1xbet

2023-03-11 Spor Ekranı – TV'de Canlı Spor Yayınları, Maç Hangi Kanalda?

atl. San Luis – Queretaro Meksika Premier Ligi – Clausura

1xbet

Oyun 1 ATP Indian Wells

Puebla – Guadalajara Meksika Premier Ligi – Clausura

## 06:30

1xbet

LA Lakers – Toronto Raptors NBA

Kofu – Fujieda MYFC Japonya J2 Ligi

Albirex Niigata – Kawasaki Frontale Japonya J.League

Vissel Kobe – Urawa Japonya J. Lig

Omiya Ardija – Iwata Japonya J2 Ligi

1xbet

Renofa Yamaguchi – Kumamoto Japonya J2 Ligi

Daejeon Citizen – Pohang Güney Kore K-League

Suwon – Suwon Güney Kore K-Ligi

Goyang – LG Sakers Güney Kore KBL Ligi

09:00

KCC Egis – Wonju DB Güney Kore KBL Ligi

CC Mariners – Macarthur Bulls Avustralya A Ligi

Yaşasın Hafta Sonu Spor Programı

Gangwon – Daegu Güney Kore K-Ligi

11:00

KoGas – Suwon KT Güney Kore KBL Ligi

Euroleague Cumartesi Basketbol Programı

11:00

Final Snooker Six Kırmızı Şampiyonası

11:15

Erkekler Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası

11:45

Newcastle Jets – Adelaide United Avustralya A Ligi

Fenerbahçe – A. Alanyaspor TFF Elit U19 Ligi

12:30

Bayanlar Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası

Manisa BB – Gaziantep Basket Basketbol Süper Ligi

Cumartesi Futbol Futbol Programı

Antalya Gelişim – Bahçeşehir Klj Basketbol Gençler Ligi

Tuzlaspor – Boluspor Spor Toto 1.Lig

Bayburt GOİ – Şanlıurfaspor TFF 2.Lig

Amedspor – Afjet Afyonspor TFF 2.Lig

Erokspor – Bursaspor TFF 2.Lig

Balıkesirspor – Kocaelispor TFF 2.Lig

OGM Orman – Bodrumspor Basketbol 1. Ligi

Fenerbahçe – Çankaya Üniversitesi. Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Turan – Gabala Azerbaycan Premier Ligi

