli olan süre boyunca ve Hizmetlerin prestiji için gerekli olan süre boyunca saklar. Tumblr'ı hizmetlerle ilgili bilgi almaktan vazgeçmiyorsanız, Cuenta'yı kullanabilirsiniz. Bu mod, Tumblr'ın yeniden kopyalamayı ortadan kaldırdığı ve yasal yükümlülüklerle birlikte kullanılması gereken, ihtilafları çözmek için, izin verilen durumlarda veya izin verilen durumlardaki tüm durumlarda zorunludur.

Tumblr Cuenta da dahil olmak üzere, internetteki tüm içeriklerde bir kontrat sunmanız çok önemlidir. Karşıt kayıtlar için, 1Password veya LastPass gibi hizmetlerden yararlanmanız önerilir.

Meşru menfaatler

Tumblr'ın, en çok duyurular ve içerikler gibi, yeni Hizmetlerin prestiji, en önemlileri ve kişiselleştirilmesi için bilgileri en çok kullanması mümkündür. Bu, alıcı içeriği ve kişiselleştirilmiş Hizmetler gibi meşru ilgi alanlarını garanti etmek için gerekli olan iki seçenek için bilgi karşılaştırmasını içerir. Kullanılacak bilgilerin kullanımı ve karşılaştırması, daha fazla ilgi çekecek ve daha fazla ilgi çekecek değişiklik biçimleri için hizmetlerden ve değer biçimlerinden yararlanmaya yönelik meşru ilgi alanlarını güvence altına almak için gereklidir. Bilgilerin en önemli hizmetlerle ilgili meşru çıkarları için gerekli olan bir kurumda mahremiyet politikasının açıkladığı motivasyonlar için bilgi kullanımı, bir haminin etkinliği ve şefaatçiliği için bilgi edindiği için gereklidir.

Güvenlik ve koruma motivasyonları için bilgileri kullanabileceğinizden emin olun, denizin gerekli olduğu durumlarda, güneş ışığını kullanmak için güvenlik önlemlerinin alınmasına izin veren yasal gerekçelerle karşılaştırılabilir; Bunlar arasında, güvenlik ağı güvenliği için sık sık kullanılanların korunması, entelektüel varlıkların güvenlik açığı, e-posta, delitos ve kayıplar yer alır.

Prosedimientos prosedürlerinden önce görüş alanını genişletebilirsiniz; hacerlo için, Tumblr destek ekipmanıyla en iletişime geçin.

Herhangi bir bilgi erişim sağlayabilir

Kayıtlı bir kullanıcıysanız, Hizmet oturumunda Başlatma Oturumu ile ilgili bilgi belediye başkanına erişebilir ve Kullanıcı Yapılandırma sayfasını gözden geçirebilirsiniz. Kayıtlı olmayan kullanıcılar, çerezlere erişebilir ve web gezintisi ayarları bölümünde elenebilir. Cuenta'yı nasıl ortadan kaldırdığınızı ve hacerlo'yu nasıl başardığınızı

Cuenta'yı ortadan kaldırmak istediğinizde, Cuenta Yapılandırma sayfasına ulaşabilirsiniz. Kurtarma sistemi, yeni Sistema'nın yayınladığı içeriğin eksiksiz olmamasını sağlayabilir, bu da bellek önbelleğine, güvenlik kopyalarına veya diğer kopya türlerine kaydedilebilir. Buna ek olarak, hizmet karşılaştırmasında kullanım karakteristiği, elenmeden önce halka açık etkinliğin bir parçası (yayınların yeniden bloglanması gibi), yeni sunucularda kalıcı olarak alınabilir ve kullanılabilir.

Tumblr'ı en iyi şekilde kullanmak için güvenli konumlar, her gün tatile karar verir, Cuenta'yı, deniz denizini motive etmek için tamamen özgürleştirir. Bilgi belediyesi, ortam formatı sorununu ortadan kaldırıyor, bu da tüm yeni arşivler ve güvenlik kopyaları için bir süreyi kaldırabilir.

Bir toplulukta, yayınların yeniden bloglanması ortadan kaldırılamaz, ya da yeniden bloglanan kişinin blogunda kalıcı olur. Daha önce önerdiğimiz gibi, internette yayınlamak gibi şeyleri ortadan kaldırmak çok zor olabilir, çünkü halka açık olarak gerçek anlamda tek başınıza yayınlamanızı tavsiye ederiz.

Kontroller ve Avrupa Birliğinin gizliliğinin kaldırılması

UE'de alışılmış olarak ikamet ediyorsanız, Tumblr bilgi aktarımından sorumludur. Avrupa yasama organı ile ilgili olarak, bilgilerin kullanılmasına ilişkin bir dizi yasal düzenleme ve seçenekle bağlantılıdır.