Fenerbahçe Opet – Galatasaray HDIS TVF Sultanlar Ligi

TED Koleji Öğrencileri – Hekimoğlu TVF Erkekler 1. Ligi

14:00

Erkekler Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası

Bir Zamanlar Futbol Futbol Programı

Elazığ Öİ – Turgutlu Bld. Bayanlar Basketbol 1. Ligi

Beijing Royal Fighters – Guangzhou Çin CBA Basketbol Ligi

Guangdong – Zhejiang Guangsha Çin CBA Basketbol Ligi

Nanjing Tongxi – Jiangsu Dragons Çin CBA Basketbol Ligi

Tianjin – Shanxi Zhongyu Çin CBA Basketbol Ligi

Zhejiang Chouzhou – Qingdao Çin CBA Basketbol Ligi

Arminia Bielefeld – Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2

Magdeburg – Paderborn Almanya Bundesliga 2

St.Pauli – Greuther Fürth Almanya Bundesliga 2

F.Amager – Helsingor Danimarka 1. Ligi

Hillerod – Naestved Danimarka 1.Lig

15:00

Saint Joseph – Ocean College TVF Erkekler 1.Lig

15:00

Erkekler 7. Etap Paris-Nice Bisiklet Turu

Suudi Arabistan 1. Yarış Extreme E

Akhisar Bel – İstanbul Masters Basketbol 2. Ligi

Semt77 Yalova – Geçit Spor Basketbol 2.Lig

15:15

Edremit Bld. – Urla Genç Bayan Basketbol 1. Ligi

Bournemouth – Liverpool İngiltere Premier Ligi

Beşiktaş Emlakjet – Tofaş Basketbol Süper Ligi

15:30

Bayanlar Dev Slalom Alp Disiplini Dünya Kupası

Bristol City – Blackpool İngiltere Şampiyonası

Ankaragücü – Harem Spor Basketbol 1. Ligi

Real Madrid – Espanyol İspanya La Liga

Antalyaspor – Kayserispor Spor Toto Süper Lig

Yenişehir Bld. – Beşiktaş Kadınlar Basketbol Süper Ligi

BC Kalev – Keila Letonya Estonya Basketbol Ligi

Benevento – Como İtalya Serie B

Cittadella – Palermo İtalya Serie B

Modena – Pisa İtalya Serie B

Parma – Güney Tirol İtalya Serie B

Perugia – Reggina İtalya Serie B

Venezia – Brescia İtalya Serie B

Mamelodi Sundowns – Al Ahly CAF Şampiyonlar Ligi

Radnicki Kragujevac – Napredak Sırbistan Süper Ligi

Aykanat Spor – Yüksek Dokunuşlu Basketbol 2. Ligi

Büyükçekmece – TED Kolej Basketbol Küçükler Ligi

16:30

Erkekler Kayakla Atlama Dünya Kupası

Al Nasr – Bani Yas BAE Basra Körfezi Ligi

16:45

Al Jazira – Dubai BAE Basra Körfezi Ligi

Empoli – Udinese İtalya Serie A

Karabağ – Sebail Azerbaycan Premier Ligi

Nykobing – Koge Danimarka 1.Lig

Sochaux – Bordeaux Fransa Ligue 2

Korona Kielce – Radomiak Radom Polonya Extraklasa

-Skalica Slovakya Fortuna Ligi

Zlate Moravce – Michalovce Slovakya Fortuna Ligi

Spartak Trnava – Podbrezova Slovakya Fortuna Ligi

Banik Ostrava – Sparta Prag Çek 1.Lig

Sigma Olomouc – Ceske Budejovice Çek Cumhuriyeti 1. lig

Fastav Zlin – Hradec Kralove Çek 1.Lig

17:00

Erkekler 5. Etap Tirreno-Adriatico Bisiklet Turu

Le Portel – Pau Orthez Fransız Basketbol Ligi LNB

17:15

Limoges – Cholet Basket Fransız Basketbol Ligi LNB

Bayern Münih – Augsburg Almanya Bundesliga

E.Frankfurt – Stuttgart Almanya Bundesliga

Hertha Berlin – Mainz Almanya Bundesliga

Leipzig – Mönchengladbach Almanya Bundesliga

Samsunspor – Fenerbahçe Kolej Basketbol 1. Ligi

17:30

THY – Sarıyer Bld. TVF Sultanlar Ligi

Ventspils – VEF Riga Letonya Estonya Basketbol Ligi

Everton – Brentford İngiltere Premier Ligi

Leeds United – Brighton İngiltere Premier Ligi

Leicester City – Chelsea İngiltere Premier Ligi

Tottenham – Nottingham Forest İngiltere Premier Ligi

Coventry – Hull City İngiltere Şampiyonası

Botaş – Galatasaray Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Mechelen – St.Truiden Belçika Pro Ligi

Rakvere Tarvas – Tartu Ulikol Letonya Estonya Basketbol Ligi

Tallinna Kalev – TAL TECH Letonya Estonya Basketbol Ligi

Bursaspor – Petkimspor Basketbol Süper Ligi

18:00

Romanya – Faroe Adaları Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Lokomotiv Zagreb – Slaven Belupo Hırvat 1.Lig

Everton DV – Nublense Şili Primera Ligi

Morton – Partick Thistle İskoçya Şampiyonası

Virton – Standard Liège U23 Belçika 1. B Ligi

18:00

Voyvodina – Cukaricki Sırbistan Süper Ligi

Preston – Cardiff City İngiltere Şampiyonası

Çayırova Bld. – Büyük Anadoluspor Basketbol 2.

Yorum yapın