Erişim ve taşınabilirlik: "Erişilen bilgiler nelerdir" bölümünde açıklandığı gibi, Tumblr Cuenta'da oturum açma bilgilerinin büyük bölümüne danışabilirsiniz. Tumblr hesabına ek olarak erişmeniz veya yazmamanız gerekiyorsa, verileri bir kopya olarak istemek için yazın. Yasal bilgi gerekli olduğu için, kolay bir erişim biçimiyle orantılıdır ve terceros'a transfer olabilir.

Düzeltme, kısıtlama, sınırlama ve ortadan kaldırma: Tumblr Cuenta'da başlatma oturumunun büyük bölümünü giderebilir, düzeltebilir, sınırlayabilir, sınırlayabilir veya ortadan kaldırabilirsiniz. Bir fuera mümkün değilse veya bir kişiden yardım alamazsanız, yazılar. Cuenta'yı veya Tumblr'ı terk etmeyi nasıl ortadan kaldıracağınız konusunda daha fazla bilgi edinmek için, «Cuenta'yı ortadan kaldırma ve hacerlodan nasıl kurtulun» bölümüne bakın.

Görüşler, belirli koşullar altında, «Meşru İlgi Alanları» bölümündeki açıklamalarla birlikte, bilgi edinme modundaki herhangi bir fırsat veya zarar olasılığını ortadan kaldırabilir. Bu evlerde, haciéndolo'yu korumak için meşru veya yasal nedenler için gerekli olan denizlere neden olabilecek bilgi ve belgelere sahip olun. Pazarlama direktörlüğünü gerçekleştirmek için verileri kullanabileceğiniz durumlarda, aboneliği iptal etmek için iletişim kurma anını değerlendirebilirsiniz. opuranicaciones

Rızanın İptal Edilmesi: Bu süreler, bilgi aktarımı ve tüm Hizmetlerin kullanımı ile ilgili olarak muvafakatinizi her an geri çekmenizi sağlar. Yeni hizmetlerle etkileşimde bulunmak için izin verebileceğiniz diğer modlar, ancak iptal edilebilir. Tumblr Cuenta'yı kaldırma seçeneği, öncekileri açıkladığı gibi.

Bir kurumdaki para cezaları açıklamalarına ilişkin bilgileri karşılaştırmayı veya kullanmayı kabul etmemeniz durumunda, tüm Servislere (tüm servislere) erişememeniz ve marco de esta'nın (gelen) tüm yetkili servislerine erişememeniz mümkündür. Gizlilik Politikası ve Yeni Hizmet Koşulları. Belirli durumlarda, rızanızın geri alınması veya rızanın geri alınmasının yasal bir gerekçe olarak var olması veya rızanın geri alınmasının, faaliyet etkinliklerini belirleyen bir sınırı olması durumunda, bir bilgi verme olasılığınız vardır. Örneğin, yasal bir yükümlülükle bağlantılı olarak gerekli bilgileri saklamak mümkündür.

Islah: Dağıtımlardan başka bir şey yapmadıysanız, bölgenizdeki otomatik denetim yazışmalarından önce yeni bir hizmet sunabilirsiniz. Jun, bir kasada yetkin bir otomatik denetim yapmak için aquí'ye tıklayın.

transferler

Tumblr, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeniden kopyalanabilecek ve kopyalanabilecek bilgilerle kurulmuş bir şirkettir. Birimler, verilerin korunmasına ilişkin farklı düzeylerle ilgilenir ve gobierno'ya erişimle ilgili bir ilişkiyi düzenler, bu nedenle, sizin için yanlış olan koruma ortamlarını kullanamamanız olasıdır. Yeni Hizmetleri veya no. Hiçbir engel yoksa, iki farklı hizmetten yararlanırsanız, yeni hizmet koşullarını kabul edersiniz, bu da acuerdo'nun son noktalarını oluşturur. Tumblr'ın Orta Doğu'da, Avrupa Ekonomik Topluluğu (EEE) hakkında bilgi aktarımı yaptığı sırada, Tumblr, hızla gerçekleşen yeni Hizmetlerin prestación'u için gerekli olan iki aktarıma dayalıdır.

Gizlilik politikasında Cambios

Zaman zaman, zaman zaman danışabileceğiniz gizlilik politikasını değiştirebilirsiniz. Önemli olayların farkına varırsanız, ortamdaki canlılığı artırmadan önce, doğrudan bir bildirim göndermeniz gereken bir hedefin ortasındaki bildirimler. Gerçek Gizlilik Politikasının en güçlü gücünü karşılaştırmak için nihai değişiklik önerilerine bakın.

Arkadaşlarınız veya arkadaşlarınız için bir yardım dirigi

Hizmetlerin kullanım saatinde mahremiyetle ilgili herhangi bir ilişkide bulunmayı planlıyorsanız, nosotros ile iletişime geçin.

También, Automattic'in bir parçası olan Avrupa'daki yeni iş ortaklarından biri haline gelebilir:

Aut O'Mattic A8C Ireland Ltd. İş Merkezi, No.1 Lower Mayor Street Uluslararası Finansal Hizmetler Merkezi Dublin 1, İrlanda

Ön sürümleri birleştirin

Yorum yapın